• Limit osób w pojeździe: 75% miejsc stojących i siedzących. Wolnych musi pozostać przynajmniej 25% miejsc siedzących. Zasłaniaj usta i nos!
00:01
Kurs nr 0 do Brodwino
Brodwino05:21
Brodwino05:21
Kurs nr 1 do Kamienny Potok SKM
Brodwino05:26
Kolberga05:27
Junaków05:28
Łużycka [SOP]05:29
Kamienny Potok SKM05:30
Kurs nr 2 do Kamienny Potok SKM
Kamienny Potok SKM05:32
Junaków05:34
Małopolska05:35
Kolberga05:36
Brodwino05:37
Schronisko Sopotkowo05:39
Cmentarz05:40
Malczewskiego05:41
Uniwersytet Gdański [SOP]05:43
Sikorskiego [SOP]05:44
Sopot PKP05:47
Sopot PKP - Marynarzy05:48
Władysława IV [SOP]05:49
Grunwaldzka [SOP]05:50
Chopina [SOP]05:51
Grand Hotel05:53
Korty Tenisowe05:54
Dolny Sopot - Haffnera05:58
Korty Tenisowe05:59
Grand Hotel06:00
Chopina [SOP]06:01
Sopot PKP06:02
Bohaterów Monte Cassino06:04
Goyki06:05
Malczewskiego06:06
Malczewskiego06:07
Cmentarz06:08
Schronisko Sopotkowo06:09
Brodwino06:11
Kolberga06:12
Junaków06:13
Łużycka [SOP]06:14
Kamienny Potok SKM06:15
Kurs nr 3 do Kamienny Potok SKM
Kamienny Potok SKM06:30
Junaków06:32
Małopolska06:33
Kolberga06:34
Brodwino06:35
Schronisko Sopotkowo06:37
Cmentarz06:38
Malczewskiego06:39
Uniwersytet Gdański [SOP]06:41
Sikorskiego [SOP]06:42
Sopot PKP06:45
Sopot PKP - Marynarzy06:46
Władysława IV [SOP]06:47
Grunwaldzka [SOP]06:48
Chopina [SOP]06:49
Grand Hotel06:51
Korty Tenisowe06:52
Dolny Sopot - Haffnera07:03
Korty Tenisowe07:04
Grand Hotel07:05
Chopina [SOP]07:06
Sopot PKP07:07
Bohaterów Monte Cassino07:09
Goyki07:10
Malczewskiego07:11
Malczewskiego07:12
Cmentarz07:13
Schronisko Sopotkowo07:14
Brodwino07:16
Kolberga07:17
Junaków07:18
Łużycka [SOP]07:19
Kamienny Potok SKM07:20
Kurs nr 4 do Kamienny Potok SKM
Kamienny Potok SKM07:30
Junaków07:32
Małopolska07:33
Kolberga07:34
Brodwino07:35
Schronisko Sopotkowo07:37
Cmentarz07:38
Malczewskiego07:39
Uniwersytet Gdański [SOP]07:41
Sikorskiego [SOP]07:42
Sopot PKP07:45
Sopot PKP - Marynarzy07:46
Władysława IV [SOP]07:47
Grunwaldzka [SOP]07:48
Chopina [SOP]07:49
Grand Hotel07:51
Korty Tenisowe07:52
Dolny Sopot - Haffnera07:56
Korty Tenisowe07:57
Grand Hotel07:58
Chopina [SOP]07:59
Sopot PKP08:00
Bohaterów Monte Cassino08:02
Goyki08:03
Malczewskiego08:04
Malczewskiego08:05
Cmentarz08:06
Schronisko Sopotkowo08:07
Brodwino08:09
Kolberga08:10
Junaków08:11
Łużycka [SOP]08:12
Kamienny Potok SKM08:13
Kurs nr 5 do Kamienny Potok SKM
Kamienny Potok SKM08:30
Junaków08:32
Małopolska08:33
Kolberga08:34
Brodwino08:35
Schronisko Sopotkowo08:37
Cmentarz08:38
Malczewskiego08:39
Uniwersytet Gdański [SOP]08:41
Sikorskiego [SOP]08:42
Sopot PKP08:45
Sopot PKP - Marynarzy08:46
Władysława IV [SOP]08:47
Grunwaldzka [SOP]08:48
Chopina [SOP]08:49
Grand Hotel08:51
Korty Tenisowe08:52
Dolny Sopot - Haffnera08:55
Korty Tenisowe08:56
Grand Hotel08:57
Chopina [SOP]08:59
Sopot PKP09:00
Bohaterów Monte Cassino09:02
Goyki09:03
Malczewskiego09:04
Malczewskiego09:05
Cmentarz09:06
Schronisko Sopotkowo09:07
Brodwino09:09
Kolberga09:10
Junaków09:11
Łużycka [SOP]09:12
Kamienny Potok SKM09:13
Kurs nr 6 do Kamienny Potok SKM
Kamienny Potok SKM09:30
Junaków09:32
Małopolska09:33
Kolberga09:34
Brodwino09:35
Schronisko Sopotkowo09:37
Cmentarz09:38
Malczewskiego09:39
Uniwersytet Gdański [SOP]09:41
Sikorskiego [SOP]09:42
Sopot PKP09:45
Sopot PKP - Marynarzy09:46
Władysława IV [SOP]09:47
Grunwaldzka [SOP]09:48
Chopina [SOP]09:49
Grand Hotel09:51
Korty Tenisowe09:52
Dolny Sopot - Haffnera09:55
Korty Tenisowe09:56
Grand Hotel09:57
Chopina [SOP]09:59
Sopot PKP10:00
Bohaterów Monte Cassino10:02
Goyki10:03
Malczewskiego10:04
Malczewskiego10:05
Cmentarz10:06
Schronisko Sopotkowo10:07
Brodwino10:09
Kolberga10:10
Junaków10:11
Łużycka [SOP]10:12
Kamienny Potok SKM10:13
Kurs nr 7 do Kamienny Potok SKM
Kamienny Potok SKM10:30
Junaków10:32
Małopolska10:33
Kolberga10:34
Brodwino10:35
Schronisko Sopotkowo10:37
Cmentarz10:38
Malczewskiego10:40
Uniwersytet Gdański [SOP]10:42
Sikorskiego [SOP]10:43
Sopot PKP10:46
Sopot PKP - Marynarzy10:47
Władysława IV [SOP]10:48
Grunwaldzka [SOP]10:50
Chopina [SOP]10:51
Grand Hotel10:53
Korty Tenisowe10:54
Dolny Sopot - Haffnera10:58
Korty Tenisowe10:59
Grand Hotel11:00
Chopina [SOP]11:02
Sopot PKP11:04
Bohaterów Monte Cassino11:07
Goyki11:08
Malczewskiego11:09
Malczewskiego11:10
Cmentarz11:11
Schronisko Sopotkowo11:12
Brodwino11:14
Kolberga11:15
Junaków11:16
Łużycka [SOP]11:17
Kamienny Potok SKM11:18
Kurs nr 8 do Kamienny Potok SKM
Kamienny Potok SKM11:30
Junaków11:32
Małopolska11:33
Kolberga11:34
Brodwino11:35
Schronisko Sopotkowo11:37
Cmentarz11:38
Malczewskiego11:40
Uniwersytet Gdański [SOP]11:42
Sikorskiego [SOP]11:43
Sopot PKP11:46
Sopot PKP - Marynarzy11:47
Władysława IV [SOP]11:48
Grunwaldzka [SOP]11:50
Chopina [SOP]11:51
Grand Hotel11:53
Korty Tenisowe11:54
Dolny Sopot - Haffnera11:58
Korty Tenisowe11:59
Grand Hotel12:00
Chopina [SOP]12:02
Sopot PKP12:04
Bohaterów Monte Cassino12:07
Goyki12:08
Malczewskiego12:09
Malczewskiego12:10
Cmentarz12:11
Schronisko Sopotkowo12:12
Brodwino12:14
Kolberga12:15
Junaków12:16
Łużycka [SOP]12:17
Kamienny Potok SKM12:18
Kurs nr 9 do Kamienny Potok SKM
Kamienny Potok SKM12:30
Junaków12:32
Małopolska12:33
Kolberga12:34
Brodwino12:35
Schronisko Sopotkowo12:37
Cmentarz12:38
Malczewskiego12:40
Uniwersytet Gdański [SOP]12:42
Sikorskiego [SOP]12:43
Sopot PKP12:46
Sopot PKP - Marynarzy12:47
Władysława IV [SOP]12:48
Grunwaldzka [SOP]12:50
Chopina [SOP]12:51
Grand Hotel12:53
Korty Tenisowe12:54
Dolny Sopot - Haffnera12:58
Korty Tenisowe12:59
Grand Hotel13:00
Chopina [SOP]13:02
Sopot PKP13:04
Bohaterów Monte Cassino13:07
Goyki13:08
Malczewskiego13:09
Malczewskiego13:10
Cmentarz13:11
Schronisko Sopotkowo13:12
Brodwino13:14
Kolberga13:15
Junaków13:16
Łużycka [SOP]13:17
Kamienny Potok SKM13:18
Kurs nr 10 do Kamienny Potok SKM
Kamienny Potok SKM13:30
Junaków13:32
Małopolska13:33
Kolberga13:34
Brodwino13:35
Schronisko Sopotkowo13:37
Cmentarz13:38
Malczewskiego13:39
Uniwersytet Gdański [SOP]13:41
Sikorskiego [SOP]13:42
Sopot PKP13:45
Sopot PKP - Marynarzy13:46
Władysława IV [SOP]13:48
Grunwaldzka [SOP]13:50
Chopina [SOP]13:51
Grand Hotel13:53
Korty Tenisowe13:54
Dolny Sopot - Haffnera13:58
Korty Tenisowe13:59
Grand Hotel14:00
Chopina [SOP]14:02
Sopot PKP14:04
Bohaterów Monte Cassino14:07
Goyki14:08
Malczewskiego14:09
Malczewskiego14:10
Cmentarz14:11
Schronisko Sopotkowo14:12
Brodwino14:14
Kolberga14:15
Junaków14:16
Łużycka [SOP]14:17
Kamienny Potok SKM14:18
Kurs nr 11 do Kamienny Potok SKM
Kamienny Potok SKM14:30
Junaków14:32
Małopolska14:33
Kolberga14:34
Brodwino14:35
Schronisko Sopotkowo14:37
Cmentarz14:38
Malczewskiego14:39
Uniwersytet Gdański [SOP]14:41
Sikorskiego [SOP]14:42
Sopot PKP14:45
Sopot PKP - Marynarzy14:46
Władysława IV [SOP]14:48
Grunwaldzka [SOP]14:50
Chopina [SOP]14:51
Grand Hotel14:53
Korty Tenisowe14:54
Dolny Sopot - Haffnera14:58
Korty Tenisowe14:59
Grand Hotel15:00
Chopina [SOP]15:02
Sopot PKP15:04
Bohaterów Monte Cassino15:07
Goyki15:08
Malczewskiego15:09
Malczewskiego15:10
Cmentarz15:11
Schronisko Sopotkowo15:12
Brodwino15:14
Kolberga15:15
Junaków15:16
Łużycka [SOP]15:17
Kamienny Potok SKM15:18
Kurs nr 12 do Kamienny Potok SKM
Kamienny Potok SKM15:30
Junaków15:32
Małopolska15:33
Kolberga15:34
Brodwino15:35
Schronisko Sopotkowo15:37
Cmentarz15:38
Malczewskiego15:39
Uniwersytet Gdański [SOP]15:41
Sikorskiego [SOP]15:42
Sopot PKP15:45
Sopot PKP - Marynarzy15:46
Władysława IV [SOP]15:48
Grunwaldzka [SOP]15:50
Chopina [SOP]15:51
Grand Hotel15:53
Korty Tenisowe15:54
Dolny Sopot - Haffnera15:58
Korty Tenisowe15:59
Grand Hotel16:00
Chopina [SOP]16:02
Sopot PKP16:04
Bohaterów Monte Cassino16:07
Goyki16:08
Malczewskiego16:09
Malczewskiego16:10
Cmentarz16:11
Schronisko Sopotkowo16:12
Brodwino16:14
Kolberga16:15
Junaków16:16
Łużycka [SOP]16:17
Kamienny Potok SKM16:18
Kurs nr 13 do Kamienny Potok SKM
Kamienny Potok SKM16:30
Junaków16:32
Małopolska16:33
Kolberga16:34
Brodwino16:35
Schronisko Sopotkowo16:37
Cmentarz16:38
Malczewskiego16:39
Uniwersytet Gdański [SOP]16:41
Sikorskiego [SOP]16:42
Sopot PKP16:45
Sopot PKP - Marynarzy16:46
Władysława IV [SOP]16:48
Grunwaldzka [SOP]16:50
Chopina [SOP]16:51
Grand Hotel16:53
Korty Tenisowe16:54
Dolny Sopot - Haffnera16:58
Korty Tenisowe16:59
Grand Hotel17:00
Chopina [SOP]17:02
Sopot PKP17:04
Bohaterów Monte Cassino17:07
Goyki17:08
Malczewskiego17:09
Malczewskiego17:10
Cmentarz17:11
Schronisko Sopotkowo17:12
Brodwino17:14
Kolberga17:15
Junaków17:16
Łużycka [SOP]17:17
Kamienny Potok SKM17:18
Kurs nr 14 do Kamienny Potok SKM
Kamienny Potok SKM17:30
Junaków17:32
Małopolska17:33
Kolberga17:34
Brodwino17:35
Schronisko Sopotkowo17:37
Cmentarz17:38
Malczewskiego17:39
Uniwersytet Gdański [SOP]17:41
Sikorskiego [SOP]17:42
Sopot PKP17:45
Sopot PKP - Marynarzy17:46
Władysława IV [SOP]17:47
Grunwaldzka [SOP]17:49
Chopina [SOP]17:50
Grand Hotel17:52
Korty Tenisowe17:53
Dolny Sopot - Haffnera17:55
Korty Tenisowe17:56
Grand Hotel17:57
Chopina [SOP]17:59
Sopot PKP18:00
Bohaterów Monte Cassino18:03
Goyki18:04
Malczewskiego18:05
Malczewskiego18:06
Cmentarz18:07
Schronisko Sopotkowo18:08
Brodwino18:10
Kolberga18:11
Junaków18:12
Łużycka [SOP]18:13
Kamienny Potok SKM18:14
Kurs nr 15 do Kamienny Potok SKM
Kamienny Potok SKM18:30
Junaków18:32
Małopolska18:33
Kolberga18:34
Brodwino18:35
Schronisko Sopotkowo18:37
Cmentarz18:38
Malczewskiego18:39
Uniwersytet Gdański [SOP]18:41
Sikorskiego [SOP]18:42
Sopot PKP18:45
Sopot PKP - Marynarzy18:46
Władysława IV [SOP]18:47
Grunwaldzka [SOP]18:49
Chopina [SOP]18:50
Grand Hotel18:52
Korty Tenisowe18:53
Dolny Sopot - Haffnera18:55
Korty Tenisowe18:56
Grand Hotel18:57
Chopina [SOP]18:59
Sopot PKP19:00
Bohaterów Monte Cassino19:03
Goyki19:04
Malczewskiego19:05
Malczewskiego19:06
Cmentarz19:07
Schronisko Sopotkowo19:08
Brodwino19:10
Kolberga19:11
Junaków19:12
Łużycka [SOP]19:13
Kamienny Potok SKM19:14
Kurs nr 16 do Kamienny Potok SKM
Kamienny Potok SKM19:30
Junaków19:32
Małopolska19:33
Kolberga19:34
Brodwino19:35
Schronisko Sopotkowo19:37
Cmentarz19:38
Malczewskiego19:39
Uniwersytet Gdański [SOP]19:41
Sikorskiego [SOP]19:42
Sopot PKP19:45
Sopot PKP - Marynarzy19:46
Władysława IV [SOP]19:47
Grunwaldzka [SOP]19:49
Chopina [SOP]19:50
Grand Hotel19:52
Korty Tenisowe19:53
Dolny Sopot - Haffnera19:55
Korty Tenisowe19:56
Grand Hotel19:57
Chopina [SOP]19:59
Sopot PKP20:00
Bohaterów Monte Cassino20:02
Goyki20:03
Malczewskiego20:04
Malczewskiego20:05
Cmentarz20:06
Schronisko Sopotkowo20:07
Brodwino20:09
Kolberga20:10
Junaków20:11
Łużycka [SOP]20:12
Kamienny Potok SKM20:13
Kurs nr 17 do Kamienny Potok SKM
Kamienny Potok SKM20:30
Junaków20:32
Małopolska20:33
Kolberga20:34
Brodwino20:35
Schronisko Sopotkowo20:37
Cmentarz20:38
Malczewskiego20:39
Uniwersytet Gdański [SOP]20:41
Sikorskiego [SOP]20:42
Sopot PKP20:45
Sopot PKP - Marynarzy20:46
Władysława IV [SOP]20:47
Grunwaldzka [SOP]20:49
Chopina [SOP]20:50
Grand Hotel20:52
Korty Tenisowe20:53
Dolny Sopot - Haffnera21:00
Korty Tenisowe21:01
Grand Hotel21:02
Chopina [SOP]21:03
Sopot PKP21:04
Bohaterów Monte Cassino21:06
Goyki21:07
Malczewskiego21:08
Malczewskiego21:09
Cmentarz21:10
Schronisko Sopotkowo21:11
Brodwino21:13
Kolberga21:14
Junaków21:15
Łużycka [SOP]21:16
Kamienny Potok SKM21:17