• UWAGA: 30, 31.10. i 01.11. - sobotnie rozkłady jazdy, dodatkowe kursy, dodatkowe linie. Szczegóły: ztm.gda.pl  • W komunikacji miejskiej zasłaniaj usta i nos !
22:10
Kurs nr 0 do Brodwino
Brodwino06:48
Brodwino06:48
Kurs nr 1 do Kamienny Potok SKM
Brodwino06:53
Kolberga06:54
Junaków06:55
Łużycka [SOP]06:56
Kamienny Potok SKM06:57
Kurs nr 2 do Kamienny Potok SKM
Kamienny Potok SKM06:59
Junaków07:01
Małopolska07:02
Kolberga07:03
Brodwino07:04
Schronisko Sopotkowo07:06
Cmentarz07:08
Malczewskiego07:11
Uniwersytet Gdański [SOP]07:13
Sikorskiego [SOP]07:14
Sopot PKP07:17
Sopot PKP - Marynarzy07:18
Władysława IV [SOP]07:20
Grunwaldzka07:21
Chopina [SOP]07:22
Grand Hotel07:24
Korty Tenisowe07:25
Dolny Sopot - Haffnera07:27
Korty Tenisowe07:28
Grand Hotel07:29
Chopina [SOP]07:31
Sopot PKP07:32
Bohaterów Monte Cassino [SOP]07:34
Goyki07:36
Malczewskiego07:37
Chodowieckiego07:38
Cmentarz07:39
Schronisko Sopotkowo07:40
Brodwino07:42
Kolberga07:43
Junaków07:44
Łużycka [SOP]07:45
Kamienny Potok SKM07:46
Kurs nr 3 do Kamienny Potok SKM
Kamienny Potok SKM08:01
Junaków08:03
Małopolska08:04
Kolberga08:05
Brodwino08:06
Schronisko Sopotkowo08:08
Cmentarz08:10
Malczewskiego08:12
Uniwersytet Gdański [SOP]08:14
Sikorskiego [SOP]08:15
Sopot PKP08:18
Sopot PKP - Marynarzy08:19
Władysława IV [SOP]08:21
Grunwaldzka08:23
Chopina [SOP]08:24
Grand Hotel08:26
Korty Tenisowe08:27
Dolny Sopot - Haffnera08:32
Korty Tenisowe08:33
Grand Hotel08:34
Chopina [SOP]08:36
Sopot PKP08:37
Bohaterów Monte Cassino [SOP]08:40
Goyki08:42
Malczewskiego08:43
Chodowieckiego08:44
Cmentarz08:45
Schronisko Sopotkowo08:46
Brodwino08:48
Kolberga08:49
Junaków08:50
Łużycka [SOP]08:51
Kamienny Potok SKM08:52
Kurs nr 4 do Kamienny Potok SKM
Kamienny Potok SKM09:21
Junaków09:23
Małopolska09:24
Kolberga09:25
Brodwino09:26
Schronisko Sopotkowo09:28
Cmentarz09:30
Malczewskiego09:32
Uniwersytet Gdański [SOP]09:34
Sikorskiego [SOP]09:35
Sopot PKP09:38
Sopot PKP - Marynarzy09:39
Władysława IV [SOP]09:41
Grunwaldzka09:43
Chopina [SOP]09:44
Grand Hotel09:46
Korty Tenisowe09:47
Dolny Sopot - Haffnera09:52
Korty Tenisowe09:53
Grand Hotel09:54
Chopina [SOP]09:56
Sopot PKP09:57
Bohaterów Monte Cassino [SOP]10:00
Goyki10:02
Malczewskiego10:03
Chodowieckiego10:04
Cmentarz10:05
Schronisko Sopotkowo10:06
Brodwino10:08
Kolberga10:09
Junaków10:10
Łużycka [SOP]10:11
Kamienny Potok SKM10:12
Kurs nr 5 do Kamienny Potok SKM
Kamienny Potok SKM10:41
Junaków10:43
Małopolska10:44
Kolberga10:45
Brodwino10:46
Schronisko Sopotkowo10:48
Cmentarz10:49
Malczewskiego10:51
Uniwersytet Gdański [SOP]10:53
Sikorskiego [SOP]10:54
Sopot PKP10:57
Sopot PKP - Marynarzy10:58
Władysława IV [SOP]11:00
Grunwaldzka11:02
Chopina [SOP]11:03
Grand Hotel11:05
Korty Tenisowe11:06
Dolny Sopot - Haffnera11:11
Korty Tenisowe11:12
Grand Hotel11:13
Chopina [SOP]11:15
Sopot PKP11:17
Bohaterów Monte Cassino [SOP]11:20
Goyki11:22
Malczewskiego11:23
Chodowieckiego11:24
Cmentarz11:25
Schronisko Sopotkowo11:26
Brodwino11:28
Kolberga11:29
Junaków11:30
Łużycka [SOP]11:31
Kamienny Potok SKM11:32
Kurs nr 6 do Kamienny Potok SKM
Kamienny Potok SKM12:01
Junaków12:03
Małopolska12:04
Kolberga12:05
Brodwino12:06
Schronisko Sopotkowo12:08
Cmentarz12:09
Malczewskiego12:11
Uniwersytet Gdański [SOP]12:13
Sikorskiego [SOP]12:14
Sopot PKP12:17
Sopot PKP - Marynarzy12:18
Władysława IV [SOP]12:20
Grunwaldzka12:22
Chopina [SOP]12:23
Grand Hotel12:25
Korty Tenisowe12:26
Dolny Sopot - Haffnera12:31
Korty Tenisowe12:32
Grand Hotel12:33
Chopina [SOP]12:35
Sopot PKP12:37
Bohaterów Monte Cassino [SOP]12:40
Goyki12:42
Malczewskiego12:43
Chodowieckiego12:44
Cmentarz12:45
Schronisko Sopotkowo12:46
Brodwino12:48
Kolberga12:49
Junaków12:50
Łużycka [SOP]12:51
Kamienny Potok SKM12:52
Kurs nr 7 do Kamienny Potok SKM
Kamienny Potok SKM13:14
Junaków13:16
Małopolska13:17
Kolberga13:18
Brodwino13:19
Schronisko Sopotkowo13:21
Cmentarz13:22
Malczewskiego13:24
Uniwersytet Gdański [SOP]13:26
Sikorskiego [SOP]13:27
Sopot PKP13:30
Sopot PKP - Marynarzy13:31
Władysława IV [SOP]13:33
Grunwaldzka13:35
Chopina [SOP]13:36
Grand Hotel13:38
Korty Tenisowe13:39
Dolny Sopot - Haffnera13:43
Korty Tenisowe13:44
Grand Hotel13:45
Chopina [SOP]13:47
Sopot PKP13:49
Bohaterów Monte Cassino [SOP]13:52
Goyki13:54
Malczewskiego13:55
Chodowieckiego13:56
Cmentarz13:57
Schronisko Sopotkowo13:58
Brodwino14:00
Kolberga14:01
Junaków14:02
Łużycka [SOP]14:03
Kamienny Potok SKM14:04
Kurs nr 8 do Kamienny Potok SKM
Kamienny Potok SKM14:14
Junaków14:16
Małopolska14:17
Kolberga14:18
Brodwino14:19
Schronisko Sopotkowo14:21
Cmentarz14:22
Malczewskiego14:24
Uniwersytet Gdański [SOP]14:26
Sikorskiego [SOP]14:27
Sopot PKP14:30
Sopot PKP - Marynarzy14:31
Władysława IV [SOP]14:33
Grunwaldzka14:35
Chopina [SOP]14:36
Grand Hotel14:38
Korty Tenisowe14:39
Dolny Sopot - Haffnera14:43
Korty Tenisowe14:44
Grand Hotel14:45
Chopina [SOP]14:47
Sopot PKP14:49
Bohaterów Monte Cassino [SOP]14:52
Goyki14:54
Malczewskiego14:55
Chodowieckiego14:56
Cmentarz14:57
Schronisko Sopotkowo14:58
Brodwino15:00
Kolberga15:01
Junaków15:02
Łużycka [SOP]15:03
Kamienny Potok SKM15:04
Kurs nr 9 do Kamienny Potok SKM
Kamienny Potok SKM15:14
Junaków15:16
Małopolska15:17
Kolberga15:18
Brodwino15:19
Schronisko Sopotkowo15:21
Cmentarz15:22
Malczewskiego15:24
Uniwersytet Gdański [SOP]15:26
Sikorskiego [SOP]15:27
Sopot PKP15:30
Sopot PKP - Marynarzy15:31
Władysława IV [SOP]15:34
Grunwaldzka15:36
Chopina [SOP]15:37
Grand Hotel15:39
Korty Tenisowe15:40
Dolny Sopot - Haffnera15:43
Korty Tenisowe15:44
Grand Hotel15:45
Chopina [SOP]15:47
Sopot PKP15:49
Bohaterów Monte Cassino [SOP]15:52
Goyki15:54
Malczewskiego15:55
Chodowieckiego15:56
Cmentarz15:57
Schronisko Sopotkowo15:58
Brodwino16:00
Kolberga16:01
Junaków16:02
Łużycka [SOP]16:03
Kamienny Potok SKM16:04
Kurs nr 10 do Kamienny Potok SKM
Kamienny Potok SKM16:14
Junaków16:16
Małopolska16:17
Kolberga16:18
Brodwino16:19
Schronisko Sopotkowo16:21
Cmentarz16:22
Malczewskiego16:24
Uniwersytet Gdański [SOP]16:26
Sikorskiego [SOP]16:27
Sopot PKP16:30
Sopot PKP - Marynarzy16:31
Władysława IV [SOP]16:34
Grunwaldzka16:36
Chopina [SOP]16:37
Grand Hotel16:39
Korty Tenisowe16:40
Dolny Sopot - Haffnera16:43
Korty Tenisowe16:44
Grand Hotel16:45
Chopina [SOP]16:47
Sopot PKP16:49
Bohaterów Monte Cassino [SOP]16:52
Goyki16:54
Malczewskiego16:55
Chodowieckiego16:56
Cmentarz16:57
Schronisko Sopotkowo16:58
Brodwino17:00
Kolberga17:01
Junaków17:02
Łużycka [SOP]17:03
Kamienny Potok SKM17:04