• Uwaga! Objazd na trasach linii N2 i N6 od nocy z 28/29.09. Zmiany dotyczą Nowego Portu i Brzeźna. Szczegóły: ztm.gda.pl   • Uwaga ! Skrócona trasa linii 148, autobusy kursują między przystankami Żabianka SKM - Brzeźno PCK. Szczegóły: ztm.gda.pl   • 02.10.2022 r. (niedziela) biegi uliczne w Gdańsku - tymczasowe zmiany w komunikacji miejskiej. Więcej na: ztm.gda.pl
17:32
Kurs nr 0 jako 723 do Stocznia Gdynia
Grabówek SKM05:10
Morska - Estakada05:13
Kalksztajnów05:14
Mireckiego05:15
Uniwersytet Morski05:17
Stocznia SKM - Morska05:18
Bpa Okoniewskiego05:19
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska05:20
3 Maja [GDY]05:22
Centrum Handlowe Batory05:23
Plac Kaszubski - Świętojańska05:25
Plac Kaszubski - Jana z Kolna05:26
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala05:28
Węzeł Ofiar Grudnia '7005:31
Stocznia Gdynia05:32
Kurs nr 1 do Karwiny Tuwima
Stocznia Gdynia05:40
Węzeł Ofiar Grudnia '7005:42
Gdynia Dworzec Gł. PKP05:45
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala05:46
Plac Kaszubski05:48
Plac Kaszubski - Świętojańska05:49
Skwer Kościuszki - InfoBox05:51
Wybickiego [GDY]05:52
Żwirki i Wigury [GDY]05:53
Traugutta [GDY]05:54
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM05:56
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka05:57
Harcerska05:58
Centrum Nauki Experyment05:59
Redłowo SKM - Park Technologiczny06:00
Zwycięstwa - Wielkopolska06:02
Plac Górnośląski06:03
Łowicka [GDY]06:05
Olgierda06:06
Lidzka06:07
Racławicka06:08
Karwiny PKM06:10
Nałkowskiej06:11
Źródło Marii06:12
Brzechwy06:14
Karwiny Tuwima06:15
Kurs nr 2 do Stocznia Gdynia
Karwiny Tuwima06:24
Brzechwy06:25
Źródło Marii06:27
Karwiny PKM06:29
Racławicka06:31
Lidzka06:32
Olgierda06:33
Łowicka [GDY]06:34
Plac Górnośląski06:35
Zwycięstwa - Wielkopolska06:37
Redłowo SKM - Park Technologiczny06:39
Centrum Nauki Experyment06:41
Harcerska06:42
Urząd Miasta - Świętojańska06:44
Traugutta [GDY]06:45
Żwirki i Wigury [GDY]06:46
Skwer Kościuszki - InfoBox06:47
Plac Kaszubski - Świętojańska06:49
Plac Kaszubski - Jana z Kolna06:50
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala06:52
Węzeł Ofiar Grudnia '7006:55
Stocznia Gdynia06:56
Kurs nr 3 do Karwiny Tuwima
Stocznia Gdynia07:08
Węzeł Ofiar Grudnia '7007:10
Gdynia Dworzec Gł. PKP07:13
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala07:14
Plac Kaszubski07:16
Plac Kaszubski - Świętojańska07:17
Skwer Kościuszki - InfoBox07:19
Wybickiego [GDY]07:20
Żwirki i Wigury [GDY]07:21
Traugutta [GDY]07:22
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM07:25
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka07:26
Harcerska07:27
Centrum Nauki Experyment07:28
Redłowo SKM - Park Technologiczny07:29
Zwycięstwa - Wielkopolska07:31
Plac Górnośląski07:33
Łowicka [GDY]07:35
Olgierda07:36
Lidzka07:37
Racławicka07:38
Karwiny PKM07:40
Nałkowskiej07:41
Źródło Marii07:42
Brzechwy07:44
Karwiny Tuwima07:45
Kurs nr 4 do Stocznia Gdynia
Karwiny Tuwima07:53
Brzechwy07:54
Źródło Marii07:57
Karwiny PKM07:59
Racławicka08:01
Lidzka08:02
Olgierda08:03
Łowicka [GDY]08:04
Plac Górnośląski08:06
Zwycięstwa - Wielkopolska08:08
Redłowo SKM - Park Technologiczny08:10
Centrum Nauki Experyment08:12
Harcerska08:13
Urząd Miasta - Świętojańska08:15
Traugutta [GDY]08:17
Żwirki i Wigury [GDY]08:18
Skwer Kościuszki - InfoBox08:19
Plac Kaszubski - Świętojańska08:21
Plac Kaszubski - Jana z Kolna08:22
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala08:24
Węzeł Ofiar Grudnia '7008:27
Stocznia Gdynia08:28
Kurs nr 5 do Karwiny Tuwima
Stocznia Gdynia09:02
Węzeł Ofiar Grudnia '7009:04
Gdynia Dworzec Gł. PKP09:07
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala09:08
Plac Kaszubski09:10
Plac Kaszubski - Świętojańska09:11
Skwer Kościuszki - InfoBox09:13
Wybickiego [GDY]09:14
Żwirki i Wigury [GDY]09:15
Traugutta [GDY]09:17
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM09:20
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka09:21
Harcerska09:22
Centrum Nauki Experyment09:23
Redłowo SKM - Park Technologiczny09:25
Zwycięstwa - Wielkopolska09:27
Plac Górnośląski09:29
Łowicka [GDY]09:31
Olgierda09:32
Lidzka09:33
Racławicka09:34
Karwiny PKM09:36
Nałkowskiej09:37
Źródło Marii09:38
Brzechwy09:40
Karwiny Tuwima09:41