Menu
15:22
Kurs nr 0 do Złota | |
---|---|
Baza na Pogórzu Dolnym | 14:00 |
Złota | 14:01 |
Kurs nr 1 do Chylonia Dworzec PKP - os. Meksyk | |
---|---|
Złota | 14:01 |
Elektrociepłownia - Pucka | 14:02 |
Pucka - Przejazd Kolejowy | 14:03 |
Przemysłowa | 14:05 |
Pucka - Hutnicza | 14:07 |
Meksykańska | 14:08 |
Chylonia Dworzec PKP - os. Meksyk | 14:09 |
Kurs nr 2 do Oksywie Dolne | |
---|---|
Chylonia Dworzec PKP - os. Meksyk | 14:23 |
Wiśniowa | 14:24 |
Przemysłowa | 14:25 |
Pucka - Przejazd Kolejowy | 14:26 |
Elektrociepłownia - Pucka | 14:28 |
Złota | 14:29 |
Pogórze Dolne | 14:30 |
Żelazna | 14:31 |
Żeliwna | 14:32 |
Podgórska | 14:34 |
Kuśnierska | 14:35 |
Obłuże Centrum | 14:36 |
Cechowa | 14:37 |
Bosmańska - Nasypowa | 14:38 |
Nasypowa | 14:40 |
Żeglarzy | 14:41 |
Stocznia Wojenna | 14:42 |
Akademia Marynarki Wojennej | 14:43 |
Oksywie Dolne | 14:44 |
Kurs nr 3 do Chylonia Dworzec PKP - os. Meksyk | |
---|---|
Oksywie Dolne | 14:57 |
Akademia Marynarki Wojennej | 14:58 |
Stocznia Wojenna | 14:59 |
Żeglarzy | 14:59 |
Nasypowa | 15:00 |
Bosmańska - Nasypowa | 15:02 |
Cechowa | 15:04 |
Kuśnierska | 15:06 |
Podgórska | 15:07 |
Żeliwna | 15:09 |
Żelazna | 15:10 |
Pogórze Dolne | 15:11 |
Złota | 15:12 |
Elektrociepłownia - Pucka | 15:13 |
Pucka - Przejazd Kolejowy | 15:14 |
Przemysłowa | 15:16 |
Pucka - Hutnicza | 15:18 |
Meksykańska | 15:19 |
Chylonia Dworzec PKP - os. Meksyk | 15:20 |
Kurs nr 4 do Obłuże Centrum | |
---|---|
Chylonia Dworzec PKP - os. Meksyk | 15:41 |
Wiśniowa | 15:42 |
Przemysłowa | 15:43 |
Pucka - Przejazd Kolejowy | 15:44 |
Elektrociepłownia - Pucka | 15:46 |
Złota | 15:47 |
Pogórze Dolne | 15:48 |
Żelazna | 15:49 |
Żeliwna | 15:50 |
Podgórska | 15:52 |
Kuśnierska | 15:53 |
Obłuże Centrum | 15:54 |
Kurs nr 5 do Chylonia Dworzec PKP - os. Meksyk | |
---|---|
Obłuże Centrum | 15:56 |
Kuśnierska | 15:58 |
Podgórska | 15:59 |
Żeliwna | 16:01 |
Żelazna | 16:02 |
Pogórze Dolne | 16:03 |
Złota | 16:04 |
Elektrociepłownia - Pucka | 16:05 |
Pucka - Przejazd Kolejowy | 16:06 |
Przemysłowa | 16:08 |
Pucka - Hutnicza | 16:10 |
Meksykańska | 16:11 |
Chylonia Dworzec PKP - os. Meksyk | 16:12 |