• 02.10.2022 r. (niedziela) biegi uliczne w Gdańsku - tymczasowe zmiany w komunikacji miejskiej. Więcej na: ztm.gda.pl
00:41
Kurs nr 0 do Obłuże Maciejewicza
Baza na Pogórzu Dolnym08:51
Obłuże Maciejewicza09:00
Kurs nr 1 do Cisowa Sibeliusa
Obłuże Maciejewicza09:05
Stare Obłuże09:06
Turkusowa09:08
Dąbka - Zespół Szkół09:09
Benisławskiego09:10
Dąbka - Zielona09:11
Bosmańska - Zielona09:13
Alzacka09:14
Oksywie Górne09:15
Muchowskiego09:16
Arciszewskich09:17
Oksywie Dolne09:18
Akademia Marynarki Wojennej09:19
Stocznia Wojenna09:20
Żeglarzy09:20
Nasypowa09:21
Cechowa09:23
Obłuże Centrum09:25
Terminal Kontenerowy09:27
Gołębia09:28
Hutnicza - Estakada09:31
Węzeł Żołnierzy Wyklętych09:33
Zamenhofa [GDY]09:34
Wiejska09:35
Chylonia Centrum09:37
Morska - Kcyńska09:39
Zbożowa09:40
Owsiana09:41
Cisowa Sibeliusa09:43
Kurs nr 2 do Obłuże Maciejewicza
Cisowa Sibeliusa10:13
Owsiana10:14
Zbożowa10:15
Morska - Kcyńska10:16
Chylonia Centrum10:19
Wiejska10:21
Węzeł Żołnierzy Wyklętych10:22
Morska - Estakada10:25
Hutnicza - Estakada10:27
Gołębia10:30
Terminal Kontenerowy10:31
Obłuże Centrum10:33
Cechowa10:34
Nasypowa10:35
Żeglarzy10:36
Stocznia Wojenna10:37
Akademia Marynarki Wojennej10:38
Oksywie Dolne10:39
Arciszewskich10:40
Muchowskiego10:41
Oksywie Górne10:42
Belwederska10:44
Dąbka - Zielona10:46
Dąbka - Zespół Szkół10:47
Turkusowa10:48
Stare Obłuże10:50
Obłuże Maciejewicza10:51
Kurs nr 3 do Cisowa Sibeliusa
Obłuże Maciejewicza11:04
Stare Obłuże11:05
Turkusowa11:07
Dąbka - Zespół Szkół11:08
Benisławskiego11:09
Dąbka - Zielona11:10
Bosmańska - Zielona11:12
Alzacka11:13
Oksywie Górne11:15
Muchowskiego11:16
Arciszewskich11:17
Oksywie Dolne11:18
Akademia Marynarki Wojennej11:19
Stocznia Wojenna11:20
Żeglarzy11:20
Nasypowa11:21
Cechowa11:23
Obłuże Centrum11:25
Terminal Kontenerowy11:27
Gołębia11:28
Hutnicza - Estakada11:31
Węzeł Żołnierzy Wyklętych11:33
Zamenhofa [GDY]11:34
Wiejska11:35
Chylonia Centrum11:37
Morska - Kcyńska11:39
Zbożowa11:40
Owsiana11:41
Cisowa Sibeliusa11:43
Kurs nr 4 do Obłuże Maciejewicza
Cisowa Sibeliusa12:12
Owsiana12:13
Zbożowa12:14
Morska - Kcyńska12:15
Chylonia Centrum12:18
Wiejska12:20
Węzeł Żołnierzy Wyklętych12:22
Morska - Estakada12:25
Hutnicza - Estakada12:27
Gołębia12:30
Terminal Kontenerowy12:31
Obłuże Centrum12:33
Cechowa12:34
Nasypowa12:35
Żeglarzy12:36
Stocznia Wojenna12:37
Akademia Marynarki Wojennej12:38
Oksywie Dolne12:39
Arciszewskich12:40
Muchowskiego12:41
Oksywie Górne12:42
Belwederska12:44
Dąbka - Zielona12:46
Dąbka - Zespół Szkół12:47
Turkusowa12:48
Stare Obłuże12:50
Obłuże Maciejewicza12:51
Kurs nr 5 do Cisowa Sibeliusa
Obłuże Maciejewicza13:04
Stare Obłuże13:05
Turkusowa13:07
Dąbka - Zespół Szkół13:08
Benisławskiego13:09
Dąbka - Zielona13:10
Bosmańska - Zielona13:12
Alzacka13:13
Oksywie Górne13:15
Muchowskiego13:16
Arciszewskich13:17
Oksywie Dolne13:18
Akademia Marynarki Wojennej13:19
Stocznia Wojenna13:20
Żeglarzy13:20
Nasypowa13:21
Cechowa13:23
Obłuże Centrum13:25
Terminal Kontenerowy13:27
Gołębia13:28
Hutnicza - Estakada13:31
Węzeł Żołnierzy Wyklętych13:33
Zamenhofa [GDY]13:34
Wiejska13:35
Chylonia Centrum13:37
Morska - Kcyńska13:39
Zbożowa13:40
Owsiana13:41
Cisowa Sibeliusa13:43
Kurs nr 6 do Obłuże Maciejewicza
Cisowa Sibeliusa14:12
Owsiana14:13
Zbożowa14:14
Morska - Kcyńska14:15
Chylonia Centrum14:18
Wiejska14:20
Węzeł Żołnierzy Wyklętych14:22
Morska - Estakada14:25
Hutnicza - Estakada14:27
Gołębia14:30
Terminal Kontenerowy14:31
Obłuże Centrum14:33
Cechowa14:34
Nasypowa14:35
Żeglarzy14:36
Stocznia Wojenna14:37
Akademia Marynarki Wojennej14:38
Oksywie Dolne14:39
Arciszewskich14:40
Muchowskiego14:41
Oksywie Górne14:42
Belwederska14:44
Dąbka - Zielona14:46
Dąbka - Zespół Szkół14:47
Turkusowa14:48
Stare Obłuże14:50
Obłuże Maciejewicza14:51
Kurs nr 7 do Cisowa Sibeliusa
Obłuże Maciejewicza15:04
Stare Obłuże15:05
Turkusowa15:07
Dąbka - Zespół Szkół15:08
Benisławskiego15:09
Dąbka - Zielona15:10
Bosmańska - Zielona15:12
Alzacka15:13
Oksywie Górne15:15
Muchowskiego15:16
Arciszewskich15:17
Oksywie Dolne15:18
Akademia Marynarki Wojennej15:19
Stocznia Wojenna15:20
Żeglarzy15:20
Nasypowa15:21
Cechowa15:23
Obłuże Centrum15:25
Terminal Kontenerowy15:27
Gołębia15:28
Hutnicza - Estakada15:31
Węzeł Żołnierzy Wyklętych15:33
Zamenhofa [GDY]15:34
Wiejska15:35
Chylonia Centrum15:37
Morska - Kcyńska15:39
Zbożowa15:40
Owsiana15:41
Cisowa Sibeliusa15:43
Kurs nr 8 do Obłuże Maciejewicza
Cisowa Sibeliusa16:12
Owsiana16:13
Zbożowa16:14
Morska - Kcyńska16:15
Chylonia Centrum16:18
Wiejska16:20
Węzeł Żołnierzy Wyklętych16:22
Morska - Estakada16:25
Hutnicza - Estakada16:27
Gołębia16:30
Terminal Kontenerowy16:31
Obłuże Centrum16:33
Cechowa16:34
Nasypowa16:35
Żeglarzy16:36
Stocznia Wojenna16:37
Akademia Marynarki Wojennej16:38
Oksywie Dolne16:39
Arciszewskich16:40
Muchowskiego16:41
Oksywie Górne16:42
Belwederska16:44
Dąbka - Zielona16:46
Dąbka - Zespół Szkół16:47
Turkusowa16:48
Stare Obłuże16:50
Obłuże Maciejewicza16:51
Kurs nr 9 jako 770 do Baza na Pogórzu Dolnym
Obłuże Maciejewicza17:04
Stare Obłuże17:05
Sucharskiego17:06
Kwiatkowskiego17:06
Kuśnierska17:08
Podgórska17:09
Żeliwna17:11
Żelazna17:12
Pogórze Dolne17:13
Baza na Pogórzu Dolnym17:14