• W komunikacji miejskiej zasłaniaj usta i nos !
19:51
Kurs nr 0 do Pogórze Górne
Baza na Pogórzu Dolnym05:51
Pogórze Górne05:54
Kurs nr 1 do Plac Kaszubski
Pogórze Górne05:58
Steyera05:59
Sikorskiego [GDY]06:00
Staniewicza06:01
Maciejewicza06:03
Stare Obłuże06:04
Kwiatkowskiego06:05
Obłuże Centrum06:08
Energetyków06:11
Janka Wiśniewskiego06:13
Węzeł Ofiar Grudnia '7006:14
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala06:17
Plac Kaszubski06:19
Kurs nr 2 do Pogórze Górne
Plac Kaszubski06:23
Plac Kaszubski - Jana z Kolna06:24
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala06:26
Węzeł Ofiar Grudnia '7006:29
Janka Wiśniewskiego06:30
Energetyków06:32
Obłuże Centrum06:35
Kwiatkowskiego06:37
Stare Obłuże06:39
Maciejewicza06:40
Galeria Szperk06:41
Staniewicza06:42
Sikorskiego [GDY]06:43
Steyera06:44
Pogórze Górne06:45
Kurs nr 3 do Plac Kaszubski
Pogórze Górne07:02
Steyera07:03
Sikorskiego [GDY]07:04
Staniewicza07:05
Maciejewicza07:07
Stare Obłuże07:08
Kwiatkowskiego07:10
Obłuże Centrum07:13
Energetyków07:16
Janka Wiśniewskiego07:18
Węzeł Ofiar Grudnia '7007:19
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala07:23
Plac Kaszubski07:25
Kurs nr 4 do Pogórze - Pogórze Górne
Plac Kaszubski07:35
Plac Kaszubski - Jana z Kolna07:36
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala07:38
Węzeł Ofiar Grudnia '7007:41
Janka Wiśniewskiego07:42
Energetyków07:44
Obłuże Centrum07:47
Kwiatkowskiego07:49
Stare Obłuże07:51
Maciejewicza07:52
Galeria Szperk07:53
Staniewicza07:54
Sikorskiego [GDY]07:55
Steyera07:56
Pogórze - Pogórze Górne07:57
Kurs nr 5 do Baza na Pogórzu Dolnym
Pogórze - Pogórze Górne07:57
Baza na Pogórzu Dolnym08:00
Kurs nr 6 do Pogórze Górne
Baza na Pogórzu Dolnym08:33
Pogórze Górne08:36
Kurs nr 7 do Plac Kaszubski
Pogórze Górne08:38
Steyera08:39
Sikorskiego [GDY]08:40
Staniewicza08:41
Maciejewicza08:43
Stare Obłuże08:44
Kwiatkowskiego08:45
Obłuże Centrum08:48
Energetyków08:51
Janka Wiśniewskiego08:53
Węzeł Ofiar Grudnia '7008:54
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala08:57
Plac Kaszubski08:59
Kurs nr 8 do Suchy Dwór - Borchardta
Plac Kaszubski09:10
Plac Kaszubski - Jana z Kolna09:11
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala09:13
Węzeł Ofiar Grudnia '7009:16
Janka Wiśniewskiego09:17
Energetyków09:19
Obłuże Centrum09:22
Kwiatkowskiego09:24
Stare Obłuże09:26
Maciejewicza09:27
Galeria Szperk09:28
Staniewicza09:29
Sikorskiego [GDY]09:30
Steyera09:31
Pogórze - Słowackiego09:32
Pogórze - Majakowskiego09:32
Pogórze - Szkolna09:33
Suchy Dwór - Szkolna09:34
Suchy Dwór - Reja09:35
Suchy Dwór - Kochanowskiego09:36
Suchy Dwór - Necla09:36
Suchy Dwór - Borchardta09:37
Kurs nr 9 do Plac Kaszubski
Suchy Dwór - Borchardta09:43
Suchy Dwór - Gombrowicza09:44
Suchy Dwór - Szkolna09:45
Pogórze - Szkolna09:46
Pogórze - Majakowskiego09:47
Pogórze Górne09:48
Steyera09:49
Sikorskiego [GDY]09:50
Staniewicza09:51
Maciejewicza09:53
Stare Obłuże09:54
Kwiatkowskiego09:55
Obłuże Centrum09:58
Energetyków10:01
Janka Wiśniewskiego10:03
Węzeł Ofiar Grudnia '7010:04
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala10:07
Plac Kaszubski10:09
Kurs nr 10 do Pogórze Górne
Plac Kaszubski10:20
Plac Kaszubski - Jana z Kolna10:21
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala10:23
Węzeł Ofiar Grudnia '7010:26
Janka Wiśniewskiego10:27
Energetyków10:29
Obłuże Centrum10:32
Kwiatkowskiego10:34
Stare Obłuże10:36
Maciejewicza10:37
Galeria Szperk10:38
Staniewicza10:39
Sikorskiego [GDY]10:40
Steyera10:41
Pogórze Górne10:42
Kurs nr 11 do Plac Kaszubski
Pogórze Górne10:58
Steyera10:59
Sikorskiego [GDY]11:00
Staniewicza11:01
Maciejewicza11:03
Stare Obłuże11:04
Kwiatkowskiego11:05
Obłuże Centrum11:08
Energetyków11:11
Janka Wiśniewskiego11:13
Węzeł Ofiar Grudnia '7011:14
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala11:17
Plac Kaszubski11:19
Kurs nr 12 do Pogórze Górne
Plac Kaszubski11:30
Plac Kaszubski - Jana z Kolna11:31
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala11:33
Węzeł Ofiar Grudnia '7011:36
Janka Wiśniewskiego11:37
Energetyków11:39
Obłuże Centrum11:42
Kwiatkowskiego11:44
Stare Obłuże11:46
Maciejewicza11:47
Galeria Szperk11:48
Staniewicza11:49
Sikorskiego [GDY]11:50
Steyera11:51
Pogórze Górne11:52
Kurs nr 13 do Plac Kaszubski
Pogórze Górne12:08
Steyera12:09
Sikorskiego [GDY]12:10
Staniewicza12:11
Maciejewicza12:13
Stare Obłuże12:14
Kwiatkowskiego12:15
Obłuże Centrum12:18
Energetyków12:21
Janka Wiśniewskiego12:23
Węzeł Ofiar Grudnia '7012:24
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala12:27
Plac Kaszubski12:29
Kurs nr 14 do Suchy Dwór - Borchardta
Plac Kaszubski12:40
Plac Kaszubski - Jana z Kolna12:41
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala12:43
Węzeł Ofiar Grudnia '7012:46
Janka Wiśniewskiego12:47
Energetyków12:49
Obłuże Centrum12:52
Kwiatkowskiego12:54
Stare Obłuże12:56
Maciejewicza12:57
Galeria Szperk12:58
Staniewicza12:59
Sikorskiego [GDY]13:00
Steyera13:01
Pogórze - Słowackiego13:02
Pogórze - Majakowskiego13:02
Pogórze - Szkolna13:03
Suchy Dwór - Szkolna13:04
Suchy Dwór - Reja13:05
Suchy Dwór - Kochanowskiego13:06
Suchy Dwór - Necla13:06
Suchy Dwór - Borchardta13:07
Kurs nr 15 do Plac Kaszubski
Suchy Dwór - Borchardta13:13
Suchy Dwór - Gombrowicza13:14
Suchy Dwór - Szkolna13:15
Pogórze - Szkolna13:16
Pogórze - Majakowskiego13:17
Pogórze Górne13:18
Steyera13:19
Sikorskiego [GDY]13:20
Staniewicza13:21
Maciejewicza13:23
Stare Obłuże13:24
Kwiatkowskiego13:25
Obłuże Centrum13:28
Energetyków13:31
Janka Wiśniewskiego13:33
Węzeł Ofiar Grudnia '7013:34
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala13:37
Plac Kaszubski13:39
Kurs nr 16 do Pogórze Górne
Plac Kaszubski13:50
Plac Kaszubski - Jana z Kolna13:51
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala13:53
Węzeł Ofiar Grudnia '7013:56
Janka Wiśniewskiego13:57
Energetyków13:59
Obłuże Centrum14:02
Kwiatkowskiego14:04
Stare Obłuże14:07
Maciejewicza14:08
Galeria Szperk14:09
Staniewicza14:10
Sikorskiego [GDY]14:11
Steyera14:12
Pogórze Górne14:13
Kurs nr 17 do Plac Kaszubski
Pogórze Górne14:33
Steyera14:34
Sikorskiego [GDY]14:35
Staniewicza14:36
Maciejewicza14:38
Stare Obłuże14:39
Kwiatkowskiego14:40
Obłuże Centrum14:43
Energetyków14:46
Janka Wiśniewskiego14:48
Węzeł Ofiar Grudnia '7014:49
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala14:52
Plac Kaszubski14:54
Kurs nr 18 do Pogórze Górne
Plac Kaszubski15:00
Plac Kaszubski - Jana z Kolna15:01
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala15:03
Węzeł Ofiar Grudnia '7015:06
Janka Wiśniewskiego15:07
Energetyków15:09
Obłuże Centrum15:12
Kwiatkowskiego15:14
Stare Obłuże15:17
Maciejewicza15:18
Galeria Szperk15:19
Staniewicza15:20
Sikorskiego [GDY]15:21
Steyera15:22
Pogórze Górne15:23
Kurs nr 19 do Plac Kaszubski
Pogórze Górne15:48
Steyera15:49
Sikorskiego [GDY]15:50
Staniewicza15:51
Maciejewicza15:53
Stare Obłuże15:54
Kwiatkowskiego15:55
Obłuże Centrum15:58
Energetyków16:01
Janka Wiśniewskiego16:03
Węzeł Ofiar Grudnia '7016:04
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala16:08
Plac Kaszubski16:10
Kurs nr 20 do Pogórze - Pogórze Górne
Plac Kaszubski16:15
Plac Kaszubski - Jana z Kolna16:16
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala16:18
Węzeł Ofiar Grudnia '7016:21
Janka Wiśniewskiego16:22
Energetyków16:25
Obłuże Centrum16:28
Kwiatkowskiego16:30
Stare Obłuże16:33
Maciejewicza16:34
Galeria Szperk16:35
Staniewicza16:36
Sikorskiego [GDY]16:37
Steyera16:38
Pogórze - Pogórze Górne16:39
Kurs nr 21 do Baza na Pogórzu Dolnym
Pogórze - Pogórze Górne16:39
Baza na Pogórzu Dolnym16:42
Kurs nr 22 do Pogórze Górne
Baza na Pogórzu Dolnym17:23
Pogórze Górne17:26
Kurs nr 23 do Plac Kaszubski
Pogórze Górne17:28
Steyera17:29
Sikorskiego [GDY]17:30
Staniewicza17:31
Maciejewicza17:33
Stare Obłuże17:34
Kwiatkowskiego17:35
Obłuże Centrum17:38
Energetyków17:41
Janka Wiśniewskiego17:43
Węzeł Ofiar Grudnia '7017:44
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala17:47
Plac Kaszubski17:49
Kurs nr 24 do Pogórze Górne
Plac Kaszubski18:07
Plac Kaszubski - Jana z Kolna18:08
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala18:10
Węzeł Ofiar Grudnia '7018:13
Janka Wiśniewskiego18:14
Energetyków18:16
Obłuże Centrum18:19
Kwiatkowskiego18:21
Stare Obłuże18:24
Maciejewicza18:25
Galeria Szperk18:26
Staniewicza18:27
Sikorskiego [GDY]18:28
Steyera18:29
Pogórze Górne18:30
Kurs nr 25 do Plac Kaszubski
Pogórze Górne18:37
Steyera18:38
Sikorskiego [GDY]18:39
Staniewicza18:40
Maciejewicza18:42
Stare Obłuże18:43
Kwiatkowskiego18:44
Obłuże Centrum18:47
Energetyków18:49
Janka Wiśniewskiego18:51
Węzeł Ofiar Grudnia '7018:52
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala18:55
Plac Kaszubski18:57
Kurs nr 26 do Suchy Dwór - Borchardta
Plac Kaszubski19:11
Plac Kaszubski - Jana z Kolna19:12
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala19:14
Węzeł Ofiar Grudnia '7019:17
Janka Wiśniewskiego19:18
Energetyków19:20
Obłuże Centrum19:23
Kwiatkowskiego19:25
Stare Obłuże19:27
Maciejewicza19:28
Galeria Szperk19:29
Staniewicza19:30
Sikorskiego [GDY]19:31
Steyera19:32
Pogórze - Słowackiego19:33
Pogórze - Majakowskiego19:33
Pogórze - Szkolna19:34
Suchy Dwór - Szkolna19:35
Suchy Dwór - Reja19:36
Suchy Dwór - Kochanowskiego19:37
Suchy Dwór - Necla19:37
Suchy Dwór - Borchardta19:38
Kurs nr 27 do Plac Kaszubski
Suchy Dwór - Borchardta19:47
Suchy Dwór - Gombrowicza19:48
Suchy Dwór - Szkolna19:49
Pogórze - Szkolna19:50
Pogórze - Majakowskiego19:51
Pogórze Górne19:52
Steyera19:53
Sikorskiego [GDY]19:54
Staniewicza19:55
Maciejewicza19:57
Stare Obłuże19:58
Kwiatkowskiego19:59
Obłuże Centrum20:02
Energetyków20:04
Janka Wiśniewskiego20:06
Węzeł Ofiar Grudnia '7020:07
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala20:10
Plac Kaszubski20:12
Kurs nr 28 do Pogórze Górne
Plac Kaszubski20:30
Plac Kaszubski - Jana z Kolna20:31
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala20:33
Węzeł Ofiar Grudnia '7020:36
Janka Wiśniewskiego20:37
Energetyków20:39
Obłuże Centrum20:42
Kwiatkowskiego20:44
Stare Obłuże20:46
Maciejewicza20:47
Galeria Szperk20:48
Staniewicza20:49
Sikorskiego [GDY]20:50
Steyera20:51
Pogórze Górne20:52
Kurs nr 29 do Plac Kaszubski
Pogórze Górne21:15
Steyera21:16
Sikorskiego [GDY]21:17
Staniewicza21:18
Maciejewicza21:20
Stare Obłuże21:21
Kwiatkowskiego21:22
Obłuże Centrum21:25
Energetyków21:27
Janka Wiśniewskiego21:29
Węzeł Ofiar Grudnia '7021:30
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala21:33
Plac Kaszubski21:35
Kurs nr 30 do Suchy Dwór - Borchardta
Plac Kaszubski22:00
Plac Kaszubski - Jana z Kolna22:01
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala22:03
Węzeł Ofiar Grudnia '7022:05
Janka Wiśniewskiego22:06
Energetyków22:08
Obłuże Centrum22:11
Kwiatkowskiego22:13
Stare Obłuże22:15
Maciejewicza22:16
Galeria Szperk22:17
Staniewicza22:18
Sikorskiego [GDY]22:19
Steyera22:20
Pogórze - Słowackiego22:21
Pogórze - Majakowskiego22:21
Pogórze - Szkolna22:22
Suchy Dwór - Szkolna22:23
Suchy Dwór - Reja22:24
Suchy Dwór - Kochanowskiego22:25
Suchy Dwór - Necla22:25
Suchy Dwór - Borchardta22:26
Kurs nr 31 do Pogórze - Pogórze Górne
Suchy Dwór - Borchardta22:26
Suchy Dwór - Gombrowicza22:27
Suchy Dwór - Szkolna22:28
Pogórze - Szkolna22:29
Pogórze - Majakowskiego22:30
Pogórze - Pogórze Górne22:31
Kurs nr 32 do Baza na Pogórzu Dolnym
Pogórze - Pogórze Górne22:31
Baza na Pogórzu Dolnym22:34