• 02.10.2022 r. (niedziela) biegi uliczne w Gdańsku - tymczasowe zmiany w komunikacji miejskiej. Więcej na: ztm.gda.pl
00:57
Kurs nr 5 do Cisowa Sibeliusa
Obłuże Maciejewicza07:59
Stare Obłuże08:00
Turkusowa08:02
Dąbka - Zespół Szkół08:03
Benisławskiego08:04
Dąbka - Zielona08:05
Bosmańska - Zielona08:07
Alzacka08:08
Oksywie Górne08:09
Muchowskiego08:10
Arciszewskich08:11
Oksywie Dolne08:12
Akademia Marynarki Wojennej08:13
Stocznia Wojenna08:14
Żeglarzy08:14
Nasypowa08:15
Cechowa08:17
Obłuże Centrum08:19
Terminal Kontenerowy08:21
Gołębia08:22
Hutnicza - Estakada08:25
Węzeł Żołnierzy Wyklętych08:27
Zamenhofa [GDY]08:28
Wiejska08:29
Chylonia Centrum08:31
Morska - Kcyńska08:33
Zbożowa08:34
Owsiana08:35
Cisowa Sibeliusa08:37
Kurs nr 6 do Obłuże Maciejewicza
Cisowa Sibeliusa08:53
Owsiana08:54
Zbożowa08:55
Morska - Kcyńska08:56
Chylonia Centrum08:59
Wiejska09:01
Węzeł Żołnierzy Wyklętych09:02
Morska - Estakada09:05
Hutnicza - Estakada09:07
Gołębia09:10
Terminal Kontenerowy09:11
Obłuże Centrum09:13
Cechowa09:14
Nasypowa09:15
Żeglarzy09:16
Stocznia Wojenna09:17
Akademia Marynarki Wojennej09:18
Oksywie Dolne09:19
Arciszewskich09:20
Muchowskiego09:21
Oksywie Górne09:22
Belwederska09:24
Dąbka - Zielona09:26
Dąbka - Zespół Szkół09:27
Turkusowa09:28
Stare Obłuże09:30
Obłuże Maciejewicza09:31
Kurs nr 7 do Cisowa Sibeliusa
Obłuże Maciejewicza09:45
Stare Obłuże09:46
Turkusowa09:48
Dąbka - Zespół Szkół09:49
Benisławskiego09:50
Dąbka - Zielona09:51
Bosmańska - Zielona09:53
Alzacka09:54
Oksywie Górne09:55
Muchowskiego09:56
Arciszewskich09:57
Oksywie Dolne09:58
Akademia Marynarki Wojennej09:59
Stocznia Wojenna10:00
Żeglarzy10:00
Nasypowa10:01
Cechowa10:03
Obłuże Centrum10:05
Terminal Kontenerowy10:07
Gołębia10:08
Hutnicza - Estakada10:11
Węzeł Żołnierzy Wyklętych10:13
Zamenhofa [GDY]10:14
Wiejska10:15
Chylonia Centrum10:17
Morska - Kcyńska10:19
Zbożowa10:20
Owsiana10:21
Cisowa Sibeliusa10:23
Kurs nr 8 do Obłuże Maciejewicza
Cisowa Sibeliusa10:52
Owsiana10:53
Zbożowa10:54
Morska - Kcyńska10:55
Chylonia Centrum10:58
Wiejska11:00
Węzeł Żołnierzy Wyklętych11:02
Morska - Estakada11:05
Hutnicza - Estakada11:07
Gołębia11:10
Terminal Kontenerowy11:11
Obłuże Centrum11:13
Cechowa11:14
Nasypowa11:15
Żeglarzy11:16
Stocznia Wojenna11:17
Akademia Marynarki Wojennej11:18
Oksywie Dolne11:19
Arciszewskich11:20
Muchowskiego11:21
Oksywie Górne11:22
Belwederska11:24
Dąbka - Zielona11:26
Dąbka - Zespół Szkół11:27
Turkusowa11:28
Stare Obłuże11:30
Obłuże Maciejewicza11:31
Kurs nr 9 do Cisowa Sibeliusa
Obłuże Maciejewicza11:44
Stare Obłuże11:45
Turkusowa11:47
Dąbka - Zespół Szkół11:48
Benisławskiego11:49
Dąbka - Zielona11:50
Bosmańska - Zielona11:52
Alzacka11:53
Oksywie Górne11:55
Muchowskiego11:56
Arciszewskich11:57
Oksywie Dolne11:58
Akademia Marynarki Wojennej11:59
Stocznia Wojenna12:00
Żeglarzy12:00
Nasypowa12:01
Cechowa12:03
Obłuże Centrum12:05
Terminal Kontenerowy12:07
Gołębia12:08
Hutnicza - Estakada12:11
Węzeł Żołnierzy Wyklętych12:13
Zamenhofa [GDY]12:14
Wiejska12:15
Chylonia Centrum12:17
Morska - Kcyńska12:19
Zbożowa12:20
Owsiana12:21
Cisowa Sibeliusa12:23
Kurs nr 10 do Obłuże Maciejewicza
Cisowa Sibeliusa12:52
Owsiana12:53
Zbożowa12:54
Morska - Kcyńska12:55
Chylonia Centrum12:58
Wiejska13:00
Węzeł Żołnierzy Wyklętych13:02
Morska - Estakada13:05
Hutnicza - Estakada13:07
Gołębia13:10
Terminal Kontenerowy13:11
Obłuże Centrum13:13
Cechowa13:14
Nasypowa13:15
Żeglarzy13:16
Stocznia Wojenna13:17
Akademia Marynarki Wojennej13:18
Oksywie Dolne13:19
Arciszewskich13:20
Muchowskiego13:21
Oksywie Górne13:22
Belwederska13:24
Dąbka - Zielona13:26
Dąbka - Zespół Szkół13:27
Turkusowa13:28
Stare Obłuże13:30
Obłuże Maciejewicza13:31
Kurs nr 11 do Cisowa Sibeliusa
Obłuże Maciejewicza13:44
Stare Obłuże13:45
Turkusowa13:47
Dąbka - Zespół Szkół13:48
Benisławskiego13:49
Dąbka - Zielona13:50
Bosmańska - Zielona13:52
Alzacka13:53
Oksywie Górne13:55
Muchowskiego13:56
Arciszewskich13:57
Oksywie Dolne13:58
Akademia Marynarki Wojennej13:59
Stocznia Wojenna14:00
Żeglarzy14:00
Nasypowa14:01
Cechowa14:03
Obłuże Centrum14:05
Terminal Kontenerowy14:07
Gołębia14:08
Hutnicza - Estakada14:11
Węzeł Żołnierzy Wyklętych14:13
Zamenhofa [GDY]14:14
Wiejska14:15
Chylonia Centrum14:17
Morska - Kcyńska14:19
Zbożowa14:20
Owsiana14:21
Cisowa Sibeliusa14:23
Kurs nr 12 do Obłuże Maciejewicza
Cisowa Sibeliusa14:52
Owsiana14:53
Zbożowa14:54
Morska - Kcyńska14:55
Chylonia Centrum14:58
Wiejska15:00
Węzeł Żołnierzy Wyklętych15:02
Morska - Estakada15:05
Hutnicza - Estakada15:07
Gołębia15:10
Terminal Kontenerowy15:11
Obłuże Centrum15:13
Cechowa15:14
Nasypowa15:15
Żeglarzy15:16
Stocznia Wojenna15:17
Akademia Marynarki Wojennej15:18
Oksywie Dolne15:19
Arciszewskich15:20
Muchowskiego15:21
Oksywie Górne15:22
Belwederska15:24
Dąbka - Zielona15:26
Dąbka - Zespół Szkół15:27
Turkusowa15:28
Stare Obłuże15:30
Obłuże Maciejewicza15:31
Kurs nr 13 do Cisowa Sibeliusa
Obłuże Maciejewicza15:44
Stare Obłuże15:45
Turkusowa15:47
Dąbka - Zespół Szkół15:48
Benisławskiego15:49
Dąbka - Zielona15:50
Bosmańska - Zielona15:52
Alzacka15:53
Oksywie Górne15:55
Muchowskiego15:56
Arciszewskich15:57
Oksywie Dolne15:58
Akademia Marynarki Wojennej15:59
Stocznia Wojenna16:00
Żeglarzy16:00
Nasypowa16:01
Cechowa16:03
Obłuże Centrum16:05
Terminal Kontenerowy16:07
Gołębia16:08
Hutnicza - Estakada16:11
Węzeł Żołnierzy Wyklętych16:13
Zamenhofa [GDY]16:14
Wiejska16:15
Chylonia Centrum16:17
Morska - Kcyńska16:19
Zbożowa16:20
Owsiana16:21
Cisowa Sibeliusa16:23
Kurs nr 14 do Obłuże Maciejewicza
Cisowa Sibeliusa16:52
Owsiana16:53
Zbożowa16:54
Morska - Kcyńska16:55
Chylonia Centrum16:58
Wiejska17:00
Węzeł Żołnierzy Wyklętych17:02
Morska - Estakada17:05
Hutnicza - Estakada17:07
Gołębia17:10
Terminal Kontenerowy17:11
Obłuże Centrum17:13
Cechowa17:14
Nasypowa17:15
Żeglarzy17:16
Stocznia Wojenna17:17
Akademia Marynarki Wojennej17:18
Oksywie Dolne17:19
Arciszewskich17:20
Muchowskiego17:21
Oksywie Górne17:22
Belwederska17:24
Dąbka - Zielona17:26
Dąbka - Zespół Szkół17:27
Turkusowa17:28
Stare Obłuże17:30
Obłuże Maciejewicza17:31
Kurs nr 15 do Cisowa Sibeliusa
Obłuże Maciejewicza17:44
Stare Obłuże17:45
Turkusowa17:47
Dąbka - Zespół Szkół17:48
Benisławskiego17:49
Dąbka - Zielona17:50
Bosmańska - Zielona17:52
Alzacka17:53
Oksywie Górne17:55
Muchowskiego17:56
Arciszewskich17:57
Oksywie Dolne17:58
Akademia Marynarki Wojennej17:59
Stocznia Wojenna18:00
Żeglarzy18:00
Nasypowa18:01
Cechowa18:03
Obłuże Centrum18:05
Terminal Kontenerowy18:07
Gołębia18:08
Hutnicza - Estakada18:11
Węzeł Żołnierzy Wyklętych18:13
Zamenhofa [GDY]18:14
Wiejska18:15
Chylonia Centrum18:17
Morska - Kcyńska18:19
Zbożowa18:20
Owsiana18:21
Cisowa Sibeliusa18:23
Kurs nr 16 do Obłuże Maciejewicza
Cisowa Sibeliusa18:52
Owsiana18:53
Zbożowa18:54
Morska - Kcyńska18:55
Chylonia Centrum18:58
Wiejska19:00
Węzeł Żołnierzy Wyklętych19:01
Morska - Estakada19:04
Hutnicza - Estakada19:06
Gołębia19:09
Terminal Kontenerowy19:10
Obłuże Centrum19:12
Cechowa19:13
Nasypowa19:14
Żeglarzy19:15
Stocznia Wojenna19:16
Akademia Marynarki Wojennej19:17
Oksywie Dolne19:18
Arciszewskich19:19
Muchowskiego19:20
Oksywie Górne19:21
Belwederska19:23
Dąbka - Zielona19:25
Dąbka - Zespół Szkół19:26
Turkusowa19:27
Stare Obłuże19:29
Obłuże Maciejewicza19:30
Kurs nr 17 do Cisowa Sibeliusa
Obłuże Maciejewicza19:51
Stare Obłuże19:52
Turkusowa19:53
Dąbka - Zespół Szkół19:54
Benisławskiego19:55
Dąbka - Zielona19:56
Bosmańska - Zielona19:58
Alzacka19:59
Oksywie Górne20:01
Muchowskiego20:02
Arciszewskich20:03
Oksywie Dolne20:04
Akademia Marynarki Wojennej20:05
Stocznia Wojenna20:06
Żeglarzy20:06
Nasypowa20:07
Cechowa20:09
Obłuże Centrum20:10
Terminal Kontenerowy20:12
Gołębia20:13
Hutnicza - Estakada20:16
Węzeł Żołnierzy Wyklętych20:18
Zamenhofa [GDY]20:19
Wiejska20:20
Chylonia Centrum20:22
Morska - Kcyńska20:24
Zbożowa20:25
Owsiana20:26
Cisowa Sibeliusa20:28
Kurs nr 18 do Obłuże Maciejewicza
Cisowa Sibeliusa20:52
Owsiana20:53
Zbożowa20:54
Morska - Kcyńska20:55
Chylonia Centrum20:58
Wiejska21:00
Węzeł Żołnierzy Wyklętych21:01
Morska - Estakada21:04
Hutnicza - Estakada21:06
Gołębia21:09
Terminal Kontenerowy21:10
Obłuże Centrum21:12
Cechowa21:13
Nasypowa21:14
Żeglarzy21:15
Stocznia Wojenna21:16
Akademia Marynarki Wojennej21:17
Oksywie Dolne21:18
Arciszewskich21:19
Muchowskiego21:20
Oksywie Górne21:21
Belwederska21:23
Dąbka - Zielona21:25
Dąbka - Zespół Szkół21:26
Turkusowa21:27
Stare Obłuże21:28
Obłuże Maciejewicza21:29
Kurs nr 19 jako 770 do Baza na Pogórzu Dolnym
Obłuże Maciejewicza21:33
Stare Obłuże21:34
Sucharskiego21:35
Kwiatkowskiego21:35
Kuśnierska21:37
Podgórska21:38
Żeliwna21:40
Żelazna21:41
Pogórze Dolne21:42
Baza na Pogórzu Dolnym21:43