• Uwaga! Objazd na trasach linii N2 i N6 od nocy z 28/29.09. Zmiany dotyczą Nowego Portu i Brzeźna. Szczegóły: ztm.gda.pl   • Uwaga ! Skrócona trasa linii 148, autobusy kursują między przystankami Żabianka SKM - Brzeźno PCK. Szczegóły: ztm.gda.pl   • 02.10.2022 r. (niedziela) biegi uliczne w Gdańsku - tymczasowe zmiany w komunikacji miejskiej. Więcej na: ztm.gda.pl
16:18
Kurs nr 0 do Pogórze Dolne
Baza na Pogórzu Dolnym04:43
Pogórze Dolne04:44
Kurs nr 1 jako 740 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Pogórze Dolne04:44
Żelazna04:45
Żeliwna04:46
Podgórska04:47
Kuśnierska04:48
Obłuże Centrum04:49
Energetyków04:51
Janka Wiśniewskiego04:53
Węzeł Ofiar Grudnia '7004:54
Gdynia Dworzec Gł. PKP04:56
Kurs nr 2 do Dworzec Morski - Muzeum Emigracji
Gdynia Dworzec Gł. PKP05:01
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala05:02
Starowiejska [GDY]05:03
Armii Krajowej05:05
Kilińskiego [GDY]05:06
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM05:08
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka05:09
Harcerska05:10
Centrum Nauki Experyment05:12
Korczaka [GDY]05:13
Cylkowskiego05:14
Płyta Redłowska05:17
Cylkowskiego05:18
Kopernika - Kościół05:19
Szczeblewskiego05:20
Wzgórze Św. Maksymiliana Syrokomli05:22
Piłsudskiego05:24
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM05:26
Kilińskiego [GDY]05:27
Armii Krajowej05:29
I Urząd Skarbowy05:31
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala05:32
Węzeł Ofiar Grudnia '7005:35
Celna05:36
Rotterdamska05:37
Szkoła Morska05:38
Chrzanowskiego [GDY]05:39
Dworzec Morski - Muzeum Emigracji05:40
Kurs nr 3 do Dworzec Morski - Muzeum Emigracji
Dworzec Morski - Muzeum Emigracji05:52
Dworzec Morski - Muzeum Emigracji05:52
Publiczny Terminal Promowy05:53
Chrzanowskiego [GDY]05:54
Szkoła Morska05:55
Rotterdamska05:56
Celna05:57
Węzeł Ofiar Grudnia '7005:58
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala06:01
Starowiejska [GDY]06:02
Armii Krajowej06:04
Kilińskiego [GDY]06:05
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM06:07
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka06:08
Harcerska06:09
Centrum Nauki Experyment06:11
Korczaka [GDY]06:12
Cylkowskiego06:13
Płyta Redłowska06:17
Cylkowskiego06:18
Kopernika - Kościół06:19
Szczeblewskiego06:20
Wzgórze Św. Maksymiliana Syrokomli06:22
Piłsudskiego06:24
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM06:26
Kilińskiego [GDY]06:27
Armii Krajowej06:29
I Urząd Skarbowy06:31
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala06:32
Węzeł Ofiar Grudnia '7006:35
Celna06:36
Rotterdamska06:37
Szkoła Morska06:38
Chrzanowskiego [GDY]06:39
Dworzec Morski - Muzeum Emigracji06:40
Kurs nr 4 do Dworzec Morski - Muzeum Emigracji
Dworzec Morski - Muzeum Emigracji06:52
Dworzec Morski - Muzeum Emigracji06:52
Publiczny Terminal Promowy06:53
Chrzanowskiego [GDY]06:54
Szkoła Morska06:55
Rotterdamska06:56
Celna06:57
Węzeł Ofiar Grudnia '7006:58
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala07:01
Starowiejska [GDY]07:02
Armii Krajowej07:04
Kilińskiego [GDY]07:05
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM07:07
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka07:08
Harcerska07:09
Centrum Nauki Experyment07:11
Korczaka [GDY]07:12
Cylkowskiego07:14
Płyta Redłowska07:18
Cylkowskiego07:19
Kopernika - Kościół07:20
Szczeblewskiego07:21
Wzgórze Św. Maksymiliana Syrokomli07:23
Piłsudskiego07:25
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM07:28
Kilińskiego [GDY]07:30
Armii Krajowej07:32
I Urząd Skarbowy07:34
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala07:35
Węzeł Ofiar Grudnia '7007:38
Celna07:39
Rotterdamska07:40
Szkoła Morska07:41
Chrzanowskiego [GDY]07:42
Dworzec Morski - Muzeum Emigracji07:43
Kurs nr 5 do Dworzec Morski - Muzeum Emigracji
Dworzec Morski - Muzeum Emigracji07:53
Dworzec Morski - Muzeum Emigracji07:53
Publiczny Terminal Promowy07:54
Chrzanowskiego [GDY]07:55
Szkoła Morska07:56
Rotterdamska07:57
Celna07:58
Węzeł Ofiar Grudnia '7007:59
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala08:02
Starowiejska [GDY]08:03
Armii Krajowej08:05
Kilińskiego [GDY]08:06
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM08:08
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka08:09
Harcerska08:10
Centrum Nauki Experyment08:12
Korczaka [GDY]08:13
Cylkowskiego08:15
Płyta Redłowska08:19
Cylkowskiego08:20
Kopernika - Kościół08:21
Szczeblewskiego08:22
Wzgórze Św. Maksymiliana Syrokomli08:24
Piłsudskiego08:26
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM08:28
Kilińskiego [GDY]08:30
Armii Krajowej08:32
I Urząd Skarbowy08:34
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala08:35
Węzeł Ofiar Grudnia '7008:38
Celna08:38
Rotterdamska08:39
Szkoła Morska08:40
Chrzanowskiego [GDY]08:41
Dworzec Morski - Muzeum Emigracji08:42
Kurs nr 6 do Dworzec Morski - Muzeum Emigracji
Dworzec Morski - Muzeum Emigracji09:13
Dworzec Morski - Muzeum Emigracji09:13
Publiczny Terminal Promowy09:14
Chrzanowskiego [GDY]09:15
Szkoła Morska09:16
Rotterdamska09:17
Celna09:18
Węzeł Ofiar Grudnia '7009:19
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala09:22
Starowiejska [GDY]09:23
Armii Krajowej09:25
Kilińskiego [GDY]09:26
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM09:28
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka09:29
Harcerska09:30
Centrum Nauki Experyment09:32
Korczaka [GDY]09:33
Cylkowskiego09:35
Płyta Redłowska09:39
Cylkowskiego09:40
Kopernika - Kościół09:41
Szczeblewskiego09:42
Wzgórze Św. Maksymiliana Syrokomli09:44
Piłsudskiego09:46
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM09:48
Kilińskiego [GDY]09:50
Armii Krajowej09:52
I Urząd Skarbowy09:54
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala09:55
Węzeł Ofiar Grudnia '7009:58
Celna09:58
Rotterdamska09:59
Szkoła Morska10:00
Chrzanowskiego [GDY]10:01
Dworzec Morski - Muzeum Emigracji10:02
Kurs nr 7 do Dworzec Morski - Muzeum Emigracji
Dworzec Morski - Muzeum Emigracji10:32
Dworzec Morski - Muzeum Emigracji10:32
Publiczny Terminal Promowy10:33
Chrzanowskiego [GDY]10:34
Szkoła Morska10:35
Rotterdamska10:36
Celna10:37
Węzeł Ofiar Grudnia '7010:38
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala10:41
Starowiejska [GDY]10:42
Armii Krajowej10:44
Kilińskiego [GDY]10:45
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM10:47
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka10:48
Harcerska10:49
Centrum Nauki Experyment10:52
Korczaka [GDY]10:53
Cylkowskiego10:55
Płyta Redłowska10:59
Cylkowskiego11:00
Kopernika - Kościół11:01
Szczeblewskiego11:02
Wzgórze Św. Maksymiliana Syrokomli11:04
Piłsudskiego11:06
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM11:08
Kilińskiego [GDY]11:10
Armii Krajowej11:12
I Urząd Skarbowy11:14
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala11:15
Węzeł Ofiar Grudnia '7011:18
Celna11:18
Rotterdamska11:19
Szkoła Morska11:20
Chrzanowskiego [GDY]11:21
Dworzec Morski - Muzeum Emigracji11:22
Kurs nr 8 do Dworzec Morski - Muzeum Emigracji
Dworzec Morski - Muzeum Emigracji11:52
Publiczny Terminal Promowy11:53
Chrzanowskiego [GDY]11:54
Szkoła Morska11:55
Rotterdamska11:56
Celna11:57
Węzeł Ofiar Grudnia '7011:58
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala12:01
Starowiejska [GDY]12:02
Armii Krajowej12:04
Kilińskiego [GDY]12:05
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM12:07
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka12:08
Harcerska12:09
Centrum Nauki Experyment12:12
Korczaka [GDY]12:13
Cylkowskiego12:15
Płyta Redłowska12:19
Cylkowskiego12:20
Kopernika - Kościół12:21
Szczeblewskiego12:22
Wzgórze Św. Maksymiliana Syrokomli12:24
Piłsudskiego12:26
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM12:28
Kilińskiego [GDY]12:30
Armii Krajowej12:32
I Urząd Skarbowy12:34
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala12:35
Węzeł Ofiar Grudnia '7012:38
Celna12:38
Rotterdamska12:39
Szkoła Morska12:40
Chrzanowskiego [GDY]12:41
Dworzec Morski - Muzeum Emigracji12:42
Kurs nr 9 do Dworzec Morski - Muzeum Emigracji
Dworzec Morski - Muzeum Emigracji13:12
Dworzec Morski - Muzeum Emigracji13:12
Publiczny Terminal Promowy13:13
Chrzanowskiego [GDY]13:14
Szkoła Morska13:15
Rotterdamska13:16
Celna13:17
Węzeł Ofiar Grudnia '7013:18
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala13:21
Starowiejska [GDY]13:22
Armii Krajowej13:24
Kilińskiego [GDY]13:25
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM13:27
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka13:28
Harcerska13:29
Centrum Nauki Experyment13:32
Korczaka [GDY]13:33
Cylkowskiego13:35
Płyta Redłowska13:39
Cylkowskiego13:40
Kopernika - Kościół13:41
Szczeblewskiego13:42
Wzgórze Św. Maksymiliana Syrokomli13:44
Piłsudskiego13:46
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM13:49
Kilińskiego [GDY]13:51
Armii Krajowej13:53
I Urząd Skarbowy13:55
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala13:56
Węzeł Ofiar Grudnia '7013:59
Celna13:59
Rotterdamska14:00
Szkoła Morska14:01
Chrzanowskiego [GDY]14:02
Dworzec Morski - Muzeum Emigracji14:03
Kurs nr 10 do Dworzec Morski - Muzeum Emigracji
Dworzec Morski - Muzeum Emigracji14:22
Publiczny Terminal Promowy14:23
Chrzanowskiego [GDY]14:24
Szkoła Morska14:25
Rotterdamska14:26
Celna14:27
Węzeł Ofiar Grudnia '7014:28
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala14:31
Starowiejska [GDY]14:32
Armii Krajowej14:34
Kilińskiego [GDY]14:36
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM14:38
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka14:39
Harcerska14:40
Centrum Nauki Experyment14:43
Korczaka [GDY]14:44
Cylkowskiego14:46
Płyta Redłowska14:50
Cylkowskiego14:51
Kopernika - Kościół14:52
Szczeblewskiego14:53
Wzgórze Św. Maksymiliana Syrokomli14:55
Piłsudskiego14:57
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM15:00
Kilińskiego [GDY]15:02
Armii Krajowej15:04
I Urząd Skarbowy15:06
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala15:07
Węzeł Ofiar Grudnia '7015:10
Celna15:10
Rotterdamska15:11
Szkoła Morska15:12
Chrzanowskiego [GDY]15:13
Dworzec Morski - Muzeum Emigracji15:14
Kurs nr 11 do Dworzec Morski - Muzeum Emigracji
Dworzec Morski - Muzeum Emigracji15:37
Dworzec Morski - Muzeum Emigracji15:37
Publiczny Terminal Promowy15:38
Chrzanowskiego [GDY]15:39
Szkoła Morska15:40
Rotterdamska15:41
Celna15:42
Węzeł Ofiar Grudnia '7015:43
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala15:46
Starowiejska [GDY]15:47
Armii Krajowej15:49
Kilińskiego [GDY]15:51
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM15:53
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka15:54
Harcerska15:55
Centrum Nauki Experyment15:59
Korczaka [GDY]16:00
Cylkowskiego16:02
Płyta Redłowska16:05
Cylkowskiego16:06
Kopernika - Kościół16:07
Szczeblewskiego16:08
Wzgórze Św. Maksymiliana Syrokomli16:10
Piłsudskiego16:12
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM16:15
Kilińskiego [GDY]16:17
Armii Krajowej16:19
I Urząd Skarbowy16:21
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala16:22
Węzeł Ofiar Grudnia '7016:25
Celna16:25
Rotterdamska16:26
Szkoła Morska16:27
Chrzanowskiego [GDY]16:28
Dworzec Morski - Muzeum Emigracji16:29
Kurs nr 13 do Dworzec Morski - Muzeum Emigracji
Dworzec Morski - Muzeum Emigracji16:52
Publiczny Terminal Promowy16:53
Chrzanowskiego [GDY]16:54
Szkoła Morska16:55
Rotterdamska16:56
Celna16:57
Węzeł Ofiar Grudnia '7016:58
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala17:01
Starowiejska [GDY]17:02
Armii Krajowej17:04
Kilińskiego [GDY]17:06
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM17:08
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka17:09
Harcerska17:10
Centrum Nauki Experyment17:12
Korczaka [GDY]17:13
Cylkowskiego17:15
Płyta Redłowska17:20
Cylkowskiego17:21
Kopernika - Kościół17:22
Szczeblewskiego17:23
Wzgórze Św. Maksymiliana Syrokomli17:25
Piłsudskiego17:27
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM17:30
Kilińskiego [GDY]17:32
Armii Krajowej17:34
I Urząd Skarbowy17:36
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala17:37
Węzeł Ofiar Grudnia '7017:40
Celna17:40
Rotterdamska17:41
Szkoła Morska17:42
Chrzanowskiego [GDY]17:43
Dworzec Morski - Muzeum Emigracji17:44
Kurs nr 14 do Dworzec Morski - Muzeum Emigracji
Dworzec Morski - Muzeum Emigracji18:10
Dworzec Morski - Muzeum Emigracji18:10
Publiczny Terminal Promowy18:11
Chrzanowskiego [GDY]18:12
Szkoła Morska18:13
Rotterdamska18:14
Celna18:15
Węzeł Ofiar Grudnia '7018:16
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala18:19
Starowiejska [GDY]18:20
Armii Krajowej18:22
Kilińskiego [GDY]18:24
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM18:26
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka18:27
Harcerska18:28
Centrum Nauki Experyment18:30
Korczaka [GDY]18:31
Cylkowskiego18:33
Płyta Redłowska18:36
Cylkowskiego18:37
Kopernika - Kościół18:38
Szczeblewskiego18:39
Wzgórze Św. Maksymiliana Syrokomli18:41
Piłsudskiego18:43
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM18:45
Kilińskiego [GDY]18:47
Armii Krajowej18:49
I Urząd Skarbowy18:51
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala18:52
Węzeł Ofiar Grudnia '7018:55
Celna18:55
Rotterdamska18:56
Szkoła Morska18:57
Chrzanowskiego [GDY]18:58
Dworzec Morski - Muzeum Emigracji18:59
Kurs nr 15 do Dworzec Morski - Muzeum Emigracji
Dworzec Morski - Muzeum Emigracji19:31
Publiczny Terminal Promowy19:32
Chrzanowskiego [GDY]19:33
Szkoła Morska19:34
Rotterdamska19:35
Celna19:36
Węzeł Ofiar Grudnia '7019:37
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala19:40
Starowiejska [GDY]19:41
Armii Krajowej19:43
Kilińskiego [GDY]19:44
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM19:46
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka19:47
Harcerska19:48
Centrum Nauki Experyment19:50
Korczaka [GDY]19:51
Cylkowskiego19:52
Płyta Redłowska19:56
Cylkowskiego19:57
Kopernika - Kościół19:58
Szczeblewskiego19:59
Wzgórze Św. Maksymiliana Syrokomli20:01
Piłsudskiego20:03
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM20:05
Kilińskiego [GDY]20:06
Armii Krajowej20:08
I Urząd Skarbowy20:10
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala20:11
Węzeł Ofiar Grudnia '7020:14
Celna20:14
Rotterdamska20:15
Szkoła Morska20:16
Chrzanowskiego [GDY]20:17
Dworzec Morski - Muzeum Emigracji20:18
Kurs nr 16 do Dworzec Morski - Muzeum Emigracji
Dworzec Morski - Muzeum Emigracji20:27
Dworzec Morski - Muzeum Emigracji20:27
Publiczny Terminal Promowy20:28
Chrzanowskiego [GDY]20:29
Szkoła Morska20:30
Rotterdamska20:31
Celna20:32
Węzeł Ofiar Grudnia '7020:33
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala20:36
Starowiejska [GDY]20:37
Armii Krajowej20:39
Kilińskiego [GDY]20:40
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM20:42
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka20:43
Harcerska20:44
Centrum Nauki Experyment20:46
Korczaka [GDY]20:47
Cylkowskiego20:48
Płyta Redłowska20:52
Cylkowskiego20:53
Kopernika - Kościół20:54
Szczeblewskiego20:55
Wzgórze Św. Maksymiliana Syrokomli20:57
Piłsudskiego20:59
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM21:01
Kilińskiego [GDY]21:02
Armii Krajowej21:04
I Urząd Skarbowy21:06
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala21:07
Węzeł Ofiar Grudnia '7021:09
Celna21:09
Rotterdamska21:10
Szkoła Morska21:11
Chrzanowskiego [GDY]21:12
Dworzec Morski - Muzeum Emigracji21:13
Kurs nr 17 do Dworzec Morski - Muzeum Emigracji
Dworzec Morski - Muzeum Emigracji21:25
Dworzec Morski - Muzeum Emigracji21:25
Publiczny Terminal Promowy21:26
Chrzanowskiego [GDY]21:27
Szkoła Morska21:28
Rotterdamska21:29
Celna21:30
Węzeł Ofiar Grudnia '7021:31
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala21:34
Starowiejska [GDY]21:35
Armii Krajowej21:37
Kilińskiego [GDY]21:38
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM21:40
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka21:41
Harcerska21:42
Centrum Nauki Experyment21:44
Korczaka [GDY]21:45
Cylkowskiego21:46
Płyta Redłowska21:49
Cylkowskiego21:50
Kopernika - Kościół21:51
Szczeblewskiego21:52
Wzgórze Św. Maksymiliana Syrokomli21:53
Piłsudskiego21:55
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM21:57
Kilińskiego [GDY]21:58
Armii Krajowej22:00
I Urząd Skarbowy22:02
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala22:03
Węzeł Ofiar Grudnia '7022:05
Celna22:05
Rotterdamska22:06
Szkoła Morska22:07
Chrzanowskiego [GDY]22:08
Dworzec Morski - Muzeum Emigracji22:09
Kurs nr 18 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Dworzec Morski - Muzeum Emigracji22:25
Dworzec Morski - Muzeum Emigracji22:25
Publiczny Terminal Promowy22:26
Chrzanowskiego [GDY]22:27
Szkoła Morska22:28
Rotterdamska22:29
Celna22:30
Węzeł Ofiar Grudnia '7022:31
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala22:34
Starowiejska [GDY]22:35
Armii Krajowej22:37
Kilińskiego [GDY]22:38
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM22:40
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka22:41
Harcerska22:42
Centrum Nauki Experyment22:44
Korczaka [GDY]22:45
Cylkowskiego22:46
Płyta Redłowska22:49
Cylkowskiego22:50
Kopernika - Kościół22:51
Szczeblewskiego22:52
Wzgórze Św. Maksymiliana Syrokomli22:53
Piłsudskiego22:55
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM22:57
Kilińskiego [GDY]22:58
Armii Krajowej23:00
I Urząd Skarbowy23:02
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala23:03
Gdynia Dworzec Gł. PKP23:04
Kurs nr 19 jako 770 do Baza na Pogórzu Dolnym
Gdynia Dworzec Gł. PKP23:20
Węzeł Ofiar Grudnia '7023:22
Janka Wiśniewskiego23:23
Energetyków23:25
Obłuże Centrum23:28
Kuśnierska23:30
Podgórska23:31
Żeliwna23:33
Żelazna23:34
Pogórze Dolne23:35
Baza na Pogórzu Dolnym23:36