• W komunikacji miejskiej zasłaniaj usta i nos !
19:42
Kurs nr 3 do Osowa PKP
Oliwa - Pętla Tramwajowa08:36
Oliwa - Pętla Tramwajowa08:37
Cystersów08:41
Karwieńska08:43
Oliwa ZOO08:45
Rynarzewo08:49
Osowa Obwodnica08:53
Sopocka08:56
Jednorożca08:57
Marsa08:59
Koziorożca09:01
Zeusa09:03
Konkordii09:04
Osowa PKP09:05
Kurs nr 4 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Osowa PKP09:21
Osowa PKP09:22
Konkordii09:23
Zeusa09:24
Koziorożca09:26
Marsa09:28
Jednorożca09:29
Sopocka09:31
Odyseusza09:32
Osowa Obwodnica09:33
Rynarzewo09:36
Cystersów09:40
Oliwa - Pętla Tramwajowa09:42
Oliwa - Pętla Tramwajowa09:43
Kurs nr 5 do Osowa PKP
Oliwa - Pętla Tramwajowa10:14
Oliwa - Pętla Tramwajowa10:15
Cystersów10:19
Karwieńska10:21
Oliwa ZOO10:23
Rynarzewo10:27
Osowa Obwodnica10:31
Sopocka10:34
Jednorożca10:35
Marsa10:37
Koziorożca10:39
Zeusa10:41
Konkordii10:42
Osowa PKP10:43
Kurs nr 6 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Osowa PKP10:51
Osowa PKP10:52
Konkordii10:53
Zeusa10:54
Koziorożca10:56
Marsa10:58
Jednorożca10:59
Sopocka11:01
Odyseusza11:02
Osowa Obwodnica11:03
Rynarzewo11:06
Cystersów11:10
Oliwa - Pętla Tramwajowa11:12
Oliwa - Pętla Tramwajowa11:13
Kurs nr 7 do Osowa PKP
Oliwa - Pętla Tramwajowa11:39
Oliwa - Pętla Tramwajowa11:40
Cystersów11:44
Karwieńska11:46
Oliwa ZOO11:48
Rynarzewo11:52
Osowa Obwodnica11:56
Sopocka11:59
Jednorożca12:00
Marsa12:02
Koziorożca12:04
Zeusa12:06
Konkordii12:07
Osowa PKP12:08
Kurs nr 8 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Osowa PKP12:21
Osowa PKP12:22
Konkordii12:23
Zeusa12:24
Koziorożca12:26
Marsa12:28
Jednorożca12:29
Sopocka12:31
Odyseusza12:32
Osowa Obwodnica12:33
Rynarzewo12:36
Oliwa ZOO12:39
Karwieńska12:41
Cystersów12:42
Oliwa - Pętla Tramwajowa12:44
Oliwa - Pętla Tramwajowa12:45
Kurs nr 9 do Osowa PKP
Oliwa - Pętla Tramwajowa13:06
Oliwa - Pętla Tramwajowa13:07
Cystersów13:12
Karwieńska13:14
Oliwa ZOO13:16
Rynarzewo13:20
Osowa Obwodnica13:24
Sopocka13:27
Jednorożca13:28
Marsa13:30
Koziorożca13:32
Zeusa13:34
Konkordii13:35
Osowa PKP13:36
Kurs nr 10 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Osowa PKP13:46
Osowa PKP13:47
Konkordii13:48
Zeusa13:49
Koziorożca13:51
Marsa13:53
Jednorożca13:54
Sopocka13:56
Odyseusza13:57
Osowa Obwodnica13:58
Rynarzewo14:01
Oliwa ZOO14:05
Karwieńska14:07
Cystersów14:08
Oliwa - Pętla Tramwajowa14:12
Oliwa - Pętla Tramwajowa14:13
Kurs nr 11 do Osowa PKP
Oliwa - Pętla Tramwajowa14:36
Oliwa - Pętla Tramwajowa14:37
Cystersów14:42
Rynarzewo14:47
Osowa Obwodnica14:53
Sopocka14:57
Galaktyczna14:59
Sopocka15:02
Jednorożca15:03
Marsa15:05
Koziorożca15:07
Zeusa15:09
Konkordii15:10
Osowa PKP15:11
Kurs nr 12 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Osowa PKP15:34
Osowa PKP15:35
Konkordii15:36
Zeusa15:37
Koziorożca15:39
Marsa15:41
Jednorożca15:42
Sopocka15:43
Galaktyczna15:45
Sopocka15:48
Odyseusza15:49
Osowa Obwodnica15:51
Rynarzewo15:55
Oliwa ZOO15:59
Karwieńska16:01
Cystersów16:02
Oliwa - Pętla Tramwajowa16:06
Oliwa - Pętla Tramwajowa16:07
Kurs nr 15 do Osowa PKP
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:07
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:08
Cystersów18:12
Rynarzewo18:16
Osowa Obwodnica18:21
Sopocka18:24
Galaktyczna18:26
Sopocka18:29
Jednorożca18:30
Marsa18:32
Koziorożca18:34
Zeusa18:36
Konkordii18:37
Osowa PKP18:38
Kurs nr 16 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Osowa PKP18:59
Osowa PKP19:00
Konkordii19:01
Zeusa19:02
Koziorożca19:04
Marsa19:06
Jednorożca19:07
Sopocka19:08
Galaktyczna19:10
Sopocka19:12
Odyseusza19:13
Osowa Obwodnica19:14
Rynarzewo19:17
Cystersów19:21
Oliwa - Pętla Tramwajowa19:24
Oliwa - Pętla Tramwajowa19:25
Kurs nr 17 do Osowa PKP
Oliwa - Pętla Tramwajowa19:47
Oliwa - Pętla Tramwajowa19:48
Cystersów19:52
Rynarzewo19:55
Osowa Obwodnica19:59
Sopocka20:02
Galaktyczna20:04
Sopocka20:07
Jednorożca20:08
Marsa20:10
Koziorożca20:12
Zeusa20:14
Konkordii20:15
Osowa PKP20:16
Kurs nr 18 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Osowa PKP20:35
Osowa PKP20:36
Konkordii20:37
Zeusa20:38
Koziorożca20:40
Marsa20:42
Jednorożca20:43
Sopocka20:44
Galaktyczna20:46
Sopocka20:48
Odyseusza20:49
Osowa Obwodnica20:50
Rynarzewo20:53
Cystersów20:57
Oliwa - Pętla Tramwajowa20:59
Oliwa - Pętla Tramwajowa21:00
Kurs nr 19 do Baza Hallera
Oliwa - Pętla Tramwajowa21:00
Baza Hallera21:15