11:49
Kurs nr 5 do Chwarzno Polanki
Gdynia Dworzec Gł. PKP08:16
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa08:17
3 Maja [GDY]08:19
Armii Krajowej08:21
Urząd Miasta - Władysława IV08:23
Węzeł Franciszki Cegielskiej08:26
Rolnicza08:29
Witomino Centrum08:31
Uczniowska [GDY]08:32
Witomino Sosnowa08:33
Okrężna I08:35
Okrężna II08:36
Chwarzno Apollina08:38
Tezeusza08:39
Amona08:40
Sokoła08:41
Chwarzno Polanki08:42
Kurs nr 6 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Chwarzno Polanki08:50
Sokoła08:51
Amona08:52
Tezeusza08:52
Chwarzno Apollina08:54
Okrężna II08:56
Okrężna I08:57
Witomino Sosnowa09:00
Uczniowska [GDY]09:01
Witomino Centrum09:03
Rolnicza09:04
Węzeł Franciszki Cegielskiej09:06
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM09:09
Kilińskiego [GDY]09:11
Armii Krajowej09:13
I Urząd Skarbowy09:15
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala09:16
Gdynia Dworzec Gł. PKP09:17
Kurs nr 7 do Chwarzno Polanki
Gdynia Dworzec Gł. PKP09:43
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa09:44
3 Maja [GDY]09:46
Armii Krajowej09:48
Urząd Miasta - Władysława IV09:50
Węzeł Franciszki Cegielskiej09:53
Rolnicza09:56
Witomino Centrum09:58
Uczniowska [GDY]09:59
Witomino Sosnowa10:00
Okrężna I10:02
Okrężna II10:03
Chwarzno Apollina10:05
Tezeusza10:06
Amona10:07
Sokoła10:08
Chwarzno Polanki10:09
Kurs nr 8 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Chwarzno Polanki10:10
Sokoła10:11
Amona10:12
Tezeusza10:12
Chwarzno Apollina10:14
Okrężna II10:16
Okrężna I10:17
Witomino Sosnowa10:20
Uczniowska [GDY]10:21
Witomino Centrum10:23
Rolnicza10:24
Węzeł Franciszki Cegielskiej10:26
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM10:29
Kilińskiego [GDY]10:31
Armii Krajowej10:33
I Urząd Skarbowy10:35
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala10:36
Gdynia Dworzec Gł. PKP10:37
Kurs nr 9 do Chwarzno Polanki
Gdynia Dworzec Gł. PKP11:04
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa11:05
3 Maja [GDY]11:07
Armii Krajowej11:09
Urząd Miasta - Władysława IV11:11
Węzeł Franciszki Cegielskiej11:14
Rolnicza11:17
Witomino Centrum11:19
Uczniowska [GDY]11:20
Witomino Sosnowa11:21
Okrężna I11:23
Okrężna II11:24
Chwarzno Apollina11:26
Tezeusza11:27
Amona11:28
Sokoła11:29
Chwarzno Polanki11:30
Kurs nr 10 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Chwarzno Polanki11:31
Sokoła11:32
Amona11:33
Tezeusza11:33
Chwarzno Apollina11:35
Okrężna II11:37
Okrężna I11:38
Witomino Sosnowa11:40
Uczniowska [GDY]11:41
Witomino Centrum11:43
Rolnicza11:44
Węzeł Franciszki Cegielskiej11:46
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM11:49
Kilińskiego [GDY]11:51
Armii Krajowej11:53
I Urząd Skarbowy11:55
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala11:56
Gdynia Dworzec Gł. PKP11:57
Kurs nr 11 do Chwarzno Polanki
Gdynia Dworzec Gł. PKP12:24
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa12:25
3 Maja [GDY]12:27
Armii Krajowej12:29
Urząd Miasta - Władysława IV12:31
Węzeł Franciszki Cegielskiej12:34
Rolnicza12:37
Witomino Centrum12:39
Uczniowska [GDY]12:40
Witomino Sosnowa12:41
Okrężna I12:43
Okrężna II12:44
Chwarzno Apollina12:46
Tezeusza12:47
Amona12:48
Sokoła12:49
Chwarzno Polanki12:50
Kurs nr 12 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Chwarzno Polanki12:51
Sokoła12:52
Amona12:53
Tezeusza12:53
Chwarzno Apollina12:55
Okrężna II12:57
Okrężna I12:58
Witomino Sosnowa13:00
Uczniowska [GDY]13:01
Witomino Centrum13:03
Rolnicza13:04
Węzeł Franciszki Cegielskiej13:06
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM13:09
Kilińskiego [GDY]13:11
Armii Krajowej13:13
I Urząd Skarbowy13:15
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala13:16
Gdynia Dworzec Gł. PKP13:17
Kurs nr 13 do Chwarzno Polanki
Gdynia Dworzec Gł. PKP13:44
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa13:45
3 Maja [GDY]13:47
Armii Krajowej13:49
Urząd Miasta - Władysława IV13:51
Węzeł Franciszki Cegielskiej13:54
Rolnicza13:57
Witomino Centrum13:59
Uczniowska [GDY]14:00
Witomino Sosnowa14:01
Okrężna I14:03
Okrężna II14:04
Chwarzno Apollina14:06
Tezeusza14:07
Amona14:08
Sokoła14:09
Chwarzno Polanki14:10
Kurs nr 14 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Chwarzno Polanki14:18
Sokoła14:19
Amona14:20
Tezeusza14:20
Chwarzno Apollina14:22
Okrężna II14:24
Okrężna I14:25
Witomino Sosnowa14:27
Uczniowska [GDY]14:28
Witomino Centrum14:30
Rolnicza14:31
Węzeł Franciszki Cegielskiej14:34
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM14:37
Kilińskiego [GDY]14:39
Armii Krajowej14:41
I Urząd Skarbowy14:43
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala14:44
Gdynia Dworzec Gł. PKP14:45
Kurs nr 15 do Chwarzno Polanki
Gdynia Dworzec Gł. PKP15:06
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa15:07
3 Maja [GDY]15:09
Armii Krajowej15:11
Urząd Miasta - Władysława IV15:13
Węzeł Franciszki Cegielskiej15:16
Rolnicza15:19
Witomino Centrum15:21
Uczniowska [GDY]15:22
Witomino Sosnowa15:23
Okrężna I15:25
Okrężna II15:26
Chwarzno Apollina15:28
Tezeusza15:29
Amona15:30
Sokoła15:31
Chwarzno Polanki15:32
Kurs nr 16 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Chwarzno Polanki15:38
Sokoła15:39
Amona15:40
Tezeusza15:40
Chwarzno Apollina15:42
Okrężna II15:44
Okrężna I15:45
Witomino Sosnowa15:47
Uczniowska [GDY]15:48
Witomino Centrum15:50
Rolnicza15:51
Węzeł Franciszki Cegielskiej15:54
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM15:57
Kilińskiego [GDY]15:59
Armii Krajowej16:01
I Urząd Skarbowy16:03
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala16:04
Gdynia Dworzec Gł. PKP16:05
Kurs nr 17 do Kacze Buki
Gdynia Dworzec Gł. PKP16:26
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa16:27
3 Maja [GDY]16:29
Armii Krajowej16:31
Urząd Miasta - Władysława IV16:33
Węzeł Franciszki Cegielskiej16:36
Rolnicza16:39
Witomino Centrum16:41
Uczniowska [GDY]16:42
Witomino Sosnowa16:43
Okrężna I16:45
Okrężna II16:46
Chwarzno Apollina16:48
Tezeusza16:49
Amona16:50
Sokoła16:51
Chwarzno Polanki16:52
Kamrowskiego16:53
Zaruskiego16:54
Pieńkawy16:54
Wiczlino Skrzyżowanie16:55
Filipkowskiego16:56
Gradowa16:57
Wiczlińska - Śliska16:57
Wiczlino Działki I16:58
Wiczlino Działki II16:59
Wiczlińska - Las17:00
Dąbrowa Centrum17:02
Kameliowa17:03
Paprykowa17:04
Szafranowa17:05
Rdestowa - Leśny Zakątek17:05
Leśna Polana17:06
Rdestowa - Kolonia17:06
Krzemowa17:07
Kacze Buki17:08
Kurs nr 18 do Kacze Buki
Kacze Buki17:08
Kacze Buki17:08