• Przypominamy: do odwołania zawieszona została sprzedaż biletów w pojazdach komunikacji miejskiej w Gdańsku.  • Podróżując autobusem/trolejbusem noś maskę!
18:16
Kurs nr 0 jako 723 do Stocznia Gdynia
Grabówek SKM05:40
Morska - Estakada05:43
Kalksztajnów05:44
Mireckiego05:45
Uniwersytet Morski05:47
Stocznia SKM - Morska05:48
Bpa Okoniewskiego05:49
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska05:50
3 Maja [GDY]05:51
Centrum Handlowe Batory05:52
Plac Kaszubski - Świętojańska05:54
Plac Kaszubski - Jana z Kolna05:55
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala05:57
Węzeł Ofiar Grudnia '7006:00
Stocznia Gdynia06:01
Kurs nr 1 do Kacze Buki
Stocznia Gdynia06:13
Węzeł Ofiar Grudnia '7006:14
Gdynia Dworzec Gł. PKP06:18
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala06:19
Plac Kaszubski06:21
Plac Kaszubski - Świętojańska06:22
Skwer Kościuszki - InfoBox06:23
Wybickiego [GDY]06:24
Żwirki i Wigury [GDY]06:25
Traugutta [GDY]06:26
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM06:28
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka06:29
Harcerska06:30
Centrum Nauki Experyment06:31
Redłowo SKM - Park Technologiczny06:32
Zwycięstwa - Wielkopolska06:34
Plac Górnośląski06:35
Łowicka [GDY]06:37
Olgierda06:38
Lidzka06:39
Racławicka06:40
Karwiny PKM06:42
Nałkowskiej06:43
Źródło Marii06:44
Myśliwska [GDY]06:45
Karwiny Tesco06:47
Anyżowa06:49
Dąbrowa Centrum06:50
Kameliowa06:51
Paprykowa06:52
Szafranowa06:53
Rdestowa - Leśny Zakątek06:53
Giełda Towarowa06:54
Rdestowa - Chwaszczyńska06:56
Kacze Buki06:57
Kurs nr 2 do Stocznia Gdynia
Kacze Buki07:16
Starochwaszczyńska07:17
Rdestowa - Chwaszczyńska07:18
Giełda Towarowa07:19
Szafranowa07:20
Paprykowa07:21
Kameliowa07:22
Dąbrowa Centrum07:23
Anyżowa07:24
Karwiny Tesco07:26
Myśliwska [GDY]07:29
Źródło Marii07:30
Karwiny PKM07:34
Racławicka07:36
Lidzka07:37
Olgierda07:38
Łowicka [GDY]07:39
Plac Górnośląski07:41
Zwycięstwa - Wielkopolska07:43
Redłowo SKM - Park Technologiczny07:45
Centrum Nauki Experyment07:47
Harcerska07:48
Urząd Miasta - Świętojańska07:50
Traugutta [GDY]07:51
Żwirki i Wigury [GDY]07:52
Skwer Kościuszki - InfoBox07:53
Plac Kaszubski - Świętojańska07:54
Plac Kaszubski - Jana z Kolna07:55
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala07:57
Węzeł Ofiar Grudnia '7008:00
Stocznia Gdynia08:01
Kurs nr 3 do Kacze Buki
Stocznia Gdynia08:26
Węzeł Ofiar Grudnia '7008:27
Gdynia Dworzec Gł. PKP08:31
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala08:32
Plac Kaszubski08:34
Plac Kaszubski - Świętojańska08:35
Skwer Kościuszki - InfoBox08:37
Wybickiego [GDY]08:38
Żwirki i Wigury [GDY]08:39
Traugutta [GDY]08:40
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM08:43
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka08:44
Harcerska08:45
Centrum Nauki Experyment08:46
Redłowo SKM - Park Technologiczny08:47
Zwycięstwa - Wielkopolska08:49
Plac Górnośląski08:51
Łowicka [GDY]08:53
Olgierda08:54
Lidzka08:55
Racławicka08:56
Karwiny PKM08:58
Nałkowskiej08:59
Źródło Marii09:00
Myśliwska [GDY]09:02
Karwiny Tesco09:04
Anyżowa09:06
Dąbrowa Centrum09:07
Kameliowa09:08
Paprykowa09:09
Szafranowa09:10
Rdestowa - Leśny Zakątek09:10
Giełda Towarowa09:11
Rdestowa - Chwaszczyńska09:13
Kacze Buki09:14