• Limit osób w pojeździe: 30% miejsc stojących i siedzących. Tylko połowa miejsc siedzących może być zajęta. Zasłaniaj usta i nos!  • Limit osób w pojeździe: 30% miejsc siedzących i stojących. Tylko połowa miejsc siedzących może być zajęta. Zasłaniaj usta i nos!
00:54
Kurs nr 6 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Hestii09:31
Oliwa - Pętla Tramwajowa09:40
Kurs nr 7 do Osowa PKP
Oliwa - Pętla Tramwajowa10:14
Oliwa - Pętla Tramwajowa10:15
Cystersów10:19
Karwieńska10:21
Oliwa ZOO10:23
Rynarzewo10:27
Osowa Obwodnica10:31
Sopocka10:34
Jednorożca10:35
Marsa10:37
Koziorożca10:39
Zeusa10:41
Konkordii10:42
Osowa PKP10:43
Kurs nr 8 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Osowa PKP10:51
Osowa PKP10:52
Konkordii10:53
Zeusa10:54
Koziorożca10:56
Marsa10:58
Jednorożca10:59
Sopocka11:01
Osowa Obwodnica11:03
Rynarzewo11:06
Cystersów11:10
Oliwa - Pętla Tramwajowa11:12
Oliwa - Pętla Tramwajowa11:13
Kurs nr 9 do Osowa PKP
Oliwa - Pętla Tramwajowa11:39
Oliwa - Pętla Tramwajowa11:40
Cystersów11:44
Karwieńska11:46
Oliwa ZOO11:48
Rynarzewo11:52
Osowa Obwodnica11:56
Sopocka11:59
Jednorożca12:00
Marsa12:02
Koziorożca12:04
Zeusa12:06
Konkordii12:07
Osowa PKP12:08
Kurs nr 10 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Osowa PKP12:21
Osowa PKP12:22
Konkordii12:23
Zeusa12:24
Koziorożca12:26
Marsa12:28
Jednorożca12:29
Sopocka12:31
Osowa Obwodnica12:33
Rynarzewo12:36
Oliwa ZOO12:39
Karwieńska12:41
Cystersów12:42
Oliwa - Pętla Tramwajowa12:44
Kurs nr 19 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Jelitkowo Kapliczna17:29
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:38
Kurs nr 20 do Osowa PKP
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:07
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:08
Cystersów18:12
Rynarzewo18:16
Osowa Obwodnica18:21
Sopocka18:24
Galaktyczna18:26
Sopocka18:29
Jednorożca18:30
Marsa18:32
Koziorożca18:34
Zeusa18:36
Konkordii18:37
Osowa PKP18:38
Kurs nr 21 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Osowa PKP18:59
Osowa PKP19:00
Konkordii19:01
Zeusa19:02
Koziorożca19:04
Marsa19:06
Jednorożca19:07
Sopocka19:08
Galaktyczna19:10
Sopocka19:12
Osowa Obwodnica19:14
Rynarzewo19:17
Cystersów19:21
Oliwa - Pętla Tramwajowa19:24
Oliwa - Pętla Tramwajowa19:25
Kurs nr 22 do Osowa PKP
Oliwa - Pętla Tramwajowa19:47
Oliwa - Pętla Tramwajowa19:48
Cystersów19:52
Rynarzewo19:55
Osowa Obwodnica19:59
Sopocka20:02
Galaktyczna20:04
Sopocka20:07
Jednorożca20:08
Marsa20:10
Koziorożca20:12
Zeusa20:14
Konkordii20:15
Osowa PKP20:16
Kurs nr 23 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Osowa PKP20:35
Osowa PKP20:36
Konkordii20:37
Zeusa20:38
Koziorożca20:40
Marsa20:42
Jednorożca20:43
Sopocka20:44
Galaktyczna20:46
Sopocka20:48
Osowa Obwodnica20:50
Rynarzewo20:53
Cystersów20:57
Oliwa - Pętla Tramwajowa20:59
Oliwa - Pętla Tramwajowa21:00