• Brak przejazdu ul. Junony, linie 179 i 269 od przyst "Marsa" do "Osowa PKP i z powrotem kier. są objazdem ul. Wodnika-Raatza-Nowy Świat-Barniewicka  • Limit osób w pojeździe: 30% miejsc stojących i siedzących. Tylko połowa miejsc siedzących może być zajęta. Zasłaniaj usta i nos!  • Limit osób w pojeździe: 30% miejsc siedzących i stojących. Tylko połowa miejsc siedzących może być zajęta. Zasłaniaj usta i nos!
20:14
Kurs nr 0 do Brodwino
Brodwino05:43
Brodwino05:43
Kurs nr 1 do Kamienny Potok SKM
Brodwino05:48
Kolberga05:49
Junaków05:50
Łużycka [SOP]05:51
Kamienny Potok SKM05:52
Kurs nr 2 do Kamienny Potok SKM
Kamienny Potok SKM05:59
Junaków06:01
Małopolska06:02
Kolberga06:03
Brodwino06:04
Schronisko Sopotkowo06:06
Cmentarz06:07
Malczewskiego06:09
Uniwersytet Gdański [SOP]06:11
Sikorskiego [SOP]06:12
Sopot PKP06:15
Sopot PKP - Marynarzy06:16
Władysława IV [SOP]06:17
Grunwaldzka [SOP]06:18
Chopina [SOP]06:19
Grand Hotel06:21
Korty Tenisowe06:22
Dolny Sopot - Haffnera06:24
Korty Tenisowe06:25
Grand Hotel06:26
Chopina [SOP]06:27
Sopot PKP06:28
Bohaterów Monte Cassino06:30
Goyki06:31
Malczewskiego06:32
Malczewskiego06:33
Cmentarz06:34
Schronisko Sopotkowo06:35
Brodwino06:38
Kolberga06:39
Junaków06:40
Łużycka [SOP]06:41
Kamienny Potok SKM06:42
Kurs nr 3 do Kamienny Potok SKM
Kamienny Potok SKM06:44
Junaków06:46
Małopolska06:47
Kolberga06:48
Brodwino06:49
Schronisko Sopotkowo06:51
Cmentarz06:52
Malczewskiego06:54
Uniwersytet Gdański [SOP]06:56
Sikorskiego [SOP]06:57
Sopot PKP07:00
Sopot PKP - Marynarzy07:01
Władysława IV [SOP]07:03
Grunwaldzka [SOP]07:04
Chopina [SOP]07:05
Grand Hotel07:07
Korty Tenisowe07:08
Dolny Sopot - Haffnera07:10
Korty Tenisowe07:11
Grand Hotel07:12
Chopina [SOP]07:14
Sopot PKP07:15
Bohaterów Monte Cassino07:17
Goyki07:18
Malczewskiego07:19
Malczewskiego07:20
Cmentarz07:21
Schronisko Sopotkowo07:22
Brodwino07:24
Kolberga07:25
Junaków07:26
Łużycka [SOP]07:27
Kamienny Potok SKM07:28
Kurs nr 4 do Kamienny Potok SKM
Kamienny Potok SKM07:44
Junaków07:46
Małopolska07:47
Kolberga07:48
Brodwino07:49
Schronisko Sopotkowo07:51
Cmentarz07:53
Malczewskiego07:56
Uniwersytet Gdański [SOP]07:58
Sikorskiego [SOP]07:59
Sopot PKP08:02
Sopot PKP - Marynarzy08:03
Władysława IV [SOP]08:05
Grunwaldzka [SOP]08:07
Chopina [SOP]08:08
Grand Hotel08:10
Korty Tenisowe08:11
Dolny Sopot - Haffnera08:13
Korty Tenisowe08:14
Grand Hotel08:15
Chopina [SOP]08:17
Sopot PKP08:18
Bohaterów Monte Cassino08:20
Goyki08:21
Malczewskiego08:22
Malczewskiego08:23
Cmentarz08:24
Schronisko Sopotkowo08:25
Brodwino08:27
Kolberga08:28
Junaków08:29
Łużycka [SOP]08:30
Kamienny Potok SKM08:31
Kurs nr 5 do Kamienny Potok SKM
Kamienny Potok SKM08:45
Junaków08:47
Małopolska08:48
Kolberga08:49
Brodwino08:50
Schronisko Sopotkowo08:52
Cmentarz08:54
Malczewskiego08:56
Uniwersytet Gdański [SOP]08:58
Sikorskiego [SOP]08:59
Sopot PKP09:02
Sopot PKP - Marynarzy09:03
Władysława IV [SOP]09:05
Grunwaldzka [SOP]09:07
Chopina [SOP]09:08
Grand Hotel09:10
Korty Tenisowe09:11
Dolny Sopot - Haffnera09:15
Korty Tenisowe09:16
Grand Hotel09:17
Chopina [SOP]09:19
Sopot PKP09:20
Bohaterów Monte Cassino09:22
Goyki09:23
Malczewskiego09:24
Malczewskiego09:25
Cmentarz09:26
Schronisko Sopotkowo09:27
Brodwino09:29
Kolberga09:30
Junaków09:31
Łużycka [SOP]09:32
Kamienny Potok SKM09:33
Kurs nr 6 do Kamienny Potok SKM
Kamienny Potok SKM10:00
Junaków10:02
Małopolska10:03
Kolberga10:04
Brodwino10:05
Schronisko Sopotkowo10:07
Cmentarz10:09
Malczewskiego10:11
Uniwersytet Gdański [SOP]10:13
Sikorskiego [SOP]10:14
Sopot PKP10:17
Sopot PKP - Marynarzy10:18
Władysława IV [SOP]10:20
Grunwaldzka [SOP]10:22
Chopina [SOP]10:23
Grand Hotel10:25
Korty Tenisowe10:26
Dolny Sopot - Haffnera10:30
Korty Tenisowe10:31
Grand Hotel10:32
Chopina [SOP]10:34
Sopot PKP10:36
Bohaterów Monte Cassino10:39
Goyki10:40
Malczewskiego10:41
Malczewskiego10:42
Cmentarz10:43
Schronisko Sopotkowo10:44
Brodwino10:46
Kolberga10:47
Junaków10:48
Łużycka [SOP]10:49
Kamienny Potok SKM10:50
Kurs nr 7 do Kamienny Potok SKM
Kamienny Potok SKM11:20
Junaków11:22
Małopolska11:23
Kolberga11:24
Brodwino11:25
Schronisko Sopotkowo11:27
Cmentarz11:28
Malczewskiego11:30
Uniwersytet Gdański [SOP]11:32
Sikorskiego [SOP]11:33
Sopot PKP11:36
Sopot PKP - Marynarzy11:37
Władysława IV [SOP]11:39
Grunwaldzka [SOP]11:41
Chopina [SOP]11:42
Grand Hotel11:44
Korty Tenisowe11:45
Dolny Sopot - Haffnera11:50
Korty Tenisowe11:51
Grand Hotel11:52
Chopina [SOP]11:54
Sopot PKP11:56
Bohaterów Monte Cassino11:59
Goyki12:00
Malczewskiego12:01
Malczewskiego12:02
Cmentarz12:03
Schronisko Sopotkowo12:04
Brodwino12:06
Kolberga12:07
Junaków12:08
Łużycka [SOP]12:09
Kamienny Potok SKM12:10
Kurs nr 8 do Kamienny Potok SKM
Kamienny Potok SKM12:40
Junaków12:42
Małopolska12:43
Kolberga12:44
Brodwino12:45
Schronisko Sopotkowo12:47
Cmentarz12:48
Malczewskiego12:50
Uniwersytet Gdański [SOP]12:52
Sikorskiego [SOP]12:53
Sopot PKP12:56
Sopot PKP - Marynarzy12:57
Władysława IV [SOP]12:59
Grunwaldzka [SOP]13:01
Chopina [SOP]13:02
Grand Hotel13:04
Korty Tenisowe13:05
Dolny Sopot - Haffnera13:10
Korty Tenisowe13:11
Grand Hotel13:12
Chopina [SOP]13:14
Sopot PKP13:16
Bohaterów Monte Cassino13:19
Goyki13:20
Malczewskiego13:21
Malczewskiego13:22
Cmentarz13:23
Schronisko Sopotkowo13:24
Brodwino13:26
Kolberga13:27
Junaków13:28
Łużycka [SOP]13:29
Kamienny Potok SKM13:30
Kurs nr 9 do Kamienny Potok SKM
Kamienny Potok SKM14:00
Junaków14:02
Małopolska14:03
Kolberga14:04
Brodwino14:05
Schronisko Sopotkowo14:07
Cmentarz14:08
Malczewskiego14:10
Uniwersytet Gdański [SOP]14:12
Sikorskiego [SOP]14:13
Sopot PKP14:16
Sopot PKP - Marynarzy14:17
Władysława IV [SOP]14:19
Grunwaldzka [SOP]14:21
Chopina [SOP]14:22
Grand Hotel14:24
Korty Tenisowe14:25
Dolny Sopot - Haffnera14:30
Korty Tenisowe14:31
Grand Hotel14:32
Chopina [SOP]14:34
Sopot PKP14:36
Bohaterów Monte Cassino14:39
Goyki14:40
Malczewskiego14:41
Malczewskiego14:43
Cmentarz14:44
Schronisko Sopotkowo14:45
Brodwino14:47
Kolberga14:48
Junaków14:49
Łużycka [SOP]14:50
Kamienny Potok SKM14:51
Kurs nr 10 do Kamienny Potok SKM
Kamienny Potok SKM14:59
Junaków15:01
Małopolska15:02
Kolberga15:03
Brodwino15:04
Schronisko Sopotkowo15:06
Cmentarz15:07
Malczewskiego15:09
Uniwersytet Gdański [SOP]15:11
Sikorskiego [SOP]15:12
Sopot PKP15:15
Sopot PKP - Marynarzy15:16
Władysława IV [SOP]15:18
Grunwaldzka [SOP]15:20
Chopina [SOP]15:21
Grand Hotel15:23
Korty Tenisowe15:24
Dolny Sopot - Haffnera15:28
Korty Tenisowe15:29
Grand Hotel15:30
Chopina [SOP]15:32
Sopot PKP15:34
Bohaterów Monte Cassino15:37
Goyki15:38
Malczewskiego15:39
Malczewskiego15:41
Cmentarz15:42
Schronisko Sopotkowo15:43
Brodwino15:45
Kolberga15:46
Junaków15:47
Łużycka [SOP]15:48
Kamienny Potok SKM15:49
Kurs nr 11 do Kamienny Potok SKM
Kamienny Potok SKM15:59
Junaków16:01
Małopolska16:02
Kolberga16:03
Brodwino16:04
Schronisko Sopotkowo16:06
Cmentarz16:07
Malczewskiego16:09
Uniwersytet Gdański [SOP]16:11
Sikorskiego [SOP]16:12
Sopot PKP16:15
Sopot PKP - Marynarzy16:16
Władysława IV [SOP]16:19
Grunwaldzka [SOP]16:21
Chopina [SOP]16:22
Grand Hotel16:24
Korty Tenisowe16:25
Dolny Sopot - Haffnera16:28
Korty Tenisowe16:29
Grand Hotel16:30
Chopina [SOP]16:32
Sopot PKP16:34
Bohaterów Monte Cassino16:37
Goyki16:38
Malczewskiego16:39
Malczewskiego16:41
Cmentarz16:42
Schronisko Sopotkowo16:43
Brodwino16:45
Kolberga16:46
Junaków16:47
Łużycka [SOP]16:48
Kamienny Potok SKM16:49
Kurs nr 12 do Kamienny Potok SKM
Kamienny Potok SKM17:08
Junaków17:10
Małopolska17:11
Kolberga17:12
Brodwino17:13
Schronisko Sopotkowo17:15
Cmentarz17:16
Malczewskiego17:17
Uniwersytet Gdański [SOP]17:19
Sikorskiego [SOP]17:20
Sopot PKP17:23
Sopot PKP - Marynarzy17:24
Władysława IV [SOP]17:27
Grunwaldzka [SOP]17:29
Chopina [SOP]17:30
Grand Hotel17:32
Korty Tenisowe17:33
Dolny Sopot - Haffnera17:38
Korty Tenisowe17:39
Grand Hotel17:40
Chopina [SOP]17:42
Sopot PKP17:44
Bohaterów Monte Cassino17:47
Goyki17:48
Malczewskiego17:49
Malczewskiego17:50
Cmentarz17:51
Schronisko Sopotkowo17:52
Brodwino17:54
Kolberga17:55
Junaków17:56
Łużycka [SOP]17:57
Kamienny Potok SKM17:58
Kurs nr 13 do Kamienny Potok SKM
Kamienny Potok SKM18:30
Junaków18:32
Małopolska18:33
Kolberga18:34
Brodwino18:35
Schronisko Sopotkowo18:37
Cmentarz18:38
Malczewskiego18:39
Uniwersytet Gdański [SOP]18:41
Sikorskiego [SOP]18:42
Sopot PKP18:45
Sopot PKP - Marynarzy18:46
Władysława IV [SOP]18:47
Grunwaldzka [SOP]18:49
Chopina [SOP]18:50
Grand Hotel18:52
Korty Tenisowe18:53
Dolny Sopot - Haffnera19:00
Korty Tenisowe19:01
Grand Hotel19:02
Chopina [SOP]19:04
Sopot PKP19:06
Bohaterów Monte Cassino19:09
Goyki19:10
Malczewskiego19:11
Malczewskiego19:12
Cmentarz19:13
Schronisko Sopotkowo19:14
Brodwino19:16
Kolberga19:17
Junaków19:18
Łużycka [SOP]19:19
Kamienny Potok SKM19:20
Kurs nr 14 do Kamienny Potok SKM
Kamienny Potok SKM19:30
Junaków19:32
Małopolska19:33
Kolberga19:34
Brodwino19:35
Schronisko Sopotkowo19:37
Cmentarz19:38
Malczewskiego19:39
Uniwersytet Gdański [SOP]19:41
Sikorskiego [SOP]19:42
Sopot PKP19:45
Sopot PKP - Marynarzy19:46
Władysława IV [SOP]19:47
Grunwaldzka [SOP]19:49
Chopina [SOP]19:50
Grand Hotel19:52
Korty Tenisowe19:53
Dolny Sopot - Haffnera19:55
Korty Tenisowe19:56
Grand Hotel19:57
Chopina [SOP]19:59
Sopot PKP20:00
Bohaterów Monte Cassino20:02
Goyki20:03
Malczewskiego20:04
Malczewskiego20:05
Cmentarz20:06
Schronisko Sopotkowo20:07
Brodwino20:09
Kolberga20:10
Junaków20:11
Łużycka [SOP]20:12
Kamienny Potok SKM20:13
Kurs nr 15 do Kamienny Potok SKM
Kamienny Potok SKM20:30
Junaków20:32
Małopolska20:33
Kolberga20:34
Brodwino20:35
Schronisko Sopotkowo20:37
Cmentarz20:38
Malczewskiego20:39
Uniwersytet Gdański [SOP]20:41
Sikorskiego [SOP]20:42
Sopot PKP20:45
Sopot PKP - Marynarzy20:46
Władysława IV [SOP]20:47
Grunwaldzka [SOP]20:49
Chopina [SOP]20:50
Grand Hotel20:52
Korty Tenisowe20:53
Dolny Sopot - Haffnera21:00
Korty Tenisowe21:01
Grand Hotel21:02
Chopina [SOP]21:03
Sopot PKP21:04
Bohaterów Monte Cassino21:06
Goyki21:07
Malczewskiego21:08
Malczewskiego21:09
Cmentarz21:10
Schronisko Sopotkowo21:11
Brodwino21:13
Kolberga21:14
Junaków21:15
Łużycka [SOP]21:16
Kamienny Potok SKM21:17
Kurs nr 16 do Kamienny Potok SKM
Kamienny Potok SKM22:00
Junaków22:02
Małopolska22:03
Kolberga22:04
Brodwino22:05
Schronisko Sopotkowo22:07
Cmentarz22:08
Malczewskiego22:09
Uniwersytet Gdański [SOP]22:11
Sikorskiego [SOP]22:12
Sopot PKP22:15
Sopot PKP - Marynarzy22:16
Władysława IV [SOP]22:17
Grunwaldzka [SOP]22:19
Chopina [SOP]22:20
Grand Hotel22:22
Korty Tenisowe22:23
Dolny Sopot - Haffnera22:30
Korty Tenisowe22:31
Grand Hotel22:32
Chopina [SOP]22:33
Sopot PKP22:34
Bohaterów Monte Cassino22:36
Goyki22:37
Malczewskiego22:38
Malczewskiego22:39
Cmentarz22:40
Schronisko Sopotkowo22:41
Brodwino22:43
Kolberga22:44
Junaków22:45
Łużycka [SOP]22:46
Kamienny Potok SKM22:47
Kurs nr 17 do Kamienny Potok SKM
Kamienny Potok SKM23:00
Junaków23:02
Małopolska23:03
Kolberga23:04
Brodwino23:05
Schronisko Sopotkowo23:07
Cmentarz23:08
Malczewskiego23:09
Uniwersytet Gdański [SOP]23:11
Sikorskiego [SOP]23:12
Sopot PKP23:15
Sopot PKP - Marynarzy23:16
Władysława IV [SOP]23:17
Grunwaldzka [SOP]23:19
Chopina [SOP]23:20
Grand Hotel23:22
Korty Tenisowe23:23
Dolny Sopot - Haffnera23:26
Korty Tenisowe23:27
Grand Hotel23:28
Chopina [SOP]23:29
Sopot PKP23:30
Bohaterów Monte Cassino23:32
Goyki23:33
Malczewskiego23:34
Malczewskiego23:35
Cmentarz23:36
Schronisko Sopotkowo23:37
Brodwino23:39
Kolberga23:40
Junaków23:41
Łużycka [SOP]23:42
Kamienny Potok SKM23:43