• Prace awaryjne, linia 136 i 283 nie kursują przez ul. Leśna Góra.  • Dzień bez Samochodu - wtorek, 22.09. Masz auto? Skorzystaj bezpłatnie z tramwaju, autobusu, pociągu SKM lub POLREGIO. Szczegóły: ztm.gda.pl   • Informujemy: maksymalna liczba osób w pojeździe może wynieść 50% ogólnej liczby miejsc siedzących i stojących. Więcej informacji na ztm.gda.pl  • Przypominamy: w trakcie korzystania z komunikacji miejskiej należy zakrywać usta i nos maseczką lub częścią odzieży.  • Kup bilet online! Buy a ticket online! Więcej/more: ztm.gda.pl  • Podróżując autobusem/trolejbusem noś maskę!
10:52
Kurs nr 0 do Czernickiego I
Baza na Pogórzu Dolnym05:50
Czernickiego I05:51
Kurs nr 1 do Chylonia Krzywoustego
Czernickiego I05:51
Czernickiego II05:52
Pogórze Górne05:53
Steyera05:54
Sikorskiego [GDY]05:55
Staniewicza05:56
Maciejewicza05:58
Stare Obłuże05:59
Turkusowa06:00
Dąbka - Zespół Szkół06:01
Benisławskiego06:02
Dąbka - Zielona06:03
Bosmańska - Zielona06:05
Alzacka06:06
Oksywie Górne06:08
Muchowskiego06:09
Arciszewskich06:10
Oksywie Dolne06:11
Akademia Marynarki Wojennej06:12
Stocznia Wojenna06:13
Nasypowa06:14
Cechowa06:17
Obłuże Centrum06:19
Hutnicza - Estakada06:21
Hala "Makro"06:22
Hutnicza - Stacja Paliw Lotos06:23
II Urząd Skarbowy06:24
Pucka - Hutnicza06:25
Chylonia Krzywoustego06:26
Kurs nr 2 do Pogórze Dolne
Chylonia Krzywoustego06:37
II Urząd Skarbowy06:38
Hutnicza - Stacja Paliw Lotos06:39
Hala "Makro"06:40
Hutnicza - Estakada06:42
Obłuże Centrum06:45
Cechowa06:46
Nasypowa06:47
Stocznia Wojenna06:49
Akademia Marynarki Wojennej06:50
Oksywie Dolne06:51
Arciszewskich06:52
Muchowskiego06:53
Oksywie Górne06:54
Alzacka06:56
Bosmańska - Zielona06:57
Dąbka - Zielona06:58
Dąbka - Zespół Szkół06:59
Turkusowa07:00
Stare Obłuże07:02
Maciejewicza07:03
Galeria Szperk07:04
Staniewicza07:05
Sikorskiego [GDY]07:06
Steyera07:07
Pogórze - Pogórze Górne07:08
Czernickiego II07:09
Czernickiego I07:10
Pogórze Dolne07:12
Kurs nr 3 do Chylonia Krzywoustego
Pogórze Dolne07:19
Czernickiego I07:20
Czernickiego II07:21
Pogórze Górne07:22
Steyera07:23
Sikorskiego [GDY]07:24
Staniewicza07:25
Maciejewicza07:27
Stare Obłuże07:28
Turkusowa07:30
Dąbka - Zespół Szkół07:31
Benisławskiego07:32
Dąbka - Zielona07:33
Bosmańska - Zielona07:35
Alzacka07:36
Oksywie Górne07:38
Muchowskiego07:39
Arciszewskich07:40
Oksywie Dolne07:41
Akademia Marynarki Wojennej07:42
Stocznia Wojenna07:43
Nasypowa07:44
Cechowa07:47
Obłuże Centrum07:49
Hutnicza - Estakada07:51
Hala "Makro"07:52
Hutnicza - Stacja Paliw Lotos07:53
II Urząd Skarbowy07:54
Pucka - Hutnicza07:55
Chylonia Krzywoustego07:56