• Informujemy: maksymalna liczba osób w pojeździe może wynieść 50% ogólnej liczby miejsc siedzących i stojących. Więcej informacji na ztm.gda.pl  • Przypominamy: w trakcie korzystania z komunikacji miejskiej należy zakrywać usta i nos maseczką lub częścią odzieży.  • Kup bilet online! Buy a ticket online! Więcej/more: ztm.gda.pl  • Podróżując autobusem/trolejbusem noś maskę!
05:47
Kurs nr 0 do Kacze Buki
Kacze Buki04:46
Kacze Buki04:46
Kurs nr 1 do Rumia Dworzec PKP
Kacze Buki04:47
Starochwaszczyńska04:48
Rdestowa - Chwaszczyńska04:49
Giełda Towarowa04:50
Szafranowa04:51
Paprykowa04:52
Kameliowa04:53
Dąbrowa Centrum04:54
Karwiny Tesco04:56
Myśliwska [GDY]04:59
Źródło Marii05:00
Karwiny PKM05:02
Lidzka05:04
Plac Górnośląski05:07
Zwycięstwa - Wielkopolska05:08
Redłowo SKM - Park Technologiczny05:10
Centrum Nauki Experyment05:11
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM05:13
Armii Krajowej05:15
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala05:18
Węzeł Ofiar Grudnia '7005:20
Energetyków05:23
Hutnicza - Estakada05:25
Hala "Makro"05:26
II Urząd Skarbowy05:28
Gruszkowa05:30
Hutnicza - Piaskowa05:31
Handlowa05:32
Hutnicza - Działki05:33
Mazowiecka05:34
Pomorska [RU]05:35
Kujawska [RU]05:37
25-lecia Solidarności05:38
Dąbrowskiego - Kościół05:39
Dąbrowskiego - Most05:41
Rumia Dworzec PKP05:43
Kurs nr 2 do Kacze Buki
Rumia Dworzec PKP05:55
Dąbrowskiego - Most05:57
Dąbrowskiego - Kościół05:58
25-lecia Solidarności06:00
Kujawska [RU]06:01
Pomorska - Gdańska06:02
Pomorska [RU]06:03
Hutnicza - Działki06:05
Handlowa06:06
Hutnicza - Piaskowa06:07
Gruszkowa06:08
II Urząd Skarbowy06:09
Hala "Makro"06:11
Hutnicza - Estakada06:13
Energetyków06:15
Węzeł Ofiar Grudnia '7006:18
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala06:21
Armii Krajowej06:24
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM06:26
Centrum Nauki Experyment06:28
Redłowo SKM - Park Technologiczny06:29
Zwycięstwa - Wielkopolska06:31
Plac Górnośląski06:32
Lidzka06:35
Karwiny PKM06:37
Źródło Marii06:39
Myśliwska [GDY]06:40
Karwiny Tesco06:42
Dąbrowa Centrum06:44
Kameliowa06:45
Paprykowa06:46
Szafranowa06:47
Giełda Towarowa06:48
Rdestowa - Chwaszczyńska06:50
Kacze Buki06:51
Kurs nr 3 do Rumia Dworzec PKP
Kacze Buki07:20
Starochwaszczyńska07:21
Rdestowa - Chwaszczyńska07:22
Giełda Towarowa07:23
Szafranowa07:24
Paprykowa07:25
Kameliowa07:26
Dąbrowa Centrum07:27
Karwiny Tesco07:29
Myśliwska [GDY]07:32
Źródło Marii07:33
Karwiny PKM07:35
Lidzka07:37
Plac Górnośląski07:40
Zwycięstwa - Wielkopolska07:41
Redłowo SKM - Park Technologiczny07:43
Centrum Nauki Experyment07:44
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM07:46
Armii Krajowej07:48
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala07:51
Węzeł Ofiar Grudnia '7007:53
Energetyków07:56
Hutnicza - Estakada07:58
Hala "Makro"07:59
II Urząd Skarbowy08:01
Gruszkowa08:03
Hutnicza - Piaskowa08:04
Handlowa08:05
Hutnicza - Działki08:06
Mazowiecka08:07
Pomorska [RU]08:08
Kujawska [RU]08:10
25-lecia Solidarności08:11
Dąbrowskiego - Kościół08:12
Dąbrowskiego - Most08:14
Rumia Dworzec PKP08:16
Kurs nr 4 do Kacze Buki
Rumia Dworzec PKP08:25
Dąbrowskiego - Most08:27
Dąbrowskiego - Kościół08:28
25-lecia Solidarności08:30
Kujawska [RU]08:31
Pomorska - Gdańska08:32
Pomorska [RU]08:33
Hutnicza - Działki08:35
Handlowa08:36
Hutnicza - Piaskowa08:37
Gruszkowa08:38
II Urząd Skarbowy08:39
Hala "Makro"08:41
Hutnicza - Estakada08:43
Energetyków08:45
Węzeł Ofiar Grudnia '7008:48
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala08:51
Armii Krajowej08:54
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM08:57
Centrum Nauki Experyment08:59
Redłowo SKM - Park Technologiczny09:00
Zwycięstwa - Wielkopolska09:02
Plac Górnośląski09:03
Lidzka09:06
Karwiny PKM09:08
Źródło Marii09:10
Myśliwska [GDY]09:11
Karwiny Tesco09:13
Dąbrowa Centrum09:15
Kameliowa09:16
Paprykowa09:17
Szafranowa09:18
Giełda Towarowa09:19
Rdestowa - Chwaszczyńska09:21
Kacze Buki09:22
Kurs nr 5 do Rumia Dworzec PKP
Kacze Buki09:50
Starochwaszczyńska09:51
Rdestowa - Chwaszczyńska09:52
Giełda Towarowa09:53
Szafranowa09:54
Paprykowa09:55
Kameliowa09:56
Dąbrowa Centrum09:57
Karwiny Tesco09:59
Myśliwska [GDY]10:02
Źródło Marii10:03
Karwiny PKM10:05
Lidzka10:07
Plac Górnośląski10:10
Zwycięstwa - Wielkopolska10:11
Redłowo SKM - Park Technologiczny10:13
Centrum Nauki Experyment10:14
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM10:16
Armii Krajowej10:18
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala10:21
Węzeł Ofiar Grudnia '7010:23
Energetyków10:26
Hutnicza - Estakada10:28
Hala "Makro"10:29
II Urząd Skarbowy10:31
Gruszkowa10:33
Hutnicza - Piaskowa10:34
Handlowa10:35
Hutnicza - Działki10:36
Mazowiecka10:37
Pomorska [RU]10:38
Kujawska [RU]10:40
25-lecia Solidarności10:41
Dąbrowskiego - Kościół10:42
Dąbrowskiego - Most10:44
Rumia Dworzec PKP10:46
Kurs nr 6 do Kacze Buki
Rumia Dworzec PKP11:17
Dąbrowskiego - Most11:19
Dąbrowskiego - Kościół11:20
25-lecia Solidarności11:22
Kujawska [RU]11:23
Pomorska - Gdańska11:24
Pomorska [RU]11:25
Hutnicza - Działki11:27
Handlowa11:28
Hutnicza - Piaskowa11:29
Gruszkowa11:31
II Urząd Skarbowy11:32
Hala "Makro"11:34
Hutnicza - Estakada11:36
Energetyków11:38
Węzeł Ofiar Grudnia '7011:41
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala11:44
Armii Krajowej11:47
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM11:50
Centrum Nauki Experyment11:52
Redłowo SKM - Park Technologiczny11:53
Zwycięstwa - Wielkopolska11:55
Plac Górnośląski11:56
Lidzka11:59
Karwiny PKM12:01
Źródło Marii12:03
Myśliwska [GDY]12:05
Karwiny Tesco12:07
Dąbrowa Centrum12:09
Kameliowa12:10
Paprykowa12:11
Szafranowa12:12
Giełda Towarowa12:13
Rdestowa - Chwaszczyńska12:15
Kacze Buki12:16
Kurs nr 7 do Rumia Dworzec PKP
Kacze Buki12:38
Starochwaszczyńska12:39
Rdestowa - Chwaszczyńska12:40
Giełda Towarowa12:41
Szafranowa12:42
Paprykowa12:43
Kameliowa12:44
Dąbrowa Centrum12:45
Karwiny Tesco12:47
Myśliwska [GDY]12:50
Źródło Marii12:51
Karwiny PKM12:53
Lidzka12:55
Plac Górnośląski12:58
Zwycięstwa - Wielkopolska12:59
Redłowo SKM - Park Technologiczny13:01
Centrum Nauki Experyment13:03
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM13:05
Armii Krajowej13:08
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala13:11
Węzeł Ofiar Grudnia '7013:14
Energetyków13:17
Hutnicza - Estakada13:19
Hala "Makro"13:20
II Urząd Skarbowy13:22
Gruszkowa13:24
Hutnicza - Piaskowa13:25
Handlowa13:26
Hutnicza - Działki13:27
Mazowiecka13:28
Pomorska [RU]13:29
Kujawska [RU]13:31
25-lecia Solidarności13:32
Dąbrowskiego - Kościół13:33
Dąbrowskiego - Most13:35
Rumia Dworzec PKP13:37
Kurs nr 8 do Kacze Buki
Rumia Dworzec PKP13:57
Dąbrowskiego - Most13:59
Dąbrowskiego - Kościół14:00
25-lecia Solidarności14:02
Kujawska [RU]14:03
Pomorska - Gdańska14:04
Pomorska [RU]14:05
Hutnicza - Działki14:07
Handlowa14:08
Hutnicza - Piaskowa14:09
Gruszkowa14:11
II Urząd Skarbowy14:12
Hala "Makro"14:14
Hutnicza - Estakada14:16
Energetyków14:18
Węzeł Ofiar Grudnia '7014:21
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala14:24
Armii Krajowej14:27
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM14:30
Centrum Nauki Experyment14:32
Redłowo SKM - Park Technologiczny14:33
Zwycięstwa - Wielkopolska14:35
Plac Górnośląski14:37
Lidzka14:40
Karwiny PKM14:42
Źródło Marii14:44
Myśliwska [GDY]14:46
Karwiny Tesco14:48
Dąbrowa Centrum14:50
Kameliowa14:51
Paprykowa14:52
Szafranowa14:53
Giełda Towarowa14:54
Rdestowa - Chwaszczyńska14:56
Kacze Buki14:57
Kurs nr 9 do Rumia Dworzec PKP
Kacze Buki15:18
Starochwaszczyńska15:19
Rdestowa - Chwaszczyńska15:20
Giełda Towarowa15:21
Szafranowa15:22
Paprykowa15:23
Kameliowa15:24
Dąbrowa Centrum15:25
Karwiny Tesco15:27
Myśliwska [GDY]15:30
Źródło Marii15:31
Karwiny PKM15:33
Lidzka15:35
Plac Górnośląski15:38
Zwycięstwa - Wielkopolska15:39
Redłowo SKM - Park Technologiczny15:41
Centrum Nauki Experyment15:43
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM15:45
Armii Krajowej15:48
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala15:51
Węzeł Ofiar Grudnia '7015:54
Energetyków15:57
Hutnicza - Estakada15:59
Hala "Makro"16:00
II Urząd Skarbowy16:02
Gruszkowa16:04
Hutnicza - Piaskowa16:06
Handlowa16:07
Hutnicza - Działki16:08
Mazowiecka16:09
Pomorska [RU]16:10
Kujawska [RU]16:12
25-lecia Solidarności16:13
Dąbrowskiego - Kościół16:14
Dąbrowskiego - Most16:16
Rumia Dworzec PKP16:18
Kurs nr 10 do Kacze Buki
Rumia Dworzec PKP16:37
Dąbrowskiego - Most16:39
Dąbrowskiego - Kościół16:40
25-lecia Solidarności16:42
Kujawska [RU]16:43
Pomorska - Gdańska16:44
Pomorska [RU]16:45
Hutnicza - Działki16:47
Handlowa16:48
Hutnicza - Piaskowa16:49
Gruszkowa16:51
II Urząd Skarbowy16:52
Hala "Makro"16:54
Hutnicza - Estakada16:56
Energetyków16:58
Węzeł Ofiar Grudnia '7017:01
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala17:04
Armii Krajowej17:07
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM17:10
Centrum Nauki Experyment17:12
Redłowo SKM - Park Technologiczny17:13
Zwycięstwa - Wielkopolska17:15
Plac Górnośląski17:17
Lidzka17:20
Karwiny PKM17:22
Źródło Marii17:24
Myśliwska [GDY]17:26
Karwiny Tesco17:28
Dąbrowa Centrum17:30
Kameliowa17:31
Paprykowa17:32
Szafranowa17:33
Giełda Towarowa17:34
Rdestowa - Chwaszczyńska17:36
Kacze Buki17:37
Kurs nr 11 do Rumia Dworzec PKP
Kacze Buki17:58
Starochwaszczyńska17:59
Rdestowa - Chwaszczyńska18:00
Giełda Towarowa18:01
Szafranowa18:02
Paprykowa18:03
Kameliowa18:04
Dąbrowa Centrum18:05
Karwiny Tesco18:07
Myśliwska [GDY]18:10
Źródło Marii18:11
Karwiny PKM18:13
Lidzka18:15
Plac Górnośląski18:18
Zwycięstwa - Wielkopolska18:19
Redłowo SKM - Park Technologiczny18:21
Centrum Nauki Experyment18:23
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM18:25
Armii Krajowej18:28
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala18:31
Węzeł Ofiar Grudnia '7018:34
Energetyków18:37
Hutnicza - Estakada18:39
Hala "Makro"18:40
II Urząd Skarbowy18:42
Gruszkowa18:44
Hutnicza - Piaskowa18:45
Handlowa18:46
Hutnicza - Działki18:47
Mazowiecka18:48
Pomorska [RU]18:49
Kujawska [RU]18:51
25-lecia Solidarności18:52
Dąbrowskiego - Kościół18:53
Dąbrowskiego - Most18:55
Rumia Dworzec PKP18:57
Kurs nr 12 do Kacze Buki
Rumia Dworzec PKP19:17
Dąbrowskiego - Most19:19
Dąbrowskiego - Kościół19:20
25-lecia Solidarności19:22
Kujawska [RU]19:23
Pomorska - Gdańska19:24
Pomorska [RU]19:25
Hutnicza - Działki19:27
Handlowa19:28
Hutnicza - Piaskowa19:29
Gruszkowa19:30
II Urząd Skarbowy19:31
Hala "Makro"19:33
Hutnicza - Estakada19:35
Energetyków19:37
Węzeł Ofiar Grudnia '7019:40
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala19:43
Armii Krajowej19:46
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM19:48
Centrum Nauki Experyment19:50
Redłowo SKM - Park Technologiczny19:51
Zwycięstwa - Wielkopolska19:53
Plac Górnośląski19:55
Lidzka19:58
Karwiny PKM20:00
Źródło Marii20:02
Myśliwska [GDY]20:03
Karwiny Tesco20:05
Dąbrowa Centrum20:07
Kameliowa20:08
Paprykowa20:09
Szafranowa20:10
Giełda Towarowa20:11
Rdestowa - Chwaszczyńska20:13
Kacze Buki20:14
Kurs nr 13 do Kacze Buki
Kacze Buki20:14
Kacze Buki20:14