• Uwaga! Objazd na trasach linii N2 i N6 od nocy z 28/29.09. Zmiany dotyczą Nowego Portu i Brzeźna. Szczegóły: ztm.gda.pl   • Uwaga ! Skrócona trasa linii 148, autobusy kursują między przystankami Żabianka SKM - Brzeźno PCK. Szczegóły: ztm.gda.pl   • 02.10.2022 r. (niedziela) biegi uliczne w Gdańsku - tymczasowe zmiany w komunikacji miejskiej. Więcej na: ztm.gda.pl
16:36
Kurs nr 0 do Pogórze Dolne
Pogórze Dolne04:13
Pogórze Dolne04:13
Kurs nr 1 do Rewa - Bursztynowa
Pogórze Dolne04:18
Czernickiego I04:19
Czernickiego II04:20
Pogórze Górne04:21
Pogórze - Pułaskiego04:22
Pogórze - Dobke04:23
Pogórze - Herberta04:24
Kosakowo - Centrum Sportowe04:25
Kosakowo - Centrum Handlowe04:25
Kosakowo - Urząd Gminy04:26
Kosakowo - Kościół04:26
Pierwoszyno - Staw04:27
Pierwoszyno - Kościół04:28
Mosty - Wiązowa04:29
Mosty - Ogrodowa04:30
Mosty - Olchowa04:31
Rewa - Wrocławska04:32
Rewa - Bosmańska04:34
Rewa - Słoneczna04:35
Rewa - Bursztynowa04:36
Kurs nr 2 do Plac Kaszubski
Rewa - Bursztynowa04:37
Rewa - Słoneczna04:38
Rewa - Bosmańska04:39
Rewa - Wrocławska04:41
Mosty - Olchowa04:42
Mosty - Ogrodowa04:44
Mosty - Szkoła04:45
Mechelinki - Przystań04:47
Mosty - Szkoła04:49
Mosty - Ogrodowa04:50
Mosty - Wiązowa04:51
Pierwoszyno - Kościół04:53
Pierwoszyno - Staw04:54
Kosakowo - Kościół04:55
Kosakowo - Urząd Gminy04:56
Kosakowo - Centrum Sportowe04:57
Pogórze - Herberta04:58
Pogórze - Dobke04:59
Pogórze - Pułaskiego05:00
Pogórze Górne05:01
Czernickiego II05:02
Czernickiego I05:03
Pogórze Dolne05:05
Żelazna05:06
Żeliwna05:07
Podgórska05:08
Kuśnierska05:09
Obłuże Centrum05:10
Energetyków05:12
Janka Wiśniewskiego05:14
Węzeł Ofiar Grudnia '7005:15
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala05:18
Plac Kaszubski05:20
Kurs nr 3 do Rewa - Bursztynowa
Plac Kaszubski05:29
Plac Kaszubski - Jana z Kolna05:30
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala05:32
Węzeł Ofiar Grudnia '7005:35
Janka Wiśniewskiego05:36
Energetyków05:38
Obłuże Centrum05:41
Kuśnierska05:43
Podgórska05:44
Żeliwna05:46
Żelazna05:47
Pogórze Dolne05:48
Czernickiego I05:49
Czernickiego II05:50
Pogórze Górne05:51
Pogórze - Pułaskiego05:52
Pogórze - Dobke05:53
Pogórze - Herberta05:54
Kosakowo - Centrum Sportowe05:55
Kosakowo - Centrum Handlowe05:55
Kosakowo - Urząd Gminy05:56
Kosakowo - Kościół05:57
Pierwoszyno - Staw05:58
Pierwoszyno - Kościół05:59
Mosty - Wiązowa06:00
Mosty - Ogrodowa06:01
Mosty - Olchowa06:02
Rewa - Wrocławska06:03
Rewa - Bosmańska06:05
Rewa - Słoneczna06:06
Rewa - Bursztynowa06:07
Kurs nr 4 do Plac Kaszubski
Rewa - Bursztynowa06:17
Rewa - Słoneczna06:18
Rewa - Bosmańska06:19
Rewa - Wrocławska06:21
Mosty - Olchowa06:22
Mosty - Ogrodowa06:24
Mosty - Szkoła06:25
Mechelinki - Przystań06:27
Mosty - Szkoła06:29
Mosty - Ogrodowa06:30
Mosty - Wiązowa06:31
Pierwoszyno - Kościół06:33
Pierwoszyno - Staw06:34
Kosakowo - Kościół06:35
Kosakowo - Urząd Gminy06:36
Kosakowo - Centrum Sportowe06:37
Pogórze - Herberta06:38
Pogórze - Dobke06:39
Pogórze - Pułaskiego06:40
Pogórze Górne06:41
Czernickiego II06:42
Czernickiego I06:43
Pogórze Dolne06:45
Żelazna06:46
Żeliwna06:47
Podgórska06:48
Kuśnierska06:49
Obłuże Centrum06:50
Energetyków06:53
Janka Wiśniewskiego06:55
Węzeł Ofiar Grudnia '7006:56
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala06:59
Plac Kaszubski07:01
Kurs nr 5 do Rewa - Bursztynowa
Plac Kaszubski07:15
Plac Kaszubski - Jana z Kolna07:16
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala07:18
Węzeł Ofiar Grudnia '7007:21
Janka Wiśniewskiego07:22
Energetyków07:24
Obłuże Centrum07:27
Kuśnierska07:29
Podgórska07:30
Żeliwna07:32
Żelazna07:33
Pogórze Dolne07:34
Czernickiego I07:35
Czernickiego II07:36
Pogórze Górne07:37
Pogórze - Pułaskiego07:38
Pogórze - Dobke07:39
Pogórze - Herberta07:40
Kosakowo - Centrum Sportowe07:41
Kosakowo - Centrum Handlowe07:41
Kosakowo - Urząd Gminy07:43
Kosakowo - Kościół07:44
Pierwoszyno - Staw07:45
Pierwoszyno - Kościół07:46
Mosty - Wiązowa07:47
Mosty - Ogrodowa07:48
Mosty - Szkoła07:49
Mechelinki - Przystań07:51
Mosty - Szkoła07:53
Mosty - Ogrodowa07:54
Mosty - Olchowa07:55
Rewa - Wrocławska07:56
Rewa - Bosmańska07:58
Rewa - Słoneczna07:59
Rewa - Bursztynowa08:00
Kurs nr 6 do Plac Kaszubski
Rewa - Bursztynowa08:08
Rewa - Słoneczna08:09
Rewa - Bosmańska08:10
Rewa - Wrocławska08:12
Mosty - Olchowa08:13
Mosty - Ogrodowa08:15
Mosty - Szkoła08:16
Mechelinki - Przystań08:18
Mosty - Szkoła08:20
Mosty - Ogrodowa08:21
Mosty - Wiązowa08:22
Pierwoszyno - Kościół08:24
Pierwoszyno - Staw08:25
Kosakowo - Kościół08:26
Kosakowo - Urząd Gminy08:27
Kosakowo - Centrum Sportowe08:28
Pogórze - Herberta08:29
Pogórze - Dobke08:30
Pogórze - Pułaskiego08:31
Pogórze Górne08:32
Czernickiego II08:33
Czernickiego I08:34
Pogórze Dolne08:36
Żelazna08:37
Żeliwna08:38
Podgórska08:40
Kuśnierska08:41
Obłuże Centrum08:42
Energetyków08:45
Janka Wiśniewskiego08:47
Węzeł Ofiar Grudnia '7008:48
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala08:51
Plac Kaszubski08:53
Kurs nr 7 do Rewa - Bursztynowa
Plac Kaszubski09:32
Plac Kaszubski - Jana z Kolna09:33
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala09:35
Węzeł Ofiar Grudnia '7009:38
Janka Wiśniewskiego09:39
Energetyków09:41
Obłuże Centrum09:44
Kuśnierska09:46
Podgórska09:47
Żeliwna09:49
Żelazna09:50
Pogórze Dolne09:51
Czernickiego I09:52
Czernickiego II09:53
Pogórze Górne09:54
Pogórze - Pułaskiego09:55
Pogórze - Dobke09:56
Pogórze - Herberta09:57
Kosakowo - Centrum Sportowe09:58
Kosakowo - Centrum Handlowe09:58
Kosakowo - Urząd Gminy10:00
Kosakowo - Kościół10:01
Pierwoszyno - Staw10:02
Pierwoszyno - Kościół10:03
Mosty - Wiązowa10:04
Mosty - Ogrodowa10:05
Mosty - Szkoła10:06
Mechelinki - Przystań10:08
Mosty - Szkoła10:10
Mosty - Ogrodowa10:11
Mosty - Olchowa10:12
Rewa - Wrocławska10:13
Rewa - Bosmańska10:15
Rewa - Słoneczna10:16
Rewa - Bursztynowa10:17
Kurs nr 8 do Plac Kaszubski
Rewa - Bursztynowa10:27
Rewa - Słoneczna10:28
Rewa - Bosmańska10:29
Rewa - Wrocławska10:31
Mosty - Olchowa10:32
Mosty - Ogrodowa10:34
Mosty - Szkoła10:35
Mechelinki - Przystań10:37
Mosty - Szkoła10:39
Mosty - Ogrodowa10:40
Mosty - Wiązowa10:41
Pierwoszyno - Kościół10:43
Pierwoszyno - Staw10:44
Kosakowo - Kościół10:45
Kosakowo - Urząd Gminy10:48
Kosakowo - Centrum Sportowe10:49
Pogórze - Herberta10:50
Pogórze - Dobke10:51
Pogórze - Pułaskiego10:52
Pogórze Górne10:53
Czernickiego II10:54
Czernickiego I10:55
Pogórze Dolne10:57
Żelazna10:58
Żeliwna10:59
Podgórska11:01
Kuśnierska11:02
Obłuże Centrum11:03
Energetyków11:06
Janka Wiśniewskiego11:08
Węzeł Ofiar Grudnia '7011:09
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala11:12
Plac Kaszubski11:14
Kurs nr 9 do Rewa - Bursztynowa
Plac Kaszubski11:32
Plac Kaszubski - Jana z Kolna11:33
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala11:35
Węzeł Ofiar Grudnia '7011:38
Janka Wiśniewskiego11:39
Energetyków11:41
Obłuże Centrum11:44
Kuśnierska11:46
Podgórska11:47
Żeliwna11:49
Żelazna11:50
Pogórze Dolne11:51
Czernickiego I11:52
Czernickiego II11:53
Pogórze Górne11:54
Pogórze - Pułaskiego11:55
Pogórze - Dobke11:56
Pogórze - Herberta11:57
Kosakowo - Centrum Sportowe11:58
Kosakowo - Centrum Handlowe11:59
Kosakowo - Urząd Gminy12:01
Kosakowo - Kościół12:02
Pierwoszyno - Staw12:03
Pierwoszyno - Kościół12:04
Mosty - Wiązowa12:05
Mosty - Ogrodowa12:06
Mosty - Szkoła12:07
Mechelinki - Przystań12:09
Mosty - Szkoła12:11
Mosty - Ogrodowa12:12
Mosty - Olchowa12:13
Rewa - Wrocławska12:14
Rewa - Bosmańska12:16
Rewa - Słoneczna12:18
Rewa - Bursztynowa12:19
Kurs nr 10 do Plac Kaszubski
Rewa - Bursztynowa12:33
Rewa - Słoneczna12:34
Rewa - Bosmańska12:35
Rewa - Wrocławska12:37
Mosty - Olchowa12:38
Mosty - Ogrodowa12:40
Mosty - Wiązowa12:41
Pierwoszyno - Kościół12:43
Pierwoszyno - Staw12:44
Kosakowo - Kościół12:45
Kosakowo - Urząd Gminy12:48
Kosakowo - Centrum Sportowe12:49
Pogórze - Herberta12:50
Pogórze - Dobke12:51
Pogórze - Pułaskiego12:52
Pogórze Górne12:53
Czernickiego II12:54
Czernickiego I12:55
Pogórze Dolne12:57
Żelazna12:58
Żeliwna12:59
Podgórska13:01
Kuśnierska13:02
Obłuże Centrum13:03
Energetyków13:06
Janka Wiśniewskiego13:08
Węzeł Ofiar Grudnia '7013:09
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala13:12
Plac Kaszubski13:14
Kurs nr 11 do Rewa - Bursztynowa
Plac Kaszubski13:32
Plac Kaszubski - Jana z Kolna13:33
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala13:35
Węzeł Ofiar Grudnia '7013:38
Janka Wiśniewskiego13:39
Energetyków13:41
Obłuże Centrum13:44
Kuśnierska13:46
Podgórska13:47
Żeliwna13:49
Żelazna13:50
Pogórze Dolne13:51
Czernickiego I13:53
Czernickiego II13:54
Pogórze Górne13:55
Pogórze - Pułaskiego13:56
Pogórze - Dobke13:57
Pogórze - Herberta13:58
Kosakowo - Centrum Sportowe13:59
Kosakowo - Centrum Handlowe14:00
Kosakowo - Urząd Gminy14:02
Kosakowo - Kościół14:03
Pierwoszyno - Staw14:04
Pierwoszyno - Kościół14:05
Mosty - Wiązowa14:07
Mosty - Ogrodowa14:08
Mosty - Szkoła14:09
Mechelinki - Przystań14:11
Mosty - Szkoła14:13
Mosty - Ogrodowa14:14
Mosty - Olchowa14:15
Rewa - Wrocławska14:16
Rewa - Bosmańska14:18
Rewa - Słoneczna14:20
Rewa - Bursztynowa14:21
Kurs nr 12 do Plac Kaszubski
Rewa - Bursztynowa14:32
Rewa - Słoneczna14:33
Rewa - Bosmańska14:34
Rewa - Wrocławska14:36
Mosty - Olchowa14:37
Mosty - Ogrodowa14:39
Mosty - Wiązowa14:40
Pierwoszyno - Kościół14:42
Pierwoszyno - Staw14:43
Kosakowo - Kościół14:44
Kosakowo - Urząd Gminy14:47
Kosakowo - Centrum Sportowe14:48
Pogórze - Herberta14:49
Pogórze - Dobke14:50
Pogórze - Pułaskiego14:51
Pogórze Górne14:52
Czernickiego II14:53
Czernickiego I14:54
Pogórze Dolne14:56
Żelazna14:57
Żeliwna14:58
Podgórska15:00
Kuśnierska15:01
Obłuże Centrum15:02
Energetyków15:05
Janka Wiśniewskiego15:07
Węzeł Ofiar Grudnia '7015:08
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala15:11
Plac Kaszubski15:13
Kurs nr 13 do Rewa - Bursztynowa
Plac Kaszubski15:32
Plac Kaszubski - Jana z Kolna15:33
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala15:35
Węzeł Ofiar Grudnia '7015:38
Janka Wiśniewskiego15:39
Energetyków15:42
Obłuże Centrum15:45
Kuśnierska15:47
Podgórska15:48
Żeliwna15:50
Żelazna15:51
Pogórze Dolne15:52
Czernickiego I15:54
Czernickiego II15:55
Pogórze Górne15:56
Pogórze - Pułaskiego15:57
Pogórze - Dobke15:58
Pogórze - Herberta15:59
Kosakowo - Centrum Sportowe16:00
Kosakowo - Centrum Handlowe16:02
Kosakowo - Urząd Gminy16:03
Kosakowo - Kościół16:04
Pierwoszyno - Staw16:05
Pierwoszyno - Kościół16:06
Mosty - Wiązowa16:08
Mosty - Ogrodowa16:09
Mosty - Szkoła16:10
Mechelinki - Przystań16:12
Mosty - Szkoła16:14
Mosty - Ogrodowa16:15
Mosty - Olchowa16:16
Rewa - Wrocławska16:17
Rewa - Bosmańska16:19
Rewa - Słoneczna16:21
Rewa - Bursztynowa16:22
Kurs nr 14 do Plac Kaszubski
Rewa - Bursztynowa16:32
Rewa - Słoneczna16:33
Rewa - Bosmańska16:34
Rewa - Wrocławska16:36
Mosty - Olchowa16:37
Mosty - Ogrodowa16:39
Mosty - Wiązowa16:40
Pierwoszyno - Kościół16:42
Pierwoszyno - Staw16:43
Kosakowo - Kościół16:44
Kosakowo - Urząd Gminy16:47
Kosakowo - Centrum Sportowe16:48
Pogórze - Herberta16:49
Pogórze - Dobke16:50
Pogórze - Pułaskiego16:51
Pogórze Górne16:52
Czernickiego II16:53
Czernickiego I16:54
Pogórze Dolne16:56
Żelazna16:57
Żeliwna16:58
Podgórska17:00
Kuśnierska17:01
Obłuże Centrum17:02
Energetyków17:05
Janka Wiśniewskiego17:07
Węzeł Ofiar Grudnia '7017:08
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala17:11
Plac Kaszubski17:13
Kurs nr 15 do Rewa - Bursztynowa
Plac Kaszubski17:39
Plac Kaszubski - Jana z Kolna17:40
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala17:42
Węzeł Ofiar Grudnia '7017:45
Janka Wiśniewskiego17:46
Energetyków17:48
Obłuże Centrum17:51
Kuśnierska17:53
Podgórska17:54
Żeliwna17:56
Żelazna17:57
Pogórze Dolne17:58
Czernickiego I17:59
Czernickiego II18:00
Pogórze Górne18:01
Pogórze - Pułaskiego18:02
Pogórze - Dobke18:03
Pogórze - Herberta18:04
Kosakowo - Centrum Sportowe18:05
Kosakowo - Centrum Handlowe18:06
Kosakowo - Urząd Gminy18:08
Kosakowo - Kościół18:09
Pierwoszyno - Staw18:10
Pierwoszyno - Kościół18:11
Mosty - Wiązowa18:12
Mosty - Ogrodowa18:13
Mosty - Szkoła18:14
Mechelinki - Przystań18:16
Mosty - Szkoła18:18
Mosty - Ogrodowa18:19
Mosty - Olchowa18:20
Rewa - Wrocławska18:21
Rewa - Bosmańska18:23
Rewa - Słoneczna18:24
Rewa - Bursztynowa18:25
Kurs nr 16 do Pogórze Górne
Rewa - Bursztynowa18:44
Rewa - Słoneczna18:45
Rewa - Bosmańska18:46
Rewa - Wrocławska18:48
Mosty - Olchowa18:49
Mosty - Ogrodowa18:51
Mosty - Wiązowa18:52
Pierwoszyno - Kościół18:54
Pierwoszyno - Staw18:55
Kosakowo - Kościół18:56
Kosakowo - Urząd Gminy18:57
Kosakowo - Centrum Sportowe18:58
Pogórze - Herberta18:59
Pogórze - Dobke19:00
Pogórze - Pułaskiego19:01
Pogórze Górne19:02