Menu
16:20
Kurs nr 0 do Pogórze Górne | |
---|---|
Baza na Pogórzu Dolnym | 08:52 |
Pogórze Górne | 08:55 |
Kurs nr 1 do Plac Kaszubski | |
---|---|
Pogórze Górne | 08:58 |
Steyera | 08:59 |
Sikorskiego [GDY] | 09:01 |
Staniewicza | 09:02 |
Maciejewicza | 09:04 |
Stare Obłuże | 09:05 |
Sucharskiego | 09:06 |
Kwiatkowskiego | 09:06 |
Obłuże Centrum | 09:09 |
Energetyków | 09:12 |
Janka Wiśniewskiego | 09:14 |
Węzeł Ofiar Grudnia '70 | 09:15 |
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala | 09:18 |
Plac Kaszubski | 09:20 |
Kurs nr 2 do Pogórze Górne | |
---|---|
Plac Kaszubski | 09:30 |
Plac Kaszubski - Jana z Kolna | 09:31 |
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala | 09:33 |
Węzeł Ofiar Grudnia '70 | 09:36 |
Janka Wiśniewskiego | 09:37 |
Energetyków | 09:39 |
Obłuże Centrum | 09:42 |
Kwiatkowskiego | 09:44 |
Sucharskiego | 09:45 |
Stare Obłuże | 09:46 |
Maciejewicza | 09:47 |
Galeria Szperk | 09:48 |
Staniewicza | 09:49 |
Sikorskiego [GDY] | 09:50 |
Steyera | 09:51 |
Pogórze Górne | 09:52 |
Kurs nr 3 jako 770 do Baza na Pogórzu Dolnym | |
---|---|
Pogórze Górne | 09:52 |
Czernickiego II | 09:53 |
Czernickiego I | 09:54 |
Baza na Pogórzu Dolnym | 09:55 |