• Honorowanie biletów SKM w pojazdach komunikacji miejskiej na odc.Sopot- Śródmieście SKM.  • Informujemy: maksymalna liczba osób w pojeździe może wynieść 50% ogólnej liczby miejsc siedzących i stojących. Więcej informacji na ztm.gda.pl  • Kup bilet online! Buy a ticket online! Więcej/more: ztm.gda.pl  • Przypominamy: w trakcie korzystania z komunikacji miejskiej należy zakrywać usta i nos maseczką lub częścią odzieży.  • Podróżując autobusem/trolejbusem noś maskę!
13:23
Kurs nr 9 do Brodwino
Brodwino06:26
Kolberga06:27
Junaków06:28
Łużycka [SOP]06:29
Kamienny Potok SKM06:30
Kraszewskiego06:31
Wejherowska06:32
Malczewskiego06:34
Uniwersytet Gdański [SOP]06:36
Sikorskiego [SOP]06:37
Sopot PKP06:40
Sopot PKP - Marynarzy06:41
Władysława IV [SOP]06:42
Grunwaldzka [SOP]06:43
Chopina [SOP]06:44
Grand Hotel06:46
Korty Tenisowe06:47
Dolny Sopot - Haffnera06:54
Korty Tenisowe06:55
Grand Hotel06:56
Chopina [SOP]06:57
Sopot PKP06:58
Bohaterów Monte Cassino07:00
Goyki07:01
Malczewskiego07:02
Kraszewskiego07:04
Kamienny Potok SKM07:07
Junaków07:09
Małopolska07:10
Kolberga07:11
Brodwino07:12
Kurs nr 10 do Brodwino
Brodwino07:26
Kolberga07:27
Junaków07:28
Łużycka [SOP]07:29
Kamienny Potok SKM07:30
Kraszewskiego07:32
Wejherowska07:34
Malczewskiego07:36
Uniwersytet Gdański [SOP]07:38
Sikorskiego [SOP]07:39
Sopot PKP07:42
Sopot PKP - Marynarzy07:43
Władysława IV [SOP]07:45
Grunwaldzka [SOP]07:46
Chopina [SOP]07:47
Grand Hotel07:49
Korty Tenisowe07:50
Dolny Sopot - Haffnera07:58
Korty Tenisowe07:59
Grand Hotel08:00
Chopina [SOP]08:02
Sopot PKP08:03
Bohaterów Monte Cassino08:05
Goyki08:06
Malczewskiego08:07
Kraszewskiego08:09
Kamienny Potok SKM08:12
Junaków08:14
Małopolska08:15
Kolberga08:16
Brodwino08:17
Kurs nr 11 do Brodwino
Brodwino08:49
Kolberga08:50
Junaków08:51
Łużycka [SOP]08:52
Kamienny Potok SKM08:53
Kraszewskiego08:54
Wejherowska08:56
Malczewskiego08:58
Uniwersytet Gdański [SOP]09:00
Sikorskiego [SOP]09:01
Sopot PKP09:04
Sopot PKP - Marynarzy09:05
Władysława IV [SOP]09:07
Grunwaldzka [SOP]09:09
Chopina [SOP]09:10
Grand Hotel09:12
Korty Tenisowe09:13
Dolny Sopot - Haffnera09:18
Korty Tenisowe09:19
Grand Hotel09:20
Chopina [SOP]09:22
Sopot PKP09:23
Bohaterów Monte Cassino09:25
Goyki09:26
Malczewskiego09:27
Kraszewskiego09:29
Kamienny Potok SKM09:32
Junaków09:34
Małopolska09:35
Kolberga09:36
Brodwino09:37
Kurs nr 12 do Brodwino
Brodwino10:09
Kolberga10:10
Junaków10:11
Łużycka [SOP]10:12
Kamienny Potok SKM10:13
Kraszewskiego10:14
Wejherowska10:16
Malczewskiego10:18
Uniwersytet Gdański [SOP]10:20
Sikorskiego [SOP]10:21
Sopot PKP10:24
Sopot PKP - Marynarzy10:25
Władysława IV [SOP]10:27
Grunwaldzka [SOP]10:29
Chopina [SOP]10:30
Grand Hotel10:32
Korty Tenisowe10:33
Dolny Sopot - Haffnera10:36
Korty Tenisowe10:37
Grand Hotel10:38
Chopina [SOP]10:40
Sopot PKP10:42
Bohaterów Monte Cassino10:45
Goyki10:46
Malczewskiego10:47
Kraszewskiego10:49
Kamienny Potok SKM10:52
Junaków10:54
Małopolska10:55
Kolberga10:56
Brodwino10:57
Kurs nr 13 do Brodwino
Brodwino11:29
Kolberga11:30
Junaków11:31
Łużycka [SOP]11:32
Kamienny Potok SKM11:33
Kraszewskiego11:34
Wejherowska11:36
Malczewskiego11:38
Uniwersytet Gdański [SOP]11:40
Sikorskiego [SOP]11:41
Sopot PKP11:44
Sopot PKP - Marynarzy11:45
Władysława IV [SOP]11:47
Grunwaldzka [SOP]11:49
Chopina [SOP]11:50
Grand Hotel11:52
Korty Tenisowe11:53
Dolny Sopot - Haffnera11:56
Korty Tenisowe11:57
Grand Hotel11:58
Chopina [SOP]12:00
Sopot PKP12:02
Bohaterów Monte Cassino12:05
Goyki12:06
Malczewskiego12:07
Kraszewskiego12:09
Kamienny Potok SKM12:12
Junaków12:14
Małopolska12:15
Kolberga12:16
Brodwino12:17
Kurs nr 14 do Brodwino
Brodwino12:49
Kolberga12:50
Junaków12:51
Łużycka [SOP]12:52
Kamienny Potok SKM12:53
Kraszewskiego12:54
Wejherowska12:56
Malczewskiego12:58
Uniwersytet Gdański [SOP]13:00
Sikorskiego [SOP]13:01
Sopot PKP13:04
Sopot PKP - Marynarzy13:05
Władysława IV [SOP]13:07
Grunwaldzka [SOP]13:09
Chopina [SOP]13:10
Grand Hotel13:12
Korty Tenisowe13:13
Dolny Sopot - Haffnera13:16
Korty Tenisowe13:17
Grand Hotel13:18
Chopina [SOP]13:20
Sopot PKP13:22
Bohaterów Monte Cassino13:25
Goyki13:26
Malczewskiego13:27
Kraszewskiego13:29
Kamienny Potok SKM13:32
Junaków13:34
Małopolska13:35
Kolberga13:36
Brodwino13:37
Kurs nr 15 do Brodwino
Brodwino14:09
Kolberga14:10
Junaków14:11
Łużycka [SOP]14:12
Kamienny Potok SKM14:13
Kraszewskiego14:14
Wejherowska14:15
Malczewskiego14:17
Uniwersytet Gdański [SOP]14:19
Sikorskiego [SOP]14:20
Sopot PKP14:23
Sopot PKP - Marynarzy14:24
Władysława IV [SOP]14:26
Grunwaldzka [SOP]14:28
Chopina [SOP]14:29
Grand Hotel14:31
Korty Tenisowe14:32
Dolny Sopot - Haffnera14:36
Korty Tenisowe14:37
Grand Hotel14:38
Chopina [SOP]14:40
Sopot PKP14:42
Bohaterów Monte Cassino14:45
Goyki14:46
Malczewskiego14:47
Kraszewskiego14:49
Kamienny Potok SKM14:52
Junaków14:54
Małopolska14:55
Kolberga14:56
Brodwino14:57
Kurs nr 16 do Brodwino
Brodwino15:29
Kolberga15:30
Junaków15:31
Łużycka [SOP]15:32
Kamienny Potok SKM15:33
Kraszewskiego15:34
Wejherowska15:35
Malczewskiego15:37
Uniwersytet Gdański [SOP]15:39
Sikorskiego [SOP]15:40
Sopot PKP15:43
Sopot PKP - Marynarzy15:44
Władysława IV [SOP]15:47
Grunwaldzka [SOP]15:49
Chopina [SOP]15:50
Grand Hotel15:52
Korty Tenisowe15:53
Dolny Sopot - Haffnera15:56
Korty Tenisowe15:57
Grand Hotel15:58
Chopina [SOP]16:00
Sopot PKP16:02
Bohaterów Monte Cassino16:05
Goyki16:06
Malczewskiego16:07
Kraszewskiego16:09
Kamienny Potok SKM16:12
Junaków16:14
Małopolska16:15
Kolberga16:16
Brodwino16:17
Kurs nr 17 do Brodwino
Brodwino16:49
Kolberga16:50
Junaków16:51
Łużycka [SOP]16:52
Kamienny Potok SKM16:53
Kraszewskiego16:54
Wejherowska16:55
Malczewskiego16:57
Uniwersytet Gdański [SOP]16:59
Sikorskiego [SOP]17:00
Sopot PKP17:03
Sopot PKP - Marynarzy17:04
Władysława IV [SOP]17:07
Grunwaldzka [SOP]17:09
Chopina [SOP]17:10
Grand Hotel17:12
Korty Tenisowe17:13
Dolny Sopot - Haffnera17:16
Korty Tenisowe17:17
Grand Hotel17:18
Chopina [SOP]17:20
Sopot PKP17:22
Bohaterów Monte Cassino17:25
Goyki17:26
Malczewskiego17:27
Kraszewskiego17:29
Kamienny Potok SKM17:32
Junaków17:34
Małopolska17:35
Kolberga17:36
Brodwino17:37
Kurs nr 18 do Brodwino
Brodwino18:09
Kolberga18:10
Junaków18:11
Łużycka [SOP]18:12
Kamienny Potok SKM18:13
Kraszewskiego18:14
Wejherowska18:15
Malczewskiego18:16
Uniwersytet Gdański [SOP]18:18
Sikorskiego [SOP]18:19
Sopot PKP18:22
Sopot PKP - Marynarzy18:23
Władysława IV [SOP]18:24
Grunwaldzka [SOP]18:26
Chopina [SOP]18:27
Grand Hotel18:29
Korty Tenisowe18:30
Dolny Sopot - Haffnera18:36
Korty Tenisowe18:37
Grand Hotel18:38
Chopina [SOP]18:40
Sopot PKP18:42
Bohaterów Monte Cassino18:45
Goyki18:46
Malczewskiego18:47
Kraszewskiego18:49
Kamienny Potok SKM18:52
Junaków18:54
Małopolska18:55
Kolberga18:56
Brodwino18:57
Kurs nr 19 do Brodwino
Brodwino19:09
Kolberga19:10
Junaków19:11
Łużycka [SOP]19:12
Kamienny Potok SKM19:13
Kraszewskiego19:14
Wejherowska19:15
Malczewskiego19:16
Uniwersytet Gdański [SOP]19:18
Sikorskiego [SOP]19:19
Sopot PKP19:22
Sopot PKP - Marynarzy19:23
Władysława IV [SOP]19:24
Grunwaldzka [SOP]19:26
Chopina [SOP]19:27
Grand Hotel19:29
Korty Tenisowe19:30
Dolny Sopot - Haffnera19:38
Korty Tenisowe19:39
Grand Hotel19:40
Chopina [SOP]19:42
Sopot PKP19:43
Bohaterów Monte Cassino19:45
Goyki19:46
Malczewskiego19:47
Kraszewskiego19:49
Kamienny Potok SKM19:52
Junaków19:54
Małopolska19:55
Kolberga19:56
Brodwino19:57
Kurs nr 20 do Brodwino
Brodwino19:59
Kolberga20:00
Junaków20:01
Łużycka [SOP]20:02
Kamienny Potok SKM20:06
Kraszewskiego20:07
Wejherowska20:08
Malczewskiego20:09
Uniwersytet Gdański [SOP]20:11
Sikorskiego [SOP]20:12
Sopot PKP20:15
Sopot PKP - Marynarzy20:16
Władysława IV [SOP]20:17
Grunwaldzka [SOP]20:19
Chopina [SOP]20:20
Grand Hotel20:22
Korty Tenisowe20:23
Dolny Sopot - Haffnera20:28
Korty Tenisowe20:29
Grand Hotel20:30
Chopina [SOP]20:32
Sopot PKP20:33
Bohaterów Monte Cassino20:35
Goyki20:36
Malczewskiego20:37
Kraszewskiego20:39
Kamienny Potok SKM20:42
Junaków20:44
Małopolska20:45
Kolberga20:46
Brodwino20:47
Kurs nr 21 do Brodwino
Brodwino20:59
Kolberga21:00
Junaków21:01
Łużycka [SOP]21:02
Kamienny Potok SKM21:06
Kraszewskiego21:07
Wejherowska21:08
Malczewskiego21:09
Uniwersytet Gdański [SOP]21:11
Sikorskiego [SOP]21:12
Sopot PKP21:15
Sopot PKP - Marynarzy21:16
Władysława IV [SOP]21:17
Grunwaldzka [SOP]21:19
Chopina [SOP]21:20
Grand Hotel21:22
Korty Tenisowe21:23
Dolny Sopot - Haffnera21:30
Korty Tenisowe21:31
Grand Hotel21:32
Chopina [SOP]21:33
Sopot PKP21:34
Bohaterów Monte Cassino21:36
Goyki21:37
Malczewskiego21:38
Kraszewskiego21:39
Kamienny Potok SKM21:42
Junaków21:44
Małopolska21:45
Kolberga21:46
Brodwino21:47