• Przypominamy: do odwołania zawieszona została sprzedaż biletów w pojazdach komunikacji miejskiej w Gdańsku.  • Podróżując autobusem/trolejbusem noś maskę!
15:59
Kurs nr 0 do Redłowo SKM
Kacze Buki04:54
Redłowo SKM05:07
Kurs nr 1 do Mały Kack Sandomierska
Redłowo SKM05:07
Halicka05:08
Mały Kack Sandomierska05:09
Kurs nr 2 do Oksywie Dickmana
Mały Kack Sandomierska05:14
Halicka05:16
Redłowo SKM05:17
Centrum Nauki Experyment05:20
Harcerska05:21
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM05:23
Kilińskiego [GDY]05:24
Armii Krajowej05:26
I Urząd Skarbowy05:28
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala05:29
Węzeł Ofiar Grudnia '7005:31
Janka Wiśniewskiego05:32
Energetyków05:34
Obłuże Centrum05:37
Cechowa05:38
Bosmańska - Nasypowa05:39
Bosmańska - Zielona05:41
Alzacka05:42
Oksywie Górne05:43
Pancerna05:44
Oksywie Dickmana05:45
Kurs nr 3 do Mały Kack Sandomierska
Oksywie Dickmana05:52
Pancerna05:53
Oksywie Górne05:54
Alzacka05:56
Bosmańska - Zielona05:58
Bosmańska - Nasypowa05:59
Cechowa06:01
Obłuże Centrum06:03
Energetyków06:05
Janka Wiśniewskiego06:07
Węzeł Ofiar Grudnia '7006:08
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala06:11
Starowiejska [GDY]06:12
Armii Krajowej06:14
Kilińskiego [GDY]06:15
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM06:17
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka06:18
Harcerska06:19
Centrum Nauki Experyment06:20
Redłowo SKM06:22
Halicka06:23
Mały Kack Sandomierska06:24
Kurs nr 4 do Oksywie Dickmana
Mały Kack Sandomierska06:48
Halicka06:50
Redłowo SKM06:51
Centrum Nauki Experyment06:54
Harcerska06:55
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM06:57
Kilińskiego [GDY]06:58
Armii Krajowej07:00
I Urząd Skarbowy07:02
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala07:03
Węzeł Ofiar Grudnia '7007:06
Janka Wiśniewskiego07:07
Energetyków07:09
Obłuże Centrum07:12
Cechowa07:13
Bosmańska - Nasypowa07:14
Bosmańska - Zielona07:16
Alzacka07:17
Oksywie Górne07:18
Pancerna07:19
Oksywie Dickmana07:20
Kurs nr 5 do Mały Kack Sandomierska
Oksywie Dickmana07:26
Pancerna07:27
Oksywie Górne07:28
Alzacka07:30
Bosmańska - Zielona07:32
Bosmańska - Nasypowa07:33
Cechowa07:35
Obłuże Centrum07:37
Energetyków07:39
Janka Wiśniewskiego07:41
Węzeł Ofiar Grudnia '7007:42
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala07:45
Starowiejska [GDY]07:46
Armii Krajowej07:48
Kilińskiego [GDY]07:49
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM07:51
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka07:52
Harcerska07:53
Centrum Nauki Experyment07:54
Redłowo SKM07:56
Halicka07:57
Mały Kack Sandomierska07:58
Kurs nr 6 do Oksywie Dickmana
Mały Kack Sandomierska08:04
Halicka08:06
Redłowo SKM08:07
Centrum Nauki Experyment08:10
Harcerska08:11
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM08:13
Kilińskiego [GDY]08:15
Armii Krajowej08:17
I Urząd Skarbowy08:19
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala08:20
Węzeł Ofiar Grudnia '7008:23
Janka Wiśniewskiego08:24
Energetyków08:26
Obłuże Centrum08:29
Cechowa08:30
Bosmańska - Nasypowa08:31
Bosmańska - Zielona08:33
Alzacka08:34
Oksywie Górne08:35
Pancerna08:36
Oksywie Dickmana08:37
Kurs nr 7 do Mały Kack Sandomierska
Oksywie Dickmana08:51
Pancerna08:52
Oksywie Górne08:53
Alzacka08:55
Bosmańska - Zielona08:57
Bosmańska - Nasypowa08:58
Cechowa09:00
Obłuże Centrum09:02
Energetyków09:04
Janka Wiśniewskiego09:06
Węzeł Ofiar Grudnia '7009:07
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala09:10
Starowiejska [GDY]09:11
Armii Krajowej09:13
Kilińskiego [GDY]09:14
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM09:16
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka09:17
Harcerska09:18
Centrum Nauki Experyment09:19
Redłowo SKM09:21
Halicka09:22
Mały Kack Sandomierska09:23
Kurs nr 8 do Oksywie Dickmana
Mały Kack Sandomierska09:44
Halicka09:46
Redłowo SKM09:47
Centrum Nauki Experyment09:50
Harcerska09:51
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM09:53
Kilińskiego [GDY]09:55
Armii Krajowej09:57
I Urząd Skarbowy09:59
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala10:00
Węzeł Ofiar Grudnia '7010:03
Janka Wiśniewskiego10:04
Energetyków10:06
Obłuże Centrum10:09
Cechowa10:10
Bosmańska - Nasypowa10:11
Bosmańska - Zielona10:13
Alzacka10:14
Oksywie Górne10:15
Pancerna10:16
Oksywie Dickmana10:17
Kurs nr 9 do Mały Kack Sandomierska
Oksywie Dickmana10:31
Pancerna10:32
Oksywie Górne10:33
Alzacka10:35
Bosmańska - Zielona10:37
Bosmańska - Nasypowa10:38
Cechowa10:40
Obłuże Centrum10:42
Energetyków10:45
Janka Wiśniewskiego10:47
Węzeł Ofiar Grudnia '7010:48
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala10:51
Starowiejska [GDY]10:52
Armii Krajowej10:54
Kilińskiego [GDY]10:55
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM10:57
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka10:58
Harcerska10:59
Centrum Nauki Experyment11:00
Redłowo SKM11:02
Halicka11:03
Mały Kack Sandomierska11:04
Kurs nr 10 do Oksywie Dickmana
Mały Kack Sandomierska11:24
Halicka11:26
Redłowo SKM11:27
Centrum Nauki Experyment11:30
Harcerska11:31
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM11:33
Kilińskiego [GDY]11:35
Armii Krajowej11:37
I Urząd Skarbowy11:39
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala11:40
Węzeł Ofiar Grudnia '7011:43
Janka Wiśniewskiego11:44
Energetyków11:46
Obłuże Centrum11:49
Cechowa11:50
Bosmańska - Nasypowa11:51
Bosmańska - Zielona11:53
Alzacka11:54
Oksywie Górne11:56
Pancerna11:57
Oksywie Dickmana11:58
Kurs nr 11 do Mały Kack Sandomierska
Oksywie Dickmana12:11
Pancerna12:12
Oksywie Górne12:13
Alzacka12:15
Bosmańska - Zielona12:17
Bosmańska - Nasypowa12:18
Cechowa12:20
Obłuże Centrum12:22
Energetyków12:25
Janka Wiśniewskiego12:27
Węzeł Ofiar Grudnia '7012:28
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala12:31
Starowiejska [GDY]12:32
Armii Krajowej12:34
Kilińskiego [GDY]12:35
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM12:37
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka12:38
Harcerska12:39
Centrum Nauki Experyment12:40
Redłowo SKM12:42
Halicka12:43
Mały Kack Sandomierska12:44
Kurs nr 12 do Oksywie Dickmana
Mały Kack Sandomierska13:04
Halicka13:06
Redłowo SKM13:07
Centrum Nauki Experyment13:10
Harcerska13:11
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM13:13
Kilińskiego [GDY]13:15
Armii Krajowej13:17
I Urząd Skarbowy13:19
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala13:20
Węzeł Ofiar Grudnia '7013:23
Janka Wiśniewskiego13:24
Energetyków13:26
Obłuże Centrum13:29
Cechowa13:30
Bosmańska - Nasypowa13:31
Bosmańska - Zielona13:33
Alzacka13:34
Oksywie Górne13:36
Pancerna13:37
Oksywie Dickmana13:38
Kurs nr 13 do Mały Kack Sandomierska
Oksywie Dickmana13:51
Pancerna13:52
Oksywie Górne13:53
Alzacka13:55
Bosmańska - Zielona13:57
Bosmańska - Nasypowa13:58
Cechowa14:00
Obłuże Centrum14:02
Energetyków14:05
Janka Wiśniewskiego14:07
Węzeł Ofiar Grudnia '7014:08
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala14:11
Starowiejska [GDY]14:12
Armii Krajowej14:14
Kilińskiego [GDY]14:15
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM14:17
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka14:18
Harcerska14:19
Centrum Nauki Experyment14:20
Redłowo SKM14:22
Halicka14:23
Mały Kack Sandomierska14:24
Kurs nr 14 do Oksywie Dickmana
Mały Kack Sandomierska14:44
Halicka14:46
Redłowo SKM14:47
Centrum Nauki Experyment14:50
Harcerska14:51
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM14:53
Kilińskiego [GDY]14:55
Armii Krajowej14:57
I Urząd Skarbowy14:59
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala15:00
Węzeł Ofiar Grudnia '7015:03
Janka Wiśniewskiego15:04
Energetyków15:06
Obłuże Centrum15:09
Cechowa15:10
Bosmańska - Nasypowa15:11
Bosmańska - Zielona15:13
Alzacka15:14
Oksywie Górne15:16
Pancerna15:17
Oksywie Dickmana15:18
Kurs nr 15 do Mały Kack Sandomierska
Oksywie Dickmana15:31
Pancerna15:32
Oksywie Górne15:33
Alzacka15:35
Bosmańska - Zielona15:37
Bosmańska - Nasypowa15:38
Cechowa15:40
Obłuże Centrum15:42
Energetyków15:45
Janka Wiśniewskiego15:47
Węzeł Ofiar Grudnia '7015:48
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala15:51
Starowiejska [GDY]15:52
Armii Krajowej15:54
Kilińskiego [GDY]15:55
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM15:57
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka15:58
Harcerska15:59
Centrum Nauki Experyment16:00
Redłowo SKM16:02
Halicka16:03
Mały Kack Sandomierska16:04
Kurs nr 16 do Oksywie Dickmana
Mały Kack Sandomierska16:26
Halicka16:28
Redłowo SKM16:29
Centrum Nauki Experyment16:32
Harcerska16:33
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM16:35
Kilińskiego [GDY]16:37
Armii Krajowej16:39
I Urząd Skarbowy16:41
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala16:42
Węzeł Ofiar Grudnia '7016:45
Janka Wiśniewskiego16:46
Energetyków16:48
Obłuże Centrum16:51
Cechowa16:52
Bosmańska - Nasypowa16:53
Bosmańska - Zielona16:55
Alzacka16:56
Oksywie Górne16:58
Pancerna16:59
Oksywie Dickmana17:00
Kurs nr 17 do Mały Kack Sandomierska
Oksywie Dickmana17:11
Pancerna17:12
Oksywie Górne17:13
Alzacka17:15
Bosmańska - Zielona17:17
Bosmańska - Nasypowa17:18
Cechowa17:20
Obłuże Centrum17:22
Energetyków17:25
Janka Wiśniewskiego17:27
Węzeł Ofiar Grudnia '7017:28
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala17:31
Starowiejska [GDY]17:32
Armii Krajowej17:34
Kilińskiego [GDY]17:35
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM17:37
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka17:38
Harcerska17:39
Centrum Nauki Experyment17:40
Redłowo SKM17:42
Halicka17:43
Mały Kack Sandomierska17:44
Kurs nr 18 do Oksywie Dickmana
Mały Kack Sandomierska18:06
Halicka18:08
Redłowo SKM18:09
Centrum Nauki Experyment18:12
Harcerska18:13
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM18:15
Kilińskiego [GDY]18:17
Armii Krajowej18:19
I Urząd Skarbowy18:21
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala18:22
Węzeł Ofiar Grudnia '7018:25
Janka Wiśniewskiego18:26
Energetyków18:28
Obłuże Centrum18:31
Cechowa18:32
Bosmańska - Nasypowa18:33
Bosmańska - Zielona18:35
Alzacka18:36
Oksywie Górne18:38
Pancerna18:39
Oksywie Dickmana18:40
Kurs nr 19 do Mały Kack Sandomierska
Oksywie Dickmana18:51
Pancerna18:52
Oksywie Górne18:53
Alzacka18:55
Bosmańska - Zielona18:57
Bosmańska - Nasypowa18:58
Cechowa19:00
Obłuże Centrum19:02
Energetyków19:04
Janka Wiśniewskiego19:06
Węzeł Ofiar Grudnia '7019:07
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala19:10
Starowiejska [GDY]19:11
Armii Krajowej19:13
Kilińskiego [GDY]19:14
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM19:16
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka19:17
Harcerska19:18
Centrum Nauki Experyment19:19
Redłowo SKM19:21
Halicka19:22
Mały Kack Sandomierska19:23
Kurs nr 20 jako 700 do Kacze Buki
Mały Kack Sandomierska19:33
Halicka19:35
Redłowo SKM19:36
Redłowo SKM - Park Technologiczny19:36
Zwycięstwa - Wielkopolska19:38
Plac Górnośląski19:39
Łowicka [GDY]19:41
Olgierda19:42
Lidzka19:43
Racławicka19:44
Karwiny PKM19:46
Nałkowskiej19:47
Źródło Marii19:48
Myśliwska [GDY]19:49
Wiczlińska19:50
Polifarb19:52
Rdestowa - Chwaszczyńska19:52
Kacze Buki19:53
Kacze Buki19:53