• Informujemy: maksymalna liczba osób w pojeździe może wynieść 50% ogólnej liczby miejsc siedzących i stojących. Więcej informacji na ztm.gda.pl  • Kup bilet online! Buy a ticket online! Więcej/more: ztm.gda.pl  • Przypominamy: w trakcie korzystania z komunikacji miejskiej należy zakrywać usta i nos maseczką lub częścią odzieży.  • Podróżując autobusem/trolejbusem noś maskę!
01:43
Kurs nr 0 do Kacze Buki
Kacze Buki05:11
Kacze Buki05:11
Kurs nr 1 do Rumia Dworzec PKP
Kacze Buki05:12
Starochwaszczyńska05:13
Rdestowa - Chwaszczyńska05:14
Giełda Towarowa05:15
Szafranowa05:16
Paprykowa05:17
Kameliowa05:18
Dąbrowa Centrum05:19
Karwiny Tesco05:21
Myśliwska [GDY]05:24
Źródło Marii05:25
Karwiny PKM05:27
Lidzka05:29
Plac Górnośląski05:32
Zwycięstwa - Wielkopolska05:33
Redłowo SKM - Park Technologiczny05:35
Centrum Nauki Experyment05:37
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM05:39
Armii Krajowej05:41
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala05:44
Węzeł Ofiar Grudnia '7005:47
Energetyków05:50
Hutnicza - Estakada05:52
Hala "Makro"05:53
II Urząd Skarbowy05:55
Gruszkowa05:57
Hutnicza - Piaskowa05:58
Handlowa05:59
Hutnicza - Działki06:00
Mazowiecka06:01
Pomorska [RU]06:02
Kujawska [RU]06:04
25-lecia Solidarności06:05
Dąbrowskiego - Kościół06:06
Dąbrowskiego - Most06:08
Rumia Dworzec PKP06:10
Kurs nr 2 do Kacze Buki
Rumia Dworzec PKP06:22
Dąbrowskiego - Most06:24
Dąbrowskiego - Kościół06:25
25-lecia Solidarności06:27
Kujawska [RU]06:28
Pomorska - Gdańska06:29
Pomorska [RU]06:30
Hutnicza - Działki06:32
Handlowa06:34
Hutnicza - Piaskowa06:35
Gruszkowa06:37
II Urząd Skarbowy06:38
Hala "Makro"06:40
Hutnicza - Estakada06:42
Energetyków06:44
Węzeł Ofiar Grudnia '7006:47
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala06:50
Armii Krajowej06:53
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM06:55
Centrum Nauki Experyment06:57
Redłowo SKM - Park Technologiczny06:58
Zwycięstwa - Wielkopolska07:00
Plac Górnośląski07:01
Lidzka07:04
Karwiny PKM07:06
Źródło Marii07:08
Myśliwska [GDY]07:09
Karwiny Tesco07:11
Dąbrowa Centrum07:13
Kameliowa07:14
Paprykowa07:15
Szafranowa07:16
Giełda Towarowa07:17
Rdestowa - Chwaszczyńska07:19
Kacze Buki07:20
Kurs nr 3 do Rumia Dworzec PKP
Kacze Buki07:32
Starochwaszczyńska07:33
Rdestowa - Chwaszczyńska07:34
Giełda Towarowa07:35
Szafranowa07:36
Paprykowa07:37
Kameliowa07:38
Dąbrowa Centrum07:39
Karwiny Tesco07:41
Myśliwska [GDY]07:44
Źródło Marii07:45
Karwiny PKM07:49
Lidzka07:51
Plac Górnośląski07:55
Zwycięstwa - Wielkopolska07:56
Redłowo SKM - Park Technologiczny07:58
Centrum Nauki Experyment08:00
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM08:02
Armii Krajowej08:05
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala08:08
Węzeł Ofiar Grudnia '7008:11
Energetyków08:14
Hutnicza - Estakada08:17
Hala "Makro"08:18
II Urząd Skarbowy08:20
Gruszkowa08:22
Hutnicza - Piaskowa08:24
Handlowa08:25
Hutnicza - Działki08:26
Mazowiecka08:27
Pomorska [RU]08:28
Kujawska [RU]08:30
25-lecia Solidarności08:31
Dąbrowskiego - Kościół08:32
Dąbrowskiego - Most08:34
Rumia Dworzec PKP08:36
Kurs nr 4 do Kacze Buki
Rumia Dworzec PKP08:52
Dąbrowskiego - Most08:54
Dąbrowskiego - Kościół08:55
25-lecia Solidarności08:57
Kujawska [RU]08:58
Pomorska - Gdańska08:59
Pomorska [RU]09:00
Hutnicza - Działki09:02
Handlowa09:03
Hutnicza - Piaskowa09:04
Gruszkowa09:06
II Urząd Skarbowy09:08
Hala "Makro"09:10
Hutnicza - Estakada09:13
Energetyków09:15
Węzeł Ofiar Grudnia '7009:18
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala09:22
Armii Krajowej09:25
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM09:28
Centrum Nauki Experyment09:30
Redłowo SKM - Park Technologiczny09:31
Zwycięstwa - Wielkopolska09:33
Plac Górnośląski09:35
Lidzka09:38
Karwiny PKM09:40
Źródło Marii09:42
Myśliwska [GDY]09:44
Karwiny Tesco09:46
Dąbrowa Centrum09:48
Kameliowa09:49
Paprykowa09:50
Szafranowa09:51
Giełda Towarowa09:52
Rdestowa - Chwaszczyńska09:54
Kacze Buki09:55
Kurs nr 5 do Rumia Dworzec PKP
Kacze Buki10:22
Starochwaszczyńska10:23
Rdestowa - Chwaszczyńska10:24
Giełda Towarowa10:25
Szafranowa10:26
Paprykowa10:27
Kameliowa10:28
Dąbrowa Centrum10:29
Karwiny Tesco10:31
Myśliwska [GDY]10:34
Źródło Marii10:35
Karwiny PKM10:37
Lidzka10:39
Plac Górnośląski10:42
Zwycięstwa - Wielkopolska10:43
Redłowo SKM - Park Technologiczny10:45
Centrum Nauki Experyment10:47
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM10:49
Armii Krajowej10:52
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala10:55
Węzeł Ofiar Grudnia '7010:58
Energetyków11:01
Hutnicza - Estakada11:04
Hala "Makro"11:05
II Urząd Skarbowy11:07
Gruszkowa11:10
Hutnicza - Piaskowa11:12
Handlowa11:13
Hutnicza - Działki11:14
Mazowiecka11:15
Pomorska [RU]11:16
Kujawska [RU]11:18
25-lecia Solidarności11:19
Dąbrowskiego - Kościół11:20
Dąbrowskiego - Most11:22
Rumia Dworzec PKP11:24
Kurs nr 6 do Kacze Buki
Rumia Dworzec PKP11:52
Dąbrowskiego - Most11:54
Dąbrowskiego - Kościół11:55
25-lecia Solidarności11:57
Kujawska [RU]11:58
Pomorska - Gdańska11:59
Pomorska [RU]12:00
Hutnicza - Działki12:02
Handlowa12:03
Hutnicza - Piaskowa12:04
Gruszkowa12:06
II Urząd Skarbowy12:08
Hala "Makro"12:10
Hutnicza - Estakada12:13
Energetyków12:15
Węzeł Ofiar Grudnia '7012:18
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala12:21
Armii Krajowej12:24
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM12:27
Centrum Nauki Experyment12:29
Redłowo SKM - Park Technologiczny12:31
Zwycięstwa - Wielkopolska12:33
Plac Górnośląski12:35
Lidzka12:38
Karwiny PKM12:40
Źródło Marii12:42
Myśliwska [GDY]12:44
Karwiny Tesco12:47
Dąbrowa Centrum12:49
Kameliowa12:50
Paprykowa12:51
Szafranowa12:52
Giełda Towarowa12:53
Rdestowa - Chwaszczyńska12:55
Kacze Buki12:56
Kurs nr 7 do Rumia Dworzec PKP
Kacze Buki13:10
Starochwaszczyńska13:11
Rdestowa - Chwaszczyńska13:12
Giełda Towarowa13:13
Szafranowa13:14
Paprykowa13:15
Kameliowa13:16
Dąbrowa Centrum13:17
Karwiny Tesco13:19
Myśliwska [GDY]13:22
Źródło Marii13:23
Karwiny PKM13:25
Lidzka13:27
Plac Górnośląski13:30
Zwycięstwa - Wielkopolska13:31
Redłowo SKM - Park Technologiczny13:33
Centrum Nauki Experyment13:35
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM13:38
Armii Krajowej13:41
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala13:44
Węzeł Ofiar Grudnia '7013:47
Energetyków13:50
Hutnicza - Estakada13:53
Hala "Makro"13:54
II Urząd Skarbowy13:56
Gruszkowa14:00
Hutnicza - Piaskowa14:02
Handlowa14:03
Hutnicza - Działki14:04
Mazowiecka14:05
Pomorska [RU]14:06
Kujawska [RU]14:08
25-lecia Solidarności14:09
Dąbrowskiego - Kościół14:11
Dąbrowskiego - Most14:13
Rumia Dworzec PKP14:15
Kurs nr 8 do Kacze Buki
Rumia Dworzec PKP14:30
Dąbrowskiego - Most14:32
Dąbrowskiego - Kościół14:33
25-lecia Solidarności14:35
Kujawska [RU]14:36
Pomorska - Gdańska14:37
Pomorska [RU]14:38
Hutnicza - Działki14:40
Handlowa14:41
Hutnicza - Piaskowa14:42
Gruszkowa14:44
II Urząd Skarbowy14:46
Hala "Makro"14:48
Hutnicza - Estakada14:51
Energetyków14:53
Węzeł Ofiar Grudnia '7014:56
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala15:00
Armii Krajowej15:03
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM15:06
Centrum Nauki Experyment15:08
Redłowo SKM - Park Technologiczny15:10
Zwycięstwa - Wielkopolska15:12
Plac Górnośląski15:14
Lidzka15:17
Karwiny PKM15:19
Źródło Marii15:21
Myśliwska [GDY]15:23
Karwiny Tesco15:26
Dąbrowa Centrum15:28
Kameliowa15:29
Paprykowa15:30
Szafranowa15:31
Giełda Towarowa15:32
Rdestowa - Chwaszczyńska15:34
Kacze Buki15:35
Kurs nr 9 do Rumia Dworzec PKP
Kacze Buki16:00
Starochwaszczyńska16:01
Rdestowa - Chwaszczyńska16:02
Giełda Towarowa16:03
Szafranowa16:04
Paprykowa16:05
Kameliowa16:06
Dąbrowa Centrum16:07
Karwiny Tesco16:10
Myśliwska [GDY]16:13
Źródło Marii16:14
Karwiny PKM16:16
Lidzka16:18
Plac Górnośląski16:22
Zwycięstwa - Wielkopolska16:23
Redłowo SKM - Park Technologiczny16:25
Centrum Nauki Experyment16:27
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM16:30
Armii Krajowej16:33
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala16:36
Węzeł Ofiar Grudnia '7016:39
Energetyków16:42
Hutnicza - Estakada16:45
Hala "Makro"16:46
II Urząd Skarbowy16:48
Gruszkowa16:52
Hutnicza - Piaskowa16:54
Handlowa16:55
Hutnicza - Działki16:56
Mazowiecka16:57
Pomorska [RU]16:58
Kujawska [RU]17:00
25-lecia Solidarności17:01
Dąbrowskiego - Kościół17:03
Dąbrowskiego - Most17:05
Rumia Dworzec PKP17:07
Kurs nr 10 do Kacze Buki
Rumia Dworzec PKP17:37
Dąbrowskiego - Most17:39
Dąbrowskiego - Kościół17:40
25-lecia Solidarności17:42
Kujawska [RU]17:43
Pomorska - Gdańska17:44
Pomorska [RU]17:45
Hutnicza - Działki17:47
Handlowa17:48
Hutnicza - Piaskowa17:49
Gruszkowa17:50
II Urząd Skarbowy17:51
Hala "Makro"17:53
Hutnicza - Estakada17:56
Energetyków17:58
Węzeł Ofiar Grudnia '7018:01
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala18:05
Armii Krajowej18:08
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM18:11
Centrum Nauki Experyment18:13
Redłowo SKM - Park Technologiczny18:15
Zwycięstwa - Wielkopolska18:17
Plac Górnośląski18:19
Lidzka18:22
Karwiny PKM18:24
Źródło Marii18:26
Myśliwska [GDY]18:28
Karwiny Tesco18:30
Dąbrowa Centrum18:32
Kameliowa18:33
Paprykowa18:34
Szafranowa18:35
Giełda Towarowa18:36
Rdestowa - Chwaszczyńska18:38
Kacze Buki18:39
Kurs nr 11 do Kacze Buki
Kacze Buki18:39
Kacze Buki18:39