• Przypominamy: do odwołania zawieszona została sprzedaż biletów w pojazdach komunikacji miejskiej w Gdańsku.  • Podróżując autobusem/trolejbusem noś maskę!
17:26
Kurs nr 0 do Obłuże Centrum
Baza na Pogórzu Dolnym05:15
Obłuże Centrum05:20
Kurs nr 1 do Cisowa Sibeliusa
Obłuże Centrum05:20
Terminal Promowy05:22
Hutnicza - Estakada05:26
Węzeł Żołnierzy Wyklętych05:28
Zamenhofa [GDY]05:29
Wiejska05:30
Chylonia Centrum05:32
Hipermarket Tesco - Morska05:33
Zbożowa05:34
Owsiana05:35
Cisowa Sibeliusa05:37
Kurs nr 2 do Obłuże Maciejewicza
Cisowa Sibeliusa05:42
Owsiana05:43
Zbożowa05:44
Hipermarket Tesco - Morska05:45
Chylonia Centrum05:47
Wiejska05:49
Węzeł Żołnierzy Wyklętych05:51
Morska - Estakada05:54
Hutnicza - Estakada05:56
Gołębia05:59
Elektrociepłownia - Kontenerowa06:01
Terminal Promowy06:03
Obłuże Centrum06:05
Cechowa06:06
Nasypowa06:07
Stocznia Wojenna06:09
Akademia Marynarki Wojennej06:10
Oksywie Dolne06:11
Arciszewskich06:12
Muchowskiego06:13
Oksywie Górne06:14
Alzacka06:16
Bosmańska - Zielona06:17
Dąbka - Zielona06:18
Dąbka - Zespół Szkół06:19
Turkusowa06:20
Stare Obłuże06:21
Obłuże Maciejewicza06:22
Kurs nr 3 do Cisowa Sibeliusa
Obłuże Maciejewicza06:40
Stare Obłuże06:41
Turkusowa06:43
Dąbka - Zespół Szkół06:44
Benisławskiego06:45
Dąbka - Zielona06:46
Bosmańska - Zielona06:48
Alzacka06:49
Oksywie Górne06:51
Muchowskiego06:52
Arciszewskich06:53
Oksywie Dolne06:54
Akademia Marynarki Wojennej06:55
Stocznia Wojenna06:56
Nasypowa06:58
Cechowa07:00
Obłuże Centrum07:02
Terminal Promowy07:04
Elektrociepłownia - Kontenerowa07:06
Gołębia07:08
Hutnicza - Estakada07:11
Węzeł Żołnierzy Wyklętych07:13
Zamenhofa [GDY]07:14
Wiejska07:15
Chylonia Centrum07:17
Hipermarket Tesco - Morska07:18
Zbożowa07:19
Owsiana07:20
Cisowa Sibeliusa07:22
Kurs nr 4 do Obłuże Maciejewicza
Cisowa Sibeliusa07:28
Owsiana07:29
Zbożowa07:30
Hipermarket Tesco - Morska07:31
Chylonia Centrum07:33
Wiejska07:35
Węzeł Żołnierzy Wyklętych07:37
Morska - Estakada07:41
Hutnicza - Estakada07:43
Gołębia07:46
Elektrociepłownia - Kontenerowa07:48
Terminal Promowy07:50
Obłuże Centrum07:52
Cechowa07:53
Nasypowa07:54
Stocznia Wojenna07:56
Akademia Marynarki Wojennej07:57
Oksywie Dolne07:58
Arciszewskich07:59
Muchowskiego08:00
Oksywie Górne08:01
Alzacka08:03
Bosmańska - Zielona08:05
Dąbka - Zielona08:07
Dąbka - Zespół Szkół08:08
Turkusowa08:09
Stare Obłuże08:11
Obłuże Maciejewicza08:12
Kurs nr 5 do Cisowa Sibeliusa
Obłuże Maciejewicza08:53
Stare Obłuże08:54
Turkusowa08:56
Dąbka - Zespół Szkół08:57
Benisławskiego08:58
Dąbka - Zielona08:59
Bosmańska - Zielona09:01
Alzacka09:02
Oksywie Górne09:04
Muchowskiego09:05
Arciszewskich09:06
Oksywie Dolne09:07
Akademia Marynarki Wojennej09:08
Stocznia Wojenna09:09
Nasypowa09:11
Cechowa09:12
Obłuże Centrum09:14
Terminal Promowy09:16
Hutnicza - Estakada09:20
Węzeł Żołnierzy Wyklętych09:22
Zamenhofa [GDY]09:23
Wiejska09:24
Chylonia Centrum09:26
Hipermarket Tesco - Morska09:27
Zbożowa09:28
Owsiana09:29
Cisowa Sibeliusa09:31
Kurs nr 6 do Obłuże Maciejewicza
Cisowa Sibeliusa09:52
Owsiana09:53
Zbożowa09:54
Hipermarket Tesco - Morska09:55
Chylonia Centrum09:58
Wiejska10:00
Węzeł Żołnierzy Wyklętych10:02
Morska - Estakada10:05
Hutnicza - Estakada10:07
Gołębia10:10
Elektrociepłownia - Kontenerowa10:12
Terminal Promowy10:14
Obłuże Centrum10:16
Cechowa10:17
Nasypowa10:18
Stocznia Wojenna10:20
Akademia Marynarki Wojennej10:21
Oksywie Dolne10:22
Arciszewskich10:23
Muchowskiego10:24
Oksywie Górne10:25
Alzacka10:27
Bosmańska - Zielona10:29
Dąbka - Zielona10:31
Dąbka - Zespół Szkół10:32
Turkusowa10:33
Stare Obłuże10:35
Obłuże Maciejewicza10:36
Kurs nr 7 do Cisowa Sibeliusa
Obłuże Maciejewicza10:53
Stare Obłuże10:54
Turkusowa10:56
Dąbka - Zespół Szkół10:57
Benisławskiego10:58
Dąbka - Zielona10:59
Bosmańska - Zielona11:01
Alzacka11:02
Oksywie Górne11:04
Muchowskiego11:05
Arciszewskich11:06
Oksywie Dolne11:07
Akademia Marynarki Wojennej11:08
Stocznia Wojenna11:09
Nasypowa11:11
Cechowa11:12
Obłuże Centrum11:14
Terminal Promowy11:16
Hutnicza - Estakada11:20
Węzeł Żołnierzy Wyklętych11:22
Zamenhofa [GDY]11:23
Wiejska11:24
Chylonia Centrum11:27
Hipermarket Tesco - Morska11:28
Zbożowa11:29
Owsiana11:30
Cisowa Sibeliusa11:32
Kurs nr 8 do Obłuże Maciejewicza
Cisowa Sibeliusa11:52
Owsiana11:53
Zbożowa11:54
Hipermarket Tesco - Morska11:55
Chylonia Centrum11:58
Wiejska12:00
Węzeł Żołnierzy Wyklętych12:02
Morska - Estakada12:05
Hutnicza - Estakada12:07
Gołębia12:10
Elektrociepłownia - Kontenerowa12:12
Terminal Promowy12:14
Obłuże Centrum12:16
Cechowa12:17
Nasypowa12:18
Stocznia Wojenna12:20
Akademia Marynarki Wojennej12:21
Oksywie Dolne12:22
Arciszewskich12:23
Muchowskiego12:24
Oksywie Górne12:25
Alzacka12:27
Bosmańska - Zielona12:29
Dąbka - Zielona12:31
Dąbka - Zespół Szkół12:32
Turkusowa12:33
Stare Obłuże12:35
Obłuże Maciejewicza12:36
Kurs nr 9 do Cisowa Sibeliusa
Obłuże Maciejewicza12:53
Stare Obłuże12:54
Turkusowa12:56
Dąbka - Zespół Szkół12:57
Benisławskiego12:58
Dąbka - Zielona12:59
Bosmańska - Zielona13:01
Alzacka13:02
Oksywie Górne13:04
Muchowskiego13:05
Arciszewskich13:06
Oksywie Dolne13:07
Akademia Marynarki Wojennej13:08
Stocznia Wojenna13:09
Nasypowa13:11
Cechowa13:12
Obłuże Centrum13:14
Terminal Promowy13:16
Hutnicza - Estakada13:20
Węzeł Żołnierzy Wyklętych13:22
Zamenhofa [GDY]13:23
Wiejska13:24
Chylonia Centrum13:27
Hipermarket Tesco - Morska13:28
Zbożowa13:29
Owsiana13:30
Cisowa Sibeliusa13:32
Kurs nr 10 do Obłuże Maciejewicza
Cisowa Sibeliusa14:12
Owsiana14:13
Zbożowa14:14
Hipermarket Tesco - Morska14:15
Chylonia Centrum14:18
Wiejska14:20
Węzeł Żołnierzy Wyklętych14:22
Morska - Estakada14:25
Hutnicza - Estakada14:27
Gołębia14:30
Elektrociepłownia - Kontenerowa14:32
Terminal Promowy14:34
Obłuże Centrum14:36
Cechowa14:37
Nasypowa14:38
Stocznia Wojenna14:40
Akademia Marynarki Wojennej14:41
Oksywie Dolne14:42
Arciszewskich14:43
Muchowskiego14:44
Oksywie Górne14:45
Alzacka14:47
Bosmańska - Zielona14:49
Dąbka - Zielona14:51
Dąbka - Zespół Szkół14:52
Turkusowa14:53
Stare Obłuże14:55
Obłuże Maciejewicza14:56
Kurs nr 11 do Cisowa Sibeliusa
Obłuże Maciejewicza15:06
Stare Obłuże15:07
Turkusowa15:09
Dąbka - Zespół Szkół15:10
Benisławskiego15:11
Dąbka - Zielona15:12
Bosmańska - Zielona15:14
Alzacka15:15
Oksywie Górne15:17
Muchowskiego15:18
Arciszewskich15:19
Oksywie Dolne15:20
Akademia Marynarki Wojennej15:21
Stocznia Wojenna15:22
Nasypowa15:24
Cechowa15:28
Obłuże Centrum15:30
Terminal Promowy15:32
Elektrociepłownia - Kontenerowa15:34
Gołębia15:36
Hutnicza - Estakada15:39
Węzeł Żołnierzy Wyklętych15:43
Zamenhofa [GDY]15:44
Wiejska15:46
Chylonia Centrum15:49
Hipermarket Tesco - Morska15:51
Zbożowa15:52
Owsiana15:53
Cisowa Sibeliusa15:55
Kurs nr 12 do Obłuże Maciejewicza
Cisowa Sibeliusa16:12
Owsiana16:13
Zbożowa16:14
Hipermarket Tesco - Morska16:15
Chylonia Centrum16:18
Wiejska16:20
Węzeł Żołnierzy Wyklętych16:22
Morska - Estakada16:25
Hutnicza - Estakada16:27
Gołębia16:30
Elektrociepłownia - Kontenerowa16:32
Terminal Promowy16:34
Obłuże Centrum16:36
Cechowa16:37
Nasypowa16:38
Stocznia Wojenna16:40
Akademia Marynarki Wojennej16:41
Oksywie Dolne16:42
Arciszewskich16:43
Muchowskiego16:44
Oksywie Górne16:45
Alzacka16:47
Bosmańska - Zielona16:49
Dąbka - Zielona16:51
Dąbka - Zespół Szkół16:52
Turkusowa16:53
Stare Obłuże16:55
Obłuże Maciejewicza16:56
Kurs nr 13 do Cisowa Sibeliusa
Obłuże Maciejewicza17:06
Stare Obłuże17:07
Turkusowa17:09
Dąbka - Zespół Szkół17:10
Benisławskiego17:11
Dąbka - Zielona17:12
Bosmańska - Zielona17:14
Alzacka17:15
Oksywie Górne17:17
Muchowskiego17:18
Arciszewskich17:19
Oksywie Dolne17:20
Akademia Marynarki Wojennej17:21
Stocznia Wojenna17:22
Nasypowa17:24
Cechowa17:26
Obłuże Centrum17:28
Terminal Promowy17:30
Elektrociepłownia - Kontenerowa17:32
Gołębia17:34
Hutnicza - Estakada17:37
Węzeł Żołnierzy Wyklętych17:39
Zamenhofa [GDY]17:40
Wiejska17:42
Chylonia Centrum17:45
Hipermarket Tesco - Morska17:47
Zbożowa17:48
Owsiana17:49
Cisowa Sibeliusa17:51
Kurs nr 14 do Obłuże Maciejewicza
Cisowa Sibeliusa18:12
Owsiana18:13
Zbożowa18:14
Hipermarket Tesco - Morska18:15
Chylonia Centrum18:18
Wiejska18:20
Węzeł Żołnierzy Wyklętych18:22
Morska - Estakada18:25
Hutnicza - Estakada18:27
Gołębia18:30
Elektrociepłownia - Kontenerowa18:32
Terminal Promowy18:34
Obłuże Centrum18:36
Cechowa18:37
Nasypowa18:38
Stocznia Wojenna18:40
Akademia Marynarki Wojennej18:41
Oksywie Dolne18:42
Arciszewskich18:43
Muchowskiego18:44
Oksywie Górne18:45
Alzacka18:47
Bosmańska - Zielona18:49
Dąbka - Zielona18:51
Dąbka - Zespół Szkół18:52
Turkusowa18:53
Stare Obłuże18:55
Obłuże Maciejewicza18:56
Kurs nr 15 do Cisowa Sibeliusa
Obłuże Maciejewicza19:02
Stare Obłuże19:03
Turkusowa19:05
Dąbka - Zespół Szkół19:06
Benisławskiego19:07
Dąbka - Zielona19:08
Bosmańska - Zielona19:10
Alzacka19:11
Oksywie Górne19:13
Muchowskiego19:14
Arciszewskich19:15
Oksywie Dolne19:16
Akademia Marynarki Wojennej19:17
Stocznia Wojenna19:18
Nasypowa19:20
Cechowa19:21
Obłuże Centrum19:23
Terminal Promowy19:25
Hutnicza - Estakada19:29
Węzeł Żołnierzy Wyklętych19:31
Zamenhofa [GDY]19:32
Wiejska19:33
Chylonia Centrum19:35
Hipermarket Tesco - Morska19:36
Zbożowa19:37
Owsiana19:38
Cisowa Sibeliusa19:40
Kurs nr 16 do Obłuże Maciejewicza
Cisowa Sibeliusa20:12
Owsiana20:13
Zbożowa20:14
Hipermarket Tesco - Morska20:15
Chylonia Centrum20:18
Wiejska20:20
Węzeł Żołnierzy Wyklętych20:21
Morska - Estakada20:24
Hutnicza - Estakada20:26
Terminal Promowy20:30
Obłuże Centrum20:32
Cechowa20:33
Nasypowa20:34
Stocznia Wojenna20:36
Akademia Marynarki Wojennej20:37
Oksywie Dolne20:38
Arciszewskich20:39
Muchowskiego20:40
Oksywie Górne20:41
Alzacka20:43
Bosmańska - Zielona20:45
Dąbka - Zielona20:47
Dąbka - Zespół Szkół20:48
Turkusowa20:49
Stare Obłuże20:51
Obłuże Maciejewicza20:52
Kurs nr 17 jako 770 do Baza na Pogórzu Dolnym
Obłuże Maciejewicza20:58
Stare Obłuże20:59
Kwiatkowskiego21:00
Kuśnierska21:02
Podgórska21:03
Żeliwna21:05
Żelazna21:06
Pogórze Dolne21:07
Baza na Pogórzu Dolnym21:08