• W niedzielę, 25.10.2020 r. na wszystkich liniach organizowanych przez ZTM w Gdańsku obowiązują sobotnie rozkłady jazdy.  • Informujemy: maksymalna liczba osób w pojeździe może wynieść 30% ogólnej liczby miejsc siedzących i stojących. Więcej informacji na ztm.gda.pl   • Przypominamy: w trakcie korzystania z komunikacji miejskiej należy zakrywać usta i nos maseczką lub częścią odzieży.  • W pojazdach ZKM obowiązuje limit pasażerów: 30% liczby wszystkich miejsc (siedzących i stojących). Połowa miejsc siedzących musi pozostać wolna.
06:50
Kurs nr 0 do Pogórze Górne
Baza na Pogórzu Dolnym07:21
Pogórze Górne07:24
Kurs nr 1 do Dom Marynarza
Pogórze Górne07:26
Steyera07:27
Sikorskiego [GDY]07:28
Staniewicza07:29
Maciejewicza07:31
Stare Obłuże07:32
Turkusowa07:33
Dąbka - Zespół Szkół07:34
Benisławskiego07:35
Dąbka - Zielona07:36
Bosmańska - Zielona07:38
Bosmańska - Nasypowa07:39
Cechowa07:41
Obłuże Centrum07:43
Energetyków07:45
Janka Wiśniewskiego07:47
Węzeł Ofiar Grudnia '7007:48
Gdynia Dworzec Gł. PKP07:51
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala07:52
Starowiejska [GDY]07:53
Armii Krajowej07:55
Kilińskiego [GDY]07:56
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM07:58
Urząd Miasta - Świętojańska07:59
Piłsudskiego08:00
Dom Marynarza08:01
Kurs nr 2 do Pogórze - Pogórze Górne
Dom Marynarza08:22
Piłsudskiego08:23
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM08:25
Kilińskiego [GDY]08:26
Armii Krajowej08:28
Plac Kaszubski - Jana z Kolna08:31
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala08:33
Węzeł Ofiar Grudnia '7008:35
Janka Wiśniewskiego08:36
Energetyków08:38
Obłuże Centrum08:41
Cechowa08:42
Bosmańska - Nasypowa08:43
Bosmańska - Zielona08:45
Dąbka - Zielona08:46
Dąbka - Zespół Szkół08:47
Turkusowa08:48
Stare Obłuże08:49
Maciejewicza08:50
Galeria Szperk08:51
Staniewicza08:52
Sikorskiego [GDY]08:53
Steyera08:54
Pogórze - Pogórze Górne08:55
Kurs nr 3 do Baza na Pogórzu Dolnym
Pogórze - Pogórze Górne08:55
Baza na Pogórzu Dolnym08:58
Kurs nr 4 do Pogórze Górne
Baza na Pogórzu Dolnym09:21
Pogórze Górne09:24
Kurs nr 5 do Dom Marynarza
Pogórze Górne09:26
Steyera09:27
Sikorskiego [GDY]09:28
Staniewicza09:29
Maciejewicza09:31
Stare Obłuże09:32
Turkusowa09:33
Dąbka - Zespół Szkół09:34
Benisławskiego09:35
Dąbka - Zielona09:36
Bosmańska - Zielona09:38
Bosmańska - Nasypowa09:39
Cechowa09:41
Obłuże Centrum09:43
Energetyków09:45
Janka Wiśniewskiego09:47
Węzeł Ofiar Grudnia '7009:48
Gdynia Dworzec Gł. PKP09:51
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala09:52
Starowiejska [GDY]09:53
Armii Krajowej09:55
Kilińskiego [GDY]09:56
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM09:58
Urząd Miasta - Świętojańska09:59
Piłsudskiego10:00
Dom Marynarza10:01
Kurs nr 6 do Pogórze - Pogórze Górne
Dom Marynarza10:22
Piłsudskiego10:23
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM10:25
Kilińskiego [GDY]10:26
Armii Krajowej10:28
Plac Kaszubski - Jana z Kolna10:31
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala10:33
Węzeł Ofiar Grudnia '7010:36
Janka Wiśniewskiego10:37
Energetyków10:39
Obłuże Centrum10:42
Cechowa10:43
Bosmańska - Nasypowa10:44
Bosmańska - Zielona10:46
Dąbka - Zielona10:47
Dąbka - Zespół Szkół10:48
Turkusowa10:49
Stare Obłuże10:51
Maciejewicza10:52
Galeria Szperk10:53
Staniewicza10:54
Sikorskiego [GDY]10:55
Steyera10:56
Pogórze - Pogórze Górne10:57
Kurs nr 7 do Baza na Pogórzu Dolnym
Pogórze - Pogórze Górne10:57
Baza na Pogórzu Dolnym11:00
Kurs nr 8 do Obłuże Centrum
Baza na Pogórzu Dolnym11:19
Obłuże Centrum11:24
Kurs nr 9 do Dom Marynarza
Obłuże Centrum11:24
Energetyków11:26
Janka Wiśniewskiego11:28
Węzeł Ofiar Grudnia '7011:29
Gdynia Dworzec Gł. PKP11:32
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala11:33
Starowiejska [GDY]11:34
Armii Krajowej11:36
Kilińskiego [GDY]11:37
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM11:39
Urząd Miasta - Świętojańska11:40
Piłsudskiego11:41
Dom Marynarza11:42
Kurs nr 10 do Pogórze Górne
Dom Marynarza11:57
Piłsudskiego11:58
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM12:00
Kilińskiego [GDY]12:01
Armii Krajowej12:03
Plac Kaszubski - Jana z Kolna12:06
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala12:08
Węzeł Ofiar Grudnia '7012:11
Janka Wiśniewskiego12:12
Energetyków12:14
Obłuże Centrum12:17
Cechowa12:18
Bosmańska - Nasypowa12:19
Bosmańska - Zielona12:21
Dąbka - Zielona12:22
Dąbka - Zespół Szkół12:23
Turkusowa12:24
Stare Obłuże12:26
Maciejewicza12:27
Galeria Szperk12:28
Staniewicza12:29
Sikorskiego [GDY]12:30
Steyera12:31
Pogórze Górne12:32
Kurs nr 11 do Dom Marynarza
Pogórze Górne12:37
Steyera12:38
Sikorskiego [GDY]12:39
Staniewicza12:40
Maciejewicza12:42
Stare Obłuże12:43
Turkusowa12:44
Dąbka - Zespół Szkół12:45
Benisławskiego12:46
Dąbka - Zielona12:47
Bosmańska - Zielona12:49
Bosmańska - Nasypowa12:50
Cechowa12:52
Obłuże Centrum12:54
Energetyków12:56
Janka Wiśniewskiego12:58
Węzeł Ofiar Grudnia '7012:59
Gdynia Dworzec Gł. PKP13:02
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala13:03
Starowiejska [GDY]13:04
Armii Krajowej13:06
Kilińskiego [GDY]13:07
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM13:09
Urząd Miasta - Świętojańska13:10
Piłsudskiego13:11
Dom Marynarza13:12
Kurs nr 12 do Pogórze Górne
Dom Marynarza13:37
Piłsudskiego13:38
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM13:40
Kilińskiego [GDY]13:42
Armii Krajowej13:44
Plac Kaszubski - Jana z Kolna13:47
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala13:49
Węzeł Ofiar Grudnia '7013:52
Janka Wiśniewskiego13:53
Energetyków13:55
Obłuże Centrum13:58
Cechowa13:59
Bosmańska - Nasypowa14:00
Bosmańska - Zielona14:02
Dąbka - Zielona14:03
Dąbka - Zespół Szkół14:04
Turkusowa14:05
Stare Obłuże14:07
Maciejewicza14:08
Galeria Szperk14:09
Staniewicza14:10
Sikorskiego [GDY]14:11
Steyera14:12
Pogórze Górne14:13
Kurs nr 13 do Dom Marynarza
Pogórze Górne14:17
Steyera14:18
Sikorskiego [GDY]14:19
Staniewicza14:20
Maciejewicza14:22
Stare Obłuże14:23
Turkusowa14:24
Dąbka - Zespół Szkół14:25
Benisławskiego14:26
Dąbka - Zielona14:27
Bosmańska - Zielona14:29
Bosmańska - Nasypowa14:30
Cechowa14:32
Obłuże Centrum14:34
Energetyków14:36
Janka Wiśniewskiego14:38
Węzeł Ofiar Grudnia '7014:39
Gdynia Dworzec Gł. PKP14:42
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala14:43
Starowiejska [GDY]14:44
Armii Krajowej14:46
Kilińskiego [GDY]14:47
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM14:49
Urząd Miasta - Świętojańska14:50
Piłsudskiego14:51
Dom Marynarza14:52
Kurs nr 14 do Pogórze Górne
Dom Marynarza15:17
Piłsudskiego15:18
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM15:20
Kilińskiego [GDY]15:22
Armii Krajowej15:24
Plac Kaszubski - Jana z Kolna15:27
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala15:29
Węzeł Ofiar Grudnia '7015:32
Janka Wiśniewskiego15:33
Energetyków15:35
Obłuże Centrum15:38
Cechowa15:39
Bosmańska - Nasypowa15:40
Bosmańska - Zielona15:42
Dąbka - Zielona15:43
Dąbka - Zespół Szkół15:44
Turkusowa15:45
Stare Obłuże15:47
Maciejewicza15:48
Galeria Szperk15:49
Staniewicza15:50
Sikorskiego [GDY]15:51
Steyera15:52
Pogórze Górne15:53
Kurs nr 15 do Dom Marynarza
Pogórze Górne15:57
Steyera15:58
Sikorskiego [GDY]15:59
Staniewicza16:00
Maciejewicza16:02
Stare Obłuże16:03
Turkusowa16:04
Dąbka - Zespół Szkół16:05
Benisławskiego16:06
Dąbka - Zielona16:07
Bosmańska - Zielona16:09
Bosmańska - Nasypowa16:10
Cechowa16:12
Obłuże Centrum16:14
Energetyków16:16
Janka Wiśniewskiego16:18
Węzeł Ofiar Grudnia '7016:19
Gdynia Dworzec Gł. PKP16:22
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala16:23
Starowiejska [GDY]16:24
Armii Krajowej16:26
Kilińskiego [GDY]16:27
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM16:29
Urząd Miasta - Świętojańska16:30
Piłsudskiego16:31
Dom Marynarza16:32
Kurs nr 16 do Pogórze Górne
Dom Marynarza16:57
Piłsudskiego16:58
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM17:00
Kilińskiego [GDY]17:02
Armii Krajowej17:04
Plac Kaszubski - Jana z Kolna17:07
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala17:09
Węzeł Ofiar Grudnia '7017:12
Janka Wiśniewskiego17:13
Energetyków17:15
Obłuże Centrum17:18
Cechowa17:19
Bosmańska - Nasypowa17:20
Bosmańska - Zielona17:22
Dąbka - Zielona17:23
Dąbka - Zespół Szkół17:24
Turkusowa17:25
Stare Obłuże17:27
Maciejewicza17:28
Galeria Szperk17:29
Staniewicza17:30
Sikorskiego [GDY]17:31
Steyera17:32
Pogórze Górne17:33
Kurs nr 17 do Dom Marynarza
Pogórze Górne17:37
Steyera17:38
Sikorskiego [GDY]17:39
Staniewicza17:40
Maciejewicza17:42
Stare Obłuże17:43
Turkusowa17:44
Dąbka - Zespół Szkół17:45
Benisławskiego17:46
Dąbka - Zielona17:47
Bosmańska - Zielona17:49
Bosmańska - Nasypowa17:50
Cechowa17:52
Obłuże Centrum17:54
Energetyków17:56
Janka Wiśniewskiego17:58
Węzeł Ofiar Grudnia '7017:59
Gdynia Dworzec Gł. PKP18:02
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala18:03
Starowiejska [GDY]18:04
Armii Krajowej18:06
Kilińskiego [GDY]18:07
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM18:09
Urząd Miasta - Świętojańska18:10
Piłsudskiego18:11
Dom Marynarza18:12
Kurs nr 18 do Pogórze Górne
Dom Marynarza18:37
Piłsudskiego18:38
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM18:40
Kilińskiego [GDY]18:42
Armii Krajowej18:44
Plac Kaszubski - Jana z Kolna18:47
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala18:49
Węzeł Ofiar Grudnia '7018:52
Janka Wiśniewskiego18:53
Energetyków18:55
Obłuże Centrum18:58
Cechowa18:59
Bosmańska - Nasypowa19:00
Bosmańska - Zielona19:02
Dąbka - Zielona19:03
Dąbka - Zespół Szkół19:04
Turkusowa19:05
Stare Obłuże19:07
Maciejewicza19:08
Galeria Szperk19:09
Staniewicza19:10
Sikorskiego [GDY]19:11
Steyera19:12
Pogórze Górne19:13
Kurs nr 19 do Dom Marynarza
Pogórze Górne19:18
Steyera19:19
Sikorskiego [GDY]19:20
Staniewicza19:21
Maciejewicza19:23
Stare Obłuże19:24
Turkusowa19:25
Dąbka - Zespół Szkół19:26
Benisławskiego19:27
Dąbka - Zielona19:28
Bosmańska - Zielona19:30
Bosmańska - Nasypowa19:31
Cechowa19:33
Obłuże Centrum19:34
Energetyków19:36
Janka Wiśniewskiego19:38
Węzeł Ofiar Grudnia '7019:39
Gdynia Dworzec Gł. PKP19:42
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala19:43
Starowiejska [GDY]19:44
Armii Krajowej19:46
Kilińskiego [GDY]19:47
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM19:49
Urząd Miasta - Świętojańska19:50
Piłsudskiego19:51
Dom Marynarza19:52
Kurs nr 20 do Pogórze Górne
Dom Marynarza20:09
Piłsudskiego20:10
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM20:12
Kilińskiego [GDY]20:13
Armii Krajowej20:15
Plac Kaszubski - Jana z Kolna20:18
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala20:20
Węzeł Ofiar Grudnia '7020:23
Janka Wiśniewskiego20:24
Energetyków20:26
Obłuże Centrum20:29
Cechowa20:30
Bosmańska - Nasypowa20:31
Bosmańska - Zielona20:33
Dąbka - Zielona20:34
Dąbka - Zespół Szkół20:35
Turkusowa20:36
Stare Obłuże20:38
Maciejewicza20:39
Galeria Szperk20:40
Staniewicza20:41
Sikorskiego [GDY]20:42
Steyera20:43
Pogórze Górne20:44
Kurs nr 21 do Dom Marynarza
Pogórze Górne21:02
Steyera21:03
Sikorskiego [GDY]21:04
Staniewicza21:05
Maciejewicza21:07
Stare Obłuże21:08
Turkusowa21:09
Dąbka - Zespół Szkół21:10
Benisławskiego21:11
Dąbka - Zielona21:12
Bosmańska - Zielona21:13
Bosmańska - Nasypowa21:14
Cechowa21:16
Obłuże Centrum21:17
Energetyków21:19
Janka Wiśniewskiego21:21
Węzeł Ofiar Grudnia '7021:22
Gdynia Dworzec Gł. PKP21:25
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala21:26
Starowiejska [GDY]21:27
Armii Krajowej21:29
Kilińskiego [GDY]21:30
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM21:32
Urząd Miasta - Świętojańska21:33
Piłsudskiego21:34
Dom Marynarza21:35