• Uwaga! Objazd na trasach linii N2 i N6 od nocy z 28/29.09. Zmiany dotyczą Nowego Portu i Brzeźna. Szczegóły: ztm.gda.pl   • Uwaga ! Skrócona trasa linii 148, autobusy kursują między przystankami Żabianka SKM - Brzeźno PCK. Szczegóły: ztm.gda.pl   • 02.10.2022 r. (niedziela) biegi uliczne w Gdańsku - tymczasowe zmiany w komunikacji miejskiej. Więcej na: ztm.gda.pl
16:29
Kurs nr 0 do Pogórze Dolne
Pogórze Dolne05:59
Pogórze Dolne05:59
Kurs nr 1 do Rewa - Bursztynowa
Pogórze Dolne06:04
Czernickiego I06:05
Czernickiego II06:06
Pogórze Górne06:07
Pogórze - Pułaskiego06:08
Pogórze - Dobke06:09
Pogórze - Herberta06:10
Kosakowo - Centrum Sportowe06:11
Kosakowo - Centrum Handlowe06:11
Kosakowo - Urząd Gminy06:13
Kosakowo - Kościół06:14
Pierwoszyno - Staw06:15
Pierwoszyno - Kościół06:16
Mosty - Wiązowa06:17
Mosty - Ogrodowa06:18
Mosty - Olchowa06:19
Rewa - Wrocławska06:20
Rewa - Bosmańska06:22
Rewa - Słoneczna06:23
Rewa - Bursztynowa06:24
Kurs nr 2 do Plac Kaszubski
Rewa - Bursztynowa06:36
Rewa - Słoneczna06:37
Rewa - Bosmańska06:38
Rewa - Wrocławska06:40
Mosty - Olchowa06:41
Mosty - Ogrodowa06:43
Mosty - Szkoła06:44
Mechelinki - Przystań06:46
Mosty - Szkoła06:48
Mosty - Ogrodowa06:49
Mosty - Wiązowa06:50
Pierwoszyno - Kościół06:52
Pierwoszyno - Staw06:53
Kosakowo - Kościół06:54
Kosakowo - Urząd Gminy06:56
Kosakowo - Centrum Sportowe06:57
Pogórze - Herberta06:58
Pogórze - Dobke06:59
Pogórze - Pułaskiego07:00
Pogórze Górne07:02
Czernickiego II07:03
Czernickiego I07:04
Pogórze Dolne07:06
Żelazna07:07
Żeliwna07:08
Podgórska07:10
Kuśnierska07:11
Obłuże Centrum07:12
Energetyków07:15
Janka Wiśniewskiego07:17
Węzeł Ofiar Grudnia '7007:18
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala07:22
Plac Kaszubski07:24
Kurs nr 3 do Rewa - Bursztynowa
Plac Kaszubski07:44
Plac Kaszubski - Jana z Kolna07:45
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala07:47
Węzeł Ofiar Grudnia '7007:50
Janka Wiśniewskiego07:51
Energetyków07:53
Obłuże Centrum07:56
Kuśnierska07:58
Podgórska07:59
Żeliwna08:01
Żelazna08:02
Pogórze Dolne08:03
Czernickiego I08:04
Czernickiego II08:05
Pogórze Górne08:06
Pogórze - Pułaskiego08:07
Pogórze - Dobke08:08
Pogórze - Herberta08:09
Kosakowo - Centrum Sportowe08:10
Kosakowo - Centrum Handlowe08:10
Kosakowo - Urząd Gminy08:11
Kosakowo - Kościół08:12
Pierwoszyno - Staw08:13
Pierwoszyno - Kościół08:14
Mosty - Wiązowa08:15
Mosty - Ogrodowa08:16
Mosty - Olchowa08:17
Rewa - Wrocławska08:18
Rewa - Bosmańska08:20
Rewa - Słoneczna08:21
Rewa - Bursztynowa08:22
Kurs nr 4 do Plac Kaszubski
Rewa - Bursztynowa08:27
Rewa - Słoneczna08:28
Rewa - Bosmańska08:29
Rewa - Wrocławska08:31
Mosty - Olchowa08:32
Mosty - Ogrodowa08:34
Mosty - Szkoła08:35
Mechelinki - Przystań08:37
Mosty - Szkoła08:39
Mosty - Ogrodowa08:40
Mosty - Wiązowa08:41
Pierwoszyno - Kościół08:43
Pierwoszyno - Staw08:44
Kosakowo - Kościół08:45
Kosakowo - Urząd Gminy08:48
Kosakowo - Centrum Sportowe08:49
Pogórze - Herberta08:50
Pogórze - Dobke08:51
Pogórze - Pułaskiego08:52
Pogórze Górne08:53
Czernickiego II08:54
Czernickiego I08:55
Pogórze Dolne08:57
Żelazna08:58
Żeliwna08:59
Podgórska09:01
Kuśnierska09:02
Obłuże Centrum09:03
Energetyków09:06
Janka Wiśniewskiego09:08
Węzeł Ofiar Grudnia '7009:09
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala09:12
Plac Kaszubski09:14