• Honorowanie biletów SKM w pojazdach komunikacji miejskiej na odc.Sopot- Śródmieście SKM.  • Informujemy: maksymalna liczba osób w pojeździe może wynieść 50% ogólnej liczby miejsc siedzących i stojących. Więcej informacji na ztm.gda.pl  • Kup bilet online! Buy a ticket online! Więcej/more: ztm.gda.pl  • Przypominamy: w trakcie korzystania z komunikacji miejskiej należy zakrywać usta i nos maseczką lub częścią odzieży.  • Podróżując autobusem/trolejbusem noś maskę!
13:18
Kurs nr 0 jako 723 do Stocznia Gdynia
Grabówek SKM06:13
Morska - Estakada06:16
Kalksztajnów06:17
Mireckiego06:18
Uniwersytet Morski06:20
Stocznia SKM - Morska06:21
Bpa Okoniewskiego06:22
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska06:23
3 Maja [GDY]06:24
Centrum Handlowe Batory06:25
Plac Kaszubski - Świętojańska06:27
Plac Kaszubski - Jana z Kolna06:28
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala06:30
Węzeł Ofiar Grudnia '7006:33
Stocznia Gdynia06:34
Kurs nr 1 do Kacze Buki
Stocznia Gdynia06:46
Węzeł Ofiar Grudnia '7006:47
Gdynia Dworzec Gł. PKP06:51
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala06:52
Plac Kaszubski06:54
Plac Kaszubski - Świętojańska06:55
Skwer Kościuszki - InfoBox06:56
Wybickiego [GDY]06:57
Żwirki i Wigury [GDY]06:58
Traugutta [GDY]06:59
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM07:01
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka07:02
Harcerska07:03
Centrum Nauki Experyment07:04
Redłowo SKM - Park Technologiczny07:05
Zwycięstwa - Wielkopolska07:07
Plac Górnośląski07:09
Łowicka [GDY]07:11
Olgierda07:12
Lidzka07:13
Racławicka07:14
Karwiny PKM07:16
Nałkowskiej07:17
Źródło Marii07:18
Myśliwska [GDY]07:19
Karwiny Tesco07:21
Anyżowa07:23
Dąbrowa Centrum07:24
Kameliowa07:25
Paprykowa07:26
Szafranowa07:27
Rdestowa - Leśny Zakątek07:27
Giełda Towarowa07:28
Rdestowa - Chwaszczyńska07:30
Kacze Buki07:31
Kurs nr 2 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Kacze Buki07:40
Starochwaszczyńska07:41
Rdestowa - Chwaszczyńska07:42
Giełda Towarowa07:43
Szafranowa07:44
Paprykowa07:45
Kameliowa07:46
Dąbrowa Centrum07:47
Anyżowa07:48
Karwiny Tesco07:50
Myśliwska [GDY]07:53
Źródło Marii07:54
Karwiny PKM07:58
Racławicka08:00
Lidzka08:01
Olgierda08:02
Łowicka [GDY]08:03
Plac Górnośląski08:05
Zwycięstwa - Wielkopolska08:07
Redłowo SKM - Park Technologiczny08:09
Centrum Nauki Experyment08:11
Harcerska08:12
Urząd Miasta - Świętojańska08:14
Traugutta [GDY]08:15
Żwirki i Wigury [GDY]08:16
Skwer Kościuszki - InfoBox08:17
Plac Kaszubski - Świętojańska08:18
Plac Kaszubski - Jana z Kolna08:19
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala08:21
Gdynia Dworzec Gł. PKP08:22
Kurs nr 3 do Kacze Buki
Gdynia Dworzec Gł. PKP08:45
Gdynia Dworzec Gł. PKP08:46
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala08:47
Plac Kaszubski08:49
Plac Kaszubski - Świętojańska08:50
Skwer Kościuszki - InfoBox08:52
Wybickiego [GDY]08:53
Żwirki i Wigury [GDY]08:54
Traugutta [GDY]08:55
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM08:58
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka08:59
Harcerska09:00
Centrum Nauki Experyment09:01
Redłowo SKM - Park Technologiczny09:02
Zwycięstwa - Wielkopolska09:04
Plac Górnośląski09:06
Łowicka [GDY]09:08
Olgierda09:09
Lidzka09:10
Racławicka09:11
Karwiny PKM09:13
Nałkowskiej09:14
Źródło Marii09:15
Myśliwska [GDY]09:17
Karwiny Tesco09:19
Anyżowa09:21
Dąbrowa Centrum09:22
Kameliowa09:23
Paprykowa09:24
Szafranowa09:25
Rdestowa - Leśny Zakątek09:25
Giełda Towarowa09:26
Rdestowa - Chwaszczyńska09:28
Kacze Buki09:29
Kurs nr 4 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Kacze Buki09:43
Starochwaszczyńska09:44
Rdestowa - Chwaszczyńska09:45
Giełda Towarowa09:46
Szafranowa09:47
Paprykowa09:48
Kameliowa09:49
Dąbrowa Centrum09:50
Anyżowa09:51
Karwiny Tesco09:53
Myśliwska [GDY]09:56
Źródło Marii09:57
Karwiny PKM09:59
Racławicka10:01
Lidzka10:02
Olgierda10:03
Łowicka [GDY]10:04
Plac Górnośląski10:06
Zwycięstwa - Wielkopolska10:08
Redłowo SKM - Park Technologiczny10:10
Centrum Nauki Experyment10:12
Harcerska10:13
Urząd Miasta - Świętojańska10:15
Traugutta [GDY]10:16
Żwirki i Wigury [GDY]10:17
Skwer Kościuszki - InfoBox10:18
Plac Kaszubski - Świętojańska10:19
Plac Kaszubski - Jana z Kolna10:20
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala10:22
Gdynia Dworzec Gł. PKP10:23
Kurs nr 5 do Kacze Buki
Gdynia Dworzec Gł. PKP10:44
Gdynia Dworzec Gł. PKP10:45
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala10:46
Plac Kaszubski10:48
Plac Kaszubski - Świętojańska10:49
Skwer Kościuszki - InfoBox10:51
Wybickiego [GDY]10:53
Żwirki i Wigury [GDY]10:54
Traugutta [GDY]10:55
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM10:58
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka10:59
Harcerska11:00
Centrum Nauki Experyment11:01
Redłowo SKM - Park Technologiczny11:03
Zwycięstwa - Wielkopolska11:05
Plac Górnośląski11:07
Łowicka [GDY]11:09
Olgierda11:10
Lidzka11:11
Racławicka11:12
Karwiny PKM11:14
Nałkowskiej11:15
Źródło Marii11:16
Myśliwska [GDY]11:18
Karwiny Tesco11:21
Anyżowa11:23
Dąbrowa Centrum11:24
Kameliowa11:25
Paprykowa11:26
Szafranowa11:27
Rdestowa - Leśny Zakątek11:27
Giełda Towarowa11:28
Rdestowa - Chwaszczyńska11:30
Kacze Buki11:31
Kurs nr 6 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Kacze Buki11:43
Starochwaszczyńska11:44
Rdestowa - Chwaszczyńska11:45
Giełda Towarowa11:46
Szafranowa11:47
Paprykowa11:48
Kameliowa11:49
Dąbrowa Centrum11:50
Anyżowa11:51
Karwiny Tesco11:53
Myśliwska [GDY]11:56
Źródło Marii11:57
Karwiny PKM11:59
Racławicka12:01
Lidzka12:02
Olgierda12:03
Łowicka [GDY]12:04
Plac Górnośląski12:06
Zwycięstwa - Wielkopolska12:08
Redłowo SKM - Park Technologiczny12:10
Centrum Nauki Experyment12:12
Harcerska12:13
Urząd Miasta - Świętojańska12:15
Traugutta [GDY]12:16
Żwirki i Wigury [GDY]12:17
Skwer Kościuszki - InfoBox12:19
Plac Kaszubski - Świętojańska12:21
Plac Kaszubski - Jana z Kolna12:22
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala12:24
Gdynia Dworzec Gł. PKP12:25
Kurs nr 7 do Kacze Buki
Gdynia Dworzec Gł. PKP12:44
Gdynia Dworzec Gł. PKP12:45
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala12:46
Plac Kaszubski12:48
Plac Kaszubski - Świętojańska12:49
Skwer Kościuszki - InfoBox12:51
Wybickiego [GDY]12:53
Żwirki i Wigury [GDY]12:54
Traugutta [GDY]12:55
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM12:58
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka12:59
Harcerska13:00
Centrum Nauki Experyment13:01
Redłowo SKM - Park Technologiczny13:03
Zwycięstwa - Wielkopolska13:05
Plac Górnośląski13:07
Łowicka [GDY]13:09
Olgierda13:10
Lidzka13:11
Racławicka13:12
Karwiny PKM13:14
Nałkowskiej13:15
Źródło Marii13:16
Myśliwska [GDY]13:18
Karwiny Tesco13:21
Anyżowa13:23
Dąbrowa Centrum13:24
Kameliowa13:25
Paprykowa13:26
Szafranowa13:27
Rdestowa - Leśny Zakątek13:27
Giełda Towarowa13:28
Rdestowa - Chwaszczyńska13:30
Kacze Buki13:31
Kurs nr 8 do Stocznia Gdynia
Kacze Buki14:12
Starochwaszczyńska14:13
Rdestowa - Chwaszczyńska14:14
Giełda Towarowa14:15
Szafranowa14:16
Paprykowa14:17
Kameliowa14:18
Dąbrowa Centrum14:19
Anyżowa14:20
Karwiny Tesco14:22
Myśliwska [GDY]14:25
Źródło Marii14:26
Karwiny PKM14:28
Racławicka14:30
Lidzka14:31
Olgierda14:32
Łowicka [GDY]14:33
Plac Górnośląski14:35
Zwycięstwa - Wielkopolska14:37
Redłowo SKM - Park Technologiczny14:39
Centrum Nauki Experyment14:41
Harcerska14:43
Urząd Miasta - Świętojańska14:45
Traugutta [GDY]14:46
Żwirki i Wigury [GDY]14:47
Skwer Kościuszki - InfoBox14:49
Plac Kaszubski - Świętojańska14:51
Plac Kaszubski - Jana z Kolna14:52
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala14:54
Węzeł Ofiar Grudnia '7014:57
Stocznia Gdynia14:58
Kurs nr 9 do Kacze Buki
Stocznia Gdynia15:09
Węzeł Ofiar Grudnia '7015:10
Gdynia Dworzec Gł. PKP15:14
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala15:15
Plac Kaszubski15:17
Plac Kaszubski - Świętojańska15:19
Skwer Kościuszki - InfoBox15:21
Wybickiego [GDY]15:23
Żwirki i Wigury [GDY]15:24
Traugutta [GDY]15:25
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM15:28
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka15:29
Harcerska15:30
Centrum Nauki Experyment15:32
Redłowo SKM - Park Technologiczny15:34
Zwycięstwa - Wielkopolska15:36
Plac Górnośląski15:38
Łowicka [GDY]15:40
Olgierda15:41
Lidzka15:43
Racławicka15:44
Karwiny PKM15:47
Nałkowskiej15:48
Źródło Marii15:49
Myśliwska [GDY]15:51
Karwiny Tesco15:54
Anyżowa15:56
Dąbrowa Centrum15:58
Kameliowa15:59
Paprykowa16:00
Szafranowa16:01
Rdestowa - Leśny Zakątek16:01
Giełda Towarowa16:02
Rdestowa - Chwaszczyńska16:04
Kacze Buki16:05
Kurs nr 10 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Kacze Buki16:42
Starochwaszczyńska16:43
Rdestowa - Chwaszczyńska16:44
Giełda Towarowa16:45
Szafranowa16:46
Paprykowa16:47
Kameliowa16:48
Dąbrowa Centrum16:49
Anyżowa16:50
Karwiny Tesco16:52
Myśliwska [GDY]16:55
Źródło Marii16:56
Karwiny PKM16:58
Racławicka17:00
Lidzka17:01
Olgierda17:02
Łowicka [GDY]17:03
Plac Górnośląski17:05
Zwycięstwa - Wielkopolska17:07
Redłowo SKM - Park Technologiczny17:09
Centrum Nauki Experyment17:11
Harcerska17:13
Urząd Miasta - Świętojańska17:15
Traugutta [GDY]17:16
Żwirki i Wigury [GDY]17:17
Skwer Kościuszki - InfoBox17:19
Plac Kaszubski - Świętojańska17:21
Plac Kaszubski - Jana z Kolna17:22
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala17:24
Gdynia Dworzec Gł. PKP17:25
Kurs nr 11 do Kacze Buki
Gdynia Dworzec Gł. PKP17:45
Gdynia Dworzec Gł. PKP17:46
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala17:47
Plac Kaszubski17:49
Plac Kaszubski - Świętojańska17:50
Skwer Kościuszki - InfoBox17:52
Wybickiego [GDY]17:54
Żwirki i Wigury [GDY]17:55
Traugutta [GDY]17:56
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM17:59
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka18:00
Harcerska18:01
Centrum Nauki Experyment18:02
Redłowo SKM - Park Technologiczny18:04
Zwycięstwa - Wielkopolska18:06
Plac Górnośląski18:08
Łowicka [GDY]18:10
Olgierda18:11
Lidzka18:12
Racławicka18:13
Karwiny PKM18:15
Nałkowskiej18:16
Źródło Marii18:17
Myśliwska [GDY]18:19
Karwiny Tesco18:21
Anyżowa18:23
Dąbrowa Centrum18:25
Kameliowa18:26
Paprykowa18:27
Szafranowa18:28
Rdestowa - Leśny Zakątek18:28
Giełda Towarowa18:29
Rdestowa - Chwaszczyńska18:31
Kacze Buki18:32
Kurs nr 12 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Kacze Buki18:49
Starochwaszczyńska18:50
Rdestowa - Chwaszczyńska18:51
Giełda Towarowa18:52
Szafranowa18:53
Paprykowa18:54
Kameliowa18:55
Dąbrowa Centrum18:56
Anyżowa18:57
Karwiny Tesco18:58
Myśliwska [GDY]19:01
Źródło Marii19:02
Karwiny PKM19:04
Racławicka19:06
Lidzka19:07
Olgierda19:08
Łowicka [GDY]19:09
Plac Górnośląski19:10
Zwycięstwa - Wielkopolska19:12
Redłowo SKM - Park Technologiczny19:14
Centrum Nauki Experyment19:16
Harcerska19:17
Urząd Miasta - Świętojańska19:19
Traugutta [GDY]19:20
Żwirki i Wigury [GDY]19:21
Skwer Kościuszki - InfoBox19:23
Plac Kaszubski - Świętojańska19:24
Plac Kaszubski - Jana z Kolna19:25
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala19:27
Gdynia Dworzec Gł. PKP19:28
Kurs nr 13 do Kacze Buki
Gdynia Dworzec Gł. PKP19:41
Gdynia Dworzec Gł. PKP19:42
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala19:43
Plac Kaszubski19:45
Plac Kaszubski - Świętojańska19:46
Skwer Kościuszki - InfoBox19:48
Wybickiego [GDY]19:49
Żwirki i Wigury [GDY]19:50
Traugutta [GDY]19:51
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM19:53
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka19:54
Harcerska19:55
Centrum Nauki Experyment19:56
Redłowo SKM - Park Technologiczny19:57
Zwycięstwa - Wielkopolska19:59
Plac Górnośląski20:00
Łowicka [GDY]20:02
Olgierda20:03
Lidzka20:04
Racławicka20:05
Karwiny PKM20:07
Nałkowskiej20:08
Źródło Marii20:09
Myśliwska [GDY]20:10
Karwiny Tesco20:12
Anyżowa20:14
Dąbrowa Centrum20:15
Kameliowa20:16
Paprykowa20:17
Szafranowa20:18
Rdestowa - Leśny Zakątek20:18
Giełda Towarowa20:19
Rdestowa - Chwaszczyńska20:21
Kacze Buki20:22
Kurs nr 14 jako 710 do Grabówek SKM
Kacze Buki20:37
Starochwaszczyńska20:38
Rdestowa - Chwaszczyńska20:39
Giełda Towarowa20:40
Szafranowa20:41
Paprykowa20:42
Kameliowa20:43
Dąbrowa Centrum20:44
Anyżowa20:45
Karwiny Tesco20:46
Myśliwska [GDY]20:49
Źródło Marii20:50
Karwiny PKM20:52
Racławicka20:54
Lidzka20:55
Olgierda20:56
Łowicka [GDY]20:57
Plac Górnośląski20:58
Zwycięstwa - Wielkopolska21:00
Redłowo SKM - Park Technologiczny21:02
Centrum Nauki Experyment21:03
Harcerska21:04
Urząd Miasta - Świętojańska21:06
Traugutta [GDY]21:07
Żwirki i Wigury [GDY]21:08
Skwer Kościuszki - InfoBox21:09
Skwer Kościuszki - InfoBox21:11
3 Maja [GDY]21:12
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska21:14
Bpa Okoniewskiego21:15
Stocznia SKM - Morska21:16
Uniwersytet Morski21:17
Mireckiego21:18
Kalksztajnów21:19
Grabówek SKM21:21
Grabówek SKM21:22