• Informujemy: maksymalna liczba osób w pojeździe może wynieść 50% ogólnej liczby miejsc siedzących i stojących. Więcej informacji na ztm.gda.pl  • Przypominamy: w trakcie korzystania z komunikacji miejskiej należy zakrywać usta i nos maseczką lub częścią odzieży.  • Kup bilet online! Buy a ticket online! Więcej/more: ztm.gda.pl  • Podróżując autobusem/trolejbusem noś maskę!
02:05
Kurs nr 0 do Witomino Leśniczówka
Kacze Buki05:35
Witomino Leśniczówka05:50
Kurs nr 1 do Oksywie Godebskiego
Witomino Leśniczówka06:00
Stawna06:01
Witomino Centrum06:03
Rolnicza06:04
Węzeł Franciszki Cegielskiej06:06
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM06:09
Kilińskiego [GDY]06:10
Armii Krajowej06:12
I Urząd Skarbowy06:14
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala06:15
Węzeł Ofiar Grudnia '7006:18
Janka Wiśniewskiego06:19
Energetyków06:21
Terminal Promowy06:24
Obłuże Centrum06:26
Cechowa06:27
Nasypowa06:28
Stocznia Wojenna06:30
Akademia Marynarki Wojennej06:31
Oksywie Dolne06:32
Arciszewskich06:33
Muchowskiego06:34
Oksywie Górne06:35
Czwartaków06:36
Oksywie Godebskiego06:37
Kurs nr 2 do Witomino Leśniczówka
Oksywie Godebskiego06:44
Alzacka06:45
Oksywie Górne06:47
Muchowskiego06:48
Arciszewskich06:49
Oksywie Dolne06:50
Akademia Marynarki Wojennej06:51
Stocznia Wojenna06:52
Nasypowa06:54
Cechowa06:56
Obłuże Centrum06:58
Terminal Promowy07:00
Energetyków07:03
Janka Wiśniewskiego07:05
Węzeł Ofiar Grudnia '7007:07
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa07:10
Armii Krajowej07:13
Urząd Miasta - Władysława IV07:15
Węzeł Franciszki Cegielskiej07:17
Rolnicza07:20
Witomino Centrum07:22
Stawna07:23
Witomino Leśniczówka07:24
Kurs nr 3 do Oksywie Godebskiego
Witomino Leśniczówka07:43
Stawna07:44
Witomino Centrum07:46
Rolnicza07:47
Węzeł Franciszki Cegielskiej07:50
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM07:53
Kilińskiego [GDY]07:55
Armii Krajowej07:57
I Urząd Skarbowy07:59
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala08:00
Węzeł Ofiar Grudnia '7008:03
Janka Wiśniewskiego08:04
Energetyków08:06
Terminal Promowy08:09
Obłuże Centrum08:11
Cechowa08:12
Nasypowa08:13
Stocznia Wojenna08:15
Akademia Marynarki Wojennej08:16
Oksywie Dolne08:17
Arciszewskich08:18
Muchowskiego08:19
Oksywie Górne08:20
Czwartaków08:21
Oksywie Godebskiego08:22
Kurs nr 4 do Witomino Leśniczówka
Oksywie Godebskiego08:37
Alzacka08:38
Oksywie Górne08:40
Muchowskiego08:41
Arciszewskich08:42
Oksywie Dolne08:43
Akademia Marynarki Wojennej08:44
Stocznia Wojenna08:45
Nasypowa08:47
Cechowa08:48
Obłuże Centrum08:50
Terminal Promowy08:52
Energetyków08:55
Janka Wiśniewskiego08:57
Węzeł Ofiar Grudnia '7008:58
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa09:01
Armii Krajowej09:04
Urząd Miasta - Władysława IV09:06
Węzeł Franciszki Cegielskiej09:08
Rolnicza09:11
Witomino Centrum09:13
Stawna09:14
Witomino Leśniczówka09:15
Kurs nr 5 do Kacze Buki
Witomino Leśniczówka09:18
Kacze Buki09:34