• Informujemy: maksymalna liczba osób w pojeździe może wynieść 50% ogólnej liczby miejsc siedzących i stojących. Więcej informacji na ztm.gda.pl  • Przypominamy: w trakcie korzystania z komunikacji miejskiej należy zakrywać usta i nos maseczką lub częścią odzieży.  • Kup bilet online! Buy a ticket online! Więcej/more: ztm.gda.pl  • Podróżując autobusem/trolejbusem noś maskę!
01:38
Kurs nr 0 do Dworzec Główny
Baza Hallera14:18
Dworzec Główny14:28
Kurs nr 1 do Górki Wschodnie
Dworzec Główny14:28
Brama Wyżynna14:30
Żabi Kruk14:32
Chmielna14:33
Akademia Muzyczna14:34
Brama Żuławska14:35
Mostek14:36
Miałki Szlak14:37
Węzeł Elbląska14:38
Błonia14:39
Tarcice14:40
Michałki14:42
Rafineria14:43
"Makro"14:44
Dobrowo14:45
Benzynowa14:47
Oczyszczalnia14:48
Naftowa14:50
Płońska14:51
Zagroble14:53
Brzegowa14:54
Pocztowa14:55
Sportowa [GDA]14:56
Wiślinka Piaskowa14:58
Sobieszewo15:00
Jodowa15:01
Sobieszewska15:01
Tęczowa15:02
Nadwiślańska15:02
Ornitologów15:03
Górki Wschodnie15:04
Kurs nr 2 do Jana z Kolna [GDA]
Górki Wschodnie15:26
Górki Wschodnie15:26
Ornitologów15:27
Nadwiślańska15:28
Tęczowa15:29
Sobieszewska15:30
Jodowa15:30
Sobieszewo15:31
Wiślinka Piaskowa15:33
Sportowa [GDA]15:35
Pocztowa15:36
Brzegowa15:37
Zagroble15:39
Płońska15:41
Naftowa15:42
Oczyszczalnia15:44
Benzynowa15:45
Dobrowo15:47
Rafineria15:49
Michałki15:50
Tarcice15:52
Błonia15:53
Węzeł Elbląska15:54
Miałki Szlak15:55
Mostek15:56
Brama Żuławska15:58
Akademia Muzyczna15:59
Chmielna16:00
Żabi Kruk16:01
Brama Wyżynna16:04
Dworzec Główny16:06
Wały Piastowskie16:07
Jana z Kolna [GDA]16:09
Kurs nr 3 do Górki Wschodnie
Jana z Kolna [GDA]16:25
Wały Piastowskie16:26
Dworzec Główny16:28
Brama Wyżynna16:31
Żabi Kruk16:33
Chmielna16:34
Akademia Muzyczna16:35
Brama Żuławska16:36
Mostek16:37
Miałki Szlak16:38
Węzeł Elbląska16:39
Błonia16:40
Tarcice16:41
Michałki16:43
Rafineria16:44
"Makro"16:45
Dobrowo16:46
Benzynowa16:48
Oczyszczalnia16:49
Naftowa16:51
Płońska16:52
Zagroble16:54
Brzegowa16:55
Pocztowa16:56
Sportowa [GDA]16:57
Wiślinka Piaskowa16:59
Sobieszewo17:01
Jodowa17:02
Sobieszewska17:02
Tęczowa17:03
Nadwiślańska17:03
Ornitologów17:04
Górki Wschodnie17:05
Kurs nr 4 do Dworzec Główny
Górki Wschodnie17:26
Górki Wschodnie17:26
Ornitologów17:27
Nadwiślańska17:28
Tęczowa17:29
Sobieszewska17:30
Jodowa17:30
Sobieszewo17:31
Wiślinka Piaskowa17:33
Sportowa [GDA]17:35
Pocztowa17:36
Brzegowa17:37
Zagroble17:39
Płońska17:41
Naftowa17:42
Oczyszczalnia17:44
Benzynowa17:45
Dobrowo17:47
Rafineria17:49
Michałki17:50
Tarcice17:52
Błonia17:53
Węzeł Elbląska17:54
Miałki Szlak17:55
Mostek17:56
Brama Żuławska17:58
Akademia Muzyczna17:59
Chmielna18:00
Żabi Kruk18:01
Brama Wyżynna18:04
Dworzec Główny18:06
Kurs nr 5 do Baza Hallera
Dworzec Główny18:06
Baza Hallera18:16