• UWAGA: 30, 31.10. i 01.11. - sobotnie rozkłady jazdy, dodatkowe kursy, dodatkowe linie. Szczegóły: ztm.gda.pl  • W komunikacji miejskiej zasłaniaj usta i nos !  • Tramwaje linii 8 i 10 od przystanku Dworzec Główny w kierunku Jelitkowa i Nowego Portu jadą al. Zwycięstwa.  • Z powodu awarii tramwaju linii 10 na ul. Jana z Kolna za przystankiem Stocznia SKM w kierunku do Nowego Portu, możliwe opóźnienia na liniach 8 i 10.
22:42
Kurs nr 0 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Baza Hallera06:01
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:16
Kurs nr 1 do Osowa PKP
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:16
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:17
Cystersów06:21
Rynarzewo06:24
Osowa Obwodnica06:28
Sopocka06:31
Galaktyczna06:33
Sopocka06:36
Jednorożca06:37
Marsa06:39
Koziorożca06:41
Zeusa06:43
Konkordii06:44
Osowa PKP06:45
Kurs nr 2 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Osowa PKP06:50
Osowa PKP06:51
Konkordii06:52
Zeusa06:53
Koziorożca06:55
Marsa06:57
Jednorożca06:58
Sopocka06:59
Galaktyczna07:01
Sopocka07:04
Odyseusza07:05
Osowa Obwodnica07:06
Rynarzewo07:10
Cystersów07:15
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:17
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:18
Kurs nr 3 do Osowa PKP
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:46
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:47
Cystersów07:51
Karwieńska07:53
Oliwa ZOO07:55
Rynarzewo07:59
Osowa Obwodnica08:03
Sopocka08:06
Jednorożca08:07
Marsa08:09
Koziorożca08:11
Zeusa08:13
Konkordii08:14
Osowa PKP08:15
Kurs nr 4 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Osowa PKP08:36
Osowa PKP08:37
Konkordii08:38
Zeusa08:39
Koziorożca08:41
Marsa08:43
Jednorożca08:44
Sopocka08:45
Galaktyczna08:47
Sopocka08:49
Odyseusza08:50
Osowa Obwodnica08:51
Rynarzewo08:54
Cystersów08:59
Oliwa - Pętla Tramwajowa09:01
Oliwa - Pętla Tramwajowa09:02
Kurs nr 5 do Baza Hallera
Oliwa - Pętla Tramwajowa09:02
Baza Hallera09:17