• Przypominamy: do odwołania zawieszona została sprzedaż biletów w pojazdach komunikacji miejskiej w Gdańsku.  • Podróżując autobusem/trolejbusem noś maskę!
19:26
Kurs nr 0 do Matejki
Baza Hallera05:19
Matejki05:27
Kurs nr 1 do Kiełpino Górne
Matejki05:27
Siedlicka05:28
Kręta05:29
Jarowa05:30
Pomorskie Szkoły Rzemiosł05:31
Schumana05:32
Schuberta05:33
Park Naukowo - Technologiczny05:35
Nowolipie05:37
Emaus05:39
Siedlce05:40
Siedlce05:41
Emaus05:42
Zielony Stok05:43
Pagórkowa05:44
Myśliwska [GDA]05:45
Lipowa [GDA]05:46
Damroki05:48
Pólnicy05:48
Źródlana05:49
Jasień Działki05:51
Życzliwa05:52
Węzeł Karczemki05:53
Szczęśliwa05:54
Karczemki [GDA]05:57
Gostyńska Szpital05:58
Otomińska05:59
Kiełpino - Szkoła06:00
Łapińska06:01
Kiełpino Górne06:02
Kurs nr 2 do Wrzeszcz PKP
Kiełpino Górne06:05
Łapińska06:06
Kiełpino - Szkoła06:07
Otomińska06:08
Gostyńska Szpital06:09
Karczemki [GDA]06:10
Przytulna06:14
Szczęśliwa06:15
Węzeł Karczemki06:16
Życzliwa06:17
Jasień Działki06:18
Źródlana06:20
Zwierzyniecka06:21
Pólnicy06:22
Damroki06:23
Lipowa [GDA]06:25
Myśliwska [GDA]06:26
Pagórkowa06:27
Zielony Stok06:28
Emaus06:29
Siedlce06:30
Emaus06:33
Park Naukowo - Technologiczny06:35
Schuberta06:36
Schumana06:37
Pomorskie Szkoły Rzemiosł06:38
Jarowa06:39
Kręta06:40
Siedlicka06:41
Uphagena06:44
Wrzeszcz PKP06:47
Kurs nr 3 do Kiełpino Górne
Wrzeszcz PKP07:20
Wrzeszcz PKP07:20
Jaśkowa Dolina07:22
Matejki07:24
Siedlicka07:25
Kręta07:26
Jarowa07:27
Pomorskie Szkoły Rzemiosł07:28
Schumana07:29
Schuberta07:30
Park Naukowo - Technologiczny07:32
Nowolipie07:34
Emaus07:36
Siedlce07:37
Siedlce07:38
Emaus07:39
Zielony Stok07:40
Pagórkowa07:41
Myśliwska [GDA]07:42
Lipowa [GDA]07:43
Damroki07:45
Pólnicy07:46
Źródlana07:47
Jasień Działki07:49
Życzliwa07:50
Węzeł Karczemki07:51
Szczęśliwa07:52
Karczemki [GDA]07:55
Gostyńska Szpital07:56
Otomińska07:57
Kiełpino - Szkoła07:58
Lipuska07:59
Łapińska08:00
Kiełpino Górne08:01
Kurs nr 4 do Wrzeszcz PKP
Kiełpino Górne08:05
Łapińska08:06
Lipuska08:07
Kiełpino - Szkoła08:08
Otomińska08:09
Gostyńska Szpital08:10
Karczemki [GDA]08:11
Przytulna08:15
Szczęśliwa08:16
Węzeł Karczemki08:17
Życzliwa08:18
Jasień Działki08:19
Źródlana08:21
Zwierzyniecka08:22
Pólnicy08:23
Damroki08:24
Lipowa [GDA]08:26
Myśliwska [GDA]08:27
Pagórkowa08:28
Zielony Stok08:29
Emaus08:30
Siedlce08:31
Emaus08:34
Park Naukowo - Technologiczny08:36
Schuberta08:37
Schumana08:38
Pomorskie Szkoły Rzemiosł08:39
Jarowa08:40
Kręta08:41
Siedlicka08:42
Uphagena08:45
Wrzeszcz PKP08:48
Kurs nr 5 do Kiełpino Górne
Wrzeszcz PKP09:20
Wrzeszcz PKP09:20
Jaśkowa Dolina09:22
Matejki09:24
Siedlicka09:25
Kręta09:26
Jarowa09:27
Pomorskie Szkoły Rzemiosł09:28
Schumana09:29
Schuberta09:30
Park Naukowo - Technologiczny09:32
Nowolipie09:34
Emaus09:36
Siedlce09:37
Siedlce09:38
Emaus09:39
Zielony Stok09:40
Pagórkowa09:41
Myśliwska [GDA]09:42
Lipowa [GDA]09:43
Damroki09:45
Pólnicy09:46
Źródlana09:47
Jasień Działki09:49
Życzliwa09:50
Węzeł Karczemki09:51
Szczęśliwa09:52
Karczemki [GDA]09:55
Gostyńska Szpital09:56
Otomińska09:57
Kiełpino - Szkoła09:58
Lipuska09:59
Łapińska10:00
Kiełpino Górne10:01
Kurs nr 6 do Wrzeszcz PKP
Kiełpino Górne10:05
Łapińska10:06
Lipuska10:07
Kiełpino - Szkoła10:08
Otomińska10:09
Gostyńska Szpital10:10
Karczemki [GDA]10:11
Przytulna10:15
Szczęśliwa10:16
Węzeł Karczemki10:17
Życzliwa10:18
Jasień Działki10:19
Źródlana10:21
Zwierzyniecka10:22
Pólnicy10:23
Damroki10:24
Lipowa [GDA]10:26
Myśliwska [GDA]10:27
Pagórkowa10:28
Zielony Stok10:29
Emaus10:30
Siedlce10:31
Emaus10:34
Park Naukowo - Technologiczny10:36
Schuberta10:37
Schumana10:38
Pomorskie Szkoły Rzemiosł10:39
Jarowa10:40
Kręta10:41
Siedlicka10:42
Uphagena10:45
Wrzeszcz PKP10:48
Kurs nr 7 do Kiełpino Górne
Wrzeszcz PKP11:18
Wrzeszcz PKP11:18
Jaśkowa Dolina11:20
Matejki11:22
Siedlicka11:23
Kręta11:24
Jarowa11:25
Pomorskie Szkoły Rzemiosł11:26
Schumana11:27
Schuberta11:28
Park Naukowo - Technologiczny11:30
Nowolipie11:32
Emaus11:34
Siedlce11:35
Siedlce11:36
Emaus11:37
Zielony Stok11:38
Pagórkowa11:39
Myśliwska [GDA]11:40
Lipowa [GDA]11:41
Damroki11:43
Pólnicy11:44
Źródlana11:45
Jasień Działki11:47
Życzliwa11:48
Węzeł Karczemki11:49
Szczęśliwa11:50
Karczemki [GDA]11:53
Gostyńska Szpital11:54
Otomińska11:55
Kiełpino - Szkoła11:56
Lipuska11:57
Łapińska11:58
Kiełpino Górne11:59
Kurs nr 8 do Wrzeszcz PKP
Kiełpino Górne12:05
Łapińska12:06
Lipuska12:07
Kiełpino - Szkoła12:08
Otomińska12:09
Gostyńska Szpital12:10
Karczemki [GDA]12:11
Przytulna12:15
Szczęśliwa12:16
Węzeł Karczemki12:17
Życzliwa12:18
Jasień Działki12:19
Źródlana12:21
Zwierzyniecka12:22
Pólnicy12:23
Damroki12:24
Lipowa [GDA]12:26
Myśliwska [GDA]12:27
Pagórkowa12:28
Zielony Stok12:29
Emaus12:30
Siedlce12:31
Emaus12:34
Park Naukowo - Technologiczny12:36
Schuberta12:37
Schumana12:38
Pomorskie Szkoły Rzemiosł12:39
Jarowa12:40
Kręta12:41
Siedlicka12:42
Uphagena12:45
Wrzeszcz PKP12:48
Kurs nr 9 do Kiełpino Górne
Wrzeszcz PKP13:18
Wrzeszcz PKP13:18
Jaśkowa Dolina13:21
Matejki13:23
Siedlicka13:24
Kręta13:25
Jarowa13:26
Pomorskie Szkoły Rzemiosł13:27
Schumana13:28
Schuberta13:30
Park Naukowo - Technologiczny13:32
Nowolipie13:34
Emaus13:36
Siedlce13:37
Siedlce13:38
Emaus13:39
Zielony Stok13:40
Pagórkowa13:41
Myśliwska [GDA]13:42
Lipowa [GDA]13:44
Damroki13:46
Pólnicy13:47
Źródlana13:48
Jasień Działki13:50
Życzliwa13:51
Węzeł Karczemki13:52
Szczęśliwa13:53
Karczemki [GDA]13:56
Gostyńska Szpital13:57
Otomińska13:58
Kiełpino - Szkoła13:59
Lipuska14:00
Łapińska14:01
Kiełpino Górne14:02
Kurs nr 10 do Wrzeszcz PKP
Kiełpino Górne14:07
Łapińska14:08
Lipuska14:09
Kiełpino - Szkoła14:10
Otomińska14:11
Gostyńska Szpital14:12
Karczemki [GDA]14:13
Przytulna14:17
Szczęśliwa14:18
Węzeł Karczemki14:19
Życzliwa14:20
Jasień Działki14:21
Źródlana14:23
Zwierzyniecka14:24
Pólnicy14:25
Damroki14:26
Lipowa [GDA]14:28
Myśliwska [GDA]14:29
Pagórkowa14:30
Zielony Stok14:31
Emaus14:32
Siedlce14:33
Emaus14:36
Park Naukowo - Technologiczny14:38
Schuberta14:39
Schumana14:40
Pomorskie Szkoły Rzemiosł14:41
Jarowa14:42
Kręta14:43
Siedlicka14:44
Uphagena14:47
Wrzeszcz PKP14:50
Kurs nr 11 do Kiełpino Górne
Wrzeszcz PKP15:18
Wrzeszcz PKP15:18
Jaśkowa Dolina15:21
Matejki15:23
Siedlicka15:24
Kręta15:25
Jarowa15:26
Pomorskie Szkoły Rzemiosł15:27
Schumana15:28
Schuberta15:30
Park Naukowo - Technologiczny15:32
Nowolipie15:34
Emaus15:36
Siedlce15:37
Siedlce15:38
Emaus15:39
Zielony Stok15:40
Pagórkowa15:41
Myśliwska [GDA]15:42
Lipowa [GDA]15:44
Damroki15:46
Pólnicy15:47
Źródlana15:48
Jasień Działki15:50
Życzliwa15:51
Węzeł Karczemki15:52
Szczęśliwa15:53
Karczemki [GDA]15:56
Gostyńska Szpital15:57
Otomińska15:58
Kiełpino - Szkoła15:59
Lipuska16:00
Łapińska16:01
Kiełpino Górne16:02
Kurs nr 12 do Wrzeszcz PKP
Kiełpino Górne16:07
Łapińska16:08
Lipuska16:09
Kiełpino - Szkoła16:10
Otomińska16:11
Gostyńska Szpital16:12
Karczemki [GDA]16:13
Przytulna16:17
Szczęśliwa16:18
Węzeł Karczemki16:19
Życzliwa16:20
Jasień Działki16:21
Źródlana16:23
Zwierzyniecka16:24
Pólnicy16:25
Damroki16:26
Lipowa [GDA]16:28
Myśliwska [GDA]16:29
Pagórkowa16:30
Zielony Stok16:31
Emaus16:32
Siedlce16:33
Emaus16:36
Park Naukowo - Technologiczny16:38
Schuberta16:39
Schumana16:40
Pomorskie Szkoły Rzemiosł16:41
Jarowa16:42
Kręta16:43
Siedlicka16:44
Uphagena16:47
Wrzeszcz PKP16:50
Kurs nr 13 do Kiełpino Górne
Wrzeszcz PKP17:18
Wrzeszcz PKP17:18
Jaśkowa Dolina17:21
Matejki17:23
Siedlicka17:24
Kręta17:25
Jarowa17:26
Pomorskie Szkoły Rzemiosł17:27
Schumana17:28
Schuberta17:30
Park Naukowo - Technologiczny17:32
Nowolipie17:34
Emaus17:36
Siedlce17:37
Siedlce17:38
Emaus17:39
Zielony Stok17:40
Pagórkowa17:41
Myśliwska [GDA]17:42
Lipowa [GDA]17:44
Damroki17:46
Pólnicy17:47
Źródlana17:48
Jasień Działki17:50
Życzliwa17:51
Węzeł Karczemki17:52
Szczęśliwa17:53
Karczemki [GDA]17:56
Gostyńska Szpital17:57
Otomińska17:58
Kiełpino - Szkoła17:59
Lipuska18:00
Łapińska18:01
Kiełpino Górne18:02
Kurs nr 14 do Wrzeszcz PKP
Kiełpino Górne18:07
Łapińska18:08
Lipuska18:09
Kiełpino - Szkoła18:10
Otomińska18:11
Gostyńska Szpital18:12
Karczemki [GDA]18:13
Przytulna18:17
Szczęśliwa18:18
Węzeł Karczemki18:19
Życzliwa18:20
Jasień Działki18:21
Źródlana18:23
Zwierzyniecka18:24
Pólnicy18:25
Damroki18:26
Lipowa [GDA]18:28
Myśliwska [GDA]18:29
Pagórkowa18:30
Zielony Stok18:31
Emaus18:32
Siedlce18:33
Emaus18:36
Park Naukowo - Technologiczny18:38
Schuberta18:39
Schumana18:40
Pomorskie Szkoły Rzemiosł18:41
Jarowa18:42
Kręta18:43
Siedlicka18:44
Uphagena18:47
Wrzeszcz PKP18:50
Kurs nr 15 do Kiełpino Górne
Wrzeszcz PKP19:20
Wrzeszcz PKP19:20
Jaśkowa Dolina19:22
Matejki19:24
Siedlicka19:25
Kręta19:26
Jarowa19:27
Pomorskie Szkoły Rzemiosł19:28
Schumana19:29
Schuberta19:30
Park Naukowo - Technologiczny19:32
Nowolipie19:34
Emaus19:36
Siedlce19:37
Siedlce19:38
Emaus19:39
Zielony Stok19:40
Pagórkowa19:41
Myśliwska [GDA]19:42
Lipowa [GDA]19:43
Damroki19:45
Pólnicy19:46
Źródlana19:47
Jasień Działki19:49
Życzliwa19:50
Węzeł Karczemki19:51
Szczęśliwa19:52
Karczemki [GDA]19:55
Gostyńska Szpital19:56
Otomińska19:57
Kiełpino - Szkoła19:58
Lipuska19:59
Łapińska20:00
Kiełpino Górne20:01
Kurs nr 16 do Wrzeszcz PKP
Kiełpino Górne20:05
Łapińska20:06
Lipuska20:07
Kiełpino - Szkoła20:08
Otomińska20:09
Gostyńska Szpital20:10
Karczemki [GDA]20:11
Przytulna20:15
Szczęśliwa20:16
Węzeł Karczemki20:17
Życzliwa20:18
Jasień Działki20:19
Źródlana20:21
Zwierzyniecka20:22
Pólnicy20:23
Damroki20:24
Lipowa [GDA]20:26
Myśliwska [GDA]20:27
Pagórkowa20:28
Zielony Stok20:29
Emaus20:30
Siedlce20:31
Emaus20:34
Park Naukowo - Technologiczny20:36
Schuberta20:37
Schumana20:38
Pomorskie Szkoły Rzemiosł20:39
Jarowa20:40
Kręta20:41
Siedlicka20:42
Uphagena20:45
Wrzeszcz PKP20:48
Kurs nr 17 do Baza Hallera
Wrzeszcz PKP20:48
Baza Hallera20:58