• Uwaga! Objazd na trasach linii N2 i N6 od nocy z 28/29.09. Zmiany dotyczą Nowego Portu i Brzeźna. Szczegóły: ztm.gda.pl   • Uwaga ! Skrócona trasa linii 148, autobusy kursują między przystankami Żabianka SKM - Brzeźno PCK. Szczegóły: ztm.gda.pl   • 02.10.2022 r. (niedziela) biegi uliczne w Gdańsku - tymczasowe zmiany w komunikacji miejskiej. Więcej na: ztm.gda.pl
17:37
Kurs nr 3 do Osowa PKP
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:26
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:27
Cystersów06:31
Rynarzewo06:34
Osowa Obwodnica06:38
Sopocka06:41
Galaktyczna06:43
Sopocka06:46
Jednorożca06:47
Marsa06:49
Koziorożca06:51
Zeusa06:53
Konkordii06:54
Osowa PKP06:55
Osowa PKP06:55
Kurs nr 4 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Osowa PKP07:10
Osowa PKP07:11
Konkordii07:12
Zeusa07:13
Koziorożca07:15
Marsa07:17
Jednorożca07:18
Sopocka07:19
Galaktyczna07:21
Sopocka07:24
Odyseusza07:25
Osowa Obwodnica07:26
Rynarzewo07:30
Cystersów07:35
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:37
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:38
Kurs nr 5 do Osowa PKP
Oliwa - Pętla Tramwajowa08:16
Oliwa - Pętla Tramwajowa08:17
Cystersów08:21
Karwieńska08:23
Oliwa ZOO08:25
Rynarzewo08:29
Osowa Obwodnica08:33
Sopocka08:36
Jednorożca08:37
Marsa08:39
Koziorożca08:41
Zeusa08:43
Konkordii08:44
Osowa PKP08:45
Osowa PKP08:45
Kurs nr 6 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Osowa PKP09:06
Osowa PKP09:07
Konkordii09:08
Zeusa09:09
Koziorożca09:11
Marsa09:13
Jednorożca09:14
Sopocka09:16
Odyseusza09:17
Osowa Obwodnica09:18
Rynarzewo09:21
Cystersów09:26
Oliwa - Pętla Tramwajowa09:28
Oliwa - Pętla Tramwajowa09:29
Kurs nr 11 do Osowa PKP
Oliwa - Pętla Tramwajowa13:36
Oliwa - Pętla Tramwajowa13:37
Cystersów13:42
Rynarzewo13:45
Osowa Obwodnica13:49
Sopocka13:52
Galaktyczna13:54
Sopocka13:57
Jednorożca13:58
Marsa14:00
Koziorożca14:02
Zeusa14:04
Konkordii14:05
Osowa PKP14:06
Osowa PKP14:06
Kurs nr 12 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Osowa PKP14:34
Osowa PKP14:35
Konkordii14:36
Zeusa14:37
Koziorożca14:39
Marsa14:41
Jednorożca14:42
Sopocka14:43
Galaktyczna14:45
Sopocka14:48
Odyseusza14:49
Osowa Obwodnica14:51
Rynarzewo14:55
Oliwa ZOO14:59
Karwieńska15:01
Cystersów15:02
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:06
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:07
Kurs nr 15 do Osowa PKP
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:06
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:07
Cystersów17:11
Rynarzewo17:16
Osowa Obwodnica17:22
Sopocka17:25
Galaktyczna17:27
Sopocka17:30
Jednorożca17:31
Marsa17:33
Koziorożca17:35
Zeusa17:37
Konkordii17:38
Osowa PKP17:39
Osowa PKP17:39
Kurs nr 16 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Osowa PKP17:59
Osowa PKP18:00
Konkordii18:01
Zeusa18:02
Koziorożca18:04
Marsa18:06
Jednorożca18:07
Sopocka18:09
Odyseusza18:10
Osowa Obwodnica18:12
Rynarzewo18:16
Oliwa ZOO18:19
Karwieńska18:21
Cystersów18:22
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:25
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:26
Kurs nr 17 do Osowa PKP
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:36
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:37
Cystersów18:41
Rynarzewo18:45
Osowa Obwodnica18:50
Sopocka18:53
Galaktyczna18:55
Sopocka18:58
Jednorożca18:59
Marsa19:01
Koziorożca19:03
Zeusa19:05
Konkordii19:06
Osowa PKP19:07
Osowa PKP19:07
Kurs nr 18 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Osowa PKP19:35
Osowa PKP19:36
Konkordii19:37
Zeusa19:38
Koziorożca19:40
Marsa19:42
Jednorożca19:43
Sopocka19:44
Galaktyczna19:46
Sopocka19:48
Odyseusza19:49
Osowa Obwodnica19:50
Rynarzewo19:53
Cystersów19:57
Oliwa - Pętla Tramwajowa20:00
Oliwa - Pętla Tramwajowa20:01
Kurs nr 19 do Osowa PKP
Oliwa - Pętla Tramwajowa20:17
Oliwa - Pętla Tramwajowa20:18
Cystersów20:22
Rynarzewo20:25
Osowa Obwodnica20:29
Sopocka20:32
Galaktyczna20:34
Sopocka20:37
Jednorożca20:38
Marsa20:40
Koziorożca20:42
Zeusa20:44
Konkordii20:45
Osowa PKP20:46
Osowa PKP20:46
Kurs nr 20 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Osowa PKP21:00
Osowa PKP21:01
Konkordii21:02
Zeusa21:03
Koziorożca21:05
Marsa21:07
Jednorożca21:08
Sopocka21:09
Galaktyczna21:11
Sopocka21:13
Odyseusza21:14
Osowa Obwodnica21:15
Rynarzewo21:18
Cystersów21:22
Oliwa - Pętla Tramwajowa21:24
Oliwa - Pętla Tramwajowa21:25
Kurs nr 21 do Osowa PKP
Oliwa - Pętla Tramwajowa21:40
Oliwa - Pętla Tramwajowa21:41
Cystersów21:45
Rynarzewo21:48
Osowa Obwodnica21:52
Sopocka21:55
Jednorożca21:56
Marsa21:58
Koziorożca22:00
Zeusa22:02
Konkordii22:03
Osowa PKP22:04
Osowa PKP22:04
Kurs nr 22 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Osowa PKP22:32
Osowa PKP22:33
Konkordii22:34
Zeusa22:35
Koziorożca22:37
Marsa22:39
Jednorożca22:40
Sopocka22:42
Odyseusza22:43
Osowa Obwodnica22:44
Rynarzewo22:47
Cystersów22:50
Oliwa - Pętla Tramwajowa22:52
Oliwa - Pętla Tramwajowa22:53
Kurs nr 23 do Baza Hallera
Oliwa - Pętla Tramwajowa22:53
Baza Hallera23:08