• UWAGA: 30, 31.10. i 01.11. - sobotnie rozkłady jazdy, dodatkowe kursy, dodatkowe linie. Szczegóły: ztm.gda.pl  • W komunikacji miejskiej zasłaniaj usta i nos !
21:06
Kurs nr 0 do Osiedle Kasprowicza
Osiedle Kasprowicza04:30
Osiedle Kasprowicza04:31
Kurs nr 1 do Dworzec Główny
Osiedle Kasprowicza04:31
Obrońców Westerplatte04:32
Wiśniewskiego04:33
Żwirki i Wigury [PG]04:35
Niemcewicza04:36
Chopina [PG]04:38
Przemysłowa04:40
Radunica04:41
Św. Wojciech04:42
Niegowska04:45
Ukośna04:46
Gościnna04:48
Rejtana04:49
Sandomierska04:51
Toruńska04:54
Brama Wyżynna04:56
Dworzec Główny04:58
Kurs nr 4 do Komarowo
Dworzec Główny06:35
Dworzec Główny06:38
Brama Wyżynna06:41
Toruńska06:43
Sandomierska06:47
Rejtana06:48
Gościnna06:50
Ukośna06:52
Niegowska06:53
Św. Wojciech06:56
Radunica06:58
Przemysłowa06:59
Waląga07:03
Żwirki i Wigury [PG]07:05
Wiśniewskiego07:07
Obrońców Westerplatte07:08
Osiedle Kasprowicza07:09
Kasprowicza (rondo)07:10
Pruszcz Gdański Słowackiego07:11
Emilii Plater07:12
Frycza-Modrzewskiego07:13
Osiedle Wschód07:14
Aeroklub Gdański07:15
49 Baza Lotnicza07:17
Dąbrowskiego07:19
Bohaterów Monte Cassino [PG]07:20
Komarowo07:22
Kurs nr 5 do Dworzec Główny
Komarowo07:23
Bohaterów Monte Cassino [PG]07:24
Dąbrowskiego07:25
Drzymały07:26
49 Baza Lotnicza07:27
Aeroklub Gdański07:29
Osiedle Wschód07:30
Frycza-Modrzewskiego07:31
Emilii Plater07:33
Azaliowa07:34
Osiedle Kasprowicza07:35
Obrońców Westerplatte07:36
Wiśniewskiego07:37
Żwirki i Wigury [PG]07:39
Niemcewicza07:40
Chopina [PG]07:43
Przemysłowa07:45
Radunica07:47
Św. Wojciech07:48
Niegowska07:52
Ukośna07:54
Gościnna07:56
Rejtana07:58
Sandomierska08:00
Toruńska08:03
Brama Wyżynna08:05
Dworzec Główny08:07
Kurs nr 17 do Dworzec Główny
Komarowo17:49
Bohaterów Monte Cassino [PG]17:50
Dąbrowskiego17:51
Drzymały17:52
49 Baza Lotnicza17:53
Aeroklub Gdański17:55
Osiedle Wschód17:56
Frycza-Modrzewskiego17:57
Emilii Plater17:59
Azaliowa18:00
Osiedle Kasprowicza18:01
Obrońców Westerplatte18:02
Wiśniewskiego18:03
Żwirki i Wigury [PG]18:05
Niemcewicza18:06
Chopina [PG]18:08
Przemysłowa18:10
Radunica18:11
Św. Wojciech18:12
Niegowska18:15
Ukośna18:16
Gościnna18:18
Rejtana18:19
Sandomierska18:21
Toruńska18:24
Brama Wyżynna18:26
Dworzec Główny18:28
Kurs nr 22 do Komarowo
Dworzec Główny21:51
Dworzec Główny21:54
Brama Wyżynna21:56
Toruńska21:58
Sandomierska22:00
Rejtana22:01
Gościnna22:03
Ukośna22:05
Niegowska22:06
Św. Wojciech22:09
Radunica22:11
Przemysłowa22:12
Waląga22:15
Żwirki i Wigury [PG]22:17
Wiśniewskiego22:19
Obrońców Westerplatte22:20
Osiedle Kasprowicza22:21
Kasprowicza (rondo)22:22
Pruszcz Gdański Słowackiego22:23
Emilii Plater22:24
Frycza-Modrzewskiego22:25
Osiedle Wschód22:26
Aeroklub Gdański22:27
49 Baza Lotnicza22:29
Dąbrowskiego22:31
Bohaterów Monte Cassino [PG]22:32
Komarowo22:34