• 19 i 20 września br. roboty w Oliwie, linie 2, 5 i 6 kursują na zmienionych trasach, linia zastępcza T6, więcej na www.ztm.gda.pl  • Dzień bez Samochodu - wtorek, 22.09. Masz auto? Skorzystaj bezpłatnie z tramwaju, autobusu, pociągu SKM lub POLREGIO. Szczegóły: ztm.gda.pl   • Informujemy: maksymalna liczba osób w pojeździe może wynieść 50% ogólnej liczby miejsc siedzących i stojących. Więcej informacji na ztm.gda.pl  • Przypominamy: w trakcie korzystania z komunikacji miejskiej należy zakrywać usta i nos maseczką lub częścią odzieży.  • Kup bilet online! Buy a ticket online! Więcej/more: ztm.gda.pl  • Podróżując autobusem/trolejbusem noś maskę!
12:21
Kurs nr 8 do Osiedle Wschód
Dworzec Główny11:22
Dworzec Główny11:25
Brama Wyżynna11:28
Sandomierska11:33
Rejtana11:34
Gościnna11:36
Niegowska11:39
Radunica11:42
Przemysłowa11:43
Waląga11:47
Żwirki i Wigury [PG]11:49
Drzymały11:50
49 Baza Lotnicza11:51
Aeroklub Gdański11:53
Osiedle Wschód11:54
Kurs nr 9 do Dworzec Główny
Osiedle Wschód11:56
Wysockiego11:58
Broniewskiego11:59
Osiedle Kasprowicza12:01
Obrońców Westerplatte12:02
Wiśniewskiego12:03
Żwirki i Wigury [PG]12:05
Niemcewicza12:06
Chopina [PG]12:15
Przemysłowa12:17
Radunica12:18
Niegowska12:22
Gościnna12:26
Rejtana12:27
Sandomierska12:29
Brama Wyżynna12:33
Dworzec Główny12:35
Kurs nr 14 do Osiedle Wschód
Dworzec Główny16:22
Dworzec Główny16:25
Brama Wyżynna16:28
Sandomierska16:33
Rejtana16:34
Gościnna16:36
Niegowska16:39
Radunica16:42
Przemysłowa16:43
Waląga16:47
Żwirki i Wigury [PG]16:49
Drzymały16:50
49 Baza Lotnicza16:51
Aeroklub Gdański16:53
Osiedle Wschód16:54
Kurs nr 15 do Dworzec Główny
Osiedle Wschód16:56
Wysockiego16:58
Broniewskiego16:59
Osiedle Kasprowicza17:01
Obrońców Westerplatte17:02
Wiśniewskiego17:03
Żwirki i Wigury [PG]17:05
Niemcewicza17:06
Chopina [PG]17:15
Przemysłowa17:17
Radunica17:18
Niegowska17:22
Gościnna17:26
Rejtana17:27
Sandomierska17:29
Brama Wyżynna17:33
Dworzec Główny17:35
Kurs nr 18 do Osiedle Wschód
Dworzec Główny19:31
Dworzec Główny19:34
Brama Wyżynna19:37
Sandomierska19:42
Rejtana19:43
Gościnna19:45
Niegowska19:48
Radunica19:51
Przemysłowa19:52
Waląga19:56
Żwirki i Wigury [PG]19:58
Drzymały19:59
49 Baza Lotnicza20:00
Aeroklub Gdański20:02
Osiedle Wschód20:03
Kurs nr 19 do Dworzec Główny
Osiedle Wschód20:03
Wysockiego20:05
Broniewskiego20:06
Osiedle Kasprowicza20:08
Obrońców Westerplatte20:09
Wiśniewskiego20:10
Żwirki i Wigury [PG]20:12
Niemcewicza20:13
Chopina [PG]20:16
Przemysłowa20:18
Radunica20:19
Niegowska20:23
Gościnna20:27
Rejtana20:28
Sandomierska20:30
Brama Wyżynna20:34
Dworzec Główny20:36