• Od 26.02 drugi etap zmian w komunikacji! Przywrócenie linii 21, 30. Zmiana tras 23, 32, 152. Nowe rozkłady l. trolejbus. oraz l. 102, 145, 152, 153.
22:32
Kurs nr 0 do Obłuże Centrum
Baza na Pogórzu Dolnym04:37
Obłuże Centrum04:42
Kurs nr 1 do Oksywie Godebskiego
Obłuże Centrum04:42
Cechowa04:43
Bosmańska - Nasypowa04:44
Nasypowa04:46
Żeglarzy04:47
Stocznia Wojenna04:48
Akademia Marynarki Wojennej04:49
Oksywie Dolne04:50
Arciszewskich04:51
Muchowskiego04:52
Oksywie Górne04:53
Czwartaków04:54
Oksywie Godebskiego04:55
Kurs nr 2 do Witomino Leśniczówka
Oksywie Godebskiego04:56
Alzacka04:57
Oksywie Górne04:58
Muchowskiego04:59
Arciszewskich05:00
Oksywie Dolne05:01
Akademia Marynarki Wojennej05:02
Stocznia Wojenna05:03
Żeglarzy05:03
Nasypowa05:04
Bosmańska - Nasypowa05:05
Cechowa05:07
Obłuże Centrum05:09
Terminal Kontenerowy05:11
Gołębia05:12
Energetyków05:13
Janka Wiśniewskiego05:15
Węzeł Ofiar Grudnia '7005:16
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa05:19
3 Maja [GDY]05:21
Armii Krajowej05:22
Urząd Miasta - Władysława IV05:24
Węzeł Franciszki Cegielskiej05:26
Rolnicza05:29
Witomino Centrum05:30
Stawna05:31
Witomino Leśniczówka05:32
Kurs nr 3 do Oksywie Godebskiego
Witomino Leśniczówka06:04
Witomino Leśniczówka06:05
Stawna06:06
Witomino Centrum06:08
Rolnicza06:09
Węzeł Franciszki Cegielskiej06:11
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM06:14
Kilińskiego [GDY]06:15
Armii Krajowej06:17
I Urząd Skarbowy06:19
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala06:20
Węzeł Ofiar Grudnia '7006:22
Janka Wiśniewskiego06:23
Energetyków06:25
Gołębia06:26
Terminal Kontenerowy06:27
Obłuże Centrum06:29
Cechowa06:30
Bosmańska - Nasypowa06:31
Nasypowa06:33
Żeglarzy06:34
Stocznia Wojenna06:35
Akademia Marynarki Wojennej06:36
Oksywie Dolne06:37
Arciszewskich06:38
Muchowskiego06:39
Oksywie Górne06:40
Czwartaków06:41
Oksywie Godebskiego06:42
Kurs nr 4 do Witomino Leśniczówka
Oksywie Godebskiego07:01
Alzacka07:02
Oksywie Górne07:03
Muchowskiego07:04
Arciszewskich07:05
Oksywie Dolne07:06
Akademia Marynarki Wojennej07:07
Stocznia Wojenna07:08
Żeglarzy07:08
Nasypowa07:09
Bosmańska - Nasypowa07:10
Cechowa07:12
Obłuże Centrum07:14
Terminal Kontenerowy07:16
Gołębia07:17
Energetyków07:18
Janka Wiśniewskiego07:20
Węzeł Ofiar Grudnia '7007:21
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa07:24
3 Maja [GDY]07:26
Armii Krajowej07:27
Urząd Miasta - Władysława IV07:29
Węzeł Franciszki Cegielskiej07:31
Rolnicza07:34
Witomino Centrum07:35
Stawna07:36
Witomino Leśniczówka07:37
Kurs nr 5 do Oksywie Godebskiego
Witomino Leśniczówka07:56
Witomino Leśniczówka07:57
Stawna07:58
Witomino Centrum08:00
Rolnicza08:01
Węzeł Franciszki Cegielskiej08:03
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM08:06
Kilińskiego [GDY]08:07
Armii Krajowej08:09
I Urząd Skarbowy08:11
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala08:12
Węzeł Ofiar Grudnia '7008:15
Janka Wiśniewskiego08:16
Energetyków08:18
Gołębia08:19
Terminal Kontenerowy08:20
Obłuże Centrum08:22
Cechowa08:23
Bosmańska - Nasypowa08:24
Nasypowa08:26
Żeglarzy08:27
Stocznia Wojenna08:28
Akademia Marynarki Wojennej08:29
Oksywie Dolne08:30
Arciszewskich08:31
Muchowskiego08:32
Oksywie Górne08:33
Czwartaków08:34
Oksywie Godebskiego08:35
Kurs nr 6 do Witomino Leśniczówka
Oksywie Godebskiego08:43
Alzacka08:44
Oksywie Górne08:45
Muchowskiego08:46
Arciszewskich08:47
Oksywie Dolne08:48
Akademia Marynarki Wojennej08:49
Stocznia Wojenna08:50
Żeglarzy08:50
Nasypowa08:51
Bosmańska - Nasypowa08:52
Cechowa08:54
Obłuże Centrum08:56
Terminal Kontenerowy08:58
Gołębia08:59
Energetyków09:00
Janka Wiśniewskiego09:02
Węzeł Ofiar Grudnia '7009:03
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa09:06
3 Maja [GDY]09:08
Armii Krajowej09:10
Urząd Miasta - Władysława IV09:12
Węzeł Franciszki Cegielskiej09:14
Rolnicza09:17
Witomino Centrum09:19
Stawna09:20
Witomino Leśniczówka09:21
Kurs nr 7 do Oksywie Godebskiego
Witomino Leśniczówka09:56
Witomino Leśniczówka09:57
Stawna09:58
Witomino Centrum10:00
Rolnicza10:01
Węzeł Franciszki Cegielskiej10:03
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM10:06
Kilińskiego [GDY]10:07
Armii Krajowej10:09
I Urząd Skarbowy10:11
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala10:12
Węzeł Ofiar Grudnia '7010:15
Janka Wiśniewskiego10:16
Energetyków10:18
Gołębia10:19
Terminal Kontenerowy10:20
Obłuże Centrum10:22
Cechowa10:23
Bosmańska - Nasypowa10:24
Nasypowa10:26
Żeglarzy10:27
Stocznia Wojenna10:28
Akademia Marynarki Wojennej10:29
Oksywie Dolne10:30
Arciszewskich10:31
Muchowskiego10:32
Oksywie Górne10:33
Czwartaków10:34
Oksywie Godebskiego10:35
Kurs nr 8 do Witomino Leśniczówka
Oksywie Godebskiego10:42
Alzacka10:43
Oksywie Górne10:45
Muchowskiego10:46
Arciszewskich10:47
Oksywie Dolne10:48
Akademia Marynarki Wojennej10:49
Stocznia Wojenna10:50
Żeglarzy10:50
Nasypowa10:51
Bosmańska - Nasypowa10:52
Cechowa10:54
Obłuże Centrum10:56
Terminal Kontenerowy10:58
Gołębia10:59
Energetyków11:00
Janka Wiśniewskiego11:02
Węzeł Ofiar Grudnia '7011:03
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa11:06
3 Maja [GDY]11:08
Armii Krajowej11:10
Urząd Miasta - Władysława IV11:12
Węzeł Franciszki Cegielskiej11:14
Rolnicza11:17
Witomino Centrum11:19
Stawna11:20
Witomino Leśniczówka11:21
Kurs nr 9 do Oksywie Godebskiego
Witomino Leśniczówka11:56
Witomino Leśniczówka11:57
Stawna11:58
Witomino Centrum12:00
Rolnicza12:01
Węzeł Franciszki Cegielskiej12:03
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM12:06
Kilińskiego [GDY]12:07
Armii Krajowej12:09
I Urząd Skarbowy12:11
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala12:12
Węzeł Ofiar Grudnia '7012:15
Janka Wiśniewskiego12:16
Energetyków12:18
Gołębia12:19
Terminal Kontenerowy12:20
Obłuże Centrum12:22
Cechowa12:23
Bosmańska - Nasypowa12:24
Nasypowa12:26
Żeglarzy12:27
Stocznia Wojenna12:28
Akademia Marynarki Wojennej12:29
Oksywie Dolne12:30
Arciszewskich12:31
Muchowskiego12:32
Oksywie Górne12:33
Czwartaków12:34
Oksywie Godebskiego12:35
Kurs nr 10 do Witomino Leśniczówka
Oksywie Godebskiego12:42
Alzacka12:43
Oksywie Górne12:45
Muchowskiego12:46
Arciszewskich12:47
Oksywie Dolne12:48
Akademia Marynarki Wojennej12:49
Stocznia Wojenna12:50
Żeglarzy12:50
Nasypowa12:51
Bosmańska - Nasypowa12:52
Cechowa12:54
Obłuże Centrum12:56
Terminal Kontenerowy12:58
Gołębia12:59
Energetyków13:00
Janka Wiśniewskiego13:02
Węzeł Ofiar Grudnia '7013:03
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa13:06
3 Maja [GDY]13:08
Armii Krajowej13:10
Urząd Miasta - Władysława IV13:12
Węzeł Franciszki Cegielskiej13:14
Rolnicza13:17
Witomino Centrum13:19
Stawna13:20
Witomino Leśniczówka13:21
Kurs nr 11 do Oksywie Godebskiego
Witomino Leśniczówka13:56
Witomino Leśniczówka13:57
Stawna13:58
Witomino Centrum14:00
Rolnicza14:01
Węzeł Franciszki Cegielskiej14:03
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM14:06
Kilińskiego [GDY]14:08
Armii Krajowej14:10
I Urząd Skarbowy14:12
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala14:13
Węzeł Ofiar Grudnia '7014:16
Janka Wiśniewskiego14:17
Energetyków14:19
Gołębia14:20
Terminal Kontenerowy14:21
Obłuże Centrum14:23
Cechowa14:24
Bosmańska - Nasypowa14:25
Nasypowa14:27
Żeglarzy14:28
Stocznia Wojenna14:29
Akademia Marynarki Wojennej14:30
Oksywie Dolne14:31
Arciszewskich14:32
Muchowskiego14:33
Oksywie Górne14:34
Czwartaków14:35
Oksywie Godebskiego14:36
Kurs nr 12 do Witomino Leśniczówka
Oksywie Godebskiego14:42
Alzacka14:43
Oksywie Górne14:45
Muchowskiego14:46
Arciszewskich14:47
Oksywie Dolne14:48
Akademia Marynarki Wojennej14:49
Stocznia Wojenna14:50
Żeglarzy14:50
Nasypowa14:51
Bosmańska - Nasypowa14:52
Cechowa14:54
Obłuże Centrum14:56
Terminal Kontenerowy14:58
Gołębia14:59
Energetyków15:00
Janka Wiśniewskiego15:02
Węzeł Ofiar Grudnia '7015:03
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa15:06
3 Maja [GDY]15:08
Armii Krajowej15:10
Urząd Miasta - Władysława IV15:12
Węzeł Franciszki Cegielskiej15:15
Rolnicza15:18
Witomino Centrum15:20
Stawna15:21
Witomino Leśniczówka15:22
Kurs nr 13 do Oksywie Godebskiego
Witomino Leśniczówka15:56
Witomino Leśniczówka15:57
Stawna15:58
Witomino Centrum16:00
Rolnicza16:01
Węzeł Franciszki Cegielskiej16:03
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM16:06
Kilińskiego [GDY]16:08
Armii Krajowej16:10
I Urząd Skarbowy16:12
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala16:13
Węzeł Ofiar Grudnia '7016:16
Janka Wiśniewskiego16:17
Energetyków16:19
Gołębia16:20
Terminal Kontenerowy16:21
Obłuże Centrum16:23
Cechowa16:24
Bosmańska - Nasypowa16:25
Nasypowa16:27
Żeglarzy16:28
Stocznia Wojenna16:29
Akademia Marynarki Wojennej16:30
Oksywie Dolne16:31
Arciszewskich16:32
Muchowskiego16:33
Oksywie Górne16:34
Czwartaków16:35
Oksywie Godebskiego16:36
Kurs nr 14 do Witomino Leśniczówka
Oksywie Godebskiego16:42
Alzacka16:43
Oksywie Górne16:45
Muchowskiego16:46
Arciszewskich16:47
Oksywie Dolne16:48
Akademia Marynarki Wojennej16:49
Stocznia Wojenna16:50
Żeglarzy16:50
Nasypowa16:51
Bosmańska - Nasypowa16:52
Cechowa16:54
Obłuże Centrum16:56
Terminal Kontenerowy16:58
Gołębia16:59
Energetyków17:00
Janka Wiśniewskiego17:02
Węzeł Ofiar Grudnia '7017:03
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa17:06
3 Maja [GDY]17:08
Armii Krajowej17:10
Urząd Miasta - Władysława IV17:12
Węzeł Franciszki Cegielskiej17:15
Rolnicza17:18
Witomino Centrum17:20
Stawna17:21
Witomino Leśniczówka17:22
Kurs nr 15 do Oksywie Godebskiego
Witomino Leśniczówka17:56
Witomino Leśniczówka17:57
Stawna17:58
Witomino Centrum18:00
Rolnicza18:01
Węzeł Franciszki Cegielskiej18:03
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM18:06
Kilińskiego [GDY]18:08
Armii Krajowej18:10
I Urząd Skarbowy18:12
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala18:13
Węzeł Ofiar Grudnia '7018:16
Janka Wiśniewskiego18:17
Energetyków18:19
Gołębia18:20
Terminal Kontenerowy18:21
Obłuże Centrum18:23
Cechowa18:24
Bosmańska - Nasypowa18:25
Nasypowa18:27
Żeglarzy18:28
Stocznia Wojenna18:29
Akademia Marynarki Wojennej18:30
Oksywie Dolne18:31
Arciszewskich18:32
Muchowskiego18:33
Oksywie Górne18:34
Czwartaków18:35
Oksywie Godebskiego18:36
Kurs nr 16 do Witomino Leśniczówka
Oksywie Godebskiego18:42
Alzacka18:43
Oksywie Górne18:45
Muchowskiego18:46
Arciszewskich18:47
Oksywie Dolne18:48
Akademia Marynarki Wojennej18:49
Stocznia Wojenna18:50
Żeglarzy18:50
Nasypowa18:51
Bosmańska - Nasypowa18:52
Cechowa18:54
Obłuże Centrum18:56
Terminal Kontenerowy18:58
Gołębia18:59
Energetyków19:00
Janka Wiśniewskiego19:02
Węzeł Ofiar Grudnia '7019:03
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa19:06
3 Maja [GDY]19:08
Armii Krajowej19:10
Urząd Miasta - Władysława IV19:12
Węzeł Franciszki Cegielskiej19:15
Rolnicza19:18
Witomino Centrum19:20
Stawna19:21
Witomino Leśniczówka19:22
Kurs nr 17 jako 770 do Baza na Pogórzu Dolnym
Witomino Leśniczówka19:38
Witomino Leśniczówka19:39
Stawna19:40
Witomino Centrum19:42
Rolnicza19:43
Węzeł Franciszki Cegielskiej19:45
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM19:48
Kilińskiego [GDY]19:49
Armii Krajowej19:51
I Urząd Skarbowy19:53
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala19:54
Węzeł Ofiar Grudnia '7019:57
Janka Wiśniewskiego19:58
Energetyków20:00
Obłuże Centrum20:03
Kuśnierska20:05
Podgórska20:06
Żeliwna20:08
Żelazna20:09
Pogórze Dolne20:10
Baza na Pogórzu Dolnym20:11