• Przypominamy: do odwołania zawieszona została sprzedaż biletów w pojazdach komunikacji miejskiej w Gdańsku.  • Podróżując autobusem/trolejbusem noś maskę!
03:58
Kurs nr 0 do Potokowa
Baza Hallera04:53
Potokowa05:05
Kurs nr 1 do Niedźwiednik
Potokowa05:05
Podkarpacka05:06
Niedźwiednik05:08
Kurs nr 2 do Dworzec Główny
Niedźwiednik05:09
Podkarpacka05:10
Potokowa05:12
Ogrodowa05:13
Brętowo PKM05:14
Kolumba05:15
Warneńska05:17
Piecewska05:18
Dobrowolskiego05:19
Wileńska05:20
Dobrowolskiego05:21
Kurpińskiego05:24
Otwarta05:25
Wagnera05:27
Cygańska Góra05:28
Focha05:29
Płowce05:30
Hevelianum05:31
Urząd Miejski05:33
Hucisko05:34
Dworzec Główny05:36
Kurs nr 3 do Niedźwiednik
Dworzec Główny05:40
Dworzec Główny05:42
Hucisko05:44
Hevelianum05:46
Płowce05:47
Focha05:48
Cygańska Góra05:49
Wagnera05:51
Otwarta05:52
Kurpińskiego05:53
Dobrowolskiego05:55
Wileńska05:56
Dobrowolskiego05:57
Piecewska05:58
Warneńska06:00
Kolumba06:01
Brętowo PKM06:02
Ogrodowa06:03
Potokowa06:05
Podkarpacka06:06
Niedźwiednik06:08
Kurs nr 4 do Jana z Kolna [GDA]
Niedźwiednik06:09
Podkarpacka06:10
Potokowa06:12
Ogrodowa06:13
Brętowo PKM06:14
Kolumba06:15
Warneńska06:17
Piecewska06:18
Dobrowolskiego06:19
Wileńska06:20
Dobrowolskiego06:21
Kurpińskiego06:24
Otwarta06:25
Wagnera06:27
Cygańska Góra06:28
Focha06:29
Płowce06:30
Hevelianum06:31
Urząd Miejski06:33
Hucisko06:34
Dworzec Główny06:36
Wały Piastowskie06:37
Jana z Kolna [GDA]06:39
Kurs nr 5 do Niedźwiednik
Jana z Kolna [GDA]07:21
Wały Piastowskie07:22
Dworzec Główny07:24
Hucisko07:26
Hevelianum07:28
Płowce07:30
Focha07:31
Cygańska Góra07:32
Wagnera07:34
Otwarta07:35
Kurpińskiego07:36
Dobrowolskiego07:38
Wileńska07:39
Dobrowolskiego07:40
Piecewska07:41
Warneńska07:43
Kolumba07:44
Brętowo PKM07:45
Ogrodowa07:47
Potokowa07:49
Podkarpacka07:50
Niedźwiednik07:52
Kurs nr 6 do Jana z Kolna [GDA]
Niedźwiednik08:09
Podkarpacka08:10
Potokowa08:12
Ogrodowa08:13
Brętowo PKM08:14
Kolumba08:16
Warneńska08:18
Piecewska08:20
Dobrowolskiego08:21
Wileńska08:22
Dobrowolskiego08:23
Kurpińskiego08:27
Otwarta08:28
Wagnera08:30
Cygańska Góra08:31
Focha08:32
Płowce08:33
Hevelianum08:34
Urząd Miejski08:36
Hucisko08:38
Dworzec Główny08:40
Wały Piastowskie08:41
Jana z Kolna [GDA]08:43
Kurs nr 7 do Niedźwiednik
Jana z Kolna [GDA]09:04
Wały Piastowskie09:05
Dworzec Główny09:07
Hucisko09:09
Hevelianum09:11
Płowce09:13
Focha09:14
Cygańska Góra09:15
Wagnera09:17
Otwarta09:18
Kurpińskiego09:19
Dobrowolskiego09:21
Wileńska09:22
Dobrowolskiego09:23
Piecewska09:24
Warneńska09:26
Kolumba09:27
Brętowo PKM09:28
Ogrodowa09:30
Potokowa09:32
Podkarpacka09:33
Niedźwiednik09:35
Kurs nr 8 do Jana z Kolna [GDA]
Niedźwiednik09:43
Podkarpacka09:44
Potokowa09:46
Ogrodowa09:47
Brętowo PKM09:48
Kolumba09:50
Warneńska09:52
Piecewska09:54
Dobrowolskiego09:55
Wileńska09:56
Dobrowolskiego09:57
Kurpińskiego10:01
Otwarta10:02
Wagnera10:04
Cygańska Góra10:05
Focha10:06
Płowce10:07
Hevelianum10:08
Urząd Miejski10:10
Hucisko10:12
Dworzec Główny10:14
Wały Piastowskie10:15
Jana z Kolna [GDA]10:17
Kurs nr 9 do Niedźwiednik
Jana z Kolna [GDA]10:34
Wały Piastowskie10:35
Dworzec Główny10:37
Hucisko10:39
Hevelianum10:41
Płowce10:43
Focha10:44
Cygańska Góra10:45
Wagnera10:47
Otwarta10:48
Kurpińskiego10:49
Dobrowolskiego10:51
Wileńska10:52
Dobrowolskiego10:53
Piecewska10:54
Warneńska10:56
Kolumba10:57
Brętowo PKM10:58
Ogrodowa11:00
Potokowa11:02
Podkarpacka11:03
Niedźwiednik11:05
Kurs nr 10 do Jana z Kolna [GDA]
Niedźwiednik11:13
Podkarpacka11:14
Potokowa11:16
Ogrodowa11:17
Brętowo PKM11:18
Kolumba11:20
Warneńska11:22
Piecewska11:24
Dobrowolskiego11:25
Wileńska11:26
Dobrowolskiego11:27
Kurpińskiego11:31
Otwarta11:32
Wagnera11:34
Cygańska Góra11:35
Focha11:36
Płowce11:37
Hevelianum11:38
Urząd Miejski11:40
Hucisko11:42
Dworzec Główny11:44
Wały Piastowskie11:45
Jana z Kolna [GDA]11:47
Kurs nr 11 do Niedźwiednik
Jana z Kolna [GDA]12:04
Wały Piastowskie12:05
Dworzec Główny12:07
Hucisko12:09
Hevelianum12:11
Płowce12:13
Focha12:14
Cygańska Góra12:15
Wagnera12:17
Otwarta12:18
Kurpińskiego12:19
Dobrowolskiego12:21
Wileńska12:22
Dobrowolskiego12:23
Piecewska12:24
Warneńska12:26
Kolumba12:27
Brętowo PKM12:28
Ogrodowa12:30
Potokowa12:32
Podkarpacka12:33
Niedźwiednik12:35
Kurs nr 12 do Jana z Kolna [GDA]
Niedźwiednik12:43
Podkarpacka12:44
Potokowa12:46
Ogrodowa12:47
Brętowo PKM12:48
Kolumba12:50
Warneńska12:52
Piecewska12:54
Dobrowolskiego12:55
Wileńska12:56
Dobrowolskiego12:57
Kurpińskiego13:01
Otwarta13:02
Wagnera13:04
Cygańska Góra13:05
Focha13:06
Płowce13:07
Hevelianum13:08
Urząd Miejski13:10
Hucisko13:12
Dworzec Główny13:14
Wały Piastowskie13:15
Jana z Kolna [GDA]13:17
Kurs nr 13 do Niedźwiednik
Jana z Kolna [GDA]13:34
Wały Piastowskie13:35
Dworzec Główny13:37
Hucisko13:39
Hevelianum13:41
Płowce13:43
Focha13:44
Cygańska Góra13:45
Wagnera13:47
Otwarta13:48
Kurpińskiego13:49
Dobrowolskiego13:51
Wileńska13:52
Dobrowolskiego13:53
Piecewska13:54
Warneńska13:56
Kolumba13:57
Brętowo PKM13:58
Ogrodowa14:00
Potokowa14:02
Podkarpacka14:03
Niedźwiednik14:05
Kurs nr 14 do Jana z Kolna [GDA]
Niedźwiednik14:13
Podkarpacka14:14
Potokowa14:16
Ogrodowa14:17
Brętowo PKM14:18
Kolumba14:20
Warneńska14:22
Piecewska14:24
Dobrowolskiego14:25
Wileńska14:26
Dobrowolskiego14:27
Kurpińskiego14:31
Otwarta14:32
Wagnera14:34
Cygańska Góra14:35
Focha14:36
Płowce14:37
Hevelianum14:38
Urząd Miejski14:40
Hucisko14:42
Dworzec Główny14:44
Wały Piastowskie14:45
Jana z Kolna [GDA]14:47
Kurs nr 15 do Niedźwiednik
Jana z Kolna [GDA]15:04
Wały Piastowskie15:05
Dworzec Główny15:07
Hucisko15:09
Hevelianum15:11
Płowce15:13
Focha15:14
Cygańska Góra15:15
Wagnera15:17
Otwarta15:18
Kurpińskiego15:19
Dobrowolskiego15:21
Wileńska15:22
Dobrowolskiego15:23
Piecewska15:24
Warneńska15:26
Kolumba15:27
Brętowo PKM15:28
Ogrodowa15:30
Potokowa15:32
Podkarpacka15:33
Niedźwiednik15:35
Kurs nr 16 do Jana z Kolna [GDA]
Niedźwiednik15:43
Podkarpacka15:44
Potokowa15:46
Ogrodowa15:47
Brętowo PKM15:48
Kolumba15:50
Warneńska15:52
Piecewska15:54
Dobrowolskiego15:55
Wileńska15:56
Dobrowolskiego15:57
Kurpińskiego16:01
Otwarta16:02
Wagnera16:04
Cygańska Góra16:05
Focha16:06
Płowce16:07
Hevelianum16:08
Urząd Miejski16:10
Hucisko16:12
Dworzec Główny16:14
Wały Piastowskie16:15
Jana z Kolna [GDA]16:17
Kurs nr 17 do Niedźwiednik
Jana z Kolna [GDA]16:34
Wały Piastowskie16:35
Dworzec Główny16:37
Hucisko16:39
Hevelianum16:41
Płowce16:43
Focha16:44
Cygańska Góra16:45
Wagnera16:47
Otwarta16:48
Kurpińskiego16:49
Dobrowolskiego16:51
Wileńska16:52
Dobrowolskiego16:53
Piecewska16:54
Warneńska16:56
Kolumba16:57
Brętowo PKM16:58
Ogrodowa17:00
Potokowa17:02
Podkarpacka17:03
Niedźwiednik17:05
Kurs nr 18 do Jana z Kolna [GDA]
Niedźwiednik17:13
Podkarpacka17:14
Potokowa17:16
Ogrodowa17:17
Brętowo PKM17:18
Kolumba17:20
Warneńska17:22
Piecewska17:24
Dobrowolskiego17:25
Wileńska17:26
Dobrowolskiego17:27
Kurpińskiego17:31
Otwarta17:32
Wagnera17:34
Cygańska Góra17:35
Focha17:36
Płowce17:37
Hevelianum17:38
Urząd Miejski17:40
Hucisko17:42
Dworzec Główny17:44
Wały Piastowskie17:45
Jana z Kolna [GDA]17:47
Kurs nr 19 do Niedźwiednik
Jana z Kolna [GDA]18:04
Wały Piastowskie18:05
Dworzec Główny18:07
Hucisko18:09
Hevelianum18:11
Płowce18:12
Focha18:13
Cygańska Góra18:14
Wagnera18:16
Otwarta18:17
Kurpińskiego18:18
Dobrowolskiego18:20
Wileńska18:21
Dobrowolskiego18:22
Piecewska18:23
Warneńska18:25
Kolumba18:26
Brętowo PKM18:27
Ogrodowa18:29
Potokowa18:31
Podkarpacka18:32
Niedźwiednik18:34
Kurs nr 20 do Jana z Kolna [GDA]
Niedźwiednik18:43
Podkarpacka18:44
Potokowa18:46
Ogrodowa18:47
Brętowo PKM18:48
Kolumba18:50
Warneńska18:52
Piecewska18:54
Dobrowolskiego18:55
Wileńska18:56
Dobrowolskiego18:57
Kurpińskiego19:01
Otwarta19:02
Wagnera19:04
Cygańska Góra19:05
Focha19:06
Płowce19:07
Hevelianum19:08
Urząd Miejski19:10
Hucisko19:11
Dworzec Główny19:13
Wały Piastowskie19:14
Jana z Kolna [GDA]19:16
Kurs nr 21 do Niedźwiednik
Jana z Kolna [GDA]19:34
Wały Piastowskie19:35
Dworzec Główny19:37
Hucisko19:39
Hevelianum19:41
Płowce19:42
Focha19:43
Cygańska Góra19:44
Wagnera19:46
Otwarta19:47
Kurpińskiego19:48
Dobrowolskiego19:50
Wileńska19:51
Dobrowolskiego19:52
Piecewska19:53
Warneńska19:55
Kolumba19:56
Brętowo PKM19:57
Ogrodowa19:58
Potokowa20:00
Podkarpacka20:01
Niedźwiednik20:03
Kurs nr 22 do Jana z Kolna [GDA]
Niedźwiednik20:12
Podkarpacka20:13
Potokowa20:15
Ogrodowa20:16
Brętowo PKM20:17
Kolumba20:18
Warneńska20:20
Piecewska20:21
Dobrowolskiego20:22
Wileńska20:23
Dobrowolskiego20:24
Kurpińskiego20:27
Otwarta20:28
Wagnera20:30
Cygańska Góra20:31
Focha20:32
Płowce20:33
Hevelianum20:34
Urząd Miejski20:36
Hucisko20:37
Dworzec Główny20:39
Wały Piastowskie20:40
Jana z Kolna [GDA]20:42
Kurs nr 23 do Niedźwiednik
Jana z Kolna [GDA]20:51
Wały Piastowskie20:52
Dworzec Główny20:54
Hucisko20:56
Hevelianum20:58
Płowce20:59
Focha21:00
Cygańska Góra21:01
Wagnera21:03
Otwarta21:04
Kurpińskiego21:05
Dobrowolskiego21:07
Wileńska21:08
Dobrowolskiego21:09
Piecewska21:10
Warneńska21:12
Kolumba21:13
Brętowo PKM21:14
Ogrodowa21:15
Potokowa21:17
Podkarpacka21:18
Niedźwiednik21:20
Kurs nr 24 do Jana z Kolna [GDA]
Niedźwiednik21:45
Podkarpacka21:46
Potokowa21:48
Ogrodowa21:49
Brętowo PKM21:50
Kolumba21:51
Warneńska21:53
Piecewska21:54
Dobrowolskiego21:55
Wileńska21:56
Dobrowolskiego21:57
Kurpińskiego22:00
Otwarta22:01
Wagnera22:03
Cygańska Góra22:04
Focha22:05
Płowce22:06
Hevelianum22:07
Urząd Miejski22:09
Hucisko22:10
Dworzec Główny22:12
Wały Piastowskie22:13
Jana z Kolna [GDA]22:15
Kurs nr 25 do Niedźwiednik
Jana z Kolna [GDA]22:21
Wały Piastowskie22:22
Dworzec Główny22:24
Hucisko22:26
Hevelianum22:28
Płowce22:29
Focha22:30
Cygańska Góra22:31
Wagnera22:33
Otwarta22:34
Kurpińskiego22:35
Dobrowolskiego22:37
Wileńska22:38
Dobrowolskiego22:39
Piecewska22:40
Warneńska22:42
Kolumba22:43
Brętowo PKM22:44
Ogrodowa22:45
Potokowa22:47
Podkarpacka22:48
Niedźwiednik22:50
Kurs nr 26 do Baza Hallera
Niedźwiednik22:50
Baza Hallera23:05