11:34
Kurs nr 0 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Baza Hallera04:34
Oliwa - Pętla Tramwajowa04:49
Kurs nr 1 do Osowa PKP
Oliwa - Pętla Tramwajowa04:51
Oliwa - Pętla Tramwajowa04:52
Cystersów04:56
Rynarzewo04:59
Osowa Obwodnica05:03
Sopocka05:06
Jednorożca05:07
Marsa05:09
Koziorożca05:11
Zeusa05:13
Konkordii05:14
Osowa PKP05:15
Osowa PKP05:15
Kurs nr 2 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Osowa PKP05:30
Osowa PKP05:31
Konkordii05:32
Zeusa05:33
Koziorożca05:35
Marsa05:37
Jednorożca05:38
Sopocka05:39
Galaktyczna05:41
Sopocka05:43
Odyseusza05:44
Osowa Obwodnica05:45
Rynarzewo05:48
Cystersów05:51
Oliwa - Pętla Tramwajowa05:53
Oliwa - Pętla Tramwajowa05:54
Kurs nr 7 do Osowa PKP
Oliwa - Pętla Tramwajowa09:39
Oliwa - Pętla Tramwajowa09:40
Cystersów09:44
Karwieńska09:46
Oliwa ZOO09:48
Rynarzewo09:52
Osowa Obwodnica09:56
Sopocka09:59
Jednorożca10:00
Marsa10:02
Koziorożca10:04
Zeusa10:06
Konkordii10:07
Osowa PKP10:08
Osowa PKP10:08
Kurs nr 8 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Osowa PKP10:21
Osowa PKP10:22
Konkordii10:23
Zeusa10:24
Koziorożca10:26
Marsa10:28
Jednorożca10:29
Sopocka10:31
Odyseusza10:32
Osowa Obwodnica10:33
Rynarzewo10:36
Cystersów10:40
Oliwa - Pętla Tramwajowa10:42
Oliwa - Pętla Tramwajowa10:43
Kurs nr 9 do Osowa PKP
Oliwa - Pętla Tramwajowa11:14
Oliwa - Pętla Tramwajowa11:15
Cystersów11:19
Karwieńska11:21
Oliwa ZOO11:23
Rynarzewo11:27
Osowa Obwodnica11:31
Sopocka11:34
Jednorożca11:35
Marsa11:37
Koziorożca11:39
Zeusa11:41
Konkordii11:42
Osowa PKP11:43
Osowa PKP11:43
Kurs nr 10 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Osowa PKP11:51
Osowa PKP11:52
Konkordii11:53
Zeusa11:54
Koziorożca11:56
Marsa11:58
Jednorożca11:59
Sopocka12:01
Odyseusza12:02
Osowa Obwodnica12:03
Rynarzewo12:06
Oliwa ZOO12:09
Karwieńska12:11
Cystersów12:12
Oliwa - Pętla Tramwajowa12:14
Oliwa - Pętla Tramwajowa12:15
Kurs nr 11 do Osowa PKP
Oliwa - Pętla Tramwajowa12:39
Oliwa - Pętla Tramwajowa12:40
Cystersów12:44
Karwieńska12:46
Oliwa ZOO12:48
Rynarzewo12:52
Osowa Obwodnica12:56
Sopocka12:59
Jednorożca13:00
Marsa13:02
Koziorożca13:04
Zeusa13:06
Konkordii13:07
Osowa PKP13:08
Osowa PKP13:08
Kurs nr 12 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Osowa PKP13:21
Osowa PKP13:22
Konkordii13:23
Zeusa13:24
Koziorożca13:26
Marsa13:28
Jednorożca13:29
Sopocka13:31
Odyseusza13:32
Osowa Obwodnica13:33
Rynarzewo13:36
Oliwa ZOO13:39
Karwieńska13:41
Cystersów13:42
Oliwa - Pętla Tramwajowa13:45
Oliwa - Pętla Tramwajowa13:46
Kurs nr 13 do Osowa PKP
Oliwa - Pętla Tramwajowa14:06
Oliwa - Pętla Tramwajowa14:07
Cystersów14:12
Rynarzewo14:16
Osowa Obwodnica14:22
Sopocka14:26
Galaktyczna14:28
Sopocka14:31
Jednorożca14:32
Marsa14:34
Koziorożca14:36
Zeusa14:38
Konkordii14:39
Osowa PKP14:40
Osowa PKP14:40
Kurs nr 14 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Osowa PKP15:02
Osowa PKP15:03
Konkordii15:04
Zeusa15:05
Koziorożca15:07
Marsa15:09
Jednorożca15:10
Sopocka15:11
Galaktyczna15:13
Sopocka15:16
Odyseusza15:17
Osowa Obwodnica15:19
Rynarzewo15:23
Oliwa ZOO15:27
Karwieńska15:29
Cystersów15:30
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:34
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:35
Kurs nr 17 do Osowa PKP
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:36
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:37
Cystersów17:41
Rynarzewo17:46
Osowa Obwodnica17:52
Sopocka17:55
Galaktyczna17:57
Sopocka18:00
Jednorożca18:01
Marsa18:03
Koziorożca18:05
Zeusa18:07
Konkordii18:08
Osowa PKP18:09
Osowa PKP18:09
Kurs nr 18 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Osowa PKP18:29
Osowa PKP18:30
Konkordii18:31
Zeusa18:32
Koziorożca18:34
Marsa18:36
Jednorożca18:37
Sopocka18:38
Galaktyczna18:40
Sopocka18:43
Odyseusza18:44
Osowa Obwodnica18:46
Rynarzewo18:49
Cystersów18:53
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:56
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:57
Kurs nr 19 do Osowa PKP
Oliwa - Pętla Tramwajowa19:11
Oliwa - Pętla Tramwajowa19:12
Cystersów19:16
Rynarzewo19:19
Osowa Obwodnica19:23
Sopocka19:26
Galaktyczna19:28
Sopocka19:31
Jednorożca19:32
Marsa19:34
Koziorożca19:36
Zeusa19:38
Konkordii19:39
Osowa PKP19:40
Osowa PKP19:40
Kurs nr 20 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Osowa PKP19:55
Osowa PKP19:56
Konkordii19:57
Zeusa19:58
Koziorożca20:00
Marsa20:02
Jednorożca20:03
Sopocka20:05
Odyseusza20:06
Osowa Obwodnica20:07
Rynarzewo20:10
Cystersów20:14
Oliwa - Pętla Tramwajowa20:16
Oliwa - Pętla Tramwajowa20:17
Kurs nr 21 do Baza Hallera
Oliwa - Pętla Tramwajowa20:17
Baza Hallera20:32