• Przystanek przeniesiony na łącznicę zjazdową z Estakady Kwiatkowskiego do ul. Unruga.  • Test tablicy.  • Z powodu awarii tramwaju linii 6 za przystankiem Chałubińskiego w kierunku Jelitkowa występują opóźnienia na liniach: 3, 4, 6, 7, 11.
05:40
Kurs nr 0 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Baza Hallera05:09
Oliwa - Pętla Tramwajowa05:24
Kurs nr 1 do Osowa PKP
Oliwa - Pętla Tramwajowa05:26
Oliwa - Pętla Tramwajowa05:27
Cystersów05:30
Rynarzewo05:33
Osowa Obwodnica05:37
Sopocka05:41
Jednorożca05:42
Marsa05:44
Koziorożca05:46
Zeusa05:48
Konkordii05:49
Osowa PKP05:50
Osowa PKP05:50
Kurs nr 2 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Osowa PKP06:05
Konstelacji06:06
Konkordii06:07
Zeusa06:08
Koziorożca06:10
Marsa06:12
Jednorożca06:13
Sopocka06:15
Odyseusza06:16
Osowa Obwodnica06:19
Rynarzewo06:24
Cystersów06:30
Park Oliwski06:31
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:33
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:34
Kurs nr 3 do Osowa PKP
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:36
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:37
Cystersów06:40
Rynarzewo06:43
Osowa Obwodnica06:47
Sopocka06:51
Jednorożca06:52
Marsa06:54
Koziorożca06:56
Zeusa06:58
Konkordii06:59
Osowa PKP07:00
Osowa PKP07:00
Kurs nr 4 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Osowa PKP07:16
Konstelacji07:17
Konkordii07:18
Zeusa07:19
Koziorożca07:21
Marsa07:23
Jednorożca07:24
Sopocka07:26
Odyseusza07:27
Osowa Obwodnica07:30
Rynarzewo07:35
Cystersów07:41
Park Oliwski07:42
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:44
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:45
Kurs nr 5 do Osowa PKP
Oliwa - Pętla Tramwajowa08:31
Oliwa - Pętla Tramwajowa08:32
Cystersów08:35
Rynarzewo08:38
Osowa Obwodnica08:42
Sopocka08:46
Jednorożca08:47
Marsa08:49
Koziorożca08:51
Zeusa08:53
Konkordii08:54
Osowa PKP08:55
Osowa PKP08:55
Kurs nr 6 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Osowa PKP09:12
Konstelacji09:13
Konkordii09:14
Zeusa09:15
Koziorożca09:17
Marsa09:19
Jednorożca09:20
Sopocka09:22
Odyseusza09:23
Osowa Obwodnica09:25
Rynarzewo09:28
Cystersów09:32
Park Oliwski09:33
Oliwa - Pętla Tramwajowa09:35
Oliwa - Pętla Tramwajowa09:36
Kurs nr 7 do Osowa PKP
Oliwa - Pętla Tramwajowa10:04
Oliwa - Pętla Tramwajowa10:05
Cystersów10:08
Rynarzewo10:11
Osowa Obwodnica10:15
Sopocka10:19
Jednorożca10:20
Marsa10:22
Koziorożca10:24
Zeusa10:26
Konkordii10:27
Osowa PKP10:28
Osowa PKP10:28
Kurs nr 8 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Osowa PKP10:42
Konstelacji10:43
Konkordii10:44
Zeusa10:45
Koziorożca10:47
Marsa10:49
Jednorożca10:50
Sopocka10:52
Odyseusza10:53
Osowa Obwodnica10:55
Rynarzewo10:58
Cystersów11:02
Park Oliwski11:03
Oliwa - Pętla Tramwajowa11:05
Oliwa - Pętla Tramwajowa11:06
Kurs nr 11 do Osowa PKP
Oliwa - Pętla Tramwajowa13:36
Oliwa - Pętla Tramwajowa13:37
Cystersów13:40
Rynarzewo13:43
Osowa Obwodnica13:47
Sopocka13:51
Jednorożca13:52
Marsa13:54
Koziorożca13:56
Zeusa13:58
Konkordii13:59
Osowa PKP14:00
Osowa PKP14:00
Kurs nr 12 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Osowa PKP14:38
Konstelacji14:39
Konkordii14:40
Zeusa14:41
Koziorożca14:43
Marsa14:45
Jednorożca14:46
Sopocka14:48
Odyseusza14:49
Osowa Obwodnica14:51
Rynarzewo14:54
Cystersów14:58
Park Oliwski14:59
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:01
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:02
Kurs nr 15 do Osowa PKP
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:06
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:07
Cystersów17:12
Rynarzewo17:16
Osowa Obwodnica17:20
Sopocka17:24
Jednorożca17:25
Marsa17:27
Koziorożca17:29
Zeusa17:31
Konkordii17:32
Osowa PKP17:33
Osowa PKP17:33
Kurs nr 16 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Osowa PKP18:06
Konstelacji18:07
Konkordii18:08
Zeusa18:09
Koziorożca18:11
Marsa18:13
Jednorożca18:14
Sopocka18:16
Odyseusza18:17
Osowa Obwodnica18:19
Rynarzewo18:22
Cystersów18:26
Park Oliwski18:27
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:28
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:29
Kurs nr 17 do Osowa PKP
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:36
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:37
Cystersów18:41
Rynarzewo18:44
Osowa Obwodnica18:48
Sopocka18:52
Jednorożca18:53
Marsa18:55
Koziorożca18:57
Zeusa18:59
Konkordii19:00
Osowa PKP19:01
Osowa PKP19:01
Kurs nr 18 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Osowa PKP19:35
Konstelacji19:36
Konkordii19:37
Zeusa19:38
Koziorożca19:40
Marsa19:42
Jednorożca19:43
Sopocka19:45
Odyseusza19:46
Osowa Obwodnica19:48
Rynarzewo19:51
Cystersów19:55
Park Oliwski19:56
Oliwa - Pętla Tramwajowa19:57
Oliwa - Pętla Tramwajowa19:58
Kurs nr 19 do Osowa PKP
Oliwa - Pętla Tramwajowa20:16
Oliwa - Pętla Tramwajowa20:17
Cystersów20:21
Rynarzewo20:24
Osowa Obwodnica20:28
Sopocka20:32
Jednorożca20:33
Marsa20:35
Koziorożca20:37
Zeusa20:39
Konkordii20:40
Osowa PKP20:41
Osowa PKP20:41
Kurs nr 20 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Osowa PKP21:14
Konstelacji21:15
Konkordii21:16
Zeusa21:17
Koziorożca21:19
Marsa21:21
Jednorożca21:22
Sopocka21:24
Odyseusza21:25
Osowa Obwodnica21:26
Rynarzewo21:29
Cystersów21:33
Park Oliwski21:34
Oliwa - Pętla Tramwajowa21:35
Oliwa - Pętla Tramwajowa21:36
Kurs nr 22 do Marsa
Owczarnia22:42
Marsa22:46
Kurs nr 23 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Marsa22:46
Jednorożca22:47
Sopocka22:49
Odyseusza22:50
Osowa Obwodnica22:51
Rynarzewo22:54
Cystersów22:58
Park Oliwski22:59
Oliwa - Pętla Tramwajowa23:00
Kurs nr 24 do Baza Hallera
Oliwa - Pętla Tramwajowa23:00
Baza Hallera23:14