10:11
Kurs nr 3 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Wrzeszcz PKP06:14
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:24
Kurs nr 4 do Owczarnia
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:36
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:37
Cystersów06:41
Rynarzewo06:44
Osowa Obwodnica06:48
Sopocka06:51
Nowa06:52
Barniewicka06:54
Niedziałkowskiego06:56
Biwakowa06:57
Konkordii06:58
Osowa PKP06:59
Nowy Świat07:00
Oriona07:01
Przesypownia07:02
Keplera07:03
Wodnika07:05
Owczarnia07:06
Kurs nr 5 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Owczarnia07:21
Owczarnia07:23
Wodnika07:24
Keplera07:25
Osowa Przesypownia07:27
Oriona07:28
Nowy Świat07:29
Osowa PKP07:30
Osowa PKP07:31
Konkordii07:32
Biwakowa07:33
Niedziałkowskiego07:34
Barniewicka07:36
Nowa07:37
Sopocka07:39
Odyseusza07:40
Osowa Obwodnica07:41
Rynarzewo07:45
Cystersów07:50
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:52
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:53
Kurs nr 16 do Owczarnia
Oliwa - Pętla Tramwajowa16:16
Oliwa - Pętla Tramwajowa16:17
Cystersów16:22
Rynarzewo16:27
Osowa Obwodnica16:33
Sopocka16:37
Nowa16:39
Barniewicka16:41
Niedziałkowskiego16:43
Biwakowa16:44
Konkordii16:45
Osowa PKP16:46
Nowy Świat16:47
Oriona16:48
Przesypownia16:49
Keplera16:50
Wodnika16:52
Owczarnia16:53
Kurs nr 17 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Owczarnia17:11
Owczarnia17:13
Wodnika17:14
Keplera17:15
Osowa Przesypownia17:17
Oriona17:18
Nowy Świat17:19
Osowa PKP17:20
Osowa PKP17:21
Konkordii17:22
Biwakowa17:23
Niedziałkowskiego17:24
Barniewicka17:26
Nowa17:27
Sopocka17:29
Odyseusza17:30
Osowa Obwodnica17:32
Rynarzewo17:36
Cystersów17:40
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:43
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:44