• 02.10.2022 r. (niedziela) biegi uliczne w Gdańsku - tymczasowe zmiany w komunikacji miejskiej. Więcej na: ztm.gda.pl
00:08
Kurs nr 0 do Redłowo SKM
Kacze Buki07:52
Redłowo SKM08:06
Kurs nr 1 do Mały Kack Sandomierska
Redłowo SKM08:06
Halicka08:07
Mały Kack Sandomierska08:08
Kurs nr 2 do Oksywie Dickmana
Mały Kack Sandomierska08:24
Halicka08:26
Redłowo SKM08:27
Centrum Nauki Experyment08:30
Harcerska08:31
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM08:33
Kilińskiego [GDY]08:35
Armii Krajowej08:37
I Urząd Skarbowy08:39
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala08:40
Węzeł Ofiar Grudnia '7008:43
Janka Wiśniewskiego08:44
Energetyków08:46
Obłuże Centrum08:49
Cechowa08:50
Bosmańska - Nasypowa08:51
Bosmańska - Zielona08:53
Alzacka08:54
Oksywie Górne08:55
Pancerna08:56
Oksywie Dickmana08:57
Kurs nr 3 do Mały Kack Sandomierska
Oksywie Dickmana09:10
Pancerna09:11
Belwederska09:13
Dąbka - Zielona09:15
Bosmańska - Zielona09:17
Bosmańska - Nasypowa09:18
Cechowa09:20
Obłuże Centrum09:22
Energetyków09:24
Janka Wiśniewskiego09:26
Węzeł Ofiar Grudnia '7009:27
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala09:30
Starowiejska [GDY]09:31
Armii Krajowej09:33
Kilińskiego [GDY]09:34
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM09:36
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka09:37
Harcerska09:38
Centrum Nauki Experyment09:39
Redłowo SKM09:41
Halicka09:42
Mały Kack Sandomierska09:43
Kurs nr 4 do Oksywie Dickmana
Mały Kack Sandomierska10:04
Halicka10:06
Redłowo SKM10:07
Centrum Nauki Experyment10:10
Harcerska10:11
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM10:13
Kilińskiego [GDY]10:15
Armii Krajowej10:17
I Urząd Skarbowy10:19
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala10:20
Węzeł Ofiar Grudnia '7010:23
Janka Wiśniewskiego10:24
Energetyków10:26
Obłuże Centrum10:29
Cechowa10:30
Bosmańska - Nasypowa10:31
Bosmańska - Zielona10:33
Alzacka10:34
Oksywie Górne10:36
Pancerna10:37
Oksywie Dickmana10:38
Kurs nr 5 do Mały Kack Sandomierska
Oksywie Dickmana10:50
Pancerna10:51
Belwederska10:53
Dąbka - Zielona10:55
Bosmańska - Zielona10:57
Bosmańska - Nasypowa10:58
Cechowa11:00
Obłuże Centrum11:02
Energetyków11:05
Janka Wiśniewskiego11:07
Węzeł Ofiar Grudnia '7011:08
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala11:11
Starowiejska [GDY]11:12
Armii Krajowej11:14
Kilińskiego [GDY]11:15
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM11:17
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka11:18
Harcerska11:19
Centrum Nauki Experyment11:20
Redłowo SKM11:22
Halicka11:23
Mały Kack Sandomierska11:24
Kurs nr 6 do Oksywie Dickmana
Mały Kack Sandomierska11:44
Halicka11:46
Redłowo SKM11:47
Centrum Nauki Experyment11:50
Harcerska11:51
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM11:53
Kilińskiego [GDY]11:55
Armii Krajowej11:57
I Urząd Skarbowy11:59
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala12:00
Węzeł Ofiar Grudnia '7012:03
Janka Wiśniewskiego12:04
Energetyków12:06
Obłuże Centrum12:09
Cechowa12:10
Bosmańska - Nasypowa12:11
Bosmańska - Zielona12:13
Alzacka12:14
Oksywie Górne12:16
Pancerna12:17
Oksywie Dickmana12:18
Kurs nr 7 do Mały Kack Sandomierska
Oksywie Dickmana12:30
Pancerna12:31
Belwederska12:33
Dąbka - Zielona12:35
Bosmańska - Zielona12:37
Bosmańska - Nasypowa12:38
Cechowa12:40
Obłuże Centrum12:42
Energetyków12:45
Janka Wiśniewskiego12:47
Węzeł Ofiar Grudnia '7012:48
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala12:51
Starowiejska [GDY]12:52
Armii Krajowej12:54
Kilińskiego [GDY]12:55
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM12:57
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka12:58
Harcerska12:59
Centrum Nauki Experyment13:00
Redłowo SKM13:02
Halicka13:03
Mały Kack Sandomierska13:04
Kurs nr 8 do Oksywie Dickmana
Mały Kack Sandomierska13:24
Halicka13:26
Redłowo SKM13:27
Centrum Nauki Experyment13:30
Harcerska13:31
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM13:33
Kilińskiego [GDY]13:35
Armii Krajowej13:37
I Urząd Skarbowy13:39
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala13:40
Węzeł Ofiar Grudnia '7013:43
Janka Wiśniewskiego13:44
Energetyków13:46
Obłuże Centrum13:49
Cechowa13:50
Bosmańska - Nasypowa13:51
Bosmańska - Zielona13:53
Alzacka13:54
Oksywie Górne13:56
Pancerna13:57
Oksywie Dickmana13:58
Kurs nr 9 do Mały Kack Sandomierska
Oksywie Dickmana14:10
Pancerna14:11
Belwederska14:13
Dąbka - Zielona14:15
Bosmańska - Zielona14:17
Bosmańska - Nasypowa14:18
Cechowa14:20
Obłuże Centrum14:22
Energetyków14:25
Janka Wiśniewskiego14:27
Węzeł Ofiar Grudnia '7014:28
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala14:31
Starowiejska [GDY]14:32
Armii Krajowej14:34
Kilińskiego [GDY]14:35
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM14:37
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka14:38
Harcerska14:39
Centrum Nauki Experyment14:40
Redłowo SKM14:42
Halicka14:43
Mały Kack Sandomierska14:44
Kurs nr 10 do Oksywie Dickmana
Mały Kack Sandomierska15:04
Halicka15:06
Redłowo SKM15:07
Centrum Nauki Experyment15:10
Harcerska15:11
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM15:13
Kilińskiego [GDY]15:15
Armii Krajowej15:17
I Urząd Skarbowy15:19
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala15:20
Węzeł Ofiar Grudnia '7015:23
Janka Wiśniewskiego15:24
Energetyków15:26
Obłuże Centrum15:29
Cechowa15:30
Bosmańska - Nasypowa15:31
Bosmańska - Zielona15:33
Alzacka15:34
Oksywie Górne15:36
Pancerna15:37
Oksywie Dickmana15:38
Kurs nr 11 do Mały Kack Sandomierska
Oksywie Dickmana15:50
Pancerna15:51
Belwederska15:53
Dąbka - Zielona15:55
Bosmańska - Zielona15:57
Bosmańska - Nasypowa15:58
Cechowa16:00
Obłuże Centrum16:02
Energetyków16:05
Janka Wiśniewskiego16:07
Węzeł Ofiar Grudnia '7016:08
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala16:11
Starowiejska [GDY]16:12
Armii Krajowej16:14
Kilińskiego [GDY]16:15
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM16:17
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka16:18
Harcerska16:19
Centrum Nauki Experyment16:20
Redłowo SKM16:22
Halicka16:23
Mały Kack Sandomierska16:24
Kurs nr 12 do Oksywie Dickmana
Mały Kack Sandomierska16:46
Halicka16:48
Redłowo SKM16:49
Centrum Nauki Experyment16:52
Harcerska16:53
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM16:55
Kilińskiego [GDY]16:57
Armii Krajowej16:59
I Urząd Skarbowy17:01
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala17:02
Węzeł Ofiar Grudnia '7017:05
Janka Wiśniewskiego17:06
Energetyków17:08
Obłuże Centrum17:11
Cechowa17:12
Bosmańska - Nasypowa17:13
Bosmańska - Zielona17:15
Alzacka17:16
Oksywie Górne17:18
Pancerna17:19
Oksywie Dickmana17:20
Kurs nr 13 do Mały Kack Sandomierska
Oksywie Dickmana17:30
Pancerna17:31
Belwederska17:33
Dąbka - Zielona17:35
Bosmańska - Zielona17:37
Bosmańska - Nasypowa17:38
Cechowa17:40
Obłuże Centrum17:42
Energetyków17:45
Janka Wiśniewskiego17:47
Węzeł Ofiar Grudnia '7017:48
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala17:51
Starowiejska [GDY]17:52
Armii Krajowej17:54
Kilińskiego [GDY]17:55
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM17:57
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka17:58
Harcerska17:59
Centrum Nauki Experyment18:00
Redłowo SKM18:02
Halicka18:03
Mały Kack Sandomierska18:04
Kurs nr 14 do Oksywie Dickmana
Mały Kack Sandomierska18:26
Halicka18:28
Redłowo SKM18:29
Centrum Nauki Experyment18:32
Harcerska18:33
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM18:35
Kilińskiego [GDY]18:37
Armii Krajowej18:39
I Urząd Skarbowy18:41
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala18:42
Węzeł Ofiar Grudnia '7018:45
Janka Wiśniewskiego18:46
Energetyków18:48
Obłuże Centrum18:51
Cechowa18:52
Bosmańska - Nasypowa18:53
Bosmańska - Zielona18:55
Alzacka18:56
Oksywie Górne18:58
Pancerna18:59
Oksywie Dickmana19:00
Kurs nr 15 do Mały Kack Sandomierska
Oksywie Dickmana19:20
Pancerna19:21
Belwederska19:23
Dąbka - Zielona19:25
Bosmańska - Zielona19:27
Bosmańska - Nasypowa19:28
Cechowa19:30
Obłuże Centrum19:31
Energetyków19:33
Janka Wiśniewskiego19:35
Węzeł Ofiar Grudnia '7019:36
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala19:39
Starowiejska [GDY]19:40
Armii Krajowej19:42
Kilińskiego [GDY]19:43
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM19:45
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka19:46
Harcerska19:47
Centrum Nauki Experyment19:48
Redłowo SKM19:50
Halicka19:51
Mały Kack Sandomierska19:52
Kurs nr 16 do Oksywie Dickmana
Mały Kack Sandomierska20:14
Halicka20:16
Redłowo SKM20:17
Centrum Nauki Experyment20:20
Harcerska20:21
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM20:23
Kilińskiego [GDY]20:24
Armii Krajowej20:26
I Urząd Skarbowy20:28
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala20:29
Węzeł Ofiar Grudnia '7020:32
Janka Wiśniewskiego20:33
Energetyków20:35
Obłuże Centrum20:38
Cechowa20:39
Bosmańska - Nasypowa20:40
Bosmańska - Zielona20:42
Alzacka20:43
Oksywie Górne20:45
Pancerna20:46
Oksywie Dickmana20:47
Kurs nr 17 do Mały Kack Sandomierska
Oksywie Dickmana20:51
Pancerna20:52
Belwederska20:54
Dąbka - Zielona20:56
Bosmańska - Zielona20:58
Bosmańska - Nasypowa20:59
Cechowa21:01
Obłuże Centrum21:02
Energetyków21:04
Janka Wiśniewskiego21:06
Węzeł Ofiar Grudnia '7021:07
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala21:10
Starowiejska [GDY]21:11
Armii Krajowej21:13
Kilińskiego [GDY]21:14
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM21:16
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka21:17
Harcerska21:18
Centrum Nauki Experyment21:19
Redłowo SKM21:21
Halicka21:22
Mały Kack Sandomierska21:23
Kurs nr 18 do Oksywie Dickmana
Mały Kack Sandomierska21:46
Halicka21:48
Redłowo SKM21:49
Centrum Nauki Experyment21:52
Harcerska21:53
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM21:55
Kilińskiego [GDY]21:56
Armii Krajowej21:58
I Urząd Skarbowy22:00
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala22:01
Węzeł Ofiar Grudnia '7022:03
Janka Wiśniewskiego22:04
Energetyków22:06
Obłuże Centrum22:09
Cechowa22:10
Bosmańska - Nasypowa22:11
Bosmańska - Zielona22:13
Alzacka22:14
Oksywie Górne22:15
Pancerna22:16
Oksywie Dickmana22:17
Kurs nr 19 do Mały Kack Sandomierska
Oksywie Dickmana22:21
Pancerna22:22
Belwederska22:24
Dąbka - Zielona22:26
Bosmańska - Zielona22:27
Bosmańska - Nasypowa22:28
Cechowa22:30
Obłuże Centrum22:31
Energetyków22:33
Janka Wiśniewskiego22:35
Węzeł Ofiar Grudnia '7022:36
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala22:39
Starowiejska [GDY]22:40
Armii Krajowej22:42
Kilińskiego [GDY]22:43
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM22:45
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka22:46
Harcerska22:47
Centrum Nauki Experyment22:48
Redłowo SKM22:50
Halicka22:51
Mały Kack Sandomierska22:52