• Uwaga! Objazd na trasach linii N2 i N6 od nocy z 28/29.09. Zmiany dotyczą Nowego Portu i Brzeźna. Szczegóły: ztm.gda.pl   • Uwaga ! Skrócona trasa linii 148, autobusy kursują między przystankami Żabianka SKM - Brzeźno PCK. Szczegóły: ztm.gda.pl   • 02.10.2022 r. (niedziela) biegi uliczne w Gdańsku - tymczasowe zmiany w komunikacji miejskiej. Więcej na: ztm.gda.pl
17:31
Kurs nr 2 do Karwiny Tuwima
Stocznia Gdynia06:38
Węzeł Ofiar Grudnia '7006:40
Gdynia Dworzec Gł. PKP06:43
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala06:44
Plac Kaszubski06:46
Plac Kaszubski - Świętojańska06:47
Skwer Kościuszki - InfoBox06:49
Wybickiego [GDY]06:50
Żwirki i Wigury [GDY]06:51
Traugutta [GDY]06:52
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM06:54
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka06:55
Harcerska06:56
Centrum Nauki Experyment06:57
Redłowo SKM - Park Technologiczny06:58
Zwycięstwa - Wielkopolska07:00
Plac Górnośląski07:02
Łowicka [GDY]07:04
Olgierda07:05
Lidzka07:06
Racławicka07:07
Karwiny PKM07:09
Nałkowskiej07:10
Źródło Marii07:11
Brzechwy07:13
Karwiny Tuwima07:14
Kurs nr 3 do Stocznia Gdynia
Karwiny Tuwima07:23
Brzechwy07:24
Źródło Marii07:27
Karwiny PKM07:29
Racławicka07:31
Lidzka07:32
Olgierda07:33
Łowicka [GDY]07:34
Plac Górnośląski07:36
Zwycięstwa - Wielkopolska07:38
Redłowo SKM - Park Technologiczny07:40
Centrum Nauki Experyment07:42
Harcerska07:43
Urząd Miasta - Świętojańska07:45
Traugutta [GDY]07:46
Żwirki i Wigury [GDY]07:47
Skwer Kościuszki - InfoBox07:48
Plac Kaszubski - Świętojańska07:50
Plac Kaszubski - Jana z Kolna07:51
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala07:53
Węzeł Ofiar Grudnia '7007:56
Stocznia Gdynia07:57
Kurs nr 4 do Karwiny Tuwima
Stocznia Gdynia08:21
Węzeł Ofiar Grudnia '7008:23
Gdynia Dworzec Gł. PKP08:26
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala08:27
Plac Kaszubski08:29
Plac Kaszubski - Świętojańska08:30
Skwer Kościuszki - InfoBox08:32
Wybickiego [GDY]08:33
Żwirki i Wigury [GDY]08:34
Traugutta [GDY]08:36
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM08:39
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka08:40
Harcerska08:41
Centrum Nauki Experyment08:42
Redłowo SKM - Park Technologiczny08:44
Zwycięstwa - Wielkopolska08:46
Plac Górnośląski08:48
Łowicka [GDY]08:50
Olgierda08:51
Lidzka08:52
Racławicka08:53
Karwiny PKM08:55
Nałkowskiej08:56
Źródło Marii08:57
Brzechwy08:59
Karwiny Tuwima09:00
Kurs nr 5 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Karwiny Tuwima09:09
Brzechwy09:10
Źródło Marii09:12
Karwiny PKM09:14
Racławicka09:16
Lidzka09:17
Olgierda09:18
Łowicka [GDY]09:19
Plac Górnośląski09:21
Zwycięstwa - Wielkopolska09:23
Redłowo SKM - Park Technologiczny09:25
Centrum Nauki Experyment09:27
Harcerska09:28
Urząd Miasta - Świętojańska09:30
Traugutta [GDY]09:32
Żwirki i Wigury [GDY]09:33
Skwer Kościuszki - InfoBox09:34
Plac Kaszubski - Świętojańska09:36
Plac Kaszubski - Jana z Kolna09:37
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala09:39
Gdynia Dworzec Gł. PKP09:40