• Odblokowanie torowiska na Chełmie, linie 2, 3 i 6 wróciły na swoje stałe trasy. Na wymienionych liniach wystepują opóźnienia  • Limit osób w pojeździe: 30% miejsc stojących i siedzących. Tylko połowa miejsc siedzących może być zajęta. Zasłaniaj usta i nos!  • Limit osób w pojeździe: 30% miejsc siedzących i stojących. Tylko połowa miejsc siedzących może być zajęta. Zasłaniaj usta i nos!
20:55
Kurs nr 0 do Pogórze Dolne
Baza na Pogórzu Dolnym04:18
Pogórze Dolne04:19
Kurs nr 1 jako 759 do Chylonia Dworzec PKP
Pogórze Dolne04:19
Żelazna04:20
Żeliwna04:21
Podgórska04:22
Kuśnierska04:23
Obłuże Centrum04:24
Hutnicza - Estakada04:26
Węzeł Żołnierzy Wyklętych04:28
Zamenhofa [GDY]04:29
Leszczynki SKM04:30
Pucka04:31
Chylonia Dworzec PKP04:32
Kurs nr 2 do Plac Kaszubski
Chylonia Dworzec PKP04:35
Chylonia Centrum04:36
Hipermarket Tesco - Morska04:37
Zbożowa04:38
Owsiana04:39
Cisowa Sibeliusa04:41
Elektrowozownia SKM04:42
Cisowa Granica Miasta04:43
Sobieskiego - FUO04:45
Górnicza04:45
Urząd Miasta Rumi04:46
Rumia Dworzec PKP04:50
Starowiejska - Poczta04:52
Wybickiego 04:53
Derdowskiego - Przychodnia04:54
Derdowskiego - Dębogórska04:55
Rondo Jana Pawła II04:56
Konopnickiej04:57
Słowackiego04:58
Rumia Partyzantów04:59
Przyrzeczna05:00
Żołnierzy I Dywizji WP05:01
Kanał Leniwy05:02
Kazimierz - Rumska05:03
Kazimierz - Kazimierska05:04
Kazimierz - Listopadowa05:05
Kazimierz - Majowa05:05
Dębogórze - Naftobazy05:06
Dębogórze - Jednostka Wojskowa05:06
Dębogórze - Słonecznikowa05:08
Dębogórze - Szkoła05:09
Dębogórze - Owocowa05:09
Dębogórze - Okopowa05:10
Kosakowo - Krokusowa05:12
Kosakowo - Staw05:13
Kosakowo - Urząd Gminy05:15
Kosakowo - Centrum Sportowe05:16
Pogórze - Herberta05:17
Pogórze - Dobke05:18
Pogórze - Pułaskiego05:19
Pogórze - Pogórze Górne05:20
Czernickiego II05:21
Czernickiego I05:22
Pogórze Dolne05:24
Żelazna05:25
Żeliwna05:26
Podgórska05:27
Kuśnierska05:28
Obłuże Centrum05:29
Energetyków05:31
Janka Wiśniewskiego05:33
Węzeł Ofiar Grudnia '7005:34
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala05:37
Plac Kaszubski05:39
Kurs nr 3 do Dębogórze - Słonecznikowa
Plac Kaszubski06:05
Plac Kaszubski - Jana z Kolna06:06
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala06:08
Węzeł Ofiar Grudnia '7006:11
Janka Wiśniewskiego06:12
Energetyków06:14
Obłuże Centrum06:17
Kuśnierska06:19
Podgórska06:20
Żeliwna06:22
Żelazna06:23
Pogórze Dolne06:24
Czernickiego I06:25
Czernickiego II06:26
Pogórze Górne06:27
Pogórze - Pułaskiego06:28
Pogórze - Dobke06:29
Pogórze - Herberta06:30
Kosakowo - Centrum Sportowe06:31
Kosakowo - Centrum Handlowe06:31
Kosakowo - Urząd Gminy06:33
Kosakowo - Staw06:34
Kosakowo - Krokusowa06:35
Dębogórze - Okopowa06:37
Dębogórze - Owocowa06:38
Dębogórze - Szkoła06:39
Dębogórze - Słonecznikowa06:40
Kurs nr 4 do Plac Kaszubski
Dębogórze - Słonecznikowa07:05
Dębogórze - Szkoła07:06
Dębogórze - Owocowa07:06
Dębogórze - Okopowa07:07
Kosakowo - Krokusowa07:09
Kosakowo - Staw07:10
Kosakowo - Urząd Gminy07:12
Kosakowo - Centrum Sportowe07:13
Pogórze - Herberta07:14
Pogórze - Dobke07:15
Pogórze - Pułaskiego07:16
Pogórze - Pogórze Górne07:18
Czernickiego II07:19
Czernickiego I07:20
Pogórze Dolne07:22
Żelazna07:23
Żeliwna07:24
Podgórska07:26
Kuśnierska07:27
Obłuże Centrum07:28
Energetyków07:31
Janka Wiśniewskiego07:33
Węzeł Ofiar Grudnia '7007:34
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala07:38
Plac Kaszubski07:40
Kurs nr 5 do Cisowa SKM
Plac Kaszubski08:18
Plac Kaszubski - Jana z Kolna08:19
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala08:21
Węzeł Ofiar Grudnia '7008:24
Janka Wiśniewskiego08:25
Energetyków08:27
Obłuże Centrum08:30
Kuśnierska08:32
Podgórska08:33
Żeliwna08:35
Żelazna08:36
Pogórze Dolne08:37
Czernickiego I08:38
Czernickiego II08:39
Pogórze Górne08:40
Pogórze - Pułaskiego08:41
Pogórze - Dobke08:42
Pogórze - Herberta08:43
Kosakowo - Centrum Sportowe08:44
Kosakowo - Centrum Handlowe08:44
Kosakowo - Urząd Gminy08:48
Kosakowo - Staw08:49
Kosakowo - Krokusowa08:50
Dębogórze - Okopowa08:52
Dębogórze - Owocowa08:53
Dębogórze - Szkoła08:54
Dębogórze - Słonecznikowa08:55
Dębogórze - Jednostka Wojskowa08:56
Dębogórze - Naftobazy08:57
Kazimierz - Majowa08:58
Kazimierz - Listopadowa08:58
Kazimierz - Kazimierska08:59
Kazimierz - Rumska09:00
Kanał Leniwy09:01
Żołnierzy I Dywizji WP09:02
Przyrzeczna09:03
Rumia Partyzantów09:04
Słowackiego09:05
Rondo Jana Pawła II09:06
Derdowskiego - Dębogórska09:08
Derdowskiego - Przychodnia09:09
Wybickiego 09:10
Starowiejska - Poczta09:12
Rumia Dworzec PKP09:15
Urząd Miasta Rumi09:17
Górnicza09:19
Sobieskiego - FUO09:20
Janowo SKM - Sobieskiego09:21
Cisowa Granica Miasta09:23
Elektrowozownia SKM09:24
Cisowa Sibeliusa09:25
Jęczmienna09:27
Cisowa SKM09:28
Kurs nr 6 do Plac Kaszubski
Cisowa SKM09:47
Piaskowa [GDY]09:48
Kcyńska09:49
Chylonia Dworzec PKP09:51
Chylonia Centrum09:52
Hipermarket Tesco - Morska09:53
Zbożowa09:54
Owsiana09:55
Cisowa Sibeliusa09:57
Elektrowozownia SKM09:58
Cisowa Granica Miasta09:59
Sobieskiego - FUO10:01
Górnicza10:02
Urząd Miasta Rumi10:04
Rumia Dworzec PKP10:07
Starowiejska - Poczta10:09
Wybickiego 10:11
Derdowskiego - Przychodnia10:12
Derdowskiego - Dębogórska10:13
Rondo Jana Pawła II10:15
Konopnickiej10:16
Słowackiego10:17
Rumia Partyzantów10:18
Przyrzeczna10:19
Żołnierzy I Dywizji WP10:20
Kanał Leniwy10:21
Kazimierz - Rumska10:22
Kazimierz - Kazimierska10:23
Kazimierz - Listopadowa10:24
Kazimierz - Majowa10:24
Dębogórze - Naftobazy10:25
Dębogórze - Jednostka Wojskowa10:26
Dębogórze - Słonecznikowa10:28
Dębogórze - Szkoła10:29
Dębogórze - Owocowa10:29
Dębogórze - Okopowa10:30
Kosakowo - Krokusowa10:32
Kosakowo - Staw10:33
Kosakowo - Urząd Gminy10:35
Kosakowo - Centrum Sportowe10:36
Pogórze - Herberta10:37
Pogórze - Dobke10:38
Pogórze - Pułaskiego10:39
Pogórze - Pogórze Górne10:40
Czernickiego II10:41
Czernickiego I10:42
Pogórze Dolne10:44
Żelazna10:45
Żeliwna10:46
Podgórska10:48
Kuśnierska10:49
Obłuże Centrum10:50
Energetyków10:53
Janka Wiśniewskiego10:55
Węzeł Ofiar Grudnia '7010:56
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala10:59
Plac Kaszubski11:01
Kurs nr 7 do Cisowa SKM
Plac Kaszubski11:18
Plac Kaszubski - Jana z Kolna11:19
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala11:21
Węzeł Ofiar Grudnia '7011:24
Janka Wiśniewskiego11:25
Energetyków11:27
Obłuże Centrum11:30
Kuśnierska11:32
Podgórska11:33
Żeliwna11:35
Żelazna11:36
Pogórze Dolne11:37
Czernickiego I11:38
Czernickiego II11:39
Pogórze Górne11:40
Pogórze - Pułaskiego11:41
Pogórze - Dobke11:42
Pogórze - Herberta11:43
Kosakowo - Centrum Sportowe11:44
Kosakowo - Centrum Handlowe11:45
Kosakowo - Urząd Gminy11:48
Kosakowo - Staw11:49
Kosakowo - Krokusowa11:50
Dębogórze - Okopowa11:52
Dębogórze - Owocowa11:53
Dębogórze - Szkoła11:54
Dębogórze - Słonecznikowa11:55
Dębogórze - Jednostka Wojskowa11:56
Dębogórze - Naftobazy11:57
Kazimierz - Majowa11:58
Kazimierz - Listopadowa11:58
Kazimierz - Kazimierska11:59
Kazimierz - Rumska12:00
Kanał Leniwy12:01
Żołnierzy I Dywizji WP12:02
Przyrzeczna12:03
Rumia Partyzantów12:04
Słowackiego12:05
Rondo Jana Pawła II12:06
Derdowskiego - Dębogórska12:08
Derdowskiego - Przychodnia12:09
Wybickiego 12:10
Starowiejska - Poczta12:12
Rumia Dworzec PKP12:15
Urząd Miasta Rumi12:17
Górnicza12:19
Sobieskiego - FUO12:20
Janowo SKM - Sobieskiego12:21
Cisowa Granica Miasta12:23
Elektrowozownia SKM12:24
Cisowa Sibeliusa12:25
Jęczmienna12:27
Cisowa SKM12:28
Kurs nr 8 do Plac Kaszubski
Cisowa SKM12:45
Piaskowa [GDY]12:46
Kcyńska12:47
Chylonia Dworzec PKP12:49
Chylonia Centrum12:50
Hipermarket Tesco - Morska12:51
Zbożowa12:52
Owsiana12:53
Cisowa Sibeliusa12:55
Elektrowozownia SKM12:56
Cisowa Granica Miasta12:57
Sobieskiego - FUO13:00
Górnicza13:01
Urząd Miasta Rumi13:03
Rumia Dworzec PKP13:06
Starowiejska - Poczta13:08
Wybickiego 13:10
Derdowskiego - Przychodnia13:11
Derdowskiego - Dębogórska13:12
Rondo Jana Pawła II13:14
Konopnickiej13:15
Słowackiego13:16
Rumia Partyzantów13:17
Przyrzeczna13:18
Żołnierzy I Dywizji WP13:19
Kanał Leniwy13:20
Kazimierz - Rumska13:21
Kazimierz - Kazimierska13:22
Kazimierz - Listopadowa13:23
Kazimierz - Majowa13:23
Dębogórze - Naftobazy13:24
Dębogórze - Jednostka Wojskowa13:25
Dębogórze - Słonecznikowa13:27
Dębogórze - Szkoła13:28
Dębogórze - Owocowa13:28
Dębogórze - Okopowa13:29
Kosakowo - Krokusowa13:31
Kosakowo - Staw13:32
Kosakowo - Urząd Gminy13:34
Kosakowo - Centrum Sportowe13:35
Pogórze - Herberta13:36
Pogórze - Dobke13:37
Pogórze - Pułaskiego13:38
Pogórze - Pogórze Górne13:39
Czernickiego II13:40
Czernickiego I13:41
Pogórze Dolne13:43
Żelazna13:44
Żeliwna13:45
Podgórska13:47
Kuśnierska13:48
Obłuże Centrum13:49
Energetyków13:52
Janka Wiśniewskiego13:54
Węzeł Ofiar Grudnia '7013:55
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala13:58
Plac Kaszubski14:00
Kurs nr 9 do Cisowa SKM
Plac Kaszubski14:18
Plac Kaszubski - Jana z Kolna14:19
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala14:21
Węzeł Ofiar Grudnia '7014:24
Janka Wiśniewskiego14:25
Energetyków14:27
Obłuże Centrum14:30
Kuśnierska14:32
Podgórska14:33
Żeliwna14:35
Żelazna14:36
Pogórze Dolne14:37
Czernickiego I14:39
Czernickiego II14:40
Pogórze Górne14:41
Pogórze - Pułaskiego14:42
Pogórze - Dobke14:43
Pogórze - Herberta14:44
Kosakowo - Centrum Sportowe14:45
Kosakowo - Centrum Handlowe14:46
Kosakowo - Urząd Gminy14:48
Kosakowo - Staw14:49
Kosakowo - Krokusowa14:50
Dębogórze - Okopowa14:52
Dębogórze - Owocowa14:53
Dębogórze - Szkoła14:54
Dębogórze - Słonecznikowa14:55
Dębogórze - Jednostka Wojskowa14:56
Dębogórze - Naftobazy14:57
Kazimierz - Majowa14:58
Kazimierz - Listopadowa14:58
Kazimierz - Kazimierska14:59
Kazimierz - Rumska15:00
Kanał Leniwy15:01
Żołnierzy I Dywizji WP15:02
Przyrzeczna15:03
Rumia Partyzantów15:04
Słowackiego15:05
Rondo Jana Pawła II15:06
Derdowskiego - Dębogórska15:08
Derdowskiego - Przychodnia15:09
Wybickiego 15:10
Starowiejska - Poczta15:12
Rumia Dworzec PKP15:15
Urząd Miasta Rumi15:17
Górnicza15:19
Sobieskiego - FUO15:20
Janowo SKM - Sobieskiego15:21
Cisowa Granica Miasta15:23
Elektrowozownia SKM15:24
Cisowa Sibeliusa15:25
Jęczmienna15:27
Cisowa SKM15:28
Kurs nr 10 do Plac Kaszubski
Cisowa SKM15:44
Piaskowa [GDY]15:45
Kcyńska15:46
Chylonia Dworzec PKP15:48
Chylonia Centrum15:50
Hipermarket Tesco - Morska15:52
Zbożowa15:53
Owsiana15:54
Cisowa Sibeliusa15:56
Elektrowozownia SKM15:57
Cisowa Granica Miasta15:58
Sobieskiego - FUO16:01
Górnicza16:02
Urząd Miasta Rumi16:04
Rumia Dworzec PKP16:07
Starowiejska - Poczta16:09
Wybickiego 16:11
Derdowskiego - Przychodnia16:12
Derdowskiego - Dębogórska16:13
Rondo Jana Pawła II16:15
Konopnickiej16:16
Słowackiego16:17
Rumia Partyzantów16:18
Przyrzeczna16:19
Żołnierzy I Dywizji WP16:20
Kanał Leniwy16:21
Kazimierz - Rumska16:22
Kazimierz - Kazimierska16:23
Kazimierz - Listopadowa16:24
Kazimierz - Majowa16:24
Dębogórze - Naftobazy16:25
Dębogórze - Jednostka Wojskowa16:26
Dębogórze - Słonecznikowa16:28
Dębogórze - Szkoła16:29
Dębogórze - Owocowa16:29
Dębogórze - Okopowa16:30
Kosakowo - Krokusowa16:32
Kosakowo - Staw16:33
Kosakowo - Urząd Gminy16:35
Kosakowo - Centrum Sportowe16:36
Pogórze - Herberta16:37
Pogórze - Dobke16:38
Pogórze - Pułaskiego16:39
Pogórze - Pogórze Górne16:40
Czernickiego II16:41
Czernickiego I16:42
Pogórze Dolne16:44
Żelazna16:45
Żeliwna16:46
Podgórska16:48
Kuśnierska16:49
Obłuże Centrum16:50
Energetyków16:53
Janka Wiśniewskiego16:55
Węzeł Ofiar Grudnia '7016:56
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala16:59
Plac Kaszubski17:01
Kurs nr 11 do Cisowa SKM
Plac Kaszubski17:32
Plac Kaszubski - Jana z Kolna17:33
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala17:35
Węzeł Ofiar Grudnia '7017:38
Janka Wiśniewskiego17:39
Energetyków17:41
Obłuże Centrum17:44
Kuśnierska17:46
Podgórska17:47
Żeliwna17:49
Żelazna17:50
Pogórze Dolne17:51
Czernickiego I17:52
Czernickiego II17:53
Pogórze Górne17:54
Pogórze - Pułaskiego17:55
Pogórze - Dobke17:56
Pogórze - Herberta17:57
Kosakowo - Centrum Sportowe17:58
Kosakowo - Centrum Handlowe17:59
Kosakowo - Urząd Gminy18:02
Kosakowo - Staw18:03
Kosakowo - Krokusowa18:04
Dębogórze - Okopowa18:06
Dębogórze - Owocowa18:07
Dębogórze - Szkoła18:08
Dębogórze - Słonecznikowa18:09
Dębogórze - Jednostka Wojskowa18:10
Dębogórze - Naftobazy18:11
Kazimierz - Majowa18:12
Kazimierz - Listopadowa18:12
Kazimierz - Kazimierska18:13
Kazimierz - Rumska18:14
Kanał Leniwy18:15
Żołnierzy I Dywizji WP18:16
Przyrzeczna18:17
Rumia Partyzantów18:18
Słowackiego18:19
Rondo Jana Pawła II18:20
Derdowskiego - Dębogórska18:22
Derdowskiego - Przychodnia18:23
Wybickiego 18:24
Starowiejska - Poczta18:26
Rumia Dworzec PKP18:30
Urząd Miasta Rumi18:32
Górnicza18:33
Sobieskiego - FUO18:34
Janowo SKM - Sobieskiego18:35
Cisowa Granica Miasta18:36
Elektrowozownia SKM18:37
Cisowa Sibeliusa18:38
Jęczmienna18:40
Cisowa SKM18:41
Kurs nr 12 do Baza na Pogórzu Dolnym
Cisowa SKM18:44
Baza na Pogórzu Dolnym18:55