• UWAGA: 30, 31.10. i 01.11. - sobotnie rozkłady jazdy, dodatkowe kursy, dodatkowe linie. Szczegóły: ztm.gda.pl  • W komunikacji miejskiej zasłaniaj usta i nos !
21:18
Kurs nr 0 do Obłuże Centrum
Baza na Pogórzu Dolnym05:27
Obłuże Centrum05:32
Kurs nr 1 do Cisowa Sibeliusa
Obłuże Centrum05:32
Terminal Promowy05:34
Hutnicza - Estakada05:38
Węzeł Żołnierzy Wyklętych05:40
Zamenhofa [GDY]05:41
Wiejska05:42
Chylonia Centrum05:44
Morska - Kcyńska05:46
Zbożowa05:47
Owsiana05:48
Cisowa Sibeliusa05:50
Kurs nr 2 do Obłuże Maciejewicza
Cisowa Sibeliusa05:54
Owsiana05:55
Zbożowa05:56
Morska - Kcyńska05:57
Chylonia Centrum05:59
Wiejska06:01
Węzeł Żołnierzy Wyklętych06:03
Morska - Estakada06:06
Hutnicza - Estakada06:08
Gołębia06:11
Elektrociepłownia - Kontenerowa06:13
Terminal Promowy06:15
Obłuże Centrum06:17
Cechowa06:18
Nasypowa06:19
Stocznia Wojenna06:21
Akademia Marynarki Wojennej06:22
Oksywie Dolne06:23
Arciszewskich06:24
Muchowskiego06:25
Oksywie Górne06:26
Alzacka06:28
Bosmańska - Zielona06:29
Dąbka - Zielona06:30
Dąbka - Zespół Szkół06:31
Turkusowa06:32
Stare Obłuże06:33
Obłuże Maciejewicza06:34
Kurs nr 3 do Cisowa Sibeliusa
Obłuże Maciejewicza07:10
Stare Obłuże07:11
Turkusowa07:13
Dąbka - Zespół Szkół07:14
Benisławskiego07:15
Dąbka - Zielona07:16
Bosmańska - Zielona07:18
Alzacka07:19
Oksywie Górne07:21
Muchowskiego07:22
Arciszewskich07:23
Oksywie Dolne07:24
Akademia Marynarki Wojennej07:25
Stocznia Wojenna07:26
Nasypowa07:27
Cechowa07:30
Obłuże Centrum07:32
Terminal Promowy07:34
Elektrociepłownia - Kontenerowa07:36
Gołębia07:38
Hutnicza - Estakada07:41
Węzeł Żołnierzy Wyklętych07:43
Zamenhofa [GDY]07:44
Wiejska07:45
Chylonia Centrum07:47
Morska - Kcyńska07:49
Zbożowa07:50
Owsiana07:51
Cisowa Sibeliusa07:53
Kurs nr 4 do Obłuże Maciejewicza
Cisowa Sibeliusa08:02
Owsiana08:03
Zbożowa08:04
Morska - Kcyńska08:05
Chylonia Centrum08:08
Wiejska08:10
Węzeł Żołnierzy Wyklętych08:12
Morska - Estakada08:15
Hutnicza - Estakada08:17
Gołębia08:20
Elektrociepłownia - Kontenerowa08:22
Terminal Promowy08:24
Obłuże Centrum08:26
Cechowa08:27
Nasypowa08:28
Stocznia Wojenna08:30
Akademia Marynarki Wojennej08:31
Oksywie Dolne08:32
Arciszewskich08:33
Muchowskiego08:34
Oksywie Górne08:35
Alzacka08:37
Bosmańska - Zielona08:39
Dąbka - Zielona08:41
Dąbka - Zespół Szkół08:42
Turkusowa08:43
Stare Obłuże08:45
Obłuże Maciejewicza08:46
Kurs nr 5 jako 770 do Baza na Pogórzu Dolnym
Obłuże Maciejewicza08:50
Stare Obłuże08:51
Kwiatkowskiego08:52
Kuśnierska08:54
Podgórska08:55
Żeliwna08:57
Żelazna08:58
Pogórze Dolne08:59
Baza na Pogórzu Dolnym09:00