• Informujemy: maksymalna liczba osób w pojeździe może wynieść 50% ogólnej liczby miejsc siedzących i stojących. Więcej informacji na ztm.gda.pl  • Przypominamy: w trakcie korzystania z komunikacji miejskiej należy zakrywać usta i nos maseczką lub częścią odzieży.  • Kup bilet online! Buy a ticket online! Więcej/more: ztm.gda.pl  • Podróżując autobusem/trolejbusem noś maskę!
02:38
Kurs nr 0 do Dworzec Główny
Baza Hallera06:04
Dworzec Główny06:14
Kurs nr 1 do "Makro"
Dworzec Główny06:14
Brama Wyżynna06:16
Żabi Kruk06:18
Chmielna06:19
Akademia Muzyczna06:20
Brama Żuławska06:21
Mostek06:22
Miałki Szlak06:23
Węzeł Elbląska06:24
Błonia06:25
Tarcice06:26
Michałki06:28
Rafineria06:29
"Makro"06:30
Kurs nr 2 do Jana z Kolna [GDA]
"Makro"06:38
Dobrowo06:40
Rafineria06:42
Michałki06:43
Tarcice06:45
Błonia06:46
Węzeł Elbląska06:47
Miałki Szlak06:48
Mostek06:49
Brama Żuławska06:51
Akademia Muzyczna06:52
Chmielna06:53
Żabi Kruk06:54
Brama Wyżynna06:58
Dworzec Główny07:00
Wały Piastowskie07:01
Jana z Kolna [GDA]07:03
Kurs nr 3 do "Makro"
Jana z Kolna [GDA]07:11
Wały Piastowskie07:12
Dworzec Główny07:14
Brama Wyżynna07:16
Żabi Kruk07:18
Chmielna07:19
Akademia Muzyczna07:20
Brama Żuławska07:21
Mostek07:22
Miałki Szlak07:23
Węzeł Elbląska07:24
Błonia07:25
Tarcice07:26
Michałki07:28
Rafineria07:29
"Makro"07:30
Kurs nr 4 do Dworzec Główny
"Makro"07:39
Dobrowo07:41
Rafineria07:43
Michałki07:44
Tarcice07:46
Błonia07:47
Węzeł Elbląska07:48
Miałki Szlak07:49
Mostek07:50
Brama Żuławska07:52
Akademia Muzyczna07:53
Chmielna07:54
Żabi Kruk07:55
Brama Wyżynna07:59
Dworzec Główny08:01
Kurs nr 5 do Baza Hallera
Dworzec Główny08:01
Baza Hallera08:11