Menu
13:40
Kurs nr 0 do Dworzec Główny | |
---|---|
Baza Hallera | 12:42 |
Dworzec Główny | 12:56 |
Kurs nr 1 do Sztutowska | |
---|---|
Dworzec Główny | 12:56 |
Brama Wyżynna | 12:58 |
Śródmieście SKM | 13:00 |
Żabi Kruk | 13:02 |
Chmielna | 13:03 |
Akademia Muzyczna | 13:04 |
Brama Żuławska | 13:05 |
Mostek | 13:06 |
Miałki Szlak | 13:07 |
Węzeł Elbląska | 13:08 |
Błonia | 13:09 |
Tarcice | 13:10 |
Sztutowska | 13:12 |
Kurs nr 2 do Muzeum II Wojny Światowej | |
---|---|
Sztutowska | 13:25 |
Tarcice | 13:27 |
Błonia | 13:28 |
Węzeł Elbląska | 13:29 |
Miałki Szlak | 13:30 |
Mostek | 13:31 |
Brama Żuławska | 13:33 |
Akademia Muzyczna | 13:34 |
Chmielna | 13:35 |
Żabi Kruk | 13:36 |
Brama Wyżynna | 13:39 |
Dworzec Główny | 13:41 |
Wały Piastowskie | 13:42 |
Europejskie Centrum Solidarności | 13:45 |
Rybaki Górne | 13:48 |
Muzeum II Wojny Światowej | 13:49 |
Kurs nr 3 do Sztutowska | |
---|---|
Muzeum II Wojny Światowej | 14:01 |
Muzeum II Wojny Światowej | 14:01 |
Rybaki Górne | 14:02 |
Europejskie Centrum Solidarności | 14:03 |
Dworzec Główny | 14:08 |
Brama Wyżynna | 14:10 |
Śródmieście SKM | 14:12 |
Żabi Kruk | 14:14 |
Chmielna | 14:15 |
Akademia Muzyczna | 14:16 |
Brama Żuławska | 14:17 |
Mostek | 14:18 |
Miałki Szlak | 14:19 |
Węzeł Elbląska | 14:20 |
Błonia | 14:21 |
Tarcice | 14:22 |
Sztutowska | 14:24 |
Kurs nr 4 do Muzeum II Wojny Światowej | |
---|---|
Sztutowska | 14:30 |
Tarcice | 14:32 |
Błonia | 14:33 |
Węzeł Elbląska | 14:34 |
Miałki Szlak | 14:35 |
Mostek | 14:36 |
Brama Żuławska | 14:38 |
Akademia Muzyczna | 14:39 |
Chmielna | 14:40 |
Żabi Kruk | 14:41 |
Brama Wyżynna | 14:44 |
Dworzec Główny | 14:46 |
Wały Piastowskie | 14:47 |
Europejskie Centrum Solidarności | 14:50 |
Rybaki Górne | 14:53 |
Muzeum II Wojny Światowej | 14:54 |
Kurs nr 5 do Sztutowska | |
---|---|
Muzeum II Wojny Światowej | 15:00 |
Muzeum II Wojny Światowej | 15:00 |
Rybaki Górne | 15:01 |
Europejskie Centrum Solidarności | 15:02 |
Dworzec Główny | 15:08 |
Brama Wyżynna | 15:11 |
Śródmieście SKM | 15:13 |
Żabi Kruk | 15:15 |
Chmielna | 15:16 |
Akademia Muzyczna | 15:17 |
Brama Żuławska | 15:18 |
Mostek | 15:19 |
Miałki Szlak | 15:20 |
Węzeł Elbląska | 15:21 |
Błonia | 15:22 |
Tarcice | 15:23 |
Sztutowska | 15:25 |
Kurs nr 6 do Muzeum II Wojny Światowej | |
---|---|
Sztutowska | 15:30 |
Tarcice | 15:32 |
Błonia | 15:33 |
Węzeł Elbląska | 15:34 |
Miałki Szlak | 15:35 |
Mostek | 15:36 |
Brama Żuławska | 15:38 |
Akademia Muzyczna | 15:39 |
Chmielna | 15:40 |
Żabi Kruk | 15:41 |
Brama Wyżynna | 15:44 |
Dworzec Główny | 15:46 |
Wały Piastowskie | 15:47 |
Europejskie Centrum Solidarności | 15:50 |
Rybaki Górne | 15:53 |
Muzeum II Wojny Światowej | 15:54 |
Kurs nr 7 do Sztutowska | |
---|---|
Muzeum II Wojny Światowej | 16:00 |
Muzeum II Wojny Światowej | 16:00 |
Rybaki Górne | 16:01 |
Europejskie Centrum Solidarności | 16:02 |
Dworzec Główny | 16:08 |
Brama Wyżynna | 16:11 |
Śródmieście SKM | 16:13 |
Żabi Kruk | 16:15 |
Chmielna | 16:16 |
Akademia Muzyczna | 16:17 |
Brama Żuławska | 16:18 |
Mostek | 16:19 |
Miałki Szlak | 16:20 |
Węzeł Elbląska | 16:21 |
Błonia | 16:22 |
Tarcice | 16:23 |
Sztutowska | 16:25 |
Kurs nr 8 do Dworzec Główny | |
---|---|
Sztutowska | 16:30 |
Tarcice | 16:32 |
Błonia | 16:33 |
Węzeł Elbląska | 16:34 |
Miałki Szlak | 16:35 |
Mostek | 16:36 |
Brama Żuławska | 16:38 |
Akademia Muzyczna | 16:39 |
Chmielna | 16:40 |
Żabi Kruk | 16:41 |
Brama Wyżynna | 16:44 |
Dworzec Główny | 16:46 |
Kurs nr 9 do Baza Hallera | |
---|---|
Dworzec Główny | 16:46 |
Baza Hallera | 16:56 |