• Przystanek przeniesiony na łącznicę zjazdową z Estakady Kwiatkowskiego do ul. Unruga.  • Test tablicy.  • Z powodu awarii tramwaju linii 6 za przystankiem Chałubińskiego w kierunku Jelitkowa występują opóźnienia na liniach: 3, 4, 6, 7, 11.
05:38
Kurs nr 7 do Chwarzno Polanki
Gdynia Dworzec Gł. PKP09:43
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa09:44
3 Maja [GDY]09:46
Armii Krajowej09:48
Urząd Miasta - Władysława IV09:50
Węzeł Franciszki Cegielskiej09:53
Rolnicza09:56
Witomino Centrum09:58
Uczniowska [GDY]09:59
Witomino Sosnowa10:00
Okrężna I10:02
Okrężna II10:03
Chwarzno Apollina10:05
Jowisza10:06
Amona10:07
Sokoła10:08
Chwarzno Polanki10:09
Kurs nr 8 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Chwarzno Polanki10:10
Sokoła10:11
Amona10:12
Jowisza10:13
Chwarzno Apollina10:14
Okrężna II10:16
Okrężna I10:17
Witomino Sosnowa10:20
Uczniowska [GDY]10:21
Witomino Centrum10:23
Rolnicza10:24
Węzeł Franciszki Cegielskiej10:26
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM10:29
Kilińskiego [GDY]10:31
Armii Krajowej10:33
I Urząd Skarbowy10:35
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala10:36
Gdynia Dworzec Gł. PKP10:37
Kurs nr 9 do Chwarzno Polanki
Gdynia Dworzec Gł. PKP11:04
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa11:05
3 Maja [GDY]11:07
Armii Krajowej11:09
Urząd Miasta - Władysława IV11:11
Węzeł Franciszki Cegielskiej11:14
Rolnicza11:17
Witomino Centrum11:19
Uczniowska [GDY]11:20
Witomino Sosnowa11:21
Okrężna I11:23
Okrężna II11:24
Chwarzno Apollina11:26
Jowisza11:27
Amona11:28
Sokoła11:29
Chwarzno Polanki11:30
Kurs nr 10 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Chwarzno Polanki11:31
Sokoła11:32
Amona11:33
Jowisza11:34
Chwarzno Apollina11:35
Okrężna II11:37
Okrężna I11:38
Witomino Sosnowa11:40
Uczniowska [GDY]11:41
Witomino Centrum11:43
Rolnicza11:44
Węzeł Franciszki Cegielskiej11:46
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM11:49
Kilińskiego [GDY]11:51
Armii Krajowej11:53
I Urząd Skarbowy11:55
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala11:56
Gdynia Dworzec Gł. PKP11:57
Kurs nr 11 do Chwarzno Polanki
Gdynia Dworzec Gł. PKP12:24
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa12:25
3 Maja [GDY]12:27
Armii Krajowej12:29
Urząd Miasta - Władysława IV12:31
Węzeł Franciszki Cegielskiej12:34
Rolnicza12:37
Witomino Centrum12:39
Uczniowska [GDY]12:40
Witomino Sosnowa12:41
Okrężna I12:43
Okrężna II12:44
Chwarzno Apollina12:46
Jowisza12:47
Amona12:48
Sokoła12:49
Chwarzno Polanki12:50
Kurs nr 12 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Chwarzno Polanki12:51
Sokoła12:52
Amona12:53
Jowisza12:54
Chwarzno Apollina12:55
Okrężna II12:57
Okrężna I12:58
Witomino Sosnowa13:00
Uczniowska [GDY]13:01
Witomino Centrum13:03
Rolnicza13:04
Węzeł Franciszki Cegielskiej13:06
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM13:09
Kilińskiego [GDY]13:11
Armii Krajowej13:13
I Urząd Skarbowy13:15
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala13:16
Gdynia Dworzec Gł. PKP13:17
Kurs nr 13 do Chwarzno Polanki
Gdynia Dworzec Gł. PKP13:44
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa13:45
3 Maja [GDY]13:47
Armii Krajowej13:49
Urząd Miasta - Władysława IV13:51
Węzeł Franciszki Cegielskiej13:54
Rolnicza13:57
Witomino Centrum13:59
Uczniowska [GDY]14:00
Witomino Sosnowa14:01
Okrężna I14:03
Okrężna II14:04
Chwarzno Apollina14:06
Jowisza14:07
Amona14:08
Sokoła14:09
Chwarzno Polanki14:10
Kurs nr 14 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Chwarzno Polanki14:18
Sokoła14:19
Amona14:20
Jowisza14:21
Chwarzno Apollina14:22
Okrężna II14:24
Okrężna I14:25
Witomino Sosnowa14:27
Uczniowska [GDY]14:28
Witomino Centrum14:30
Rolnicza14:31
Węzeł Franciszki Cegielskiej14:34
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM14:37
Kilińskiego [GDY]14:39
Armii Krajowej14:41
I Urząd Skarbowy14:43
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala14:44
Gdynia Dworzec Gł. PKP14:45
Kurs nr 15 do Chwarzno Polanki
Gdynia Dworzec Gł. PKP15:06
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa15:07
3 Maja [GDY]15:09
Armii Krajowej15:11
Urząd Miasta - Władysława IV15:13
Węzeł Franciszki Cegielskiej15:16
Rolnicza15:19
Witomino Centrum15:21
Uczniowska [GDY]15:22
Witomino Sosnowa15:23
Okrężna I15:25
Okrężna II15:26
Chwarzno Apollina15:28
Jowisza15:29
Amona15:30
Sokoła15:31
Chwarzno Polanki15:32
Kurs nr 16 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Chwarzno Polanki15:38
Sokoła15:39
Amona15:40
Jowisza15:41
Chwarzno Apollina15:42
Okrężna II15:44
Okrężna I15:45
Witomino Sosnowa15:47
Uczniowska [GDY]15:48
Witomino Centrum15:50
Rolnicza15:51
Węzeł Franciszki Cegielskiej15:54
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM15:57
Kilińskiego [GDY]15:59
Armii Krajowej16:01
I Urząd Skarbowy16:03
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala16:04
Gdynia Dworzec Gł. PKP16:05
Kurs nr 17 do Chwarzno Polanki
Gdynia Dworzec Gł. PKP16:26
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa16:27
3 Maja [GDY]16:29
Armii Krajowej16:31
Urząd Miasta - Władysława IV16:33
Węzeł Franciszki Cegielskiej16:36
Rolnicza16:39
Witomino Centrum16:41
Uczniowska [GDY]16:42
Witomino Sosnowa16:43
Okrężna I16:45
Okrężna II16:46
Chwarzno Apollina16:48
Jowisza16:49
Amona16:50
Sokoła16:51
Chwarzno Polanki16:52
Kurs nr 18 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Chwarzno Polanki17:08
Sokoła17:09
Amona17:10
Jowisza17:11
Chwarzno Apollina17:12
Okrężna II17:14
Okrężna I17:15
Witomino Sosnowa17:17
Uczniowska [GDY]17:18
Witomino Centrum17:20
Rolnicza17:21
Węzeł Franciszki Cegielskiej17:24
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM17:27
Kilińskiego [GDY]17:29
Armii Krajowej17:31
I Urząd Skarbowy17:33
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala17:34
Gdynia Dworzec Gł. PKP17:35
Kurs nr 19 do Kacze Buki
Gdynia Dworzec Gł. PKP17:53
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa17:54
3 Maja [GDY]17:56
Armii Krajowej17:58
Urząd Miasta - Władysława IV18:00
Węzeł Franciszki Cegielskiej18:03
Rolnicza18:06
Witomino Centrum18:08
Uczniowska [GDY]18:09
Witomino Sosnowa18:10
Okrężna I18:12
Okrężna II18:13
Chwarzno Apollina18:15
Jowisza18:16
Amona18:17
Sokoła18:18
Chwarzno Polanki18:19
Kamrowskiego18:20
Zaruskiego18:21
Pieńkawy18:21
Wiczlino Skrzyżowanie18:22
Filipkowskiego18:23
Gradowa18:24
Wiczlińska - Śliska18:24
Wiczlino Działki I18:25
Wiczlino Działki II18:26
Wiczlińska - Las18:27
Dąbrowa Centrum18:29
Kameliowa18:30
Paprykowa18:31
Szafranowa18:32
Rdestowa - Leśny Zakątek18:32
Leśna Polana18:33
Rdestowa - Kolonia18:33
Krzemowa [GDY]18:34
Kacze Buki18:35
Kurs nr 20 do Kacze Buki
Kacze Buki18:35
Kacze Buki18:35