• Limit osób w pojeździe: 30% miejsc stojących i siedzących. Tylko połowa miejsc siedzących może być zajęta. Zasłaniaj usta i nos!
04:42
Kurs nr 0 do Pogórze Górne
Baza na Pogórzu Dolnym05:19
Pogórze Górne05:22
Kurs nr 1 do Plac Kaszubski
Pogórze Górne05:24
Steyera05:25
Sikorskiego [GDY]05:26
Staniewicza05:27
Maciejewicza05:29
Stare Obłuże05:30
Kwiatkowskiego05:31
Energetyków05:35
Janka Wiśniewskiego05:37
Węzeł Ofiar Grudnia '7005:38
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala05:41
Plac Kaszubski05:43
Kurs nr 2 do Pogórze Górne
Plac Kaszubski05:53
Plac Kaszubski - Jana z Kolna05:54
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala05:56
Węzeł Ofiar Grudnia '7005:59
Janka Wiśniewskiego06:00
Energetyków06:02
Obłuże Centrum06:05
Kwiatkowskiego06:07
Stare Obłuże06:09
Maciejewicza06:10
Galeria Szperk06:11
Staniewicza06:12
Sikorskiego [GDY]06:13
Steyera06:14
Pogórze Górne06:15
Kurs nr 3 do Plac Kaszubski
Pogórze Górne06:26
Steyera06:27
Sikorskiego [GDY]06:28
Staniewicza06:29
Maciejewicza06:31
Stare Obłuże06:32
Kwiatkowskiego06:33
Energetyków06:37
Janka Wiśniewskiego06:39
Węzeł Ofiar Grudnia '7006:40
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala06:43
Plac Kaszubski06:45
Kurs nr 4 do Pogórze Górne
Plac Kaszubski06:53
Plac Kaszubski - Jana z Kolna06:54
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala06:56
Węzeł Ofiar Grudnia '7006:59
Janka Wiśniewskiego07:00
Energetyków07:02
Obłuże Centrum07:05
Kwiatkowskiego07:07
Stare Obłuże07:09
Maciejewicza07:10
Galeria Szperk07:11
Staniewicza07:12
Sikorskiego [GDY]07:13
Steyera07:14
Pogórze Górne07:15
Kurs nr 5 do Plac Kaszubski
Pogórze Górne07:26
Steyera07:27
Sikorskiego [GDY]07:28
Staniewicza07:29
Maciejewicza07:31
Stare Obłuże07:32
Kwiatkowskiego07:34
Energetyków07:38
Janka Wiśniewskiego07:40
Węzeł Ofiar Grudnia '7007:41
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala07:45
Plac Kaszubski07:47
Kurs nr 6 do Pogórze - Pogórze Górne
Plac Kaszubski08:01
Plac Kaszubski - Jana z Kolna08:02
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala08:04
Węzeł Ofiar Grudnia '7008:07
Janka Wiśniewskiego08:08
Energetyków08:10
Obłuże Centrum08:13
Kwiatkowskiego08:15
Stare Obłuże08:17
Maciejewicza08:18
Galeria Szperk08:19
Staniewicza08:20
Sikorskiego [GDY]08:21
Steyera08:22
Pogórze - Pogórze Górne08:23
Kurs nr 7 do Baza na Pogórzu Dolnym
Pogórze - Pogórze Górne08:23
Baza na Pogórzu Dolnym08:26
Kurs nr 8 do Pogórze Górne
Baza na Pogórzu Dolnym08:53
Pogórze Górne08:56
Kurs nr 9 do Plac Kaszubski
Pogórze Górne08:58
Steyera08:59
Sikorskiego [GDY]09:00
Staniewicza09:01
Maciejewicza09:03
Stare Obłuże09:04
Kwiatkowskiego09:05
Energetyków09:09
Janka Wiśniewskiego09:11
Węzeł Ofiar Grudnia '7009:12
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala09:15
Plac Kaszubski09:17
Kurs nr 10 do Pogórze Górne
Plac Kaszubski09:30
Plac Kaszubski - Jana z Kolna09:31
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala09:33
Węzeł Ofiar Grudnia '7009:36
Janka Wiśniewskiego09:37
Energetyków09:39
Obłuże Centrum09:42
Kwiatkowskiego09:44
Stare Obłuże09:46
Maciejewicza09:47
Galeria Szperk09:48
Staniewicza09:49
Sikorskiego [GDY]09:50
Steyera09:51
Pogórze Górne09:52
Kurs nr 11 do Plac Kaszubski
Pogórze Górne10:08
Steyera10:09
Sikorskiego [GDY]10:10
Staniewicza10:11
Maciejewicza10:13
Stare Obłuże10:14
Kwiatkowskiego10:15
Energetyków10:19
Janka Wiśniewskiego10:21
Węzeł Ofiar Grudnia '7010:22
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala10:25
Plac Kaszubski10:27
Kurs nr 12 do Suchy Dwór - Borchardta
Plac Kaszubski10:40
Plac Kaszubski - Jana z Kolna10:41
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala10:43
Węzeł Ofiar Grudnia '7010:46
Janka Wiśniewskiego10:47
Energetyków10:49
Obłuże Centrum10:52
Kwiatkowskiego10:54
Stare Obłuże10:56
Maciejewicza10:57
Galeria Szperk10:58
Staniewicza10:59
Sikorskiego [GDY]11:00
Steyera11:01
Pogórze - Słowackiego11:02
Pogórze - Majakowskiego11:02
Pogórze - Szkolna11:03
Suchy Dwór - Szkolna11:04
Suchy Dwór - Reja11:05
Suchy Dwór - Kochanowskiego11:06
Suchy Dwór - Necla11:06
Suchy Dwór - Borchardta11:07
Kurs nr 13 do Plac Kaszubski
Suchy Dwór - Borchardta11:13
Suchy Dwór - Gombrowicza11:14
Suchy Dwór - Szkolna11:15
Pogórze - Szkolna11:16
Pogórze - Majakowskiego11:17
Pogórze Górne11:18
Steyera11:19
Sikorskiego [GDY]11:20
Staniewicza11:21
Maciejewicza11:23
Stare Obłuże11:24
Kwiatkowskiego11:25
Energetyków11:29
Janka Wiśniewskiego11:31
Węzeł Ofiar Grudnia '7011:32
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala11:35
Plac Kaszubski11:37
Kurs nr 14 do Pogórze Górne
Plac Kaszubski11:50
Plac Kaszubski - Jana z Kolna11:51
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala11:53
Węzeł Ofiar Grudnia '7011:56
Janka Wiśniewskiego11:57
Energetyków11:59
Obłuże Centrum12:02
Kwiatkowskiego12:04
Stare Obłuże12:06
Maciejewicza12:07
Galeria Szperk12:08
Staniewicza12:09
Sikorskiego [GDY]12:10
Steyera12:11
Pogórze Górne12:12
Kurs nr 15 do Plac Kaszubski
Pogórze Górne12:28
Steyera12:29
Sikorskiego [GDY]12:30
Staniewicza12:31
Maciejewicza12:33
Stare Obłuże12:34
Kwiatkowskiego12:35
Energetyków12:39
Janka Wiśniewskiego12:41
Węzeł Ofiar Grudnia '7012:42
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala12:45
Plac Kaszubski12:47
Kurs nr 16 do Pogórze Górne
Plac Kaszubski13:00
Plac Kaszubski - Jana z Kolna13:01
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala13:03
Węzeł Ofiar Grudnia '7013:06
Janka Wiśniewskiego13:07
Energetyków13:09
Obłuże Centrum13:12
Kwiatkowskiego13:14
Stare Obłuże13:16
Maciejewicza13:17
Galeria Szperk13:18
Staniewicza13:19
Sikorskiego [GDY]13:20
Steyera13:21
Pogórze Górne13:22
Kurs nr 17 do Plac Kaszubski
Pogórze Górne13:38
Steyera13:39
Sikorskiego [GDY]13:40
Staniewicza13:41
Maciejewicza13:43
Stare Obłuże13:44
Kwiatkowskiego13:45
Energetyków13:49
Janka Wiśniewskiego13:51
Węzeł Ofiar Grudnia '7013:52
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala13:55
Plac Kaszubski13:57
Kurs nr 18 do Suchy Dwór - Borchardta
Plac Kaszubski14:07
Plac Kaszubski - Jana z Kolna14:08
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala14:10
Węzeł Ofiar Grudnia '7014:13
Janka Wiśniewskiego14:14
Energetyków14:16
Obłuże Centrum14:19
Kwiatkowskiego14:21
Stare Obłuże14:24
Maciejewicza14:25
Galeria Szperk14:26
Staniewicza14:27
Sikorskiego [GDY]14:28
Steyera14:29
Pogórze - Słowackiego14:30
Pogórze - Majakowskiego14:30
Pogórze - Szkolna14:31
Suchy Dwór - Szkolna14:32
Suchy Dwór - Reja14:33
Suchy Dwór - Kochanowskiego14:34
Suchy Dwór - Necla14:34
Suchy Dwór - Borchardta14:35
Kurs nr 19 do Plac Kaszubski
Suchy Dwór - Borchardta14:50
Suchy Dwór - Gombrowicza14:51
Suchy Dwór - Szkolna14:52
Pogórze - Szkolna14:53
Pogórze - Majakowskiego14:54
Pogórze Górne14:55
Steyera14:56
Sikorskiego [GDY]14:57
Staniewicza14:58
Maciejewicza15:00
Stare Obłuże15:01
Kwiatkowskiego15:02
Energetyków15:06
Janka Wiśniewskiego15:08
Węzeł Ofiar Grudnia '7015:09
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala15:12
Plac Kaszubski15:14
Kurs nr 20 do Pogórze Górne
Plac Kaszubski15:22
Plac Kaszubski - Jana z Kolna15:23
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala15:25
Węzeł Ofiar Grudnia '7015:28
Janka Wiśniewskiego15:29
Energetyków15:31
Obłuże Centrum15:34
Kwiatkowskiego15:36
Stare Obłuże15:39
Maciejewicza15:40
Galeria Szperk15:41
Staniewicza15:42
Sikorskiego [GDY]15:43
Steyera15:44
Pogórze Górne15:45
Kurs nr 21 do Plac Kaszubski
Pogórze Górne16:10
Steyera16:11
Sikorskiego [GDY]16:12
Staniewicza16:13
Maciejewicza16:15
Stare Obłuże16:16
Kwiatkowskiego16:17
Energetyków16:21
Janka Wiśniewskiego16:23
Węzeł Ofiar Grudnia '7016:24
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala16:28
Plac Kaszubski16:30
Kurs nr 22 do Pogórze - Pogórze Górne
Plac Kaszubski16:37
Plac Kaszubski - Jana z Kolna16:38
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala16:40
Węzeł Ofiar Grudnia '7016:43
Janka Wiśniewskiego16:44
Energetyków16:46
Obłuże Centrum16:49
Kwiatkowskiego16:51
Stare Obłuże16:54
Maciejewicza16:55
Galeria Szperk16:56
Staniewicza16:57
Sikorskiego [GDY]16:58
Steyera16:59
Pogórze - Pogórze Górne17:00
Kurs nr 23 do Baza na Pogórzu Dolnym
Pogórze - Pogórze Górne17:00
Baza na Pogórzu Dolnym17:03
Kurs nr 24 do Pogórze Górne
Baza na Pogórzu Dolnym17:33
Pogórze Górne17:36
Kurs nr 25 do Plac Kaszubski
Pogórze Górne17:38
Steyera17:39
Sikorskiego [GDY]17:40
Staniewicza17:41
Maciejewicza17:43
Stare Obłuże17:44
Kwiatkowskiego17:45
Energetyków17:49
Janka Wiśniewskiego17:51
Węzeł Ofiar Grudnia '7017:52
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala17:55
Plac Kaszubski17:57
Kurs nr 26 do Suchy Dwór - Borchardta
Plac Kaszubski18:17
Plac Kaszubski - Jana z Kolna18:18
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala18:20
Węzeł Ofiar Grudnia '7018:23
Janka Wiśniewskiego18:24
Energetyków18:26
Obłuże Centrum18:29
Kwiatkowskiego18:31
Stare Obłuże18:33
Maciejewicza18:34
Galeria Szperk18:35
Staniewicza18:36
Sikorskiego [GDY]18:37
Steyera18:38
Pogórze - Słowackiego18:39
Pogórze - Majakowskiego18:39
Pogórze - Szkolna18:40
Suchy Dwór - Szkolna18:41
Suchy Dwór - Reja18:42
Suchy Dwór - Kochanowskiego18:43
Suchy Dwór - Necla18:43
Suchy Dwór - Borchardta18:44
Kurs nr 27 do Plac Kaszubski
Suchy Dwór - Borchardta18:47
Suchy Dwór - Gombrowicza18:48
Suchy Dwór - Szkolna18:49
Pogórze - Szkolna18:50
Pogórze - Majakowskiego18:51
Pogórze Górne18:52
Steyera18:53
Sikorskiego [GDY]18:54
Staniewicza18:55
Maciejewicza18:57
Stare Obłuże18:58
Kwiatkowskiego18:59
Energetyków19:03
Janka Wiśniewskiego19:05
Węzeł Ofiar Grudnia '7019:06
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala19:09
Plac Kaszubski19:11
Kurs nr 28 do Pogórze - Pogórze Górne
Plac Kaszubski19:23
Plac Kaszubski - Jana z Kolna19:24
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala19:26
Węzeł Ofiar Grudnia '7019:29
Janka Wiśniewskiego19:30
Energetyków19:32
Obłuże Centrum19:35
Kwiatkowskiego19:37
Stare Obłuże19:39
Maciejewicza19:40
Galeria Szperk19:41
Staniewicza19:42
Sikorskiego [GDY]19:43
Steyera19:44
Pogórze - Pogórze Górne19:45
Kurs nr 29 do Baza na Pogórzu Dolnym
Pogórze - Pogórze Górne19:45
Baza na Pogórzu Dolnym19:48