• Przypominamy: w trakcie korzystania z komunikacji miejskiej należy zakrywać usta i nos maseczką lub częścią odzieży.  • Kup bilet online! Buy a ticket online! Więcej/more: ztm.gda.pl  • Podróżując autobusem/trolejbusem noś maskę!
17:44
Kurs nr 4 do Cisowa SKM
Gdynia Dworzec Gł. PKP08:35
Gdynia Dworzec Gł. PKP08:36
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala08:37
Plac Kaszubski08:39
Plac Kaszubski - Świętojańska08:40
Skwer Kościuszki - InfoBox08:42
Wybickiego [GDY]08:43
Żwirki i Wigury [GDY]08:44
Traugutta [GDY]08:45
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM08:47
Witomińska08:50
Warszawska08:52
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności08:53
Bpa Okoniewskiego08:55
Stocznia SKM - Morska08:56
Uniwersytet Morski08:57
Mireckiego08:58
Kalksztajnów08:59
Morska - Estakada09:00
Węzeł Żołnierzy Wyklętych09:02
Zamenhofa [GDY]09:03
Leszczynki SKM09:04
Pucka09:05
Chylonia Dworzec PKP09:07
Kcyńska09:08
Piaskowa [GDY]09:09
Cisowa SKM09:10
Kurs nr 5 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Cisowa SKM09:31
Cisowa SKM09:31
Piaskowa [GDY]09:32
Kcyńska09:33
Chylonia Dworzec PKP09:35
Pucka09:36
Leszczynki SKM09:37
Zamenhofa [GDY]09:38
Węzeł Żołnierzy Wyklętych09:40
Morska - Estakada09:42
Kalksztajnów09:43
Mireckiego09:45
Uniwersytet Morski09:47
Stocznia SKM - Morska09:48
Bpa Okoniewskiego09:49
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności09:51
Warszawska09:52
Witomińska09:53
Węzeł Franciszki Cegielskiej09:55
Urząd Miasta - Świętojańska09:58
Traugutta [GDY]09:59
Żwirki i Wigury [GDY]10:00
Skwer Kościuszki - InfoBox10:01
Plac Kaszubski - Świętojańska10:02
Plac Kaszubski - Jana z Kolna10:03
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala10:05
Gdynia Dworzec Gł. PKP10:06
Kurs nr 6 do Cisowa SKM
Gdynia Dworzec Gł. PKP10:20
Gdynia Dworzec Gł. PKP10:21
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala10:22
Plac Kaszubski10:24
Plac Kaszubski - Świętojańska10:25
Skwer Kościuszki - InfoBox10:27
Wybickiego [GDY]10:28
Żwirki i Wigury [GDY]10:29
Traugutta [GDY]10:30
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM10:32
Witomińska10:35
Warszawska10:37
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności10:38
Bpa Okoniewskiego10:40
Stocznia SKM - Morska10:41
Uniwersytet Morski10:42
Mireckiego10:44
Kalksztajnów10:45
Morska - Estakada10:46
Węzeł Żołnierzy Wyklętych10:48
Zamenhofa [GDY]10:50
Leszczynki SKM10:51
Pucka10:52
Chylonia Dworzec PKP10:54
Kcyńska10:55
Piaskowa [GDY]10:56
Cisowa SKM10:57
Kurs nr 7 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Cisowa SKM11:16
Cisowa SKM11:16
Piaskowa [GDY]11:17
Kcyńska11:18
Chylonia Dworzec PKP11:20
Pucka11:21
Leszczynki SKM11:22
Zamenhofa [GDY]11:23
Węzeł Żołnierzy Wyklętych11:25
Morska - Estakada11:27
Kalksztajnów11:28
Mireckiego11:30
Uniwersytet Morski11:32
Stocznia SKM - Morska11:33
Bpa Okoniewskiego11:34
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności11:36
Warszawska11:37
Witomińska11:38
Węzeł Franciszki Cegielskiej11:40
Urząd Miasta - Świętojańska11:43
Traugutta [GDY]11:44
Żwirki i Wigury [GDY]11:45
Skwer Kościuszki - InfoBox11:47
Plac Kaszubski - Świętojańska11:49
Plac Kaszubski - Jana z Kolna11:50
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala11:52
Gdynia Dworzec Gł. PKP11:53
Kurs nr 8 do Cisowa SKM
Gdynia Dworzec Gł. PKP12:04
Gdynia Dworzec Gł. PKP12:05
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala12:06
Plac Kaszubski12:08
Plac Kaszubski - Świętojańska12:09
Skwer Kościuszki - InfoBox12:11
Wybickiego [GDY]12:13
Żwirki i Wigury [GDY]12:14
Traugutta [GDY]12:15
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM12:17
Witomińska12:20
Warszawska12:22
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności12:23
Bpa Okoniewskiego12:25
Stocznia SKM - Morska12:26
Uniwersytet Morski12:27
Mireckiego12:29
Kalksztajnów12:30
Morska - Estakada12:31
Węzeł Żołnierzy Wyklętych12:33
Zamenhofa [GDY]12:35
Leszczynki SKM12:36
Pucka12:37
Chylonia Dworzec PKP12:39
Kcyńska12:40
Piaskowa [GDY]12:41
Cisowa SKM12:42
Kurs nr 9 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Cisowa SKM13:01
Cisowa SKM13:01
Piaskowa [GDY]13:02
Kcyńska13:03
Chylonia Dworzec PKP13:05
Pucka13:06
Leszczynki SKM13:07
Zamenhofa [GDY]13:08
Węzeł Żołnierzy Wyklętych13:10
Morska - Estakada13:12
Kalksztajnów13:13
Mireckiego13:15
Uniwersytet Morski13:17
Stocznia SKM - Morska13:18
Bpa Okoniewskiego13:19
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności13:21
Warszawska13:22
Witomińska13:23
Węzeł Franciszki Cegielskiej13:25
Urząd Miasta - Świętojańska13:28
Traugutta [GDY]13:29
Żwirki i Wigury [GDY]13:30
Skwer Kościuszki - InfoBox13:32
Plac Kaszubski - Świętojańska13:34
Plac Kaszubski - Jana z Kolna13:35
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala13:37
Gdynia Dworzec Gł. PKP13:38
Kurs nr 10 do Cisowa SKM
Gdynia Dworzec Gł. PKP13:47
Gdynia Dworzec Gł. PKP13:48
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala13:49
Plac Kaszubski13:51
Plac Kaszubski - Świętojańska13:53
Skwer Kościuszki - InfoBox13:55
Wybickiego [GDY]13:57
Żwirki i Wigury [GDY]13:58
Traugutta [GDY]13:59
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM14:01
Witomińska14:04
Warszawska14:06
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności14:07
Bpa Okoniewskiego14:09
Stocznia SKM - Morska14:10
Uniwersytet Morski14:11
Mireckiego14:13
Kalksztajnów14:14
Morska - Estakada14:15
Węzeł Żołnierzy Wyklętych14:17
Zamenhofa [GDY]14:19
Leszczynki SKM14:20
Pucka14:21
Chylonia Dworzec PKP14:23
Kcyńska14:24
Piaskowa [GDY]14:25
Cisowa SKM14:26
Kurs nr 11 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Cisowa SKM14:47
Cisowa SKM14:47
Piaskowa [GDY]14:48
Kcyńska14:49
Chylonia Dworzec PKP14:51
Pucka14:52
Leszczynki SKM14:53
Zamenhofa [GDY]14:54
Węzeł Żołnierzy Wyklętych14:56
Morska - Estakada14:58
Kalksztajnów14:59
Mireckiego15:01
Uniwersytet Morski15:03
Stocznia SKM - Morska15:04
Bpa Okoniewskiego15:05
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności15:07
Warszawska15:08
Witomińska15:09
Węzeł Franciszki Cegielskiej15:11
Urząd Miasta - Świętojańska15:15
Traugutta [GDY]15:16
Żwirki i Wigury [GDY]15:17
Skwer Kościuszki - InfoBox15:19
Plac Kaszubski - Świętojańska15:21
Plac Kaszubski - Jana z Kolna15:22
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala15:24
Gdynia Dworzec Gł. PKP15:25
Kurs nr 12 do Cisowa SKM
Gdynia Dworzec Gł. PKP15:33
Gdynia Dworzec Gł. PKP15:34
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala15:35
Plac Kaszubski15:37
Plac Kaszubski - Świętojańska15:39
Skwer Kościuszki - InfoBox15:41
Wybickiego [GDY]15:43
Żwirki i Wigury [GDY]15:44
Traugutta [GDY]15:45
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM15:47
Witomińska15:51
Warszawska15:53
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności15:54
Bpa Okoniewskiego15:56
Stocznia SKM - Morska15:57
Uniwersytet Morski15:59
Mireckiego16:01
Kalksztajnów16:02
Morska - Estakada16:04
Węzeł Żołnierzy Wyklętych16:06
Zamenhofa [GDY]16:08
Leszczynki SKM16:09
Pucka16:10
Chylonia Dworzec PKP16:12
Kcyńska16:13
Piaskowa [GDY]16:14
Cisowa SKM16:15
Kurs nr 13 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Cisowa SKM16:32
Cisowa SKM16:32
Piaskowa [GDY]16:33
Kcyńska16:34
Chylonia Dworzec PKP16:36
Pucka16:37
Leszczynki SKM16:38
Zamenhofa [GDY]16:39
Węzeł Żołnierzy Wyklętych16:41
Morska - Estakada16:43
Kalksztajnów16:44
Mireckiego16:46
Uniwersytet Morski16:48
Stocznia SKM - Morska16:49
Bpa Okoniewskiego16:50
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności16:52
Warszawska16:53
Witomińska16:54
Węzeł Franciszki Cegielskiej16:56
Urząd Miasta - Świętojańska17:00
Traugutta [GDY]17:01
Żwirki i Wigury [GDY]17:02
Skwer Kościuszki - InfoBox17:04
Plac Kaszubski - Świętojańska17:06
Plac Kaszubski - Jana z Kolna17:07
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala17:09
Gdynia Dworzec Gł. PKP17:10
Kurs nr 14 do Cisowa SKM
Gdynia Dworzec Gł. PKP17:18
Gdynia Dworzec Gł. PKP17:19
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala17:20
Plac Kaszubski17:22
Plac Kaszubski - Świętojańska17:24
Skwer Kościuszki - InfoBox17:26
Wybickiego [GDY]17:28
Żwirki i Wigury [GDY]17:29
Traugutta [GDY]17:30
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM17:32
Witomińska17:35
Warszawska17:36
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności17:37
Bpa Okoniewskiego17:39
Stocznia SKM - Morska17:40
Uniwersytet Morski17:41
Mireckiego17:43
Kalksztajnów17:44
Morska - Estakada17:45
Węzeł Żołnierzy Wyklętych17:47
Zamenhofa [GDY]17:49
Leszczynki SKM17:50
Pucka17:51
Chylonia Dworzec PKP17:53
Kcyńska17:54
Piaskowa [GDY]17:55
Cisowa SKM17:56
Kurs nr 15 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Cisowa SKM18:25
Cisowa SKM18:25
Piaskowa [GDY]18:26
Kcyńska18:27
Chylonia Dworzec PKP18:29
Pucka18:30
Leszczynki SKM18:31
Zamenhofa [GDY]18:32
Węzeł Żołnierzy Wyklętych18:34
Morska - Estakada18:36
Kalksztajnów18:37
Mireckiego18:38
Uniwersytet Morski18:40
Stocznia SKM - Morska18:41
Bpa Okoniewskiego18:42
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności18:44
Warszawska18:45
Witomińska18:46
Węzeł Franciszki Cegielskiej18:48
Urząd Miasta - Świętojańska18:51
Traugutta [GDY]18:52
Żwirki i Wigury [GDY]18:53
Skwer Kościuszki - InfoBox18:55
Plac Kaszubski - Świętojańska18:56
Plac Kaszubski - Jana z Kolna18:57
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala18:59
Gdynia Dworzec Gł. PKP19:00
Kurs nr 16 do Cisowa SKM
Gdynia Dworzec Gł. PKP19:27
Gdynia Dworzec Gł. PKP19:28
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala19:29
Plac Kaszubski19:31
Plac Kaszubski - Świętojańska19:32
Skwer Kościuszki - InfoBox19:34
Wybickiego [GDY]19:35
Żwirki i Wigury [GDY]19:36
Traugutta [GDY]19:37
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM19:39
Witomińska19:42
Warszawska19:43
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności19:44
Bpa Okoniewskiego19:46
Stocznia SKM - Morska19:47
Uniwersytet Morski19:48
Mireckiego19:49
Kalksztajnów19:50
Morska - Estakada19:51
Węzeł Żołnierzy Wyklętych19:53
Zamenhofa [GDY]19:54
Leszczynki SKM19:55
Pucka19:56
Chylonia Dworzec PKP19:58
Kcyńska19:59
Piaskowa [GDY]20:00
Cisowa SKM20:01
Kurs nr 17 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Cisowa SKM20:24
Cisowa SKM20:24
Piaskowa [GDY]20:25
Kcyńska20:26
Chylonia Dworzec PKP20:28
Pucka20:29
Leszczynki SKM20:30
Zamenhofa [GDY]20:31
Węzeł Żołnierzy Wyklętych20:33
Morska - Estakada20:35
Kalksztajnów20:36
Mireckiego20:37
Uniwersytet Morski20:39
Stocznia SKM - Morska20:40
Bpa Okoniewskiego20:41
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności20:43
Warszawska20:44
Witomińska20:45
Węzeł Franciszki Cegielskiej20:47
Urząd Miasta - Świętojańska20:50
Traugutta [GDY]20:51
Żwirki i Wigury [GDY]20:52
Skwer Kościuszki - InfoBox20:54
Plac Kaszubski - Świętojańska20:55
Plac Kaszubski - Jana z Kolna20:56
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala20:58
Gdynia Dworzec Gł. PKP20:59
Kurs nr 18 do Cisowa SKM
Gdynia Dworzec Gł. PKP21:02
Gdynia Dworzec Gł. PKP21:03
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala21:04
Plac Kaszubski21:06
Plac Kaszubski - Świętojańska21:07
Skwer Kościuszki - InfoBox21:08
Wybickiego [GDY]21:09
Żwirki i Wigury [GDY]21:10
Traugutta [GDY]21:11
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM21:13
Witomińska21:16
Warszawska21:17
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności21:18
Bpa Okoniewskiego21:20
Stocznia SKM - Morska21:21
Uniwersytet Morski21:22
Mireckiego21:23
Kalksztajnów21:24
Morska - Estakada21:25
Węzeł Żołnierzy Wyklętych21:27
Zamenhofa [GDY]21:28
Leszczynki SKM21:29
Pucka21:30
Chylonia Dworzec PKP21:31
Kcyńska21:32
Piaskowa [GDY]21:33
Cisowa SKM21:34
Kurs nr 19 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Cisowa SKM21:55
Cisowa SKM21:55
Piaskowa [GDY]21:56
Kcyńska21:57
Chylonia Dworzec PKP21:58
Pucka21:59
Leszczynki SKM22:00
Zamenhofa [GDY]22:01
Węzeł Żołnierzy Wyklętych22:03
Morska - Estakada22:05
Kalksztajnów22:06
Mireckiego22:07
Uniwersytet Morski22:09
Stocznia SKM - Morska22:10
Bpa Okoniewskiego22:11
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności22:13
Warszawska22:14
Witomińska22:15
Węzeł Franciszki Cegielskiej22:17
Urząd Miasta - Świętojańska22:20
Traugutta [GDY]22:21
Żwirki i Wigury [GDY]22:22
Skwer Kościuszki - InfoBox22:23
Plac Kaszubski - Świętojańska22:24
Plac Kaszubski - Jana z Kolna22:25
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala22:27
Gdynia Dworzec Gł. PKP22:28
Kurs nr 20 do Cisowa SKM
Gdynia Dworzec Gł. PKP22:32
Gdynia Dworzec Gł. PKP22:33
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala22:34
Plac Kaszubski22:36
Plac Kaszubski - Świętojańska22:37
Skwer Kościuszki - InfoBox22:38
Wybickiego [GDY]22:39
Żwirki i Wigury [GDY]22:40
Traugutta [GDY]22:41
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM22:43
Witomińska22:46
Warszawska22:47
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności22:48
Bpa Okoniewskiego22:50
Stocznia SKM - Morska22:51
Uniwersytet Morski22:52
Mireckiego22:53
Kalksztajnów22:54
Morska - Estakada22:55
Węzeł Żołnierzy Wyklętych22:57
Zamenhofa [GDY]22:58
Leszczynki SKM22:59
Pucka23:00
Chylonia Dworzec PKP23:01
Kcyńska23:02
Piaskowa [GDY]23:03
Cisowa SKM23:04
Kurs nr 21 jako 710 do Grabówek SKM
Cisowa SKM23:36
Cisowa SKM23:36
Piaskowa [GDY]23:37
Kcyńska23:38
Chylonia Dworzec PKP23:39
Pucka23:40
Leszczynki SKM23:41
Zamenhofa [GDY]23:42
Węzeł Żołnierzy Wyklętych23:43
Morska - Estakada23:45
Grabówek SKM23:47
Grabówek SKM23:48