• Przystanek przeniesiony na łącznicę zjazdową z Estakady Kwiatkowskiego do ul. Unruga.  • Test tablicy.  • Z powodu awarii tramwaju linii 6 za przystankiem Chałubińskiego w kierunku Jelitkowa występują opóźnienia na liniach: 3, 4, 6, 7, 11.
05:28
Kurs nr 0 do Karwiny Nowowiczlińska
Koleczkowo Poczta06:17
Koleczkowo Kamieńska06:18
Koleczkowo Gryfa Pomorskiego06:19
Bojano Milenium06:20
Bojano Kwiatowa06:21
Bojano Kościół06:22
Bojano06:24
Dobrzewino Owsiana06:26
Dobrzewino Dworska06:27
Dobrzewino Kasztelańska06:28
Karczemki [SZ]06:29
Chwaszczyno Boczna06:30
Chwaszczyno Poczta06:31
Chwaszczyno Centrum06:35
Chwaszczyno Synaka06:37
Chwaszczyno Polna I06:38
Chwaszczyno Nytbusz06:40
Rewerenda06:41
Bielińskiego06:42
Rdestowa - Kolonia06:43
Leśna Polana06:44
Rdestowa - Leśny Zakątek06:44
Szafranowa06:45
Paprykowa06:46
Kameliowa06:47
Dąbrowa Centrum06:49
Anyżowa06:50
Karwiny Nowowiczlińska06:51
Kurs nr 1 do Chylonia Dworzec PKP
Karwiny Nowowiczlińska07:11
Karwiny Nowowiczlińska07:13
Anyżowa07:14
Dąbrowa Centrum07:17
Kameliowa07:18
Paprykowa07:19
Szafranowa07:20
Rdestowa - Leśny Zakątek07:20
Leśna Polana07:21
Rdestowa - Kolonia07:21
Bielińskiego07:22
Chwaszczyno Rewerenda07:23
Chwaszczyno Nytbusz07:24
Chwaszczyno Polna I07:26
Chwaszczyno Synaka07:27
Chwaszczyno Wiejska07:28
Chwaszczyno Poczta07:31
Karczemki Tuchomska07:32
Karczemki [SZ]07:33
Dobrzewino Kasztelańska07:34
Dobrzewino Dworska07:35
Dobrzewino Owsiana07:36
Bojano07:38
Bojano Kościół07:39
Bojano Kwiatowa07:41
Bojano Milenium07:42
Koleczkowo Gryfa Pomorskiego07:43
Koleczkowo Kamieńska07:45
Koleczkowo Poczta07:45
Koleczkowo Kamieńska07:46
Koleczkowo Łąkowa07:47
Koleczkowo Młyńska07:48
Łężyce - Jeżynowa07:52
Leśniczówka Rogulewo07:54
Ogród Botaniczny Marszewo07:56
Marszewska07:58
Jałowcowa07:59
Jaskółcza08:01
Raduńska08:03
Chylonia Centrum08:04
Chylonia Dworzec PKP08:06
Chylonia Dworzec PKP08:07
Kurs nr 2 do Karwiny Nowowiczlińska
Chylonia Dworzec PKP08:13
Chylonia Centrum08:16
Raduńska08:17
Jaskółcza08:18
Jałowcowa08:19
Marszewska08:20
Ogród Botaniczny Marszewo08:22
Leśniczówka Rogulewo08:25
Łężyce - Jeżynowa08:27
Koleczkowo Młyńska08:31
Koleczkowo Łąkowa08:32
Koleczkowo Kamieńska08:33
Koleczkowo Poczta08:33
Koleczkowo Kamieńska08:34
Koleczkowo Gryfa Pomorskiego08:35
Bojano Milenium08:36
Bojano Kwiatowa08:37
Bojano Kościół08:38
Bojano08:40
Dobrzewino Owsiana08:42
Dobrzewino Dworska08:43
Dobrzewino Kasztelańska08:44
Karczemki [SZ]08:45
Chwaszczyno Boczna08:46
Chwaszczyno Poczta08:47
Chwaszczyno Centrum08:49
Chwaszczyno Synaka08:51
Chwaszczyno Polna I08:52
Chwaszczyno Nytbusz08:54
Rewerenda08:55
Bielińskiego08:56
Rdestowa - Kolonia08:57
Leśna Polana08:58
Rdestowa - Leśny Zakątek08:58
Szafranowa08:59
Paprykowa09:00
Kameliowa09:01
Dąbrowa Centrum09:03
Anyżowa09:04
Karwiny Nowowiczlińska09:05