• Limit osób w pojeździe: 30% miejsc stojących i siedzących. Tylko połowa miejsc siedzących może być zajęta. Zasłaniaj usta i nos!
11:57
Kurs nr 0 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Baza Hallera12:51
Oliwa - Pętla Tramwajowa13:06
Kurs nr 1 do Osowa PKP
Oliwa - Pętla Tramwajowa13:06
Oliwa - Pętla Tramwajowa13:07
Cystersów13:12
Karwieńska13:14
Oliwa ZOO13:16
Rynarzewo13:20
Osowa Obwodnica13:24
Sopocka13:27
Jednorożca13:28
Marsa13:30
Koziorożca13:32
Zeusa13:34
Konkordii13:35
Osowa PKP13:36
Kurs nr 2 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Osowa PKP13:46
Osowa PKP13:47
Konkordii13:48
Zeusa13:49
Koziorożca13:51
Marsa13:53
Jednorożca13:54
Sopocka13:56
Osowa Obwodnica13:58
Rynarzewo14:01
Oliwa ZOO14:05
Karwieńska14:07
Cystersów14:08
Oliwa - Pętla Tramwajowa14:12
Oliwa - Pętla Tramwajowa14:13
Kurs nr 3 do Osowa PKP
Oliwa - Pętla Tramwajowa14:36
Oliwa - Pętla Tramwajowa14:37
Cystersów14:42
Rynarzewo14:47
Osowa Obwodnica14:53
Sopocka14:57
Galaktyczna14:59
Sopocka15:02
Jednorożca15:03
Marsa15:05
Koziorożca15:07
Zeusa15:09
Konkordii15:10
Osowa PKP15:11
Kurs nr 4 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Osowa PKP15:34
Osowa PKP15:35
Konkordii15:36
Zeusa15:37
Koziorożca15:39
Marsa15:41
Jednorożca15:42
Sopocka15:43
Galaktyczna15:45
Sopocka15:48
Osowa Obwodnica15:51
Rynarzewo15:55
Oliwa ZOO15:59
Karwieńska16:01
Cystersów16:02
Oliwa - Pętla Tramwajowa16:06
Oliwa - Pętla Tramwajowa16:07
Kurs nr 7 do Osowa PKP
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:07
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:08
Cystersów18:12
Rynarzewo18:16
Osowa Obwodnica18:21
Sopocka18:24
Galaktyczna18:26
Sopocka18:29
Jednorożca18:30
Marsa18:32
Koziorożca18:34
Zeusa18:36
Konkordii18:37
Osowa PKP18:38
Kurs nr 8 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Osowa PKP18:59
Osowa PKP19:00
Konkordii19:01
Zeusa19:02
Koziorożca19:04
Marsa19:06
Jednorożca19:07
Sopocka19:08
Galaktyczna19:10
Sopocka19:12
Osowa Obwodnica19:14
Rynarzewo19:17
Cystersów19:21
Oliwa - Pętla Tramwajowa19:24
Oliwa - Pętla Tramwajowa19:25
Kurs nr 9 do Osowa PKP
Oliwa - Pętla Tramwajowa19:47
Oliwa - Pętla Tramwajowa19:48
Cystersów19:52
Rynarzewo19:55
Osowa Obwodnica19:59
Sopocka20:02
Galaktyczna20:04
Sopocka20:07
Jednorożca20:08
Marsa20:10
Koziorożca20:12
Zeusa20:14
Konkordii20:15
Osowa PKP20:16
Kurs nr 10 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Osowa PKP20:35
Osowa PKP20:36
Konkordii20:37
Zeusa20:38
Koziorożca20:40
Marsa20:42
Jednorożca20:43
Sopocka20:44
Galaktyczna20:46
Sopocka20:48
Osowa Obwodnica20:50
Rynarzewo20:53
Cystersów20:57
Oliwa - Pętla Tramwajowa20:59
Oliwa - Pętla Tramwajowa21:00
Kurs nr 11 do Baza Hallera
Oliwa - Pętla Tramwajowa21:00
Baza Hallera21:15