• Uwaga! Objazd na trasach linii N2 i N6 od nocy z 28/29.09. Zmiany dotyczą Nowego Portu i Brzeźna. Szczegóły: ztm.gda.pl   • Uwaga ! Skrócona trasa linii 148, autobusy kursują między przystankami Żabianka SKM - Brzeźno PCK. Szczegóły: ztm.gda.pl   • 02.10.2022 r. (niedziela) biegi uliczne w Gdańsku - tymczasowe zmiany w komunikacji miejskiej. Więcej na: ztm.gda.pl
17:01
Kurs nr 0 do Dworzec Główny
Baza Hallera04:22
Dworzec Główny04:32
Kurs nr 1 do Maćkowy
Dworzec Główny04:32
Brama Wyżynna04:34
Toruńska04:36
Zaroślak04:37
Brama Oruńska04:38
Stare Szkoty04:39
Sandomierska04:40
Rejtana04:41
Gościnna04:43
Nowiny04:44
Ukośna04:45
Dom Pomocy Społecznej04:47
Bartnicza04:49
Maćkowy04:49
Kurs nr 2 do Jana z Kolna [GDA]
Maćkowy04:57
Dom Pomocy Społecznej04:59
Ukośna05:01
Urząd Dozoru Technicznego05:02
Nowiny05:03
Gościnna05:04
Rejtana05:05
Sandomierska05:07
Stare Szkoty05:08
Brama Oruńska05:09
Zaroślak05:10
Toruńska05:11
Brama Wyżynna05:13
Dworzec Główny05:15
Wały Piastowskie05:16
Jana z Kolna [GDA]05:18
Kurs nr 3 do Maćkowy
Jana z Kolna [GDA]05:29
Wały Piastowskie05:30
Dworzec Główny05:32
Brama Wyżynna05:34
Toruńska05:36
Zaroślak05:37
Brama Oruńska05:38
Stare Szkoty05:39
Sandomierska05:40
Rejtana05:41
Gościnna05:43
Nowiny05:44
Ukośna05:45
Dom Pomocy Społecznej05:47
Bartnicza05:49
Maćkowy05:49
Kurs nr 4 do Jana z Kolna [GDA]
Maćkowy05:57
Dom Pomocy Społecznej05:59
Ukośna06:01
Urząd Dozoru Technicznego06:02
Nowiny06:03
Gościnna06:04
Rejtana06:05
Sandomierska06:07
Stare Szkoty06:08
Brama Oruńska06:09
Zaroślak06:10
Toruńska06:11
Brama Wyżynna06:13
Dworzec Główny06:15
Wały Piastowskie06:16
Jana z Kolna [GDA]06:18
Kurs nr 5 do Maćkowy
Jana z Kolna [GDA]06:25
Wały Piastowskie06:26
Dworzec Główny06:29
Brama Wyżynna06:32
Toruńska06:34
Zaroślak06:35
Brama Oruńska06:37
Stare Szkoty06:38
Sandomierska06:39
Rejtana06:40
Gościnna06:42
Nowiny06:43
Ukośna06:44
Dom Pomocy Społecznej06:46
Bartnicza06:49
Maćkowy06:49
Kurs nr 6 do Jana z Kolna [GDA]
Maćkowy06:57
Dom Pomocy Społecznej06:59
Ukośna07:02
Urząd Dozoru Technicznego07:03
Nowiny07:04
Gościnna07:05
Rejtana07:07
Sandomierska07:09
Stare Szkoty07:10
Brama Oruńska07:11
Zaroślak07:12
Toruńska07:14
Brama Wyżynna07:17
Dworzec Główny07:19
Wały Piastowskie07:20
Jana z Kolna [GDA]07:22
Kurs nr 7 do Maćkowy
Jana z Kolna [GDA]07:25
Wały Piastowskie07:26
Dworzec Główny07:29
Brama Wyżynna07:32
Toruńska07:34
Zaroślak07:35
Brama Oruńska07:37
Stare Szkoty07:38
Sandomierska07:39
Rejtana07:40
Gościnna07:42
Nowiny07:43
Ukośna07:44
Dom Pomocy Społecznej07:46
Bartnicza07:49
Maćkowy07:49
Kurs nr 8 do Jana z Kolna [GDA]
Maćkowy07:57
Dom Pomocy Społecznej07:59
Ukośna08:02
Urząd Dozoru Technicznego08:03
Nowiny08:04
Gościnna08:05
Rejtana08:06
Sandomierska08:08
Stare Szkoty08:09
Brama Oruńska08:10
Zaroślak08:11
Toruńska08:12
Brama Wyżynna08:14
Dworzec Główny08:16
Wały Piastowskie08:17
Jana z Kolna [GDA]08:19
Kurs nr 17 do Maćkowy
Jana z Kolna [GDA]14:00
Wały Piastowskie14:01
Dworzec Główny14:04
Brama Wyżynna14:07
Toruńska14:09
Zaroślak14:10
Brama Oruńska14:11
Stare Szkoty14:12
Sandomierska14:13
Rejtana14:14
Gościnna14:16
Nowiny14:17
Ukośna14:18
Dom Pomocy Społecznej14:20
Bartnicza14:22
Maćkowy14:22
Kurs nr 18 do Jana z Kolna [GDA]
Maćkowy14:35
Dom Pomocy Społecznej14:37
Ukośna14:40
Urząd Dozoru Technicznego14:41
Nowiny14:42
Gościnna14:43
Rejtana14:45
Sandomierska14:47
Stare Szkoty14:48
Brama Oruńska14:49
Zaroślak14:50
Toruńska14:51
Brama Wyżynna14:53
Dworzec Główny14:55
Wały Piastowskie14:56
Jana z Kolna [GDA]14:58
Kurs nr 21 do Maćkowy
Jana z Kolna [GDA]16:20
Wały Piastowskie16:21
Dworzec Główny16:24
Brama Wyżynna16:27
Toruńska16:29
Zaroślak16:30
Brama Oruńska16:31
Stare Szkoty16:32
Sandomierska16:33
Rejtana16:34
Gościnna16:36
Nowiny16:37
Ukośna16:38
Dom Pomocy Społecznej16:40
Bartnicza16:43
Maćkowy16:43
Kurs nr 22 do Jana z Kolna [GDA]
Maćkowy16:55
Dom Pomocy Społecznej16:57
Ukośna17:00
Urząd Dozoru Technicznego17:01
Nowiny17:02
Gościnna17:03
Rejtana17:04
Sandomierska17:06
Stare Szkoty17:07
Brama Oruńska17:08
Zaroślak17:09
Toruńska17:10
Brama Wyżynna17:12
Dworzec Główny17:14
Wały Piastowskie17:15
Jana z Kolna [GDA]17:17
Kurs nr 23 do Maćkowy
Jana z Kolna [GDA]17:36
Wały Piastowskie17:37
Dworzec Główny17:40
Brama Wyżynna17:43
Toruńska17:45
Zaroślak17:46
Brama Oruńska17:47
Stare Szkoty17:48
Sandomierska17:49
Rejtana17:50
Gościnna17:52
Nowiny17:53
Ukośna17:54
Dom Pomocy Społecznej17:56
Bartnicza17:58
Maćkowy17:58
Kurs nr 24 do Jana z Kolna [GDA]
Maćkowy18:07
Dom Pomocy Społecznej18:09
Ukośna18:11
Urząd Dozoru Technicznego18:12
Nowiny18:13
Gościnna18:14
Rejtana18:15
Sandomierska18:17
Stare Szkoty18:18
Brama Oruńska18:19
Zaroślak18:20
Toruńska18:21
Brama Wyżynna18:23
Dworzec Główny18:25
Wały Piastowskie18:26
Jana z Kolna [GDA]18:28
Kurs nr 25 do Maćkowy
Jana z Kolna [GDA]18:52
Wały Piastowskie18:53
Dworzec Główny18:56
Brama Wyżynna18:59
Toruńska19:01
Zaroślak19:02
Brama Oruńska19:03
Stare Szkoty19:04
Sandomierska19:05
Rejtana19:06
Gościnna19:08
Nowiny19:09
Ukośna19:10
Dom Pomocy Społecznej19:12
Bartnicza19:14
Maćkowy19:14
Kurs nr 26 do Jana z Kolna [GDA]
Maćkowy19:23
Dom Pomocy Społecznej19:25
Ukośna19:27
Urząd Dozoru Technicznego19:28
Nowiny19:29
Gościnna19:30
Rejtana19:31
Sandomierska19:33
Stare Szkoty19:34
Brama Oruńska19:35
Zaroślak19:36
Toruńska19:37
Brama Wyżynna19:39
Dworzec Główny19:41
Wały Piastowskie19:42
Jana z Kolna [GDA]19:44
Kurs nr 29 do Maćkowy
Jana z Kolna [GDA]20:52
Wały Piastowskie20:53
Dworzec Główny20:55
Brama Wyżynna20:57
Toruńska20:59
Zaroślak21:00
Brama Oruńska21:01
Stare Szkoty21:02
Sandomierska21:03
Rejtana21:04
Gościnna21:06
Nowiny21:07
Ukośna21:08
Dom Pomocy Społecznej21:10
Bartnicza21:12
Maćkowy21:12
Kurs nr 30 do Jana z Kolna [GDA]
Maćkowy21:20
Dom Pomocy Społecznej21:21
Ukośna21:23
Urząd Dozoru Technicznego21:24
Nowiny21:25
Gościnna21:26
Rejtana21:27
Sandomierska21:29
Stare Szkoty21:30
Brama Oruńska21:31
Zaroślak21:32
Toruńska21:33
Brama Wyżynna21:35
Dworzec Główny21:37
Wały Piastowskie21:38
Jana z Kolna [GDA]21:40
Kurs nr 31 do Maćkowy
Jana z Kolna [GDA]21:52
Wały Piastowskie21:53
Dworzec Główny21:55
Brama Wyżynna21:57
Toruńska21:59
Zaroślak22:00
Brama Oruńska22:01
Stare Szkoty22:02
Sandomierska22:03
Rejtana22:04
Gościnna22:06
Nowiny22:07
Ukośna22:08
Dom Pomocy Społecznej22:10
Bartnicza22:12
Maćkowy22:12
Kurs nr 32 do Dworzec Główny
Maćkowy22:20
Dom Pomocy Społecznej22:21
Ukośna22:23
Urząd Dozoru Technicznego22:24
Nowiny22:25
Gościnna22:26
Rejtana22:27
Sandomierska22:29
Stare Szkoty22:30
Brama Oruńska22:31
Zaroślak22:32
Toruńska22:33
Brama Wyżynna22:35
Dworzec Główny22:37
Kurs nr 33 do Baza Hallera
Dworzec Główny22:37
Baza Hallera22:47