• Przypominamy: do odwołania zawieszona została sprzedaż biletów w pojazdach komunikacji miejskiej w Gdańsku.  • Podróżując autobusem/trolejbusem noś maskę!
17:46
Kurs nr 0 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Baza Hallera04:52
Oliwa - Pętla Tramwajowa05:02
Kurs nr 1 do Port Lotniczy
Oliwa - Pętla Tramwajowa05:02
Oliwa - Pętla Tramwajowa05:03
Cystersów05:07
Rynarzewo05:10
Osowa Obwodnica05:14
Sopocka05:16
Nowa05:17
Barniewicka05:19
Niedziałkowskiego05:21
Biwakowa05:22
Konkordii05:23
Osowa PKP05:24
Nowy Świat05:25
Oriona05:26
Przesypownia05:27
Keplera05:28
Wodnika05:30
Owczarnia05:31
Meteorytowa05:32
Telewizyjna05:36
Ikara05:39
Firoga05:43
Terminal - Cargo05:44
Port Lotniczy05:46
Kurs nr 2 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Port Lotniczy05:53
Port Lotniczy05:54
Terminal - Cargo05:55
Firoga05:57
Radarowa05:59
Ikara06:01
Telewizyjna06:03
Meteorytowa06:06
Owczarnia06:08
Wodnika06:09
Keplera06:10
Osowa Przesypownia06:12
Oriona06:13
Nowy Świat06:14
Osowa PKP06:15
Konkordii06:16
Biwakowa06:17
Niedziałkowskiego06:18
Barniewicka06:20
Nowa06:21
Sopocka06:22
Osowa Obwodnica06:24
Rynarzewo06:27
Cystersów06:30
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:32
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:33
Kurs nr 5 do Port Lotniczy
Oliwa - Pętla Tramwajowa08:19
Oliwa - Pętla Tramwajowa08:20
Cystersów08:24
Rynarzewo08:27
Osowa Obwodnica08:31
Sopocka08:34
Nowa08:35
Barniewicka08:37
Niedziałkowskiego08:39
Biwakowa08:40
Konkordii08:41
Osowa PKP08:42
Nowy Świat08:43
Oriona08:44
Przesypownia08:45
Keplera08:46
Wodnika08:48
Owczarnia08:49
Meteorytowa08:50
Telewizyjna08:54
Ikara08:56
Firoga09:00
Terminal - Cargo09:01
Port Lotniczy09:03
Kurs nr 6 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Port Lotniczy09:19
Port Lotniczy09:20
Terminal - Cargo09:21
Firoga09:23
Radarowa09:25
Ikara09:27
Telewizyjna09:29
Meteorytowa09:32
Owczarnia09:34
Wodnika09:35
Keplera09:36
Osowa Przesypownia09:38
Oriona09:39
Nowy Świat09:40
Osowa PKP09:41
Konkordii09:42
Biwakowa09:43
Niedziałkowskiego09:44
Barniewicka09:46
Nowa09:47
Sopocka09:48
Osowa Obwodnica09:50
Rynarzewo09:53
Cystersów09:56
Oliwa - Pętla Tramwajowa09:58
Oliwa - Pętla Tramwajowa09:59
Kurs nr 9 do Port Lotniczy
Oliwa - Pętla Tramwajowa12:13
Oliwa - Pętla Tramwajowa12:14
Cystersów12:18
Rynarzewo12:21
Osowa Obwodnica12:25
Sopocka12:28
Nowa12:29
Barniewicka12:31
Niedziałkowskiego12:33
Biwakowa12:34
Konkordii12:35
Osowa PKP12:36
Nowy Świat12:37
Oriona12:38
Przesypownia12:39
Keplera12:40
Wodnika12:42
Owczarnia12:43
Meteorytowa12:44
Telewizyjna12:48
Ikara12:51
Firoga12:55
Terminal - Cargo12:56
Port Lotniczy12:58
Kurs nr 10 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Port Lotniczy13:18
Port Lotniczy13:19
Terminal - Cargo13:20
Firoga13:22
Radarowa13:25
Ikara13:27
Telewizyjna13:29
Meteorytowa13:32
Owczarnia13:34
Wodnika13:35
Keplera13:36
Osowa Przesypownia13:38
Oriona13:39
Nowy Świat13:40
Osowa PKP13:41
Konkordii13:42
Biwakowa13:43
Niedziałkowskiego13:44
Barniewicka13:46
Nowa13:47
Sopocka13:49
Osowa Obwodnica13:51
Rynarzewo13:54
Cystersów13:58
Oliwa - Pętla Tramwajowa14:01
Oliwa - Pętla Tramwajowa14:02
Kurs nr 13 do Port Lotniczy
Oliwa - Pętla Tramwajowa16:13
Oliwa - Pętla Tramwajowa16:14
Cystersów16:18
Rynarzewo16:21
Osowa Obwodnica16:25
Sopocka16:28
Nowa16:29
Barniewicka16:31
Niedziałkowskiego16:33
Biwakowa16:34
Konkordii16:35
Osowa PKP16:36
Nowy Świat16:37
Oriona16:38
Przesypownia16:39
Keplera16:40
Wodnika16:42
Owczarnia16:43
Meteorytowa16:44
Telewizyjna16:48
Ikara16:50
Firoga16:54
Terminal - Cargo16:55
Port Lotniczy16:57
Kurs nr 14 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Port Lotniczy17:18
Port Lotniczy17:19
Terminal - Cargo17:20
Firoga17:22
Radarowa17:25
Ikara17:27
Telewizyjna17:29
Meteorytowa17:32
Owczarnia17:34
Wodnika17:35
Keplera17:36
Osowa Przesypownia17:38
Oriona17:39
Nowy Świat17:40
Osowa PKP17:41
Konkordii17:42
Biwakowa17:43
Niedziałkowskiego17:44
Barniewicka17:46
Nowa17:47
Sopocka17:49
Osowa Obwodnica17:51
Rynarzewo17:54
Cystersów17:58
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:01
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:02
Kurs nr 19 do Port Lotniczy
Oliwa - Pętla Tramwajowa21:13
Oliwa - Pętla Tramwajowa21:14
Cystersów21:18
Rynarzewo21:21
Osowa Obwodnica21:25
Sopocka21:27
Nowa21:28
Barniewicka21:30
Niedziałkowskiego21:32
Biwakowa21:33
Konkordii21:34
Osowa PKP21:35
Nowy Świat21:36
Oriona21:37
Przesypownia21:38
Keplera21:39
Wodnika21:41
Owczarnia21:42
Meteorytowa21:43
Telewizyjna21:47
Ikara21:49
Firoga21:53
Terminal - Cargo21:54
Port Lotniczy21:56
Kurs nr 20 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Port Lotniczy22:13
Port Lotniczy22:14
Terminal - Cargo22:15
Firoga22:17
Radarowa22:19
Ikara22:21
Telewizyjna22:23
Meteorytowa22:26
Owczarnia22:28
Wodnika22:29
Keplera22:30
Osowa Przesypownia22:32
Oriona22:33
Nowy Świat22:34
Osowa PKP22:35
Konkordii22:36
Biwakowa22:37
Niedziałkowskiego22:38
Barniewicka22:40
Nowa22:41
Sopocka22:42
Osowa Obwodnica22:44
Rynarzewo22:47
Cystersów22:50
Oliwa - Pętla Tramwajowa22:52
Oliwa - Pętla Tramwajowa22:53
Kurs nr 21 do Baza Hallera
Oliwa - Pętla Tramwajowa22:53
Baza Hallera23:03