• UWAGA: 30, 31.10. i 01.11. - sobotnie rozkłady jazdy, dodatkowe kursy, dodatkowe linie. Szczegóły: ztm.gda.pl  • W komunikacji miejskiej zasłaniaj usta i nos !
21:09
Kurs nr 0 do Rumia Dworzec PKP
Rumia Dworzec PKP06:31
Rumia Dworzec PKP06:31
Kurs nr 1 do Kacze Buki
Rumia Dworzec PKP06:38
Dąbrowskiego - Most06:40
Dąbrowskiego - Kościół06:41
25-lecia Solidarności06:43
Kujawska [RU]06:44
Pomorska - Gdańska06:45
Pomorska [RU]06:47
Hutnicza - Działki06:49
Handlowa06:50
Hutnicza - Piaskowa06:51
Gruszkowa06:53
II Urząd Skarbowy06:54
Hala "Makro"06:56
Hutnicza - Estakada06:58
Energetyków07:00
Węzeł Ofiar Grudnia '7007:03
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala07:07
Armii Krajowej07:10
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM07:13
Centrum Nauki Experyment07:15
Redłowo SKM - Park Technologiczny07:16
Plac Górnośląski07:20
Lidzka07:23
Karwiny PKM07:25
Źródło Marii07:27
Myśliwska [GDY]07:28
Karwiny Nowowiczlińska07:31
Dąbrowa Centrum07:34
Kameliowa07:35
Paprykowa07:36
Szafranowa07:37
Leśna Polana07:38
Rdestowa - Chwaszczyńska07:38
Kacze Buki07:40
Kurs nr 2 do Rumia Dworzec PKP
Kacze Buki07:59
Krzemowa [GDY]08:00
Rdestowa - Chwaszczyńska08:01
Leśna Polana08:02
Szafranowa08:03
Paprykowa08:04
Kameliowa08:05
Dąbrowa Centrum08:07
Karwiny Nowowiczlińska08:09
Myśliwska [GDY]08:12
Źródło Marii08:13
Karwiny PKM08:15
Lidzka08:17
Plac Górnośląski08:20
Redłowo SKM - Park Technologiczny08:23
Centrum Nauki Experyment08:25
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM08:28
Armii Krajowej08:31
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala08:34
Węzeł Ofiar Grudnia '7008:37
Energetyków08:40
Hutnicza - Estakada08:42
Hala "Makro"08:43
II Urząd Skarbowy08:45
Gruszkowa08:47
Hutnicza - Piaskowa08:49
Handlowa08:50
Hutnicza - Działki08:51
Mazowiecka08:52
Pomorska [RU]08:53
Kujawska [RU]08:55
25-lecia Solidarności08:57
Dąbrowskiego - Kościół08:58
Dąbrowskiego - Most09:00
Rumia Dworzec PKP09:02
Kurs nr 3 do Kacze Buki
Rumia Dworzec PKP09:45
Dąbrowskiego - Most09:47
Dąbrowskiego - Kościół09:48
25-lecia Solidarności09:50
Kujawska [RU]09:51
Pomorska - Gdańska09:52
Pomorska [RU]09:54
Hutnicza - Działki09:56
Handlowa09:57
Hutnicza - Piaskowa09:58
Gruszkowa10:00
II Urząd Skarbowy10:02
Hala "Makro"10:04
Hutnicza - Estakada10:07
Energetyków10:09
Węzeł Ofiar Grudnia '7010:12
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala10:15
Armii Krajowej10:18
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM10:21
Centrum Nauki Experyment10:23
Redłowo SKM - Park Technologiczny10:25
Plac Górnośląski10:28
Lidzka10:31
Karwiny PKM10:33
Źródło Marii10:35
Myśliwska [GDY]10:36
Karwiny Nowowiczlińska10:39
Dąbrowa Centrum10:42
Kameliowa10:43
Paprykowa10:44
Szafranowa10:45
Leśna Polana10:46
Rdestowa - Chwaszczyńska10:46
Kacze Buki10:48
Kurs nr 4 do Rumia Dworzec PKP
Kacze Buki11:19
Krzemowa [GDY]11:20
Rdestowa - Chwaszczyńska11:21
Leśna Polana11:22
Szafranowa11:23
Paprykowa11:24
Kameliowa11:25
Dąbrowa Centrum11:27
Karwiny Nowowiczlińska11:29
Myśliwska [GDY]11:32
Źródło Marii11:33
Karwiny PKM11:35
Lidzka11:37
Plac Górnośląski11:40
Redłowo SKM - Park Technologiczny11:43
Centrum Nauki Experyment11:45
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM11:48
Armii Krajowej11:51
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala11:54
Węzeł Ofiar Grudnia '7011:57
Energetyków12:00
Hutnicza - Estakada12:02
Hala "Makro"12:03
II Urząd Skarbowy12:05
Gruszkowa12:07
Hutnicza - Piaskowa12:09
Handlowa12:10
Hutnicza - Działki12:11
Mazowiecka12:12
Pomorska [RU]12:13
Kujawska [RU]12:15
25-lecia Solidarności12:17
Dąbrowskiego - Kościół12:18
Dąbrowskiego - Most12:20
Rumia Dworzec PKP12:22
Kurs nr 5 do Kacze Buki
Rumia Dworzec PKP12:45
Dąbrowskiego - Most12:47
Dąbrowskiego - Kościół12:48
25-lecia Solidarności12:50
Kujawska [RU]12:51
Pomorska - Gdańska12:52
Pomorska [RU]12:54
Hutnicza - Działki12:56
Handlowa12:57
Hutnicza - Piaskowa12:58
Gruszkowa13:00
II Urząd Skarbowy13:02
Hala "Makro"13:04
Hutnicza - Estakada13:07
Energetyków13:09
Węzeł Ofiar Grudnia '7013:12
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala13:15
Armii Krajowej13:19
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM13:22
Centrum Nauki Experyment13:24
Redłowo SKM - Park Technologiczny13:26
Plac Górnośląski13:29
Lidzka13:32
Karwiny PKM13:35
Źródło Marii13:37
Myśliwska [GDY]13:39
Karwiny Nowowiczlińska13:42
Dąbrowa Centrum13:45
Kameliowa13:46
Paprykowa13:47
Szafranowa13:48
Leśna Polana13:49
Rdestowa - Chwaszczyńska13:49
Kacze Buki13:51
Kurs nr 6 do Rumia Dworzec PKP
Kacze Buki14:10
Krzemowa [GDY]14:11
Rdestowa - Chwaszczyńska14:12
Leśna Polana14:13
Szafranowa14:14
Paprykowa14:15
Kameliowa14:16
Dąbrowa Centrum14:18
Karwiny Nowowiczlińska14:20
Myśliwska [GDY]14:23
Źródło Marii14:24
Karwiny PKM14:26
Lidzka14:28
Plac Górnośląski14:31
Redłowo SKM - Park Technologiczny14:35
Centrum Nauki Experyment14:37
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM14:40
Armii Krajowej14:43
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala14:46
Węzeł Ofiar Grudnia '7014:49
Energetyków14:52
Hutnicza - Estakada14:55
Hala "Makro"14:56
II Urząd Skarbowy14:58
Gruszkowa15:01
Hutnicza - Piaskowa15:03
Handlowa15:04
Hutnicza - Działki15:05
Mazowiecka15:06
Pomorska [RU]15:07
Kujawska [RU]15:09
25-lecia Solidarności15:11
Dąbrowskiego - Kościół15:12
Dąbrowskiego - Most15:14
Rumia Dworzec PKP15:16
Kurs nr 7 do Kacze Buki
Rumia Dworzec PKP15:38
Dąbrowskiego - Most15:40
Dąbrowskiego - Kościół15:42
25-lecia Solidarności15:44
Kujawska [RU]15:45
Pomorska - Gdańska15:46
Pomorska [RU]15:48
Hutnicza - Działki15:50
Handlowa15:51
Hutnicza - Piaskowa15:52
Gruszkowa15:54
II Urząd Skarbowy15:56
Hala "Makro"15:58
Hutnicza - Estakada16:01
Energetyków16:03
Węzeł Ofiar Grudnia '7016:06
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala16:10
Armii Krajowej16:14
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM16:17
Centrum Nauki Experyment16:19
Redłowo SKM - Park Technologiczny16:21
Plac Górnośląski16:25
Lidzka16:28
Karwiny PKM16:31
Źródło Marii16:33
Myśliwska [GDY]16:35
Karwiny Nowowiczlińska16:38
Dąbrowa Centrum16:41
Kameliowa16:42
Paprykowa16:43
Szafranowa16:44
Leśna Polana16:45
Rdestowa - Chwaszczyńska16:45
Kacze Buki16:47
Kurs nr 8 do Rumia Dworzec PKP
Kacze Buki17:25
Krzemowa [GDY]17:26
Rdestowa - Chwaszczyńska17:27
Leśna Polana17:28
Szafranowa17:29
Paprykowa17:30
Kameliowa17:31
Dąbrowa Centrum17:33
Karwiny Nowowiczlińska17:35
Myśliwska [GDY]17:38
Źródło Marii17:39
Karwiny PKM17:41
Lidzka17:43
Plac Górnośląski17:46
Redłowo SKM - Park Technologiczny17:50
Centrum Nauki Experyment17:52
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM17:55
Armii Krajowej17:58
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala18:01
Węzeł Ofiar Grudnia '7018:04
Energetyków18:07
Hutnicza - Estakada18:09
Hala "Makro"18:10
II Urząd Skarbowy18:12
Gruszkowa18:14
Hutnicza - Piaskowa18:16
Handlowa18:17
Hutnicza - Działki18:18
Mazowiecka18:19
Pomorska [RU]18:20
Kujawska [RU]18:22
25-lecia Solidarności18:24
Dąbrowskiego - Kościół18:25
Dąbrowskiego - Most18:27
Rumia Dworzec PKP18:29
Kurs nr 9 do Kacze Buki
Rumia Dworzec PKP18:58
Dąbrowskiego - Most19:00
Dąbrowskiego - Kościół19:01
25-lecia Solidarności19:03
Kujawska [RU]19:04
Pomorska - Gdańska19:05
Pomorska [RU]19:06
Hutnicza - Działki19:08
Handlowa19:09
Hutnicza - Piaskowa19:10
Gruszkowa19:11
II Urząd Skarbowy19:12
Hala "Makro"19:14
Hutnicza - Estakada19:16
Energetyków19:18
Węzeł Ofiar Grudnia '7019:21
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala19:24
Armii Krajowej19:27
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM19:30
Centrum Nauki Experyment19:32
Redłowo SKM - Park Technologiczny19:33
Plac Górnośląski19:37
Lidzka19:40
Karwiny PKM19:42
Źródło Marii19:44
Myśliwska [GDY]19:45
Karwiny Nowowiczlińska19:48
Dąbrowa Centrum19:50
Kameliowa19:51
Paprykowa19:52
Szafranowa19:53
Leśna Polana19:54
Rdestowa - Chwaszczyńska19:54
Kacze Buki19:56
Kurs nr 10 do Rumia Dworzec PKP
Kacze Buki20:09
Krzemowa [GDY]20:10
Rdestowa - Chwaszczyńska20:11
Leśna Polana20:12
Szafranowa20:13
Paprykowa20:14
Kameliowa20:15
Dąbrowa Centrum20:16
Karwiny Nowowiczlińska20:18
Myśliwska [GDY]20:21
Źródło Marii20:22
Karwiny PKM20:24
Lidzka20:26
Plac Górnośląski20:29
Redłowo SKM - Park Technologiczny20:32
Centrum Nauki Experyment20:34
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM20:36
Armii Krajowej20:39
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala20:42
Węzeł Ofiar Grudnia '7020:45
Energetyków20:48
Hutnicza - Estakada20:50
Hala "Makro"20:51
II Urząd Skarbowy20:53
Gruszkowa20:55
Hutnicza - Piaskowa20:56
Handlowa20:57
Hutnicza - Działki20:58
Mazowiecka20:59
Pomorska [RU]21:00
Kujawska [RU]21:02
25-lecia Solidarności21:03
Dąbrowskiego - Kościół21:04
Dąbrowskiego - Most21:06
Rumia Dworzec PKP21:08
Kurs nr 11 do Kacze Buki
Rumia Dworzec PKP21:35
Dąbrowskiego - Most21:37
Dąbrowskiego - Kościół21:38
25-lecia Solidarności21:40
Kujawska [RU]21:41
Pomorska - Gdańska21:42
Pomorska [RU]21:43
Hutnicza - Działki21:45
Handlowa21:46
Hutnicza - Piaskowa21:47
Gruszkowa21:48
II Urząd Skarbowy21:49
Hala "Makro"21:51
Hutnicza - Estakada21:53
Energetyków21:55
Węzeł Ofiar Grudnia '7021:58
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala22:01
Armii Krajowej22:04
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM22:06
Centrum Nauki Experyment22:08
Redłowo SKM - Park Technologiczny22:09
Plac Górnośląski22:12
Lidzka22:15
Karwiny PKM22:17
Źródło Marii22:19
Myśliwska [GDY]22:20
Karwiny Nowowiczlińska22:22
Dąbrowa Centrum22:24
Kameliowa22:25
Paprykowa22:26
Szafranowa22:27
Leśna Polana22:28
Rdestowa - Chwaszczyńska22:28
Kacze Buki22:30
Kurs nr 12 do Rumia Dworzec PKP
Kacze Buki22:41
Krzemowa [GDY]22:42
Rdestowa - Chwaszczyńska22:43
Leśna Polana22:44
Szafranowa22:45
Paprykowa22:46
Kameliowa22:47
Dąbrowa Centrum22:48
Karwiny Nowowiczlińska22:50
Myśliwska [GDY]22:53
Źródło Marii22:54
Karwiny PKM22:56
Lidzka22:58
Plac Górnośląski23:01
Redłowo SKM - Park Technologiczny23:04
Centrum Nauki Experyment23:05
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM23:07
Armii Krajowej23:10
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala23:13
Węzeł Ofiar Grudnia '7023:15
Energetyków23:18
Hutnicza - Estakada23:20
Hala "Makro"23:21
II Urząd Skarbowy23:23
Gruszkowa23:25
Hutnicza - Piaskowa23:26
Handlowa23:27
Hutnicza - Działki23:28
Mazowiecka23:29
Pomorska [RU]23:30
Kujawska [RU]23:32
25-lecia Solidarności23:33
Dąbrowskiego - Kościół23:34
Dąbrowskiego - Most23:36
Rumia Dworzec PKP23:38