• Od 01 06 2020 maksymalna liczba osób w pojeździe może wynieść 50% liczby miejsc siedzących i stojących. Szczegóły na: ztm.gda.pl  • Przypominamy: w trakcie korzystania z komunikacji miejskiej należy zakrywać usta i nos maseczką bądź częścią odzieży.   • Podróżując autobusem/trolejbusem noś maskę!
10:03
Kurs nr 0 do Dworzec Główny
Baza Hallera13:44
Dworzec Główny13:54
Kurs nr 1 do Przejazdowo "Makro"
Dworzec Główny13:54
Brama Wyżynna13:56
Żabi Kruk13:58
Chmielna (N/Ż)13:59
Akademia Muzyczna14:00
Brama Żuławska14:01
Mostek14:02
Miałki Szlak (N/Ż)14:03
Węzeł Elbląska (N/Ż)14:04
Błonia14:05
Sztutowska14:08
Tarcice14:10
Michałki (N/Ż)14:12
Rafineria14:13
Przejazdowo "Makro"14:14
Kurs nr 2 do Jana z Kolna [GDA]
Przejazdowo "Makro"14:30
Przejazdowo Dobrowo (N/Ż)14:32
Rafineria14:34
Michałki (N/Ż)14:35
Tarcice14:37
Błonia14:38
Węzeł Elbląska (N/Ż)14:39
Miałki Szlak (N/Ż)14:40
Mostek14:41
Brama Żuławska14:43
Akademia Muzyczna14:44
Chmielna (N/Ż)14:45
Żabi Kruk14:46
Brama Wyżynna14:49
Dworzec Główny14:51
Wały Piastowskie14:52
Jana z Kolna [GDA]14:54
Kurs nr 3 do Przejazdowo "Makro"
Jana z Kolna [GDA]15:01
Wały Piastowskie15:02
Dworzec Główny15:05
Brama Wyżynna15:07
Żabi Kruk15:09
Chmielna (N/Ż)15:10
Akademia Muzyczna15:11
Brama Żuławska15:12
Mostek15:13
Miałki Szlak (N/Ż)15:14
Węzeł Elbląska (N/Ż)15:15
Błonia15:16
Tarcice15:17
Michałki (N/Ż)15:19
Rafineria15:20
Przejazdowo "Makro"15:21
Kurs nr 4 do Jana z Kolna [GDA]
Przejazdowo "Makro"15:30
Przejazdowo Dobrowo (N/Ż)15:32
Rafineria15:34
Michałki (N/Ż)15:35
Tarcice15:37
Błonia15:38
Węzeł Elbląska (N/Ż)15:39
Miałki Szlak (N/Ż)15:40
Mostek15:41
Brama Żuławska15:43
Akademia Muzyczna15:44
Chmielna (N/Ż)15:45
Żabi Kruk15:46
Brama Wyżynna15:49
Dworzec Główny15:51
Wały Piastowskie15:52
Jana z Kolna [GDA]15:54
Kurs nr 5 do Przejazdowo "Makro"
Jana z Kolna [GDA]16:01
Wały Piastowskie16:02
Dworzec Główny16:05
Brama Wyżynna16:07
Żabi Kruk16:09
Chmielna (N/Ż)16:10
Akademia Muzyczna16:11
Brama Żuławska16:12
Mostek16:13
Miałki Szlak (N/Ż)16:14
Węzeł Elbląska (N/Ż)16:15
Błonia16:16
Tarcice16:17
Michałki (N/Ż)16:19
Rafineria16:20
Przejazdowo "Makro"16:21
Kurs nr 6 do Jana z Kolna [GDA]
Przejazdowo "Makro"16:34
Przejazdowo Dobrowo (N/Ż)16:36
Rafineria16:38
Michałki (N/Ż)16:39
Tarcice16:41
Błonia16:42
Węzeł Elbląska (N/Ż)16:43
Miałki Szlak (N/Ż)16:44
Mostek16:45
Brama Żuławska16:47
Akademia Muzyczna16:48
Chmielna (N/Ż)16:49
Żabi Kruk16:50
Brama Wyżynna16:53
Dworzec Główny16:55
Wały Piastowskie16:56
Jana z Kolna [GDA]16:58
Kurs nr 7 do Sztutowska
Jana z Kolna [GDA]17:00
Wały Piastowskie17:01
Dworzec Główny17:04
Brama Wyżynna17:06
Żabi Kruk17:08
Chmielna (N/Ż)17:09
Akademia Muzyczna17:10
Brama Żuławska17:11
Mostek17:12
Miałki Szlak (N/Ż)17:13
Węzeł Elbląska (N/Ż)17:14
Błonia17:15
Sztutowska17:18
Kurs nr 8 do Dworzec Główny
Sztutowska17:19
Tarcice17:21
Błonia17:22
Węzeł Elbląska (N/Ż)17:23
Miałki Szlak (N/Ż)17:24
Mostek17:25
Brama Żuławska17:27
Akademia Muzyczna17:28
Chmielna (N/Ż)17:29
Żabi Kruk17:30
Brama Wyżynna17:34
Dworzec Główny17:36
Kurs nr 9 do Baza Hallera
Dworzec Główny17:36
Baza Hallera17:46