Menu
11:42
Kurs nr 7 do Chwarzno Polanki | |
---|---|
Gdynia Dworzec Gł. PKP | 09:43 |
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa | 09:44 |
3 Maja [GDY] | 09:46 |
Armii Krajowej | 09:48 |
Urząd Miasta - Władysława IV | 09:50 |
Węzeł Franciszki Cegielskiej | 09:53 |
Rolnicza | 09:56 |
Witomino Centrum | 09:58 |
Uczniowska [GDY] | 09:59 |
Witomino Sosnowa | 10:00 |
Okrężna I | 10:02 |
Okrężna II | 10:03 |
Chwarzno Apollina | 10:05 |
Tezeusza | 10:06 |
Amona | 10:07 |
Sokoła | 10:08 |
Chwarzno Polanki | 10:09 |
Kurs nr 8 do Gdynia Dworzec Gł. PKP | |
---|---|
Chwarzno Polanki | 10:10 |
Sokoła | 10:11 |
Amona | 10:12 |
Tezeusza | 10:12 |
Krauzego | 10:13 |
Okrężna II | 10:16 |
Okrężna I | 10:17 |
Witomino Sosnowa | 10:20 |
Uczniowska [GDY] | 10:21 |
Witomino Centrum | 10:23 |
Rolnicza | 10:24 |
Węzeł Franciszki Cegielskiej | 10:26 |
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM | 10:29 |
Kilińskiego [GDY] | 10:31 |
Armii Krajowej | 10:33 |
I Urząd Skarbowy | 10:35 |
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala | 10:36 |
Gdynia Dworzec Gł. PKP | 10:37 |
Kurs nr 9 do Chwarzno Polanki | |
---|---|
Gdynia Dworzec Gł. PKP | 11:04 |
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa | 11:05 |
3 Maja [GDY] | 11:07 |
Armii Krajowej | 11:09 |
Urząd Miasta - Władysława IV | 11:11 |
Węzeł Franciszki Cegielskiej | 11:14 |
Rolnicza | 11:17 |
Witomino Centrum | 11:19 |
Uczniowska [GDY] | 11:20 |
Witomino Sosnowa | 11:21 |
Okrężna I | 11:23 |
Okrężna II | 11:24 |
Chwarzno Apollina | 11:26 |
Tezeusza | 11:27 |
Amona | 11:28 |
Sokoła | 11:29 |
Chwarzno Polanki | 11:30 |
Kurs nr 10 do Gdynia Dworzec Gł. PKP | |
---|---|
Chwarzno Polanki | 11:31 |
Sokoła | 11:32 |
Amona | 11:33 |
Tezeusza | 11:33 |
Krauzego | 11:34 |
Okrężna II | 11:37 |
Okrężna I | 11:38 |
Witomino Sosnowa | 11:40 |
Uczniowska [GDY] | 11:41 |
Witomino Centrum | 11:43 |
Rolnicza | 11:44 |
Węzeł Franciszki Cegielskiej | 11:46 |
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM | 11:49 |
Kilińskiego [GDY] | 11:51 |
Armii Krajowej | 11:53 |
I Urząd Skarbowy | 11:55 |
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala | 11:56 |
Gdynia Dworzec Gł. PKP | 11:57 |
Kurs nr 11 do Chwarzno Polanki | |
---|---|
Gdynia Dworzec Gł. PKP | 12:24 |
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa | 12:25 |
3 Maja [GDY] | 12:27 |
Armii Krajowej | 12:29 |
Urząd Miasta - Władysława IV | 12:31 |
Węzeł Franciszki Cegielskiej | 12:34 |
Rolnicza | 12:37 |
Witomino Centrum | 12:39 |
Uczniowska [GDY] | 12:40 |
Witomino Sosnowa | 12:41 |
Okrężna I | 12:43 |
Okrężna II | 12:44 |
Chwarzno Apollina | 12:46 |
Tezeusza | 12:47 |
Amona | 12:48 |
Sokoła | 12:49 |
Chwarzno Polanki | 12:50 |
Kurs nr 12 do Gdynia Dworzec Gł. PKP | |
---|---|
Chwarzno Polanki | 12:51 |
Sokoła | 12:52 |
Amona | 12:53 |
Tezeusza | 12:53 |
Krauzego | 12:54 |
Okrężna II | 12:57 |
Okrężna I | 12:58 |
Witomino Sosnowa | 13:00 |
Uczniowska [GDY] | 13:01 |
Witomino Centrum | 13:03 |
Rolnicza | 13:04 |
Węzeł Franciszki Cegielskiej | 13:06 |
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM | 13:09 |
Kilińskiego [GDY] | 13:11 |
Armii Krajowej | 13:13 |
I Urząd Skarbowy | 13:15 |
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala | 13:16 |
Gdynia Dworzec Gł. PKP | 13:17 |
Kurs nr 13 do Chwarzno Polanki | |
---|---|
Gdynia Dworzec Gł. PKP | 13:44 |
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa | 13:45 |
3 Maja [GDY] | 13:47 |
Armii Krajowej | 13:49 |
Urząd Miasta - Władysława IV | 13:51 |
Węzeł Franciszki Cegielskiej | 13:54 |
Rolnicza | 13:57 |
Witomino Centrum | 13:59 |
Uczniowska [GDY] | 14:00 |
Witomino Sosnowa | 14:01 |
Okrężna I | 14:03 |
Okrężna II | 14:04 |
Chwarzno Apollina | 14:06 |
Tezeusza | 14:07 |
Amona | 14:08 |
Sokoła | 14:09 |
Chwarzno Polanki | 14:10 |
Kurs nr 14 do Gdynia Dworzec Gł. PKP | |
---|---|
Chwarzno Polanki | 14:17 |
Sokoła | 14:18 |
Amona | 14:19 |
Tezeusza | 14:19 |
Krauzego | 14:20 |
Okrężna II | 14:23 |
Okrężna I | 14:24 |
Witomino Sosnowa | 14:26 |
Uczniowska [GDY] | 14:27 |
Witomino Centrum | 14:29 |
Rolnicza | 14:30 |
Węzeł Franciszki Cegielskiej | 14:33 |
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM | 14:36 |
Kilińskiego [GDY] | 14:38 |
Armii Krajowej | 14:40 |
I Urząd Skarbowy | 14:42 |
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala | 14:43 |
Gdynia Dworzec Gł. PKP | 14:44 |
Kurs nr 15 do Chwarzno Polanki | |
---|---|
Gdynia Dworzec Gł. PKP | 15:15 |
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa | 15:16 |
3 Maja [GDY] | 15:18 |
Armii Krajowej | 15:20 |
Urząd Miasta - Władysława IV | 15:22 |
Węzeł Franciszki Cegielskiej | 15:25 |
Rolnicza | 15:28 |
Witomino Centrum | 15:30 |
Uczniowska [GDY] | 15:31 |
Witomino Sosnowa | 15:32 |
Okrężna I | 15:34 |
Okrężna II | 15:35 |
Chwarzno Apollina | 15:37 |
Tezeusza | 15:38 |
Amona | 15:39 |
Sokoła | 15:40 |
Chwarzno Polanki | 15:41 |
Kurs nr 16 do Gdynia Dworzec Gł. PKP | |
---|---|
Chwarzno Polanki | 15:47 |
Sokoła | 15:48 |
Amona | 15:49 |
Tezeusza | 15:49 |
Krauzego | 15:50 |
Okrężna II | 15:53 |
Okrężna I | 15:54 |
Witomino Sosnowa | 15:56 |
Uczniowska [GDY] | 15:57 |
Witomino Centrum | 15:59 |
Rolnicza | 16:00 |
Węzeł Franciszki Cegielskiej | 16:03 |
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM | 16:06 |
Kilińskiego [GDY] | 16:08 |
Armii Krajowej | 16:10 |
I Urząd Skarbowy | 16:12 |
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala | 16:13 |
Gdynia Dworzec Gł. PKP | 16:14 |
Kurs nr 17 do Chwarzno Polanki | |
---|---|
Gdynia Dworzec Gł. PKP | 16:45 |
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa | 16:46 |
3 Maja [GDY] | 16:48 |
Armii Krajowej | 16:50 |
Urząd Miasta - Władysława IV | 16:52 |
Węzeł Franciszki Cegielskiej | 16:55 |
Rolnicza | 16:58 |
Witomino Centrum | 17:00 |
Uczniowska [GDY] | 17:01 |
Witomino Sosnowa | 17:02 |
Okrężna I | 17:04 |
Okrężna II | 17:05 |
Chwarzno Apollina | 17:07 |
Tezeusza | 17:08 |
Amona | 17:09 |
Sokoła | 17:10 |
Chwarzno Polanki | 17:11 |
Kurs nr 18 do Chwarzno Sokółka | |
---|---|
Chwarzno Polanki | 17:11 |
Chwarzno Sokółka | 17:12 |
Kurs nr 19 do Chwarzno Polanki | |
---|---|
Chwarzno Sokółka | 17:37 |
Chwarzno Polanki | 17:39 |
Kurs nr 20 do Gdynia Dworzec Gł. PKP | |
---|---|
Chwarzno Polanki | 17:40 |
Sokoła | 17:41 |
Amona | 17:42 |
Tezeusza | 17:42 |
Krauzego | 17:43 |
Okrężna II | 17:46 |
Okrężna I | 17:47 |
Witomino Sosnowa | 17:49 |
Uczniowska [GDY] | 17:50 |
Witomino Centrum | 17:52 |
Rolnicza | 17:53 |
Węzeł Franciszki Cegielskiej | 17:55 |
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM | 17:58 |
Kilińskiego [GDY] | 18:00 |
Armii Krajowej | 18:02 |
I Urząd Skarbowy | 18:04 |
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala | 18:05 |
Gdynia Dworzec Gł. PKP | 18:06 |
Kurs nr 21 do Chwarzno Polanki | |
---|---|
Gdynia Dworzec Gł. PKP | 18:33 |
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa | 18:34 |
3 Maja [GDY] | 18:36 |
Armii Krajowej | 18:38 |
Urząd Miasta - Władysława IV | 18:40 |
Węzeł Franciszki Cegielskiej | 18:43 |
Rolnicza | 18:46 |
Witomino Centrum | 18:48 |
Uczniowska [GDY] | 18:49 |
Witomino Sosnowa | 18:50 |
Okrężna I | 18:52 |
Okrężna II | 18:53 |
Chwarzno Apollina | 18:55 |
Tezeusza | 18:56 |
Amona | 18:57 |
Sokoła | 18:58 |
Chwarzno Polanki | 18:59 |
Kurs nr 22 do Gdynia Dworzec Gł. PKP | |
---|---|
Chwarzno Polanki | 19:00 |
Sokoła | 19:01 |
Amona | 19:02 |
Tezeusza | 19:02 |
Krauzego | 19:03 |
Okrężna II | 19:06 |
Okrężna I | 19:07 |
Witomino Sosnowa | 19:09 |
Uczniowska [GDY] | 19:10 |
Witomino Centrum | 19:12 |
Rolnicza | 19:13 |
Węzeł Franciszki Cegielskiej | 19:15 |
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM | 19:18 |
Kilińskiego [GDY] | 19:20 |
Armii Krajowej | 19:22 |
I Urząd Skarbowy | 19:24 |
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala | 19:25 |
Gdynia Dworzec Gł. PKP | 19:26 |
Kurs nr 23 do Chwarzno Polanki | |
---|---|
Gdynia Dworzec Gł. PKP | 19:53 |
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa | 19:54 |
3 Maja [GDY] | 19:56 |
Armii Krajowej | 19:58 |
Urząd Miasta - Władysława IV | 20:00 |
Węzeł Franciszki Cegielskiej | 20:02 |
Rolnicza | 20:05 |
Witomino Centrum | 20:06 |
Uczniowska [GDY] | 20:07 |
Witomino Sosnowa | 20:08 |
Okrężna I | 20:10 |
Okrężna II | 20:11 |
Chwarzno Apollina | 20:13 |
Tezeusza | 20:14 |
Amona | 20:15 |
Sokoła | 20:16 |
Chwarzno Polanki | 20:17 |
Kurs nr 24 do Gdynia Dworzec Gł. PKP | |
---|---|
Chwarzno Polanki | 20:20 |
Sokoła | 20:21 |
Amona | 20:22 |
Tezeusza | 20:22 |
Krauzego | 20:23 |
Okrężna II | 20:26 |
Okrężna I | 20:27 |
Witomino Sosnowa | 20:29 |
Uczniowska [GDY] | 20:30 |
Witomino Centrum | 20:32 |
Rolnicza | 20:33 |
Węzeł Franciszki Cegielskiej | 20:35 |
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM | 20:38 |
Kilińskiego [GDY] | 20:39 |
Armii Krajowej | 20:41 |
I Urząd Skarbowy | 20:43 |
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala | 20:44 |
Gdynia Dworzec Gł. PKP | 20:45 |