12:57
Kurs nr 0 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Baza Hallera05:34
Oliwa - Pętla Tramwajowa05:49
Kurs nr 1 do Osowa PKP
Oliwa - Pętla Tramwajowa05:49
Oliwa - Pętla Tramwajowa05:50
Cystersów05:53
Rynarzewo05:56
Osowa Obwodnica06:00
Sopocka06:03
Jednorożca06:04
Marsa06:06
Koziorożca06:08
Zeusa06:10
Konkordii06:11
Osowa PKP06:12
Kurs nr 2 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Osowa PKP06:37
Osowa PKP06:38
Konkordii06:39
Zeusa06:40
Koziorożca06:42
Marsa06:44
Jednorożca06:45
Sopocka06:47
Osowa Obwodnica06:49
Rynarzewo06:53
Oliwa ZOO06:56
Karwieńska06:58
Cystersów06:59
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:01
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:02
Kurs nr 5 do Osowa PKP
Oliwa - Pętla Tramwajowa08:43
Oliwa - Pętla Tramwajowa08:44
Cystersów08:47
Karwieńska08:49
Oliwa ZOO08:51
Rynarzewo08:55
Osowa Obwodnica08:59
Sopocka09:02
Jednorożca09:03
Marsa09:05
Koziorożca09:07
Zeusa09:09
Konkordii09:10
Osowa PKP09:11
Kurs nr 6 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Osowa PKP09:37
Osowa PKP09:38
Konkordii09:39
Zeusa09:40
Koziorożca09:42
Marsa09:44
Jednorożca09:45
Sopocka09:47
Osowa Obwodnica09:49
Rynarzewo09:53
Cystersów09:56
Oliwa - Pętla Tramwajowa09:58
Oliwa - Pętla Tramwajowa09:59
Kurs nr 9 do Osowa PKP
Oliwa - Pętla Tramwajowa11:41
Oliwa - Pętla Tramwajowa11:42
Cystersów11:45
Karwieńska11:47
Oliwa ZOO11:49
Rynarzewo11:53
Osowa Obwodnica11:58
Sopocka12:01
Jednorożca12:02
Marsa12:04
Koziorożca12:06
Zeusa12:08
Konkordii12:09
Osowa PKP12:10
Kurs nr 10 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Osowa PKP12:37
Osowa PKP12:38
Konkordii12:39
Zeusa12:40
Koziorożca12:42
Marsa12:44
Jednorożca12:45
Sopocka12:47
Osowa Obwodnica12:49
Rynarzewo12:53
Oliwa ZOO12:57
Karwieńska12:59
Cystersów13:00
Oliwa - Pętla Tramwajowa13:02
Oliwa - Pętla Tramwajowa13:03
Kurs nr 13 do Osowa PKP
Oliwa - Pętla Tramwajowa14:41
Oliwa - Pętla Tramwajowa14:42
Cystersów14:45
Karwieńska14:47
Oliwa ZOO14:49
Rynarzewo14:53
Osowa Obwodnica14:58
Sopocka15:01
Jednorożca15:02
Marsa15:04
Koziorożca15:06
Zeusa15:08
Konkordii15:09
Osowa PKP15:10
Kurs nr 14 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Osowa PKP15:37
Osowa PKP15:38
Konkordii15:39
Zeusa15:40
Koziorożca15:42
Marsa15:44
Jednorożca15:45
Sopocka15:47
Osowa Obwodnica15:49
Rynarzewo15:53
Oliwa ZOO15:57
Karwieńska15:59
Cystersów16:00
Oliwa - Pętla Tramwajowa16:02
Oliwa - Pętla Tramwajowa16:03
Kurs nr 17 do Osowa PKP
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:43
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:44
Cystersów17:47
Rynarzewo17:50
Osowa Obwodnica17:55
Sopocka17:58
Jednorożca17:59
Marsa18:01
Koziorożca18:03
Zeusa18:05
Konkordii18:06
Osowa PKP18:07
Kurs nr 18 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Osowa PKP18:37
Osowa PKP18:38
Konkordii18:39
Zeusa18:40
Koziorożca18:42
Marsa18:44
Jednorożca18:45
Sopocka18:47
Osowa Obwodnica18:49
Rynarzewo18:53
Cystersów18:56
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:58
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:59
Kurs nr 21 do Osowa PKP
Oliwa - Pętla Tramwajowa20:45
Oliwa - Pętla Tramwajowa20:46
Cystersów20:49
Rynarzewo20:52
Osowa Obwodnica20:56
Sopocka20:59
Jednorożca21:00
Marsa21:02
Koziorożca21:04
Zeusa21:06
Konkordii21:07
Osowa PKP21:08
Kurs nr 22 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Osowa PKP21:37
Osowa PKP21:38
Konkordii21:39
Zeusa21:40
Koziorożca21:42
Marsa21:44
Jednorożca21:45
Sopocka21:47
Osowa Obwodnica21:49
Rynarzewo21:53
Cystersów21:56
Oliwa - Pętla Tramwajowa21:58
Oliwa - Pętla Tramwajowa21:59