• Brak przejazdu ul. Junony, linie 179 i 269 od przyst "Marsa" do "Osowa PKP i z powrotem kier. są objazdem ul. Wodnika-Raatza-Nowy Świat-Barniewicka  • W związku z brakiem możliwości przejazdu przez ul. Geodetów, linia 157 od przystanku "Geodetów" kierowana jest objazdem ul. Maszynową.  • Na czas obowiązywania objazdu nieobsługiwany będzie przystanek Transportowców  02.  • Limit osób w pojeździe: 30% miejsc stojących i siedzących. Tylko połowa miejsc siedzących może być zajęta. Zasłaniaj usta i nos!  • Limit osób w pojeździe: 30% miejsc siedzących i stojących. Tylko połowa miejsc siedzących może być zajęta. Zasłaniaj usta i nos!
13:52
Kurs nr 0 do Cisowa SKM
Grabówek SKM05:12
Morska - Estakada05:13
Węzeł Żołnierzy Wyklętych05:15
Zamenhofa [GDY]05:16
Leszczynki SKM05:17
Pucka05:18
Chylonia Dworzec PKP05:19
Kcyńska05:20
Piaskowa [GDY]05:21
Cisowa SKM05:22
Kurs nr 1 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Cisowa SKM05:30
Cisowa SKM05:30
Piaskowa [GDY]05:31
Kcyńska05:32
Chylonia Dworzec PKP05:34
Pucka05:35
Leszczynki SKM05:36
Zamenhofa [GDY]05:37
Węzeł Żołnierzy Wyklętych05:38
Morska - Estakada05:40
Kalksztajnów05:41
Mireckiego05:42
Uniwersytet Morski05:44
Stocznia SKM - Morska05:45
Bpa Okoniewskiego05:46
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności05:48
Warszawska05:49
Witomińska05:50
Węzeł Franciszki Cegielskiej05:52
Urząd Miasta - Świętojańska05:55
Traugutta [GDY]05:56
Żwirki i Wigury [GDY]05:57
Skwer Kościuszki - InfoBox05:58
Plac Kaszubski - Świętojańska05:59
Plac Kaszubski - Jana z Kolna06:00
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala06:02
Gdynia Dworzec Gł. PKP06:03
Kurs nr 2 do Cisowa SKM
Gdynia Dworzec Gł. PKP06:18
Gdynia Dworzec Gł. PKP06:19
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala06:20
Plac Kaszubski06:22
Plac Kaszubski - Świętojańska06:23
Skwer Kościuszki - InfoBox06:24
Wybickiego [GDY]06:25
Żwirki i Wigury [GDY]06:26
Traugutta [GDY]06:27
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM06:29
Witomińska06:32
Warszawska06:33
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności06:34
Bpa Okoniewskiego06:36
Stocznia SKM - Morska06:37
Uniwersytet Morski06:38
Mireckiego06:39
Kalksztajnów06:40
Morska - Estakada06:41
Węzeł Żołnierzy Wyklętych06:43
Zamenhofa [GDY]06:44
Leszczynki SKM06:45
Pucka06:46
Chylonia Dworzec PKP06:47
Kcyńska06:48
Piaskowa [GDY]06:49
Cisowa SKM06:50
Kurs nr 3 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Cisowa SKM07:02
Cisowa SKM07:02
Piaskowa [GDY]07:03
Kcyńska07:04
Chylonia Dworzec PKP07:06
Pucka07:07
Leszczynki SKM07:08
Zamenhofa [GDY]07:09
Węzeł Żołnierzy Wyklętych07:11
Morska - Estakada07:13
Kalksztajnów07:14
Mireckiego07:15
Uniwersytet Morski07:17
Stocznia SKM - Morska07:18
Bpa Okoniewskiego07:19
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności07:21
Warszawska07:22
Witomińska07:23
Węzeł Franciszki Cegielskiej07:25
Urząd Miasta - Świętojańska07:28
Traugutta [GDY]07:29
Żwirki i Wigury [GDY]07:30
Skwer Kościuszki - InfoBox07:31
Plac Kaszubski - Świętojańska07:32
Plac Kaszubski - Jana z Kolna07:33
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala07:35
Gdynia Dworzec Gł. PKP07:36
Kurs nr 4 do Cisowa SKM
Gdynia Dworzec Gł. PKP07:42
Gdynia Dworzec Gł. PKP07:43
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala07:44
Plac Kaszubski07:46
Plac Kaszubski - Świętojańska07:47
Skwer Kościuszki - InfoBox07:48
Wybickiego [GDY]07:49
Żwirki i Wigury [GDY]07:50
Traugutta [GDY]07:51
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM07:53
Witomińska07:56
Warszawska07:57
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności07:58
Bpa Okoniewskiego08:00
Stocznia SKM - Morska08:01
Uniwersytet Morski08:02
Mireckiego08:03
Kalksztajnów08:04
Morska - Estakada08:05
Węzeł Żołnierzy Wyklętych08:07
Zamenhofa [GDY]08:08
Leszczynki SKM08:09
Pucka08:10
Chylonia Dworzec PKP08:12
Kcyńska08:13
Piaskowa [GDY]08:14
Cisowa SKM08:15
Kurs nr 5 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Cisowa SKM08:39
Cisowa SKM08:39
Piaskowa [GDY]08:40
Kcyńska08:41
Chylonia Dworzec PKP08:43
Pucka08:44
Leszczynki SKM08:45
Zamenhofa [GDY]08:46
Węzeł Żołnierzy Wyklętych08:48
Morska - Estakada08:50
Kalksztajnów08:51
Mireckiego08:52
Uniwersytet Morski08:54
Stocznia SKM - Morska08:55
Bpa Okoniewskiego08:56
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności08:58
Warszawska08:59
Witomińska09:00
Węzeł Franciszki Cegielskiej09:02
Urząd Miasta - Świętojańska09:05
Traugutta [GDY]09:06
Żwirki i Wigury [GDY]09:07
Skwer Kościuszki - InfoBox09:08
Plac Kaszubski - Świętojańska09:09
Plac Kaszubski - Jana z Kolna09:10
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala09:12
Gdynia Dworzec Gł. PKP09:13
Kurs nr 6 do Cisowa SKM
Gdynia Dworzec Gł. PKP09:24
Gdynia Dworzec Gł. PKP09:25
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala09:26
Plac Kaszubski09:28
Plac Kaszubski - Świętojańska09:29
Skwer Kościuszki - InfoBox09:31
Wybickiego [GDY]09:32
Żwirki i Wigury [GDY]09:33
Traugutta [GDY]09:34
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM09:36
Witomińska09:39
Warszawska09:40
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności09:41
Bpa Okoniewskiego09:43
Stocznia SKM - Morska09:44
Uniwersytet Morski09:45
Mireckiego09:46
Kalksztajnów09:47
Morska - Estakada09:48
Węzeł Żołnierzy Wyklętych09:50
Zamenhofa [GDY]09:51
Leszczynki SKM09:52
Pucka09:53
Chylonia Dworzec PKP09:55
Kcyńska09:56
Piaskowa [GDY]09:57
Cisowa SKM09:58
Kurs nr 7 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Cisowa SKM10:11
Cisowa SKM10:11
Piaskowa [GDY]10:12
Kcyńska10:13
Chylonia Dworzec PKP10:15
Pucka10:16
Leszczynki SKM10:17
Zamenhofa [GDY]10:18
Węzeł Żołnierzy Wyklętych10:20
Morska - Estakada10:22
Kalksztajnów10:23
Mireckiego10:24
Uniwersytet Morski10:26
Stocznia SKM - Morska10:27
Bpa Okoniewskiego10:28
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności10:30
Warszawska10:31
Witomińska10:32
Węzeł Franciszki Cegielskiej10:34
Urząd Miasta - Świętojańska10:37
Traugutta [GDY]10:38
Żwirki i Wigury [GDY]10:39
Skwer Kościuszki - InfoBox10:41
Plac Kaszubski - Świętojańska10:42
Plac Kaszubski - Jana z Kolna10:43
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala10:45
Gdynia Dworzec Gł. PKP10:46
Kurs nr 8 do Cisowa SKM
Gdynia Dworzec Gł. PKP10:57
Gdynia Dworzec Gł. PKP10:58
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala10:59
Plac Kaszubski11:01
Plac Kaszubski - Świętojańska11:02
Skwer Kościuszki - InfoBox11:04
Wybickiego [GDY]11:06
Żwirki i Wigury [GDY]11:07
Traugutta [GDY]11:08
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM11:10
Witomińska11:13
Warszawska11:15
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności11:16
Bpa Okoniewskiego11:18
Stocznia SKM - Morska11:19
Uniwersytet Morski11:20
Mireckiego11:21
Kalksztajnów11:22
Morska - Estakada11:23
Węzeł Żołnierzy Wyklętych11:25
Zamenhofa [GDY]11:26
Leszczynki SKM11:27
Pucka11:28
Chylonia Dworzec PKP11:30
Kcyńska11:31
Piaskowa [GDY]11:32
Cisowa SKM11:33
Kurs nr 9 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Cisowa SKM11:41
Cisowa SKM11:41
Piaskowa [GDY]11:42
Kcyńska11:43
Chylonia Dworzec PKP11:45
Pucka11:46
Leszczynki SKM11:47
Zamenhofa [GDY]11:48
Węzeł Żołnierzy Wyklętych11:50
Morska - Estakada11:52
Kalksztajnów11:53
Mireckiego11:54
Uniwersytet Morski11:56
Stocznia SKM - Morska11:57
Bpa Okoniewskiego11:58
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności12:00
Warszawska12:01
Witomińska12:02
Węzeł Franciszki Cegielskiej12:04
Urząd Miasta - Świętojańska12:07
Traugutta [GDY]12:08
Żwirki i Wigury [GDY]12:09
Skwer Kościuszki - InfoBox12:11
Plac Kaszubski - Świętojańska12:12
Plac Kaszubski - Jana z Kolna12:13
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala12:15
Gdynia Dworzec Gł. PKP12:16
Kurs nr 10 do Cisowa SKM
Gdynia Dworzec Gł. PKP12:27
Gdynia Dworzec Gł. PKP12:28
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala12:29
Plac Kaszubski12:31
Plac Kaszubski - Świętojańska12:32
Skwer Kościuszki - InfoBox12:34
Wybickiego [GDY]12:36
Żwirki i Wigury [GDY]12:37
Traugutta [GDY]12:38
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM12:40
Witomińska12:43
Warszawska12:45
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności12:46
Bpa Okoniewskiego12:48
Stocznia SKM - Morska12:49
Uniwersytet Morski12:50
Mireckiego12:51
Kalksztajnów12:52
Morska - Estakada12:53
Węzeł Żołnierzy Wyklętych12:55
Zamenhofa [GDY]12:56
Leszczynki SKM12:57
Pucka12:58
Chylonia Dworzec PKP13:00
Kcyńska13:01
Piaskowa [GDY]13:02
Cisowa SKM13:03
Kurs nr 11 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Cisowa SKM13:11
Cisowa SKM13:11
Piaskowa [GDY]13:12
Kcyńska13:13
Chylonia Dworzec PKP13:15
Pucka13:16
Leszczynki SKM13:17
Zamenhofa [GDY]13:18
Węzeł Żołnierzy Wyklętych13:20
Morska - Estakada13:22
Kalksztajnów13:23
Mireckiego13:24
Uniwersytet Morski13:26
Stocznia SKM - Morska13:27
Bpa Okoniewskiego13:28
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności13:30
Warszawska13:31
Witomińska13:32
Węzeł Franciszki Cegielskiej13:34
Urząd Miasta - Świętojańska13:37
Traugutta [GDY]13:38
Żwirki i Wigury [GDY]13:39
Skwer Kościuszki - InfoBox13:41
Plac Kaszubski - Świętojańska13:42
Plac Kaszubski - Jana z Kolna13:43
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala13:45
Gdynia Dworzec Gł. PKP13:46
Kurs nr 12 do Cisowa SKM
Gdynia Dworzec Gł. PKP13:57
Gdynia Dworzec Gł. PKP13:58
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala13:59
Plac Kaszubski14:01
Plac Kaszubski - Świętojańska14:02
Skwer Kościuszki - InfoBox14:04
Wybickiego [GDY]14:06
Żwirki i Wigury [GDY]14:07
Traugutta [GDY]14:08
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM14:10
Witomińska14:13
Warszawska14:15
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności14:16
Bpa Okoniewskiego14:18
Stocznia SKM - Morska14:19
Uniwersytet Morski14:20
Mireckiego14:21
Kalksztajnów14:22
Morska - Estakada14:23
Węzeł Żołnierzy Wyklętych14:25
Zamenhofa [GDY]14:26
Leszczynki SKM14:27
Pucka14:28
Chylonia Dworzec PKP14:30
Kcyńska14:31
Piaskowa [GDY]14:32
Cisowa SKM14:33
Kurs nr 13 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Cisowa SKM14:46
Cisowa SKM14:46
Piaskowa [GDY]14:47
Kcyńska14:48
Chylonia Dworzec PKP14:50
Pucka14:51
Leszczynki SKM14:52
Zamenhofa [GDY]14:53
Węzeł Żołnierzy Wyklętych14:55
Morska - Estakada14:57
Kalksztajnów14:58
Mireckiego14:59
Uniwersytet Morski15:01
Stocznia SKM - Morska15:02
Bpa Okoniewskiego15:03
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności15:05
Warszawska15:06
Witomińska15:07
Węzeł Franciszki Cegielskiej15:09
Urząd Miasta - Świętojańska15:12
Traugutta [GDY]15:13
Żwirki i Wigury [GDY]15:14
Skwer Kościuszki - InfoBox15:16
Plac Kaszubski - Świętojańska15:17
Plac Kaszubski - Jana z Kolna15:18
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala15:20
Gdynia Dworzec Gł. PKP15:21
Kurs nr 14 do Cisowa SKM
Gdynia Dworzec Gł. PKP15:31
Gdynia Dworzec Gł. PKP15:32
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala15:33
Plac Kaszubski15:35
Plac Kaszubski - Świętojańska15:36
Skwer Kościuszki - InfoBox15:38
Wybickiego [GDY]15:40
Żwirki i Wigury [GDY]15:41
Traugutta [GDY]15:42
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM15:44
Witomińska15:47
Warszawska15:49
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności15:50
Bpa Okoniewskiego15:52
Stocznia SKM - Morska15:53
Uniwersytet Morski15:54
Mireckiego15:55
Kalksztajnów15:56
Morska - Estakada15:57
Węzeł Żołnierzy Wyklętych15:59
Zamenhofa [GDY]16:00
Leszczynki SKM16:01
Pucka16:02
Chylonia Dworzec PKP16:04
Kcyńska16:05
Piaskowa [GDY]16:06
Cisowa SKM16:07
Kurs nr 15 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Cisowa SKM16:25
Cisowa SKM16:25
Piaskowa [GDY]16:26
Kcyńska16:27
Chylonia Dworzec PKP16:29
Pucka16:30
Leszczynki SKM16:31
Zamenhofa [GDY]16:32
Węzeł Żołnierzy Wyklętych16:34
Morska - Estakada16:36
Kalksztajnów16:37
Mireckiego16:38
Uniwersytet Morski16:40
Stocznia SKM - Morska16:41
Bpa Okoniewskiego16:42
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności16:44
Warszawska16:45
Witomińska16:46
Węzeł Franciszki Cegielskiej16:48
Urząd Miasta - Świętojańska16:51
Traugutta [GDY]16:52
Żwirki i Wigury [GDY]16:53
Skwer Kościuszki - InfoBox16:55
Plac Kaszubski - Świętojańska16:56
Plac Kaszubski - Jana z Kolna16:57
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala16:59
Gdynia Dworzec Gł. PKP17:00
Kurs nr 16 do Cisowa SKM
Gdynia Dworzec Gł. PKP17:12
Gdynia Dworzec Gł. PKP17:13
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala17:14
Plac Kaszubski17:16
Plac Kaszubski - Świętojańska17:17
Skwer Kościuszki - InfoBox17:19
Wybickiego [GDY]17:20
Żwirki i Wigury [GDY]17:21
Traugutta [GDY]17:22
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM17:24
Witomińska17:27
Warszawska17:29
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności17:30
Bpa Okoniewskiego17:32
Stocznia SKM - Morska17:33
Uniwersytet Morski17:34
Mireckiego17:35
Kalksztajnów17:36
Morska - Estakada17:37
Węzeł Żołnierzy Wyklętych17:39
Zamenhofa [GDY]17:40
Leszczynki SKM17:41
Pucka17:42
Chylonia Dworzec PKP17:44
Kcyńska17:45
Piaskowa [GDY]17:46
Cisowa SKM17:47
Kurs nr 17 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Cisowa SKM18:02
Cisowa SKM18:02
Piaskowa [GDY]18:03
Kcyńska18:04
Chylonia Dworzec PKP18:06
Pucka18:07
Leszczynki SKM18:08
Zamenhofa [GDY]18:09
Węzeł Żołnierzy Wyklętych18:11
Morska - Estakada18:13
Kalksztajnów18:14
Mireckiego18:15
Uniwersytet Morski18:17
Stocznia SKM - Morska18:18
Bpa Okoniewskiego18:19
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności18:21
Warszawska18:22
Witomińska18:23
Węzeł Franciszki Cegielskiej18:25
Urząd Miasta - Świętojańska18:28
Traugutta [GDY]18:29
Żwirki i Wigury [GDY]18:30
Skwer Kościuszki - InfoBox18:32
Plac Kaszubski - Świętojańska18:33
Plac Kaszubski - Jana z Kolna18:34
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala18:36
Gdynia Dworzec Gł. PKP18:37
Kurs nr 18 do Cisowa SKM
Gdynia Dworzec Gł. PKP18:49
Gdynia Dworzec Gł. PKP18:50
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala18:51
Plac Kaszubski18:53
Plac Kaszubski - Świętojańska18:54
Skwer Kościuszki - InfoBox18:56
Wybickiego [GDY]18:57
Żwirki i Wigury [GDY]18:58
Traugutta [GDY]18:59
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM19:01
Witomińska19:04
Warszawska19:05
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności19:06
Bpa Okoniewskiego19:08
Stocznia SKM - Morska19:09
Uniwersytet Morski19:10
Mireckiego19:11
Kalksztajnów19:12
Morska - Estakada19:13
Węzeł Żołnierzy Wyklętych19:15
Zamenhofa [GDY]19:16
Leszczynki SKM19:17
Pucka19:18
Chylonia Dworzec PKP19:20
Kcyńska19:21
Piaskowa [GDY]19:22
Cisowa SKM19:23
Kurs nr 19 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Cisowa SKM19:44
Cisowa SKM19:44
Piaskowa [GDY]19:45
Kcyńska19:46
Chylonia Dworzec PKP19:48
Pucka19:49
Leszczynki SKM19:50
Zamenhofa [GDY]19:51
Węzeł Żołnierzy Wyklętych19:53
Morska - Estakada19:55
Kalksztajnów19:56
Mireckiego19:57
Uniwersytet Morski19:59
Stocznia SKM - Morska20:00
Bpa Okoniewskiego20:01
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności20:03
Warszawska20:04
Witomińska20:05
Węzeł Franciszki Cegielskiej20:07
Urząd Miasta - Świętojańska20:10
Traugutta [GDY]20:11
Żwirki i Wigury [GDY]20:12
Skwer Kościuszki - InfoBox20:14
Plac Kaszubski - Świętojańska20:15
Plac Kaszubski - Jana z Kolna20:16
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala20:18
Gdynia Dworzec Gł. PKP20:19
Kurs nr 20 do Cisowa SKM
Gdynia Dworzec Gł. PKP20:29
Gdynia Dworzec Gł. PKP20:30
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala20:31
Plac Kaszubski20:33
Plac Kaszubski - Świętojańska20:34
Skwer Kościuszki - InfoBox20:36
Wybickiego [GDY]20:37
Żwirki i Wigury [GDY]20:38
Traugutta [GDY]20:39
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM20:41
Witomińska20:44
Warszawska20:45
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności20:46
Bpa Okoniewskiego20:48
Stocznia SKM - Morska20:49
Uniwersytet Morski20:50
Mireckiego20:51
Kalksztajnów20:52
Morska - Estakada20:53
Węzeł Żołnierzy Wyklętych20:55
Zamenhofa [GDY]20:56
Leszczynki SKM20:57
Pucka20:58
Chylonia Dworzec PKP20:59
Kcyńska21:00
Piaskowa [GDY]21:01
Cisowa SKM21:02
Kurs nr 21 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Cisowa SKM21:25
Cisowa SKM21:25
Piaskowa [GDY]21:26
Kcyńska21:27
Chylonia Dworzec PKP21:28
Pucka21:29
Leszczynki SKM21:30
Zamenhofa [GDY]21:31
Węzeł Żołnierzy Wyklętych21:33
Morska - Estakada21:35
Kalksztajnów21:36
Mireckiego21:37
Uniwersytet Morski21:39
Stocznia SKM - Morska21:40
Bpa Okoniewskiego21:41
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności21:43
Warszawska21:44
Witomińska21:45
Węzeł Franciszki Cegielskiej21:47
Urząd Miasta - Świętojańska21:50
Traugutta [GDY]21:51
Żwirki i Wigury [GDY]21:52
Skwer Kościuszki - InfoBox21:53
Plac Kaszubski - Świętojańska21:54
Plac Kaszubski - Jana z Kolna21:55
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala21:57
Gdynia Dworzec Gł. PKP21:58
Kurs nr 22 do Cisowa SKM
Gdynia Dworzec Gł. PKP22:02
Gdynia Dworzec Gł. PKP22:03
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala22:04
Plac Kaszubski22:06
Plac Kaszubski - Świętojańska22:07
Skwer Kościuszki - InfoBox22:08
Wybickiego [GDY]22:09
Żwirki i Wigury [GDY]22:10
Traugutta [GDY]22:11
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM22:13
Witomińska22:16
Warszawska22:17
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności22:18
Bpa Okoniewskiego22:20
Stocznia SKM - Morska22:21
Uniwersytet Morski22:22
Mireckiego22:23
Kalksztajnów22:24
Morska - Estakada22:25
Węzeł Żołnierzy Wyklętych22:27
Zamenhofa [GDY]22:28
Leszczynki SKM22:29
Pucka22:30
Chylonia Dworzec PKP22:31
Kcyńska22:32
Piaskowa [GDY]22:33
Cisowa SKM22:34
Kurs nr 23 jako 710 do Grabówek SKM
Cisowa SKM22:47
Cisowa SKM22:47
Piaskowa [GDY]22:48
Kcyńska22:49
Chylonia Dworzec PKP22:50
Pucka22:51
Leszczynki SKM22:52
Zamenhofa [GDY]22:53
Węzeł Żołnierzy Wyklętych22:55
Morska - Estakada22:57
Grabówek SKM22:59
Grabówek SKM23:00