• Przypominamy: do odwołania zawieszona została sprzedaż biletów w pojazdach komunikacji miejskiej w Gdańsku.  • Podróżując autobusem/trolejbusem noś maskę!
05:21
Kurs nr 0 do Pogórze Górne
Baza na Pogórzu Dolnym05:14
Pogórze Górne05:17
Kurs nr 1 do Plac Kaszubski
Pogórze Górne05:19
Steyera05:20
Sikorskiego [GDY]05:21
Staniewicza05:22
Maciejewicza05:24
Stare Obłuże05:25
Kwiatkowskiego05:26
Obłuże Centrum05:29
Energetyków05:31
Janka Wiśniewskiego05:33
Węzeł Ofiar Grudnia '7005:34
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala05:37
Plac Kaszubski05:39
Kurs nr 2 do Pogórze Górne
Plac Kaszubski05:43
Plac Kaszubski - Jana z Kolna05:44
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala05:46
Węzeł Ofiar Grudnia '7005:48
Janka Wiśniewskiego05:49
Energetyków05:51
Obłuże Centrum05:54
Kwiatkowskiego05:56
Stare Obłuże05:58
Maciejewicza05:59
Galeria Szperk06:00
Staniewicza06:01
Sikorskiego [GDY]06:02
Steyera06:03
Pogórze Górne06:04
Kurs nr 3 do Plac Kaszubski
Pogórze Górne06:19
Steyera06:20
Sikorskiego [GDY]06:21
Staniewicza06:22
Maciejewicza06:24
Stare Obłuże06:25
Kwiatkowskiego06:26
Obłuże Centrum06:29
Energetyków06:31
Janka Wiśniewskiego06:33
Węzeł Ofiar Grudnia '7006:34
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala06:37
Plac Kaszubski06:39
Kurs nr 4 do Pogórze Górne
Plac Kaszubski06:43
Plac Kaszubski - Jana z Kolna06:44
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala06:46
Węzeł Ofiar Grudnia '7006:48
Janka Wiśniewskiego06:49
Energetyków06:51
Obłuże Centrum06:54
Kwiatkowskiego06:56
Stare Obłuże06:58
Maciejewicza06:59
Galeria Szperk07:00
Staniewicza07:01
Sikorskiego [GDY]07:02
Steyera07:03
Pogórze Górne07:04
Kurs nr 5 do Plac Kaszubski
Pogórze Górne07:14
Steyera07:15
Sikorskiego [GDY]07:16
Staniewicza07:17
Maciejewicza07:19
Stare Obłuże07:20
Kwiatkowskiego07:21
Obłuże Centrum07:24
Energetyków07:26
Janka Wiśniewskiego07:28
Węzeł Ofiar Grudnia '7007:29
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala07:32
Plac Kaszubski07:34
Kurs nr 6 do Suchy Dwór - Borchardta
Plac Kaszubski07:38
Plac Kaszubski - Jana z Kolna07:39
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala07:41
Węzeł Ofiar Grudnia '7007:43
Janka Wiśniewskiego07:44
Energetyków07:46
Obłuże Centrum07:49
Kwiatkowskiego07:51
Stare Obłuże07:53
Maciejewicza07:54
Galeria Szperk07:55
Staniewicza07:56
Sikorskiego [GDY]07:57
Steyera07:58
Pogórze - Słowackiego07:59
Pogórze - Majakowskiego07:59
Pogórze - Szkolna08:00
Suchy Dwór - Szkolna08:01
Suchy Dwór - Reja08:02
Suchy Dwór - Kochanowskiego08:03
Suchy Dwór - Necla08:03
Suchy Dwór - Borchardta08:04