• Limit osób w pojeździe: 30% miejsc stojących i siedzących. Tylko połowa miejsc siedzących może być zajęta. Zasłaniaj usta i nos!
13:16
Kurs nr 6 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Hestii09:33
Oliwa - Pętla Tramwajowa09:42
Kurs nr 7 do Osowa PKP
Oliwa - Pętla Tramwajowa10:14
Oliwa - Pętla Tramwajowa10:15
Cystersów10:19
Karwieńska10:21
Oliwa ZOO10:23
Rynarzewo10:27
Osowa Obwodnica10:31
Sopocka10:34
Jednorożca10:35
Marsa10:37
Koziorożca10:39
Zeusa10:41
Konkordii10:42
Osowa PKP10:43
Kurs nr 8 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Osowa PKP10:51
Osowa PKP10:52
Konkordii10:53
Zeusa10:54
Koziorożca10:56
Marsa10:58
Jednorożca10:59
Sopocka11:01
Osowa Obwodnica11:03
Rynarzewo11:06
Cystersów11:10
Oliwa - Pętla Tramwajowa11:12
Oliwa - Pętla Tramwajowa11:13
Kurs nr 9 do Osowa PKP
Oliwa - Pętla Tramwajowa11:39
Oliwa - Pętla Tramwajowa11:40
Cystersów11:44
Karwieńska11:46
Oliwa ZOO11:48
Rynarzewo11:52
Osowa Obwodnica11:56
Sopocka11:59
Jednorożca12:00
Marsa12:02
Koziorożca12:04
Zeusa12:06
Konkordii12:07
Osowa PKP12:08
Kurs nr 10 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Osowa PKP12:21
Osowa PKP12:22
Konkordii12:23
Zeusa12:24
Koziorożca12:26
Marsa12:28
Jednorożca12:29
Sopocka12:31
Osowa Obwodnica12:33
Rynarzewo12:36
Oliwa ZOO12:39
Karwieńska12:41
Cystersów12:42
Oliwa - Pętla Tramwajowa12:44