• Uwaga! Objazd na trasach linii N2 i N6 od nocy z 28/29.09. Zmiany dotyczą Nowego Portu i Brzeźna. Szczegóły: ztm.gda.pl   • Uwaga ! Skrócona trasa linii 148, autobusy kursują między przystankami Żabianka SKM - Brzeźno PCK. Szczegóły: ztm.gda.pl   • 02.10.2022 r. (niedziela) biegi uliczne w Gdańsku - tymczasowe zmiany w komunikacji miejskiej. Więcej na: ztm.gda.pl
16:26
Kurs nr 2 do Wzgórze Św. Maksymiliana SKM
Dom Marynarza05:44
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM05:48
Kurs nr 3 do Dworzec Morski - Muzeum Emigracji
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM05:48
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka05:49
Harcerska05:50
Centrum Nauki Experyment05:52
Korczaka [GDY]05:53
Cylkowskiego05:54
Płyta Redłowska05:57
Cylkowskiego05:58
Kopernika - Kościół05:59
Szczeblewskiego06:00
Wzgórze Św. Maksymiliana Syrokomli06:02
Piłsudskiego06:04
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM06:06
Kilińskiego [GDY]06:07
Armii Krajowej06:09
I Urząd Skarbowy06:11
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala06:12
Węzeł Ofiar Grudnia '7006:15
Celna06:16
Rotterdamska06:17
Szkoła Morska06:18
Chrzanowskiego [GDY]06:19
Dworzec Morski - Muzeum Emigracji06:20
Kurs nr 4 do Dworzec Morski - Muzeum Emigracji
Dworzec Morski - Muzeum Emigracji06:37
Publiczny Terminal Promowy06:38
Chrzanowskiego [GDY]06:39
Szkoła Morska06:40
Rotterdamska06:41
Celna06:42
Węzeł Ofiar Grudnia '7006:43
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala06:46
Starowiejska [GDY]06:47
Armii Krajowej06:49
Kilińskiego [GDY]06:50
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM06:52
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka06:53
Harcerska06:54
Centrum Nauki Experyment06:56
Korczaka [GDY]06:57
Cylkowskiego06:58
Płyta Redłowska07:02
Cylkowskiego07:03
Kopernika - Kościół07:04
Szczeblewskiego07:05
Wzgórze Św. Maksymiliana Syrokomli07:07
Piłsudskiego07:09
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM07:12
Kilińskiego [GDY]07:14
Armii Krajowej07:16
I Urząd Skarbowy07:18
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala07:19
Węzeł Ofiar Grudnia '7007:22
Celna07:23
Rotterdamska07:24
Szkoła Morska07:25
Chrzanowskiego [GDY]07:26
Dworzec Morski - Muzeum Emigracji07:27
Kurs nr 5 do Dworzec Morski - Muzeum Emigracji
Dworzec Morski - Muzeum Emigracji07:37
Dworzec Morski - Muzeum Emigracji07:37
Publiczny Terminal Promowy07:38
Chrzanowskiego [GDY]07:39
Szkoła Morska07:40
Rotterdamska07:41
Celna07:42
Węzeł Ofiar Grudnia '7007:43
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala07:46
Starowiejska [GDY]07:47
Armii Krajowej07:49
Kilińskiego [GDY]07:50
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM07:52
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka07:53
Harcerska07:54
Centrum Nauki Experyment07:56
Korczaka [GDY]07:57
Cylkowskiego07:59
Płyta Redłowska08:03
Cylkowskiego08:04
Kopernika - Kościół08:05
Szczeblewskiego08:06
Wzgórze Św. Maksymiliana Syrokomli08:08
Piłsudskiego08:10
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM08:12
Kilińskiego [GDY]08:14
Armii Krajowej08:16
I Urząd Skarbowy08:18
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala08:19
Węzeł Ofiar Grudnia '7008:22
Celna08:22
Rotterdamska08:23
Szkoła Morska08:24
Chrzanowskiego [GDY]08:25
Dworzec Morski - Muzeum Emigracji08:26
Kurs nr 7 do Dworzec Morski - Muzeum Emigracji
Dworzec Morski - Muzeum Emigracji08:53
Publiczny Terminal Promowy08:54
Chrzanowskiego [GDY]08:55
Szkoła Morska08:56
Rotterdamska08:57
Celna08:58
Węzeł Ofiar Grudnia '7008:59
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala09:02
Starowiejska [GDY]09:03
Armii Krajowej09:05
Kilińskiego [GDY]09:06
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM09:08
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka09:09
Harcerska09:10
Centrum Nauki Experyment09:12
Korczaka [GDY]09:13
Cylkowskiego09:15
Płyta Redłowska09:19
Cylkowskiego09:20
Kopernika - Kościół09:21
Szczeblewskiego09:22
Wzgórze Św. Maksymiliana Syrokomli09:24
Piłsudskiego09:26
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM09:28
Kilińskiego [GDY]09:30
Armii Krajowej09:32
I Urząd Skarbowy09:34
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala09:35
Węzeł Ofiar Grudnia '7009:38
Celna09:38
Rotterdamska09:39
Szkoła Morska09:40
Chrzanowskiego [GDY]09:41
Dworzec Morski - Muzeum Emigracji09:42
Kurs nr 8 do Dworzec Morski - Muzeum Emigracji
Dworzec Morski - Muzeum Emigracji10:13
Dworzec Morski - Muzeum Emigracji10:13
Publiczny Terminal Promowy10:14
Chrzanowskiego [GDY]10:15
Szkoła Morska10:16
Rotterdamska10:17
Celna10:18
Węzeł Ofiar Grudnia '7010:19
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala10:22
Starowiejska [GDY]10:23
Armii Krajowej10:25
Kilińskiego [GDY]10:26
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM10:28
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka10:29
Harcerska10:30
Centrum Nauki Experyment10:33
Korczaka [GDY]10:34
Cylkowskiego10:36
Płyta Redłowska10:39
Cylkowskiego10:40
Kopernika - Kościół10:41
Szczeblewskiego10:42
Wzgórze Św. Maksymiliana Syrokomli10:44
Piłsudskiego10:46
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM10:48
Kilińskiego [GDY]10:50
Armii Krajowej10:52
I Urząd Skarbowy10:54
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala10:55
Węzeł Ofiar Grudnia '7010:58
Celna10:58
Rotterdamska10:59
Szkoła Morska11:00
Chrzanowskiego [GDY]11:01
Dworzec Morski - Muzeum Emigracji11:02
Kurs nr 9 do Dworzec Morski - Muzeum Emigracji
Dworzec Morski - Muzeum Emigracji11:32
Dworzec Morski - Muzeum Emigracji11:32
Publiczny Terminal Promowy11:33
Chrzanowskiego [GDY]11:34
Szkoła Morska11:35
Rotterdamska11:36
Celna11:37
Węzeł Ofiar Grudnia '7011:38
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala11:41
Starowiejska [GDY]11:42
Armii Krajowej11:44
Kilińskiego [GDY]11:45
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM11:47
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka11:48
Harcerska11:49
Centrum Nauki Experyment11:52
Korczaka [GDY]11:53
Cylkowskiego11:55
Płyta Redłowska11:59
Cylkowskiego12:00
Kopernika - Kościół12:01
Szczeblewskiego12:02
Wzgórze Św. Maksymiliana Syrokomli12:04
Piłsudskiego12:06
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM12:08
Kilińskiego [GDY]12:10
Armii Krajowej12:12
I Urząd Skarbowy12:14
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala12:15
Węzeł Ofiar Grudnia '7012:18
Celna12:18
Rotterdamska12:19
Szkoła Morska12:20
Chrzanowskiego [GDY]12:21
Dworzec Morski - Muzeum Emigracji12:22
Kurs nr 10 do Dworzec Morski - Muzeum Emigracji
Dworzec Morski - Muzeum Emigracji12:52
Publiczny Terminal Promowy12:53
Chrzanowskiego [GDY]12:54
Szkoła Morska12:55
Rotterdamska12:56
Celna12:57
Węzeł Ofiar Grudnia '7012:58
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala13:01
Starowiejska [GDY]13:02
Armii Krajowej13:04
Kilińskiego [GDY]13:05
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM13:07
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka13:08
Harcerska13:09
Centrum Nauki Experyment13:12
Korczaka [GDY]13:13
Cylkowskiego13:15
Płyta Redłowska13:19
Cylkowskiego13:20
Kopernika - Kościół13:21
Szczeblewskiego13:22
Wzgórze Św. Maksymiliana Syrokomli13:24
Piłsudskiego13:26
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM13:28
Kilińskiego [GDY]13:30
Armii Krajowej13:32
I Urząd Skarbowy13:34
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala13:35
Węzeł Ofiar Grudnia '7013:38
Celna13:38
Rotterdamska13:39
Szkoła Morska13:40
Chrzanowskiego [GDY]13:41
Dworzec Morski - Muzeum Emigracji13:42
Kurs nr 11 do Dworzec Morski - Muzeum Emigracji
Dworzec Morski - Muzeum Emigracji14:07
Dworzec Morski - Muzeum Emigracji14:07
Publiczny Terminal Promowy14:08
Chrzanowskiego [GDY]14:09
Szkoła Morska14:10
Rotterdamska14:11
Celna14:12
Węzeł Ofiar Grudnia '7014:13
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala14:16
Starowiejska [GDY]14:17
Armii Krajowej14:19
Kilińskiego [GDY]14:21
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM14:23
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka14:24
Harcerska14:25
Centrum Nauki Experyment14:28
Korczaka [GDY]14:29
Cylkowskiego14:31
Płyta Redłowska14:35
Cylkowskiego14:36
Kopernika - Kościół14:37
Szczeblewskiego14:38
Wzgórze Św. Maksymiliana Syrokomli14:40
Piłsudskiego14:42
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM14:45
Kilińskiego [GDY]14:47
Armii Krajowej14:49
I Urząd Skarbowy14:51
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala14:52
Węzeł Ofiar Grudnia '7014:55
Celna14:55
Rotterdamska14:56
Szkoła Morska14:57
Chrzanowskiego [GDY]14:58
Dworzec Morski - Muzeum Emigracji14:59
Kurs nr 12 do Dworzec Morski - Muzeum Emigracji
Dworzec Morski - Muzeum Emigracji15:22
Publiczny Terminal Promowy15:23
Chrzanowskiego [GDY]15:24
Szkoła Morska15:25
Rotterdamska15:26
Celna15:27
Węzeł Ofiar Grudnia '7015:28
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala15:31
Starowiejska [GDY]15:32
Armii Krajowej15:34
Kilińskiego [GDY]15:36
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM15:38
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka15:39
Harcerska15:40
Centrum Nauki Experyment15:44
Korczaka [GDY]15:45
Cylkowskiego15:47
Płyta Redłowska15:50
Cylkowskiego15:51
Kopernika - Kościół15:52
Szczeblewskiego15:53
Wzgórze Św. Maksymiliana Syrokomli15:55
Piłsudskiego15:57
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM16:00
Kilińskiego [GDY]16:02
Armii Krajowej16:04
I Urząd Skarbowy16:06
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala16:07
Węzeł Ofiar Grudnia '7016:10
Celna16:10
Rotterdamska16:11
Szkoła Morska16:12
Chrzanowskiego [GDY]16:13
Dworzec Morski - Muzeum Emigracji16:14
Kurs nr 13 do Dworzec Morski - Muzeum Emigracji
Dworzec Morski - Muzeum Emigracji16:37
Dworzec Morski - Muzeum Emigracji16:37
Publiczny Terminal Promowy16:38
Chrzanowskiego [GDY]16:39
Szkoła Morska16:40
Rotterdamska16:41
Celna16:42
Węzeł Ofiar Grudnia '7016:43
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala16:46
Starowiejska [GDY]16:47
Armii Krajowej16:49
Kilińskiego [GDY]16:51
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM16:53
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka16:54
Harcerska16:55
Centrum Nauki Experyment16:57
Korczaka [GDY]16:58
Cylkowskiego17:00
Płyta Redłowska17:05
Cylkowskiego17:06
Kopernika - Kościół17:07
Szczeblewskiego17:08
Wzgórze Św. Maksymiliana Syrokomli17:10
Piłsudskiego17:12
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM17:15
Kilińskiego [GDY]17:17
Armii Krajowej17:19
I Urząd Skarbowy17:21
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala17:22
Węzeł Ofiar Grudnia '7017:25
Celna17:25
Rotterdamska17:26
Szkoła Morska17:27
Chrzanowskiego [GDY]17:28
Dworzec Morski - Muzeum Emigracji17:29
Kurs nr 14 do Dworzec Morski - Muzeum Emigracji
Dworzec Morski - Muzeum Emigracji17:50
Publiczny Terminal Promowy17:51
Chrzanowskiego [GDY]17:52
Szkoła Morska17:53
Rotterdamska17:54
Celna17:55
Węzeł Ofiar Grudnia '7017:56
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala17:59
Starowiejska [GDY]18:00
Armii Krajowej18:02
Kilińskiego [GDY]18:04
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM18:06
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka18:07
Harcerska18:08
Centrum Nauki Experyment18:10
Korczaka [GDY]18:11
Cylkowskiego18:13
Płyta Redłowska18:16
Cylkowskiego18:17
Kopernika - Kościół18:18
Szczeblewskiego18:19
Wzgórze Św. Maksymiliana Syrokomli18:21
Piłsudskiego18:23
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM18:25
Kilińskiego [GDY]18:27
Armii Krajowej18:29
I Urząd Skarbowy18:31
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala18:32
Węzeł Ofiar Grudnia '7018:35
Celna18:35
Rotterdamska18:36
Szkoła Morska18:37
Chrzanowskiego [GDY]18:38
Dworzec Morski - Muzeum Emigracji18:39
Kurs nr 15 do Dworzec Morski - Muzeum Emigracji
Dworzec Morski - Muzeum Emigracji19:10
Dworzec Morski - Muzeum Emigracji19:10
Publiczny Terminal Promowy19:11
Chrzanowskiego [GDY]19:12
Szkoła Morska19:13
Rotterdamska19:14
Celna19:15
Węzeł Ofiar Grudnia '7019:16
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala19:19
Starowiejska [GDY]19:20
Armii Krajowej19:22
Kilińskiego [GDY]19:23
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM19:25
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka19:26
Harcerska19:27
Centrum Nauki Experyment19:29
Korczaka [GDY]19:30
Cylkowskiego19:31
Płyta Redłowska19:36
Cylkowskiego19:37
Kopernika - Kościół19:38
Szczeblewskiego19:39
Wzgórze Św. Maksymiliana Syrokomli19:41
Piłsudskiego19:43
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM19:45
Kilińskiego [GDY]19:46
Armii Krajowej19:48
I Urząd Skarbowy19:50
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala19:51
Węzeł Ofiar Grudnia '7019:54
Celna19:54
Rotterdamska19:55
Szkoła Morska19:56
Chrzanowskiego [GDY]19:57
Dworzec Morski - Muzeum Emigracji19:58
Kurs nr 16 do Dworzec Morski - Muzeum Emigracji
Dworzec Morski - Muzeum Emigracji20:07
Dworzec Morski - Muzeum Emigracji20:07
Publiczny Terminal Promowy20:08
Chrzanowskiego [GDY]20:09
Szkoła Morska20:10
Rotterdamska20:11
Celna20:12
Węzeł Ofiar Grudnia '7020:13
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala20:16
Starowiejska [GDY]20:17
Armii Krajowej20:19
Kilińskiego [GDY]20:20
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM20:22
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka20:23
Harcerska20:24
Centrum Nauki Experyment20:26
Korczaka [GDY]20:27
Cylkowskiego20:28
Płyta Redłowska20:32
Cylkowskiego20:33
Kopernika - Kościół20:34
Szczeblewskiego20:35
Wzgórze Św. Maksymiliana Syrokomli20:37
Piłsudskiego20:39
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM20:41
Kilińskiego [GDY]20:42
Armii Krajowej20:44
I Urząd Skarbowy20:46
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala20:47
Węzeł Ofiar Grudnia '7020:50
Celna20:50
Rotterdamska20:51
Szkoła Morska20:52
Chrzanowskiego [GDY]20:53
Dworzec Morski - Muzeum Emigracji20:54
Kurs nr 17 jako 770 do Baza na Pogórzu Dolnym
Dworzec Morski - Muzeum Emigracji21:14
Publiczny Terminal Promowy21:15
Chrzanowskiego - Przychodnia21:17
Urząd Morski21:18
Plac Kaszubski - Jana z Kolna21:20
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala21:22
Węzeł Ofiar Grudnia '7021:24
Janka Wiśniewskiego21:25
Energetyków21:27
Obłuże Centrum21:30
Kuśnierska21:32
Podgórska21:33
Żeliwna21:35
Żelazna21:36
Pogórze Dolne21:37
Baza na Pogórzu Dolnym21:38