Menu
15:33
Kurs nr 0 do Pogórze Górne | |
---|---|
Baza na Pogórzu Dolnym | 08:33 |
Pogórze Górne | 08:36 |
Kurs nr 1 do Plac Kaszubski | |
---|---|
Pogórze Górne | 08:38 |
Steyera | 08:39 |
Sikorskiego [GDY] | 08:41 |
Staniewicza | 08:42 |
Maciejewicza | 08:44 |
Stare Obłuże | 08:45 |
Sucharskiego | 08:46 |
Kwiatkowskiego | 08:46 |
Obłuże Centrum | 08:49 |
Energetyków | 08:52 |
Janka Wiśniewskiego | 08:54 |
Węzeł Ofiar Grudnia '70 | 08:55 |
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala | 08:58 |
Plac Kaszubski | 09:00 |
Kurs nr 2 do Suchy Dwór - Borchardta | |
---|---|
Plac Kaszubski | 09:10 |
Plac Kaszubski - Jana z Kolna | 09:11 |
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala | 09:13 |
Węzeł Ofiar Grudnia '70 | 09:16 |
Janka Wiśniewskiego | 09:17 |
Energetyków | 09:19 |
Obłuże Centrum | 09:22 |
Kwiatkowskiego | 09:24 |
Sucharskiego | 09:25 |
Stare Obłuże | 09:26 |
Maciejewicza | 09:27 |
Galeria Szperk | 09:28 |
Staniewicza | 09:29 |
Sikorskiego [GDY] | 09:30 |
Steyera | 09:31 |
Pogórze - Słowackiego | 09:32 |
Pogórze - Majakowskiego | 09:32 |
Pogórze - Szkolna | 09:33 |
Suchy Dwór - Szkolna | 09:34 |
Suchy Dwór - Świetlica | 09:35 |
Suchy Dwór - Kochanowskiego | 09:36 |
Suchy Dwór - Necla | 09:36 |
Suchy Dwór - Borchardta | 09:37 |
Kurs nr 3 do Plac Kaszubski | |
---|---|
Suchy Dwór - Borchardta | 09:43 |
Suchy Dwór - Gombrowicza | 09:44 |
Suchy Dwór - Szkolna | 09:45 |
Pogórze - Szkolna | 09:46 |
Pogórze - Majakowskiego | 09:47 |
Pogórze Górne | 09:48 |
Steyera | 09:49 |
Sikorskiego [GDY] | 09:51 |
Staniewicza | 09:52 |
Maciejewicza | 09:54 |
Stare Obłuże | 09:55 |
Sucharskiego | 09:56 |
Kwiatkowskiego | 09:56 |
Obłuże Centrum | 09:59 |
Energetyków | 10:02 |
Janka Wiśniewskiego | 10:04 |
Węzeł Ofiar Grudnia '70 | 10:05 |
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala | 10:08 |
Plac Kaszubski | 10:10 |
Kurs nr 4 do Pogórze Górne | |
---|---|
Plac Kaszubski | 10:20 |
Plac Kaszubski - Jana z Kolna | 10:21 |
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala | 10:23 |
Węzeł Ofiar Grudnia '70 | 10:26 |
Janka Wiśniewskiego | 10:27 |
Energetyków | 10:29 |
Obłuże Centrum | 10:32 |
Kwiatkowskiego | 10:34 |
Sucharskiego | 10:35 |
Stare Obłuże | 10:37 |
Maciejewicza | 10:38 |
Galeria Szperk | 10:39 |
Staniewicza | 10:40 |
Sikorskiego [GDY] | 10:41 |
Steyera | 10:43 |
Pogórze Górne | 10:44 |
Kurs nr 5 jako 770 do Baza na Pogórzu Dolnym | |
---|---|
Pogórze Górne | 10:44 |
Czernickiego II | 10:45 |
Czernickiego I | 10:46 |
Baza na Pogórzu Dolnym | 10:47 |