• W związku z brakiem możliwości przejazdu przez ul. Geodetów, linia 157 od przystanku "Geodetów" kierowana jest objazdem ul. Maszynową.  • Na czas obowiązywania objazdu nieobsługiwany będzie przystanek Transportowców  02.  • Od 27 II 19:10 linia 179 wróciła na stałą trasę przez ul. Junony.  • Brak przejazdu ul. Junony, linie 179 i 269 od przyst "Marsa" do "Osowa PKP i z powrotem kier. są objazdem ul. Wodnika-Raatza-Nowy Świat-Barniewicka  • Limit osób w pojeździe: 30% miejsc stojących i siedzących. Tylko połowa miejsc siedzących może być zajęta. Zasłaniaj usta i nos!  • Limit osób w pojeździe: 30% miejsc siedzących i stojących. Tylko połowa miejsc siedzących może być zajęta. Zasłaniaj usta i nos!
13:23
Kurs nr 1 do Powstańców Warszawy
Dworzec Główny10:52
Dworzec Główny10:55
Brama Wyżynna10:58
Toruńska11:00
Sandomierska11:03
Rejtana11:04
Gościnna11:06
Ukośna11:08
Niegowska11:09
Św. Wojciech11:12
Radunica11:14
Przemysłowa11:15
Waląga11:19
Żwirki i Wigury [PG]11:21
Wiśniewskiego11:23
Obrońców Westerplatte11:24
Osiedle Kasprowicza11:25
Broniewskiego11:26
Wysockiego11:27
Osiedle Wschód11:28
Aeroklub Gdański11:29
Powstańców Warszawy11:31
Kurs nr 4 do Dworzec Główny
49 Baza Lotnicza13:29
Aeroklub Gdański13:31
Osiedle Wschód13:32
Wysockiego13:34
Broniewskiego13:35
Osiedle Kasprowicza13:37
Obrońców Westerplatte13:38
Wiśniewskiego13:39
Żwirki i Wigury [PG]13:41
Niemcewicza13:42
Chopina [PG]13:45
Przemysłowa13:47
Radunica13:48
Św. Wojciech13:49
Niegowska13:52
Ukośna13:53
Gościnna13:55
Rejtana13:56
Sandomierska13:58
Toruńska14:01
Brama Wyżynna14:03
Dworzec Główny14:05
Kurs nr 7 do Powstańców Warszawy
Dworzec Główny15:52
Dworzec Główny15:55
Brama Wyżynna15:58
Toruńska16:00
Sandomierska16:03
Rejtana16:04
Gościnna16:06
Ukośna16:08
Niegowska16:09
Św. Wojciech16:12
Radunica16:14
Przemysłowa16:15
Waląga16:19
Żwirki i Wigury [PG]16:21
Wiśniewskiego16:23
Obrońców Westerplatte16:24
Osiedle Kasprowicza16:25
Broniewskiego16:26
Wysockiego16:27
Osiedle Wschód16:28
Aeroklub Gdański16:29
Powstańców Warszawy16:31
Kurs nr 10 do Dworzec Główny
49 Baza Lotnicza18:29
Aeroklub Gdański18:31
Osiedle Wschód18:32
Wysockiego18:34
Broniewskiego18:35
Osiedle Kasprowicza18:37
Obrońców Westerplatte18:38
Wiśniewskiego18:39
Żwirki i Wigury [PG]18:41
Niemcewicza18:42
Chopina [PG]18:45
Przemysłowa18:47
Radunica18:48
Św. Wojciech18:49
Niegowska18:52
Ukośna18:53
Gościnna18:55
Rejtana18:56
Sandomierska18:58
Toruńska19:01
Brama Wyżynna19:03
Dworzec Główny19:05