• Uwaga! Objazd na trasach linii N2 i N6 od nocy z 28/29.09. Zmiany dotyczą Nowego Portu i Brzeźna. Szczegóły: ztm.gda.pl   • Uwaga ! Skrócona trasa linii 148, autobusy kursują między przystankami Żabianka SKM - Brzeźno PCK. Szczegóły: ztm.gda.pl   • 02.10.2022 r. (niedziela) biegi uliczne w Gdańsku - tymczasowe zmiany w komunikacji miejskiej. Więcej na: ztm.gda.pl
16:31
Kurs nr 0 do Obłuże Centrum
Baza na Pogórzu Dolnym04:44
Obłuże Centrum04:49
Kurs nr 1 do Oksywie Godebskiego
Obłuże Centrum04:50
Cechowa04:51
Nasypowa04:52
Żeglarzy04:53
Stocznia Wojenna04:54
Akademia Marynarki Wojennej04:55
Oksywie Dolne04:56
Arciszewskich04:57
Muchowskiego04:58
Oksywie Górne04:59
Belwederska05:01
Dąbka - Zielona05:03
Bosmańska - Zielona05:05
Czwartaków05:07
Oksywie Godebskiego05:08
Kurs nr 2 do Witomino Leśniczówka
Oksywie Godebskiego05:15
Alzacka05:16
Oksywie Górne05:18
Muchowskiego05:19
Arciszewskich05:20
Oksywie Dolne05:21
Akademia Marynarki Wojennej05:22
Stocznia Wojenna05:23
Żeglarzy05:23
Nasypowa05:24
Cechowa05:26
Obłuże Centrum05:28
Terminal Kontenerowy05:30
Gołębia05:31
Energetyków05:32
Janka Wiśniewskiego05:34
Węzeł Ofiar Grudnia '7005:35
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa05:38
3 Maja [GDY]05:40
Armii Krajowej05:41
Urząd Miasta - Władysława IV05:43
Węzeł Franciszki Cegielskiej05:45
Rolnicza05:48
Witomino Centrum05:49
Stawna05:50
Witomino Leśniczówka05:51
Kurs nr 3 do Oksywie Godebskiego
Witomino Leśniczówka06:15
Witomino Leśniczówka06:15
Stawna06:16
Witomino Centrum06:18
Rolnicza06:19
Węzeł Franciszki Cegielskiej06:21
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM06:24
Kilińskiego [GDY]06:25
Armii Krajowej06:27
I Urząd Skarbowy06:29
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala06:30
Węzeł Ofiar Grudnia '7006:33
Janka Wiśniewskiego06:34
Energetyków06:36
Gołębia06:37
Terminal Kontenerowy06:38
Obłuże Centrum06:40
Cechowa06:41
Nasypowa06:42
Żeglarzy06:43
Stocznia Wojenna06:44
Akademia Marynarki Wojennej06:45
Oksywie Dolne06:46
Arciszewskich06:47
Muchowskiego06:48
Oksywie Górne06:49
Belwederska06:51
Dąbka - Zielona06:53
Bosmańska - Zielona06:55
Czwartaków06:57
Oksywie Godebskiego06:58
Kurs nr 4 do Witomino Leśniczówka
Oksywie Godebskiego07:15
Alzacka07:16
Oksywie Górne07:18
Muchowskiego07:19
Arciszewskich07:20
Oksywie Dolne07:21
Akademia Marynarki Wojennej07:22
Stocznia Wojenna07:23
Żeglarzy07:23
Nasypowa07:24
Cechowa07:27
Obłuże Centrum07:29
Terminal Kontenerowy07:31
Gołębia07:32
Energetyków07:33
Janka Wiśniewskiego07:35
Węzeł Ofiar Grudnia '7007:36
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa07:40
3 Maja [GDY]07:42
Armii Krajowej07:44
Urząd Miasta - Władysława IV07:46
Węzeł Franciszki Cegielskiej07:49
Rolnicza07:52
Witomino Centrum07:54
Stawna07:55
Witomino Leśniczówka07:56
Kurs nr 5 do Oksywie Godebskiego
Witomino Leśniczówka08:14
Witomino Leśniczówka08:14
Stawna08:15
Witomino Centrum08:17
Rolnicza08:18
Węzeł Franciszki Cegielskiej08:20
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM08:23
Kilińskiego [GDY]08:25
Armii Krajowej08:27
I Urząd Skarbowy08:29
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala08:30
Węzeł Ofiar Grudnia '7008:33
Janka Wiśniewskiego08:34
Energetyków08:36
Gołębia08:37
Terminal Kontenerowy08:38
Obłuże Centrum08:40
Cechowa08:41
Nasypowa08:42
Żeglarzy08:43
Stocznia Wojenna08:44
Akademia Marynarki Wojennej08:45
Oksywie Dolne08:46
Arciszewskich08:47
Muchowskiego08:48
Oksywie Górne08:49
Belwederska08:51
Dąbka - Zielona08:53
Bosmańska - Zielona08:55
Czwartaków08:57
Oksywie Godebskiego08:58
Kurs nr 6 do Witomino Leśniczówka
Oksywie Godebskiego09:18
Alzacka09:19
Oksywie Górne09:21
Muchowskiego09:22
Arciszewskich09:23
Oksywie Dolne09:24
Akademia Marynarki Wojennej09:25
Stocznia Wojenna09:26
Żeglarzy09:26
Nasypowa09:27
Cechowa09:29
Obłuże Centrum09:31
Terminal Kontenerowy09:33
Gołębia09:34
Energetyków09:35
Janka Wiśniewskiego09:37
Węzeł Ofiar Grudnia '7009:38
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa09:41
3 Maja [GDY]09:43
Armii Krajowej09:45
Urząd Miasta - Władysława IV09:47
Węzeł Franciszki Cegielskiej09:50
Rolnicza09:53
Witomino Centrum09:55
Stawna09:56
Witomino Leśniczówka09:57
Kurs nr 7 do Oksywie Godebskiego
Witomino Leśniczówka10:15
Witomino Leśniczówka10:15
Stawna10:16
Witomino Centrum10:18
Rolnicza10:19
Węzeł Franciszki Cegielskiej10:21
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM10:24
Kilińskiego [GDY]10:26
Armii Krajowej10:28
I Urząd Skarbowy10:30
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala10:31
Węzeł Ofiar Grudnia '7010:34
Janka Wiśniewskiego10:35
Energetyków10:37
Gołębia10:38
Terminal Kontenerowy10:39
Obłuże Centrum10:41
Cechowa10:42
Nasypowa10:43
Żeglarzy10:44
Stocznia Wojenna10:45
Akademia Marynarki Wojennej10:46
Oksywie Dolne10:47
Arciszewskich10:48
Muchowskiego10:49
Oksywie Górne10:50
Belwederska10:52
Dąbka - Zielona10:54
Bosmańska - Zielona10:56
Czwartaków10:58
Oksywie Godebskiego10:59
Kurs nr 8 do Witomino Leśniczówka
Oksywie Godebskiego11:18
Alzacka11:19
Oksywie Górne11:21
Muchowskiego11:22
Arciszewskich11:23
Oksywie Dolne11:24
Akademia Marynarki Wojennej11:25
Stocznia Wojenna11:26
Żeglarzy11:26
Nasypowa11:27
Cechowa11:29
Obłuże Centrum11:31
Terminal Kontenerowy11:33
Gołębia11:34
Energetyków11:35
Janka Wiśniewskiego11:37
Węzeł Ofiar Grudnia '7011:38
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa11:41
3 Maja [GDY]11:43
Armii Krajowej11:45
Urząd Miasta - Władysława IV11:47
Węzeł Franciszki Cegielskiej11:50
Rolnicza11:53
Witomino Centrum11:55
Stawna11:56
Witomino Leśniczówka11:57
Kurs nr 9 do Oksywie Godebskiego
Witomino Leśniczówka12:15
Witomino Leśniczówka12:15
Stawna12:16
Witomino Centrum12:18
Rolnicza12:19
Węzeł Franciszki Cegielskiej12:21
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM12:24
Kilińskiego [GDY]12:26
Armii Krajowej12:28
I Urząd Skarbowy12:30
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala12:31
Węzeł Ofiar Grudnia '7012:34
Janka Wiśniewskiego12:35
Energetyków12:37
Gołębia12:38
Terminal Kontenerowy12:39
Obłuże Centrum12:41
Cechowa12:42
Nasypowa12:43
Żeglarzy12:44
Stocznia Wojenna12:45
Akademia Marynarki Wojennej12:46
Oksywie Dolne12:47
Arciszewskich12:48
Muchowskiego12:49
Oksywie Górne12:50
Belwederska12:52
Dąbka - Zielona12:54
Bosmańska - Zielona12:56
Czwartaków12:58
Oksywie Godebskiego12:59
Kurs nr 10 do Witomino Leśniczówka
Oksywie Godebskiego13:18
Alzacka13:19
Oksywie Górne13:21
Muchowskiego13:22
Arciszewskich13:23
Oksywie Dolne13:24
Akademia Marynarki Wojennej13:25
Stocznia Wojenna13:26
Żeglarzy13:26
Nasypowa13:27
Cechowa13:29
Obłuże Centrum13:31
Terminal Kontenerowy13:33
Gołębia13:34
Energetyków13:35
Janka Wiśniewskiego13:37
Węzeł Ofiar Grudnia '7013:38
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa13:41
3 Maja [GDY]13:43
Armii Krajowej13:45
Urząd Miasta - Władysława IV13:47
Węzeł Franciszki Cegielskiej13:50
Rolnicza13:53
Witomino Centrum13:55
Stawna13:56
Witomino Leśniczówka13:57
Kurs nr 11 do Oksywie Godebskiego
Witomino Leśniczówka14:15
Witomino Leśniczówka14:15
Stawna14:16
Witomino Centrum14:18
Rolnicza14:19
Węzeł Franciszki Cegielskiej14:22
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM14:25
Kilińskiego [GDY]14:27
Armii Krajowej14:29
I Urząd Skarbowy14:31
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala14:32
Węzeł Ofiar Grudnia '7014:35
Janka Wiśniewskiego14:36
Energetyków14:38
Gołębia14:39
Terminal Kontenerowy14:40
Obłuże Centrum14:42
Cechowa14:43
Nasypowa14:44
Żeglarzy14:45
Stocznia Wojenna14:46
Akademia Marynarki Wojennej14:47
Oksywie Dolne14:48
Arciszewskich14:49
Muchowskiego14:50
Oksywie Górne14:51
Belwederska14:53
Dąbka - Zielona14:55
Bosmańska - Zielona14:57
Czwartaków14:59
Oksywie Godebskiego15:00
Kurs nr 12 do Witomino Leśniczówka
Oksywie Godebskiego15:09
Alzacka15:10
Oksywie Górne15:12
Muchowskiego15:13
Arciszewskich15:14
Oksywie Dolne15:15
Akademia Marynarki Wojennej15:16
Stocznia Wojenna15:17
Żeglarzy15:17
Nasypowa15:18
Cechowa15:23
Obłuże Centrum15:25
Terminal Kontenerowy15:27
Gołębia15:28
Energetyków15:29
Janka Wiśniewskiego15:31
Węzeł Ofiar Grudnia '7015:32
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa15:36
3 Maja [GDY]15:38
Armii Krajowej15:40
Urząd Miasta - Władysława IV15:42
Węzeł Franciszki Cegielskiej15:45
Rolnicza15:48
Witomino Centrum15:50
Stawna15:51
Witomino Leśniczówka15:52
Kurs nr 13 do Oksywie Godebskiego
Witomino Leśniczówka16:15
Witomino Leśniczówka16:15
Stawna16:16
Witomino Centrum16:18
Rolnicza16:19
Węzeł Franciszki Cegielskiej16:22
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM16:25
Kilińskiego [GDY]16:27
Armii Krajowej16:29
I Urząd Skarbowy16:31
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala16:32
Węzeł Ofiar Grudnia '7016:35
Janka Wiśniewskiego16:36
Energetyków16:38
Gołębia16:39
Terminal Kontenerowy16:40
Obłuże Centrum16:42
Cechowa16:43
Nasypowa16:44
Żeglarzy16:45
Stocznia Wojenna16:46
Akademia Marynarki Wojennej16:47
Oksywie Dolne16:48
Arciszewskich16:49
Muchowskiego16:50
Oksywie Górne16:51
Belwederska16:53
Dąbka - Zielona16:55
Bosmańska - Zielona16:57
Czwartaków16:59
Oksywie Godebskiego17:00
Kurs nr 14 do Witomino Leśniczówka
Oksywie Godebskiego17:15
Alzacka17:16
Oksywie Górne17:18
Muchowskiego17:19
Arciszewskich17:20
Oksywie Dolne17:21
Akademia Marynarki Wojennej17:22
Stocznia Wojenna17:23
Żeglarzy17:23
Nasypowa17:24
Cechowa17:27
Obłuże Centrum17:29
Terminal Kontenerowy17:31
Gołębia17:32
Energetyków17:33
Janka Wiśniewskiego17:35
Węzeł Ofiar Grudnia '7017:36
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa17:39
3 Maja [GDY]17:41
Armii Krajowej17:43
Urząd Miasta - Władysława IV17:45
Węzeł Franciszki Cegielskiej17:48
Rolnicza17:51
Witomino Centrum17:53
Stawna17:54
Witomino Leśniczówka17:55
Kurs nr 15 do Oksywie Godebskiego
Witomino Leśniczówka18:35
Witomino Leśniczówka18:35
Stawna18:36
Witomino Centrum18:38
Rolnicza18:39
Węzeł Franciszki Cegielskiej18:41
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM18:44
Kilińskiego [GDY]18:46
Armii Krajowej18:48
I Urząd Skarbowy18:50
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala18:51
Węzeł Ofiar Grudnia '7018:54
Janka Wiśniewskiego18:55
Energetyków18:57
Gołębia18:58
Terminal Kontenerowy18:59
Obłuże Centrum19:01
Cechowa19:02
Nasypowa19:03
Żeglarzy19:04
Stocznia Wojenna19:05
Akademia Marynarki Wojennej19:06
Oksywie Dolne19:07
Arciszewskich19:08
Muchowskiego19:09
Oksywie Górne19:10
Belwederska19:12
Dąbka - Zielona19:14
Bosmańska - Zielona19:16
Czwartaków19:18
Oksywie Godebskiego19:19
Kurs nr 16 do Witomino Leśniczówka
Oksywie Godebskiego19:39
Alzacka19:40
Oksywie Górne19:42
Muchowskiego19:43
Arciszewskich19:44
Oksywie Dolne19:45
Akademia Marynarki Wojennej19:46
Stocznia Wojenna19:47
Żeglarzy19:47
Nasypowa19:48
Cechowa19:50
Obłuże Centrum19:51
Terminal Kontenerowy19:53
Gołębia19:54
Energetyków19:55
Janka Wiśniewskiego19:57
Węzeł Ofiar Grudnia '7019:58
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa20:01
3 Maja [GDY]20:03
Armii Krajowej20:05
Urząd Miasta - Władysława IV20:07
Węzeł Franciszki Cegielskiej20:09
Rolnicza20:12
Witomino Centrum20:13
Stawna20:14
Witomino Leśniczówka20:15
Kurs nr 17 jako 770 do Baza na Pogórzu Dolnym
Witomino Leśniczówka20:37
Witomino Leśniczówka20:37
Stawna20:38
Witomino Centrum20:40
Rolnicza20:41
Węzeł Franciszki Cegielskiej20:43
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM20:46
Kilińskiego [GDY]20:47
Armii Krajowej20:49
I Urząd Skarbowy20:51
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala20:52
Węzeł Ofiar Grudnia '7020:55
Janka Wiśniewskiego20:56
Energetyków20:58
Obłuże Centrum21:01
Kuśnierska21:03
Podgórska21:04
Żeliwna21:06
Żelazna21:07
Pogórze Dolne21:08
Baza na Pogórzu Dolnym21:09