• Przypominamy: do odwołania zawieszona została sprzedaż biletów w pojazdach komunikacji miejskiej w Gdańsku.  • Podróżując autobusem/trolejbusem noś maskę!
04:02
Kurs nr 0 do Kacze Buki
Kacze Buki05:49
Kacze Buki05:49
Kurs nr 1 do Rumia Dworzec PKP
Kacze Buki05:50
Starochwaszczyńska05:51
Rdestowa - Chwaszczyńska05:52
Giełda Towarowa05:53
Szafranowa05:54
Paprykowa05:55
Kameliowa05:56
Dąbrowa Centrum05:57
Karwiny Tesco05:59
Myśliwska [GDY]06:02
Źródło Marii06:03
Karwiny PKM06:05
Lidzka06:07
Plac Górnośląski06:10
Zwycięstwa - Wielkopolska06:11
Redłowo SKM - Park Technologiczny06:13
Centrum Nauki Experyment06:14
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM06:16
Armii Krajowej06:18
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala06:21
Węzeł Ofiar Grudnia '7006:23
Energetyków06:26
Hutnicza - Estakada06:28
Hala "Makro"06:29
II Urząd Skarbowy06:31
Gruszkowa06:33
Hutnicza - Piaskowa06:34
Handlowa06:35
Hutnicza - Działki06:36
Mazowiecka06:37
Stoczniowców [RU]06:38
25-lecia Solidarności06:39
Dąbrowskiego - Kościół06:40
Dąbrowskiego - Most06:42
Rumia Dworzec PKP06:44
Kurs nr 2 do Kacze Buki
Rumia Dworzec PKP06:57
Dąbrowskiego - Most06:59
Dąbrowskiego - Kościół07:00
25-lecia Solidarności07:02
Kujawska [RU]07:03
Pomorska - Gdańska07:04
Pomorska [RU]07:05
Hutnicza - Działki07:07
Handlowa07:08
Hutnicza - Piaskowa07:09
Gruszkowa07:11
II Urząd Skarbowy07:12
Hala "Makro"07:14
Hutnicza - Estakada07:16
Energetyków07:18
Węzeł Ofiar Grudnia '7007:21
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala07:24
Armii Krajowej07:27
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM07:29
Centrum Nauki Experyment07:31
Redłowo SKM - Park Technologiczny07:32
Zwycięstwa - Wielkopolska07:34
Plac Górnośląski07:35
Lidzka07:38
Karwiny PKM07:40
Źródło Marii07:42
Myśliwska [GDY]07:43
Karwiny Tesco07:45
Dąbrowa Centrum07:47
Kameliowa07:48
Paprykowa07:49
Szafranowa07:50
Giełda Towarowa07:51
Rdestowa - Chwaszczyńska07:53
Kacze Buki07:54
Kurs nr 3 do Rumia Dworzec PKP
Kacze Buki08:04
Starochwaszczyńska08:05
Rdestowa - Chwaszczyńska08:06
Giełda Towarowa08:07
Szafranowa08:08
Paprykowa08:09
Kameliowa08:10
Dąbrowa Centrum08:11
Karwiny Tesco08:13
Myśliwska [GDY]08:16
Źródło Marii08:17
Karwiny PKM08:19
Lidzka08:21
Plac Górnośląski08:24
Zwycięstwa - Wielkopolska08:25
Redłowo SKM - Park Technologiczny08:27
Centrum Nauki Experyment08:29
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM08:31
Armii Krajowej08:34
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala08:37
Węzeł Ofiar Grudnia '7008:40
Energetyków08:43
Hutnicza - Estakada08:45
Hala "Makro"08:46
II Urząd Skarbowy08:48
Gruszkowa08:50
Hutnicza - Piaskowa08:52
Handlowa08:53
Hutnicza - Działki08:54
Mazowiecka08:55
Stoczniowców [RU]08:56
25-lecia Solidarności08:57
Dąbrowskiego - Kościół08:58
Dąbrowskiego - Most09:00
Rumia Dworzec PKP09:02
Kurs nr 4 do Kacze Buki
Rumia Dworzec PKP09:17
Dąbrowskiego - Most09:19
Dąbrowskiego - Kościół09:20
25-lecia Solidarności09:22
Kujawska [RU]09:23
Pomorska - Gdańska09:24
Pomorska [RU]09:25
Hutnicza - Działki09:27
Handlowa09:28
Hutnicza - Piaskowa09:29
Gruszkowa09:31
II Urząd Skarbowy09:32
Hala "Makro"09:34
Hutnicza - Estakada09:36
Energetyków09:38
Węzeł Ofiar Grudnia '7009:41
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala09:44
Armii Krajowej09:47
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM09:50
Centrum Nauki Experyment09:52
Redłowo SKM - Park Technologiczny09:53
Zwycięstwa - Wielkopolska09:55
Plac Górnośląski09:56
Lidzka09:59
Karwiny PKM10:01
Źródło Marii10:03
Myśliwska [GDY]10:04
Karwiny Tesco10:06
Dąbrowa Centrum10:08
Kameliowa10:09
Paprykowa10:10
Szafranowa10:11
Giełda Towarowa10:12
Rdestowa - Chwaszczyńska10:14
Kacze Buki10:15
Kurs nr 5 do Rumia Dworzec PKP
Kacze Buki10:44
Starochwaszczyńska10:45
Rdestowa - Chwaszczyńska10:46
Giełda Towarowa10:47
Szafranowa10:48
Paprykowa10:49
Kameliowa10:50
Dąbrowa Centrum10:51
Karwiny Tesco10:53
Myśliwska [GDY]10:56
Źródło Marii10:57
Karwiny PKM10:59
Lidzka11:01
Plac Górnośląski11:04
Zwycięstwa - Wielkopolska11:05
Redłowo SKM - Park Technologiczny11:07
Centrum Nauki Experyment11:09
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM11:11
Armii Krajowej11:14
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala11:17
Węzeł Ofiar Grudnia '7011:20
Energetyków11:23
Hutnicza - Estakada11:25
Hala "Makro"11:26
II Urząd Skarbowy11:28
Gruszkowa11:30
Hutnicza - Piaskowa11:32
Handlowa11:33
Hutnicza - Działki11:34
Mazowiecka11:35
Stoczniowców [RU]11:36
25-lecia Solidarności11:37
Dąbrowskiego - Kościół11:38
Dąbrowskiego - Most11:40
Rumia Dworzec PKP11:42
Kurs nr 6 do Kacze Buki
Rumia Dworzec PKP11:57
Dąbrowskiego - Most11:59
Dąbrowskiego - Kościół12:00
25-lecia Solidarności12:02
Kujawska [RU]12:03
Pomorska - Gdańska12:04
Pomorska [RU]12:05
Hutnicza - Działki12:07
Handlowa12:08
Hutnicza - Piaskowa12:09
Gruszkowa12:11
II Urząd Skarbowy12:12
Hala "Makro"12:14
Hutnicza - Estakada12:16
Energetyków12:18
Węzeł Ofiar Grudnia '7012:21
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala12:24
Armii Krajowej12:27
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM12:30
Centrum Nauki Experyment12:32
Redłowo SKM - Park Technologiczny12:34
Zwycięstwa - Wielkopolska12:36
Plac Górnośląski12:38
Lidzka12:41
Karwiny PKM12:43
Źródło Marii12:45
Myśliwska [GDY]12:47
Karwiny Tesco12:49
Dąbrowa Centrum12:51
Kameliowa12:52
Paprykowa12:53
Szafranowa12:54
Giełda Towarowa12:55
Rdestowa - Chwaszczyńska12:57
Kacze Buki12:58
Kurs nr 7 do Rumia Dworzec PKP
Kacze Buki13:24
Starochwaszczyńska13:25
Rdestowa - Chwaszczyńska13:26
Giełda Towarowa13:27
Szafranowa13:28
Paprykowa13:29
Kameliowa13:30
Dąbrowa Centrum13:31
Karwiny Tesco13:33
Myśliwska [GDY]13:36
Źródło Marii13:37
Karwiny PKM13:39
Lidzka13:41
Plac Górnośląski13:44
Zwycięstwa - Wielkopolska13:45
Redłowo SKM - Park Technologiczny13:47
Centrum Nauki Experyment13:49
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM13:51
Armii Krajowej13:54
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala13:57
Węzeł Ofiar Grudnia '7014:00
Energetyków14:03
Hutnicza - Estakada14:05
Hala "Makro"14:06
II Urząd Skarbowy14:08
Gruszkowa14:10
Hutnicza - Piaskowa14:12
Handlowa14:13
Hutnicza - Działki14:14
Mazowiecka14:15
Stoczniowców [RU]14:16
25-lecia Solidarności14:17
Dąbrowskiego - Kościół14:18
Dąbrowskiego - Most14:20
Rumia Dworzec PKP14:22
Kurs nr 8 do Kacze Buki
Rumia Dworzec PKP14:37
Dąbrowskiego - Most14:39
Dąbrowskiego - Kościół14:40
25-lecia Solidarności14:42
Kujawska [RU]14:43
Pomorska - Gdańska14:44
Pomorska [RU]14:45
Hutnicza - Działki14:47
Handlowa14:48
Hutnicza - Piaskowa14:49
Gruszkowa14:51
II Urząd Skarbowy14:52
Hala "Makro"14:54
Hutnicza - Estakada14:56
Energetyków14:58
Węzeł Ofiar Grudnia '7015:01
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala15:04
Armii Krajowej15:07
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM15:10
Centrum Nauki Experyment15:12
Redłowo SKM - Park Technologiczny15:14
Zwycięstwa - Wielkopolska15:16
Plac Górnośląski15:18
Lidzka15:21
Karwiny PKM15:23
Źródło Marii15:25
Myśliwska [GDY]15:27
Karwiny Tesco15:29
Dąbrowa Centrum15:31
Kameliowa15:32
Paprykowa15:33
Szafranowa15:34
Giełda Towarowa15:35
Rdestowa - Chwaszczyńska15:37
Kacze Buki15:38
Kurs nr 9 do Rumia Dworzec PKP
Kacze Buki15:58
Starochwaszczyńska15:59
Rdestowa - Chwaszczyńska16:00
Giełda Towarowa16:01
Szafranowa16:02
Paprykowa16:03
Kameliowa16:04
Dąbrowa Centrum16:05
Karwiny Tesco16:07
Myśliwska [GDY]16:10
Źródło Marii16:11
Karwiny PKM16:13
Lidzka16:15
Plac Górnośląski16:18
Zwycięstwa - Wielkopolska16:19
Redłowo SKM - Park Technologiczny16:21
Centrum Nauki Experyment16:23
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM16:25
Armii Krajowej16:28
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala16:31
Węzeł Ofiar Grudnia '7016:34
Energetyków16:37
Hutnicza - Estakada16:39
Hala "Makro"16:40
II Urząd Skarbowy16:42
Gruszkowa16:44
Hutnicza - Piaskowa16:46
Handlowa16:47
Hutnicza - Działki16:48
Mazowiecka16:49
Stoczniowców [RU]16:50
25-lecia Solidarności16:51
Dąbrowskiego - Kościół16:52
Dąbrowskiego - Most16:54
Rumia Dworzec PKP16:56
Kurs nr 10 do Kacze Buki
Rumia Dworzec PKP17:17
Dąbrowskiego - Most17:19
Dąbrowskiego - Kościół17:20
25-lecia Solidarności17:22
Kujawska [RU]17:23
Pomorska - Gdańska17:24
Pomorska [RU]17:25
Hutnicza - Działki17:27
Handlowa17:28
Hutnicza - Piaskowa17:29
Gruszkowa17:31
II Urząd Skarbowy17:32
Hala "Makro"17:34
Hutnicza - Estakada17:36
Energetyków17:38
Węzeł Ofiar Grudnia '7017:41
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala17:44
Armii Krajowej17:47
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM17:49
Centrum Nauki Experyment17:51
Redłowo SKM - Park Technologiczny17:52
Zwycięstwa - Wielkopolska17:54
Plac Górnośląski17:56
Lidzka17:59
Karwiny PKM18:01
Źródło Marii18:03
Myśliwska [GDY]18:05
Karwiny Tesco18:07
Dąbrowa Centrum18:09
Kameliowa18:10
Paprykowa18:11
Szafranowa18:12
Giełda Towarowa18:13
Rdestowa - Chwaszczyńska18:15
Kacze Buki18:16
Kurs nr 11 do Rumia Dworzec PKP
Kacze Buki18:38
Starochwaszczyńska18:39
Rdestowa - Chwaszczyńska18:40
Giełda Towarowa18:41
Szafranowa18:42
Paprykowa18:43
Kameliowa18:44
Dąbrowa Centrum18:45
Karwiny Tesco18:47
Myśliwska [GDY]18:50
Źródło Marii18:51
Karwiny PKM18:53
Lidzka18:55
Plac Górnośląski18:58
Zwycięstwa - Wielkopolska18:59
Redłowo SKM - Park Technologiczny19:01
Centrum Nauki Experyment19:03
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM19:05
Armii Krajowej19:08
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala19:11
Węzeł Ofiar Grudnia '7019:14
Energetyków19:17
Hutnicza - Estakada19:19
Hala "Makro"19:20
II Urząd Skarbowy19:22
Gruszkowa19:24
Hutnicza - Piaskowa19:25
Handlowa19:26
Hutnicza - Działki19:27
Mazowiecka19:28
Stoczniowców [RU]19:29
25-lecia Solidarności19:30
Dąbrowskiego - Kościół19:31
Dąbrowskiego - Most19:33
Rumia Dworzec PKP19:35
Kurs nr 12 do Kacze Buki
Rumia Dworzec PKP19:57
Dąbrowskiego - Most19:59
Dąbrowskiego - Kościół20:00
25-lecia Solidarności20:02
Kujawska [RU]20:03
Pomorska - Gdańska20:04
Pomorska [RU]20:05
Hutnicza - Działki20:07
Handlowa20:08
Hutnicza - Piaskowa20:09
Gruszkowa20:10
II Urząd Skarbowy20:11
Hala "Makro"20:13
Hutnicza - Estakada20:15
Energetyków20:17
Węzeł Ofiar Grudnia '7020:20
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala20:23
Armii Krajowej20:26
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM20:28
Centrum Nauki Experyment20:30
Redłowo SKM - Park Technologiczny20:31
Zwycięstwa - Wielkopolska20:33
Plac Górnośląski20:35
Lidzka20:38
Karwiny PKM20:40
Źródło Marii20:42
Myśliwska [GDY]20:43
Karwiny Tesco20:45
Dąbrowa Centrum20:47
Kameliowa20:48
Paprykowa20:49
Szafranowa20:50
Giełda Towarowa20:51
Rdestowa - Chwaszczyńska20:53
Kacze Buki20:54
Kurs nr 13 do Kacze Buki
Kacze Buki20:54
Kacze Buki20:54