• 02.10.2022 r. (niedziela) biegi uliczne w Gdańsku - tymczasowe zmiany w komunikacji miejskiej. Więcej na: ztm.gda.pl
00:29
Kurs nr 0 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Osowa PKP05:05
Osowa PKP05:06
Konkordii05:07
Biwakowa05:08
Niedziałkowskiego05:09
Barniewicka05:11
Nowa05:12
Sopocka05:13
Odyseusza05:14
Osowa Obwodnica05:15
Rynarzewo05:18
Cystersów05:21
Oliwa - Pętla Tramwajowa05:23
Oliwa - Pętla Tramwajowa05:24
Kurs nr 1 do Owczarnia
Oliwa - Pętla Tramwajowa05:36
Oliwa - Pętla Tramwajowa05:37
Cystersów05:41
Rynarzewo05:44
Osowa Obwodnica05:48
Sopocka05:50
Nowa05:51
Barniewicka05:53
Niedziałkowskiego05:55
Biwakowa05:56
Konkordii05:57
Osowa PKP05:58
Nowy Świat05:59
Oriona06:00
Przesypownia06:01
Keplera06:02
Wodnika06:04
Owczarnia06:05
Kurs nr 2 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Owczarnia06:05
Owczarnia06:07
Wodnika06:08
Keplera06:09
Osowa Przesypownia06:11
Oriona06:12
Nowy Świat06:13
Osowa PKP06:14
Osowa PKP06:15
Konkordii06:16
Biwakowa06:17
Niedziałkowskiego06:18
Barniewicka06:20
Nowa06:21
Sopocka06:22
Odyseusza06:23
Osowa Obwodnica06:24
Rynarzewo06:27
Cystersów06:30
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:32
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:33
Kurs nr 5 do Owczarnia
Oliwa - Pętla Tramwajowa08:15
Oliwa - Pętla Tramwajowa08:16
Cystersów08:20
Rynarzewo08:23
Osowa Obwodnica08:27
Sopocka08:30
Nowa08:31
Barniewicka08:33
Niedziałkowskiego08:35
Biwakowa08:36
Konkordii08:37
Osowa PKP08:38
Nowy Świat08:39
Oriona08:40
Przesypownia08:41
Keplera08:42
Wodnika08:44
Owczarnia08:45
Kurs nr 6 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Owczarnia09:04
Owczarnia09:06
Wodnika09:07
Keplera09:08
Osowa Przesypownia09:10
Oriona09:11
Nowy Świat09:12
Osowa PKP09:13
Osowa PKP09:14
Konkordii09:15
Biwakowa09:16
Niedziałkowskiego09:17
Barniewicka09:19
Nowa09:20
Sopocka09:21
Odyseusza09:22
Osowa Obwodnica09:23
Rynarzewo09:26
Cystersów09:29
Oliwa - Pętla Tramwajowa09:31
Oliwa - Pętla Tramwajowa09:32
Kurs nr 9 do Owczarnia
Oliwa - Pętla Tramwajowa11:15
Oliwa - Pętla Tramwajowa11:16
Cystersów11:20
Rynarzewo11:23
Osowa Obwodnica11:27
Sopocka11:30
Nowa11:31
Barniewicka11:33
Niedziałkowskiego11:35
Biwakowa11:36
Konkordii11:37
Osowa PKP11:38
Nowy Świat11:39
Oriona11:40
Przesypownia11:41
Keplera11:42
Wodnika11:44
Owczarnia11:45
Kurs nr 10 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Owczarnia12:01
Owczarnia12:03
Wodnika12:04
Keplera12:05
Osowa Przesypownia12:07
Oriona12:08
Nowy Świat12:09
Osowa PKP12:10
Osowa PKP12:11
Konkordii12:12
Biwakowa12:13
Niedziałkowskiego12:14
Barniewicka12:16
Nowa12:17
Sopocka12:19
Odyseusza12:20
Osowa Obwodnica12:21
Rynarzewo12:24
Cystersów12:28
Oliwa - Pętla Tramwajowa12:31
Oliwa - Pętla Tramwajowa12:32
Kurs nr 13 do Owczarnia
Oliwa - Pętla Tramwajowa14:15
Oliwa - Pętla Tramwajowa14:16
Cystersów14:20
Rynarzewo14:23
Osowa Obwodnica14:27
Sopocka14:30
Nowa14:31
Barniewicka14:33
Niedziałkowskiego14:35
Biwakowa14:36
Konkordii14:37
Osowa PKP14:38
Nowy Świat14:39
Oriona14:40
Przesypownia14:41
Keplera14:42
Wodnika14:44
Owczarnia14:45
Kurs nr 14 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Owczarnia15:01
Owczarnia15:03
Wodnika15:04
Keplera15:05
Osowa Przesypownia15:07
Oriona15:08
Nowy Świat15:09
Osowa PKP15:10
Osowa PKP15:11
Konkordii15:12
Biwakowa15:13
Niedziałkowskiego15:14
Barniewicka15:16
Nowa15:17
Sopocka15:19
Odyseusza15:20
Osowa Obwodnica15:21
Rynarzewo15:24
Cystersów15:28
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:31
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:32
Kurs nr 17 do Owczarnia
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:15
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:16
Cystersów17:20
Rynarzewo17:23
Osowa Obwodnica17:27
Sopocka17:30
Nowa17:31
Barniewicka17:33
Niedziałkowskiego17:35
Biwakowa17:36
Konkordii17:37
Osowa PKP17:38
Nowy Świat17:39
Oriona17:40
Przesypownia17:41
Keplera17:42
Wodnika17:44
Owczarnia17:45
Kurs nr 18 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Owczarnia18:01
Owczarnia18:03
Wodnika18:04
Keplera18:05
Osowa Przesypownia18:07
Oriona18:08
Nowy Świat18:09
Osowa PKP18:10
Osowa PKP18:11
Konkordii18:12
Biwakowa18:13
Niedziałkowskiego18:14
Barniewicka18:16
Nowa18:17
Sopocka18:19
Odyseusza18:20
Osowa Obwodnica18:21
Rynarzewo18:24
Cystersów18:28
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:31
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:32
Kurs nr 21 do Owczarnia
Oliwa - Pętla Tramwajowa20:15
Oliwa - Pętla Tramwajowa20:16
Cystersów20:20
Rynarzewo20:23
Osowa Obwodnica20:27
Sopocka20:30
Nowa20:31
Barniewicka20:33
Niedziałkowskiego20:35
Biwakowa20:36
Konkordii20:37
Osowa PKP20:38
Nowy Świat20:39
Oriona20:40
Przesypownia20:41
Keplera20:42
Wodnika20:44
Owczarnia20:45
Kurs nr 22 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Owczarnia21:01
Owczarnia21:03
Wodnika21:04
Keplera21:05
Osowa Przesypownia21:07
Oriona21:08
Nowy Świat21:09
Osowa PKP21:10
Osowa PKP21:11
Konkordii21:12
Biwakowa21:13
Niedziałkowskiego21:14
Barniewicka21:16
Nowa21:17
Sopocka21:18
Odyseusza21:19
Osowa Obwodnica21:20
Rynarzewo21:23
Cystersów21:26
Oliwa - Pętla Tramwajowa21:28
Oliwa - Pętla Tramwajowa21:29