• Od soboty 27.07 wstrzymany zostanie ruch tramwajów między Strzyżą a Operą Bałtycką. Więcej: ztm.gda.pl   • Od soboty 27.07 wstrzymany zostanie ruch tramwajów między Strzyżą a Operą Bałtycką. Więcej: ztm.gda.pl
20:26
Kurs nr 7 do Kamienny Potok SKM
Brodwino06:15
Kolberga06:16
Junaków06:17
Łużycka [SOP]06:18
Kamienny Potok SKM06:19
Kurs nr 8 do Kamienny Potok SKM
Kamienny Potok SKM06:30
Junaków06:32
Małopolska06:33
Kolberga06:34
Brodwino06:35
Schronisko Sopotkowo06:37
Cmentarz06:38
Malczewskiego06:40
Bohaterów Monte Cassino [SOP]06:42
Sopot PKP - Niepodległości06:43
Władysława IV [SOP]06:46
Grunwaldzka06:47
Chopina [SOP]06:48
Grand Hotel06:50
Korty Tenisowe06:51
Dolny Sopot - Haffnera06:54
Korty Tenisowe06:55
Grand Hotel06:56
Chopina [SOP]06:57
Sopot PKP06:58
Bohaterów Monte Cassino [SOP]07:00
Goyki07:02
Malczewskiego07:03
Chodowieckiego07:04
Cmentarz07:05
Schronisko Sopotkowo07:06
Brodwino07:09
Kolberga07:10
Junaków07:11
Łużycka [SOP]07:12
Kamienny Potok SKM07:13
Kurs nr 9 do Kamienny Potok SKM
Kamienny Potok SKM07:29
Junaków07:31
Małopolska07:32
Kolberga07:33
Brodwino07:34
Schronisko Sopotkowo07:36
Cmentarz07:38
Malczewskiego07:41
Bohaterów Monte Cassino [SOP]07:43
Sopot PKP - Niepodległości07:44
Władysława IV [SOP]07:47
Grunwaldzka07:48
Chopina [SOP]07:49
Grand Hotel07:51
Korty Tenisowe07:52
Dolny Sopot - Haffnera07:57
Korty Tenisowe07:58
Grand Hotel07:59
Chopina [SOP]08:01
Sopot PKP08:02
Bohaterów Monte Cassino [SOP]08:04
Goyki08:06
Malczewskiego08:07
Chodowieckiego08:08
Cmentarz08:09
Schronisko Sopotkowo08:10
Brodwino08:12
Kolberga08:13
Junaków08:14
Łużycka [SOP]08:15
Kamienny Potok SKM08:16
Kurs nr 10 do Kamienny Potok SKM
Kamienny Potok SKM08:41
Junaków08:43
Małopolska08:44
Kolberga08:45
Brodwino08:46
Schronisko Sopotkowo08:48
Cmentarz08:50
Malczewskiego08:52
Bohaterów Monte Cassino [SOP]08:54
Sopot PKP - Niepodległości08:55
Władysława IV [SOP]08:58
Grunwaldzka09:00
Chopina [SOP]09:01
Grand Hotel09:03
Korty Tenisowe09:04
Dolny Sopot - Haffnera09:12
Korty Tenisowe09:13
Grand Hotel09:14
Chopina [SOP]09:16
Sopot PKP09:17
Bohaterów Monte Cassino [SOP]09:20
Goyki09:22
Malczewskiego09:23
Chodowieckiego09:24
Cmentarz09:25
Schronisko Sopotkowo09:26
Brodwino09:28
Kolberga09:29
Junaków09:30
Łużycka [SOP]09:31
Kamienny Potok SKM09:32
Kurs nr 11 do Kamienny Potok SKM
Kamienny Potok SKM10:01
Junaków10:03
Małopolska10:04
Kolberga10:05
Brodwino10:06
Schronisko Sopotkowo10:08
Cmentarz10:10
Malczewskiego10:12
Bohaterów Monte Cassino [SOP]10:14
Sopot PKP - Niepodległości10:15
Władysława IV [SOP]10:18
Grunwaldzka10:20
Chopina [SOP]10:21
Grand Hotel10:23
Korty Tenisowe10:24
Dolny Sopot - Haffnera10:32
Korty Tenisowe10:33
Grand Hotel10:34
Chopina [SOP]10:36
Sopot PKP10:38
Bohaterów Monte Cassino [SOP]10:41
Goyki10:43
Malczewskiego10:44
Chodowieckiego10:45
Cmentarz10:46
Schronisko Sopotkowo10:47
Brodwino10:49
Kolberga10:50
Junaków10:51
Łużycka [SOP]10:52
Kamienny Potok SKM10:53
Kurs nr 12 do Kamienny Potok SKM
Kamienny Potok SKM11:21
Junaków11:23
Małopolska11:24
Kolberga11:25
Brodwino11:26
Schronisko Sopotkowo11:28
Cmentarz11:29
Malczewskiego11:31
Bohaterów Monte Cassino [SOP]11:33
Sopot PKP - Niepodległości11:34
Władysława IV [SOP]11:37
Grunwaldzka11:39
Chopina [SOP]11:40
Grand Hotel11:42
Korty Tenisowe11:43
Dolny Sopot - Haffnera11:51
Korty Tenisowe11:52
Grand Hotel11:53
Chopina [SOP]11:55
Sopot PKP11:57
Bohaterów Monte Cassino [SOP]12:00
Goyki12:02
Malczewskiego12:03
Chodowieckiego12:04
Cmentarz12:05
Schronisko Sopotkowo12:06
Brodwino12:08
Kolberga12:09
Junaków12:10
Łużycka [SOP]12:11
Kamienny Potok SKM12:12
Kurs nr 13 do Kamienny Potok SKM
Kamienny Potok SKM12:41
Junaków12:43
Małopolska12:44
Kolberga12:45
Brodwino12:46
Schronisko Sopotkowo12:48
Cmentarz12:49
Malczewskiego12:51
Bohaterów Monte Cassino [SOP]12:53
Sopot PKP - Niepodległości12:54
Władysława IV [SOP]12:57
Grunwaldzka12:59
Chopina [SOP]13:00
Grand Hotel13:02
Korty Tenisowe13:03
Dolny Sopot - Haffnera13:11
Korty Tenisowe13:12
Grand Hotel13:13
Chopina [SOP]13:15
Sopot PKP13:17
Bohaterów Monte Cassino [SOP]13:20
Goyki13:22
Malczewskiego13:23
Chodowieckiego13:24
Cmentarz13:25
Schronisko Sopotkowo13:26
Brodwino13:28
Kolberga13:29
Junaków13:30
Łużycka [SOP]13:31
Kamienny Potok SKM13:32
Kurs nr 14 do Kamienny Potok SKM
Kamienny Potok SKM13:44
Junaków13:46
Małopolska13:47
Kolberga13:48
Brodwino13:49
Schronisko Sopotkowo13:51
Cmentarz13:52
Malczewskiego13:54
Bohaterów Monte Cassino [SOP]13:56
Sopot PKP - Niepodległości13:57
Władysława IV [SOP]14:00
Grunwaldzka14:02
Chopina [SOP]14:03
Grand Hotel14:05
Korty Tenisowe14:06
Dolny Sopot - Haffnera14:13
Korty Tenisowe14:14
Grand Hotel14:15
Chopina [SOP]14:17
Sopot PKP14:19
Bohaterów Monte Cassino [SOP]14:22
Goyki14:24
Malczewskiego14:25
Chodowieckiego14:26
Cmentarz14:27
Schronisko Sopotkowo14:28
Brodwino14:30
Kolberga14:31
Junaków14:32
Łużycka [SOP]14:33
Kamienny Potok SKM14:34
Kurs nr 15 do Kamienny Potok SKM
Kamienny Potok SKM14:44
Junaków14:46
Małopolska14:47
Kolberga14:48
Brodwino14:49
Schronisko Sopotkowo14:51
Cmentarz14:52
Malczewskiego14:54
Bohaterów Monte Cassino [SOP]14:56
Sopot PKP - Niepodległości14:57
Władysława IV [SOP]15:00
Grunwaldzka15:02
Chopina [SOP]15:03
Grand Hotel15:05
Korty Tenisowe15:06
Dolny Sopot - Haffnera15:13
Korty Tenisowe15:14
Grand Hotel15:15
Chopina [SOP]15:17
Sopot PKP15:19
Bohaterów Monte Cassino [SOP]15:22
Goyki15:24
Malczewskiego15:25
Chodowieckiego15:26
Cmentarz15:27
Schronisko Sopotkowo15:28
Brodwino15:30
Kolberga15:31
Junaków15:32
Łużycka [SOP]15:33
Kamienny Potok SKM15:34
Kurs nr 16 do Kamienny Potok SKM
Kamienny Potok SKM15:44
Junaków15:46
Małopolska15:47
Kolberga15:48
Brodwino15:49
Schronisko Sopotkowo15:51
Cmentarz15:52
Malczewskiego15:54
Bohaterów Monte Cassino [SOP]15:56
Sopot PKP - Niepodległości15:57
Władysława IV [SOP]16:00
Grunwaldzka16:02
Chopina [SOP]16:03
Grand Hotel16:05
Korty Tenisowe16:06
Dolny Sopot - Haffnera16:13
Korty Tenisowe16:14
Grand Hotel16:15
Chopina [SOP]16:17
Sopot PKP16:19
Bohaterów Monte Cassino [SOP]16:22
Goyki16:24
Malczewskiego16:25
Chodowieckiego16:26
Cmentarz16:27
Schronisko Sopotkowo16:28
Brodwino16:30
Kolberga16:31
Junaków16:32
Łużycka [SOP]16:33
Kamienny Potok SKM16:34
Kurs nr 17 do Kamienny Potok SKM
Kamienny Potok SKM16:44
Junaków16:46
Małopolska16:47
Kolberga16:48
Brodwino16:49
Schronisko Sopotkowo16:51
Cmentarz16:52
Malczewskiego16:54
Bohaterów Monte Cassino [SOP]16:56
Sopot PKP - Niepodległości16:57
Władysława IV [SOP]17:00
Grunwaldzka17:02
Chopina [SOP]17:03
Grand Hotel17:05
Korty Tenisowe17:06
Dolny Sopot - Haffnera17:16
Korty Tenisowe17:17
Grand Hotel17:18
Chopina [SOP]17:20
Sopot PKP17:22
Bohaterów Monte Cassino [SOP]17:25
Goyki17:27
Malczewskiego17:28
Chodowieckiego17:29
Cmentarz17:30
Schronisko Sopotkowo17:31
Brodwino17:33
Kolberga17:34
Junaków17:35
Łużycka [SOP]17:36
Kamienny Potok SKM17:37
Kurs nr 18 do Kamienny Potok SKM
Kamienny Potok SKM18:02
Junaków18:04
Małopolska18:05
Kolberga18:06
Brodwino18:07
Schronisko Sopotkowo18:09
Cmentarz18:10
Malczewskiego18:12
Bohaterów Monte Cassino [SOP]18:14
Sopot PKP - Niepodległości18:15
Władysława IV [SOP]18:18
Grunwaldzka18:20
Chopina [SOP]18:21
Grand Hotel18:23
Korty Tenisowe18:24
Dolny Sopot - Haffnera18:28
Korty Tenisowe18:29
Grand Hotel18:30
Chopina [SOP]18:32
Sopot PKP18:34
Bohaterów Monte Cassino [SOP]18:37
Goyki18:39
Malczewskiego18:40
Chodowieckiego18:41
Cmentarz18:42
Schronisko Sopotkowo18:43
Brodwino18:45
Kolberga18:46
Junaków18:47
Łużycka [SOP]18:48
Kamienny Potok SKM18:49
Kurs nr 19 do Kamienny Potok SKM
Kamienny Potok SKM19:00
Junaków19:02
Małopolska19:03
Kolberga19:04
Brodwino19:05
Schronisko Sopotkowo19:07
Cmentarz19:08
Malczewskiego19:10
Bohaterów Monte Cassino [SOP]19:12
Sopot PKP - Niepodległości19:13
Władysława IV [SOP]19:16
Grunwaldzka19:18
Chopina [SOP]19:19
Grand Hotel19:21
Korty Tenisowe19:22
Dolny Sopot - Haffnera19:28
Korty Tenisowe19:29
Grand Hotel19:30
Chopina [SOP]19:32
Sopot PKP19:33
Bohaterów Monte Cassino [SOP]19:35
Goyki19:37
Malczewskiego19:38
Chodowieckiego19:39
Cmentarz19:40
Schronisko Sopotkowo19:41
Brodwino19:43
Kolberga19:44
Junaków19:45
Łużycka [SOP]19:46
Kamienny Potok SKM19:47
Kurs nr 20 do Kamienny Potok SKM
Kamienny Potok SKM20:00
Junaków20:02
Małopolska20:03
Kolberga20:04
Brodwino20:05
Schronisko Sopotkowo20:07
Cmentarz20:08
Malczewskiego20:09
Bohaterów Monte Cassino [SOP]20:11
Sopot PKP - Niepodległości20:12
Władysława IV [SOP]20:15
Grunwaldzka20:17
Chopina [SOP]20:18
Grand Hotel20:20
Korty Tenisowe20:21
Dolny Sopot - Haffnera20:27
Korty Tenisowe20:28
Grand Hotel20:29
Chopina [SOP]20:31
Sopot PKP20:32
Bohaterów Monte Cassino [SOP]20:34
Goyki20:36
Malczewskiego20:37
Chodowieckiego20:38
Cmentarz20:39
Schronisko Sopotkowo20:40
Brodwino20:42
Kolberga20:43
Junaków20:44
Łużycka [SOP]20:45
Kamienny Potok SKM20:46
Kurs nr 21 do Kamienny Potok SKM
Kamienny Potok SKM21:00
Junaków21:02
Małopolska21:03
Kolberga21:04
Brodwino21:05
Schronisko Sopotkowo21:07
Cmentarz21:08
Malczewskiego21:09
Bohaterów Monte Cassino [SOP]21:11
Sopot PKP - Niepodległości21:12
Władysława IV [SOP]21:15
Grunwaldzka21:17
Chopina [SOP]21:18
Grand Hotel21:20
Korty Tenisowe21:21
Dolny Sopot - Haffnera21:28
Korty Tenisowe21:29
Grand Hotel21:30
Chopina [SOP]21:31
Sopot PKP21:32
Bohaterów Monte Cassino [SOP]21:34
Goyki21:36
Malczewskiego21:37
Chodowieckiego21:38
Cmentarz21:39
Schronisko Sopotkowo21:40
Brodwino21:42
Kolberga21:43
Junaków21:44
Łużycka [SOP]21:45
Kamienny Potok SKM21:46