• Uwaga! Objazd na trasach linii N2 i N6 od nocy z 28/29.09. Zmiany dotyczą Nowego Portu i Brzeźna. Szczegóły: ztm.gda.pl   • Uwaga ! Skrócona trasa linii 148, autobusy kursują między przystankami Żabianka SKM - Brzeźno PCK. Szczegóły: ztm.gda.pl   • 02.10.2022 r. (niedziela) biegi uliczne w Gdańsku - tymczasowe zmiany w komunikacji miejskiej. Więcej na: ztm.gda.pl
15:50
Kurs nr 0 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Baza Hallera05:06
Oliwa - Pętla Tramwajowa05:21
Kurs nr 1 do Owczarnia
Oliwa - Pętla Tramwajowa05:21
Oliwa - Pętla Tramwajowa05:22
Cystersów05:26
Rynarzewo05:29
Osowa Obwodnica05:33
Sopocka05:36
Nowa05:37
Barniewicka05:39
Niedziałkowskiego05:41
Biwakowa05:42
Konkordii05:43
Osowa PKP05:44
Nowy Świat05:45
Oriona05:46
Przesypownia05:47
Keplera05:48
Wodnika05:50
Owczarnia05:51
Kurs nr 2 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Owczarnia05:56
Owczarnia05:58
Wodnika05:59
Keplera06:00
Osowa Przesypownia06:02
Oriona06:03
Nowy Świat06:04
Osowa PKP06:05
Osowa PKP06:06
Konkordii06:07
Biwakowa06:08
Niedziałkowskiego06:09
Barniewicka06:11
Nowa06:12
Sopocka06:14
Odyseusza06:15
Osowa Obwodnica06:16
Rynarzewo06:20
Cystersów06:25
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:27
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:28
Kurs nr 5 do Owczarnia
Oliwa - Pętla Tramwajowa08:49
Oliwa - Pętla Tramwajowa08:50
Cystersów08:54
Rynarzewo08:57
Osowa Obwodnica09:01
Sopocka09:04
Nowa09:05
Barniewicka09:07
Niedziałkowskiego09:09
Biwakowa09:10
Konkordii09:11
Osowa PKP09:12
Nowy Świat09:13
Oriona09:14
Przesypownia09:15
Keplera09:16
Wodnika09:18
Owczarnia09:19
Kurs nr 6 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Owczarnia09:32
Owczarnia09:34
Wodnika09:35
Keplera09:36
Osowa Przesypownia09:38
Oriona09:39
Nowy Świat09:40
Osowa PKP09:41
Osowa PKP09:42
Konkordii09:43
Biwakowa09:44
Niedziałkowskiego09:45
Barniewicka09:47
Nowa09:48
Sopocka09:50
Odyseusza09:51
Osowa Obwodnica09:52
Rynarzewo09:56
Cystersów09:59
Oliwa - Pętla Tramwajowa10:01
Oliwa - Pętla Tramwajowa10:02
Kurs nr 7 do Owczarnia
Oliwa - Pętla Tramwajowa10:49
Oliwa - Pętla Tramwajowa10:50
Cystersów10:54
Rynarzewo10:57
Osowa Obwodnica11:01
Sopocka11:04
Nowa11:05
Barniewicka11:07
Niedziałkowskiego11:09
Biwakowa11:10
Konkordii11:11
Osowa PKP11:12
Nowy Świat11:13
Oriona11:14
Przesypownia11:15
Keplera11:16
Wodnika11:18
Owczarnia11:19
Kurs nr 8 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Owczarnia11:32
Owczarnia11:34
Wodnika11:35
Keplera11:36
Osowa Przesypownia11:38
Oriona11:39
Nowy Świat11:40
Osowa PKP11:41
Osowa PKP11:42
Konkordii11:43
Biwakowa11:44
Niedziałkowskiego11:45
Barniewicka11:47
Nowa11:48
Sopocka11:50
Odyseusza11:51
Osowa Obwodnica11:52
Rynarzewo11:56
Cystersów11:59
Oliwa - Pętla Tramwajowa12:01
Oliwa - Pętla Tramwajowa12:02
Kurs nr 9 do Owczarnia
Oliwa - Pętla Tramwajowa12:49
Oliwa - Pętla Tramwajowa12:50
Cystersów12:54
Rynarzewo12:57
Osowa Obwodnica13:01
Sopocka13:04
Nowa13:06
Barniewicka13:08
Niedziałkowskiego13:10
Biwakowa13:11
Konkordii13:12
Osowa PKP13:13
Nowy Świat13:14
Oriona13:15
Przesypownia13:16
Keplera13:17
Wodnika13:19
Owczarnia13:20
Kurs nr 10 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Owczarnia13:32
Owczarnia13:34
Wodnika13:35
Keplera13:36
Osowa Przesypownia13:38
Oriona13:39
Nowy Świat13:40
Osowa PKP13:41
Osowa PKP13:42
Konkordii13:43
Biwakowa13:44
Niedziałkowskiego13:45
Barniewicka13:47
Nowa13:48
Sopocka13:50
Odyseusza13:51
Osowa Obwodnica13:52
Rynarzewo13:55
Cystersów13:59
Oliwa - Pętla Tramwajowa14:02
Oliwa - Pętla Tramwajowa14:03
Kurs nr 11 do Owczarnia
Oliwa - Pętla Tramwajowa14:16
Oliwa - Pętla Tramwajowa14:17
Cystersów14:22
Rynarzewo14:27
Osowa Obwodnica14:33
Sopocka14:37
Nowa14:39
Barniewicka14:41
Niedziałkowskiego14:43
Biwakowa14:44
Konkordii14:45
Osowa PKP14:46
Nowy Świat14:47
Oriona14:48
Przesypownia14:49
Keplera14:50
Wodnika14:52
Owczarnia14:53
Kurs nr 12 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Owczarnia15:11
Owczarnia15:13
Wodnika15:14
Keplera15:15
Osowa Przesypownia15:17
Oriona15:18
Nowy Świat15:19
Osowa PKP15:20
Osowa PKP15:21
Konkordii15:22
Biwakowa15:23
Niedziałkowskiego15:24
Barniewicka15:26
Nowa15:27
Sopocka15:29
Odyseusza15:30
Osowa Obwodnica15:32
Rynarzewo15:36
Cystersów15:40
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:44
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:45
Kurs nr 15 do Owczarnia
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:46
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:47
Cystersów17:51
Rynarzewo17:56
Osowa Obwodnica18:02
Sopocka18:05
Nowa18:06
Barniewicka18:08
Niedziałkowskiego18:10
Biwakowa18:11
Konkordii18:12
Osowa PKP18:13
Nowy Świat18:14
Oriona18:15
Przesypownia18:16
Keplera18:17
Wodnika18:19
Owczarnia18:20
Kurs nr 16 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Owczarnia18:35
Owczarnia18:37
Wodnika18:38
Keplera18:39
Osowa Przesypownia18:41
Oriona18:42
Nowy Świat18:43
Osowa PKP18:44
Osowa PKP18:45
Konkordii18:46
Biwakowa18:47
Niedziałkowskiego18:48
Barniewicka18:50
Nowa18:51
Sopocka18:53
Odyseusza18:54
Osowa Obwodnica18:55
Rynarzewo18:58
Cystersów19:02
Oliwa - Pętla Tramwajowa19:05
Oliwa - Pętla Tramwajowa19:06
Kurs nr 17 do Owczarnia
Oliwa - Pętla Tramwajowa19:36
Oliwa - Pętla Tramwajowa19:37
Cystersów19:41
Rynarzewo19:44
Osowa Obwodnica19:48
Sopocka19:51
Nowa19:52
Barniewicka19:54
Niedziałkowskiego19:56
Biwakowa19:57
Konkordii19:58
Osowa PKP19:59
Nowy Świat20:00
Oriona20:01
Przesypownia20:02
Keplera20:03
Wodnika20:05
Owczarnia20:06
Kurs nr 18 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Owczarnia20:10
Owczarnia20:12
Wodnika20:13
Keplera20:14
Osowa Przesypownia20:16
Oriona20:17
Nowy Świat20:18
Osowa PKP20:19
Osowa PKP20:20
Konkordii20:21
Biwakowa20:22
Niedziałkowskiego20:23
Barniewicka20:25
Nowa20:26
Sopocka20:28
Odyseusza20:29
Osowa Obwodnica20:30
Rynarzewo20:33
Cystersów20:37
Oliwa - Pętla Tramwajowa20:39
Oliwa - Pętla Tramwajowa20:40
Kurs nr 19 do Baza Hallera
Oliwa - Pętla Tramwajowa20:40
Baza Hallera20:55