• Uwaga! Objazd na trasach linii N2 i N6 od nocy z 28/29.09. Zmiany dotyczą Nowego Portu i Brzeźna. Szczegóły: ztm.gda.pl   • Uwaga ! Skrócona trasa linii 148, autobusy kursują między przystankami Żabianka SKM - Brzeźno PCK. Szczegóły: ztm.gda.pl   • 02.10.2022 r. (niedziela) biegi uliczne w Gdańsku - tymczasowe zmiany w komunikacji miejskiej. Więcej na: ztm.gda.pl
16:11
Kurs nr 5 do Komarowo
Dworzec Główny07:39
Dworzec Główny07:42
Brama Wyżynna07:45
Toruńska07:47
Sandomierska07:51
Rejtana07:52
Gościnna07:54
Ukośna07:56
Niegowska07:57
Św. Wojciech08:00
Radunica08:02
Przemysłowa08:03
Waląga08:07
Żwirki i Wigury [PG]08:09
Wiśniewskiego08:11
Obrońców Westerplatte08:12
Osiedle Kasprowicza08:13
Broniewskiego08:14
Wysockiego08:15
Osiedle Wschód08:16
Aeroklub Gdański08:18
49 Baza Lotnicza08:20
Dąbrowskiego08:22
Bohaterów Monte Cassino [PG]08:23
Komarowo08:25
Kurs nr 10 do Dworzec Główny
Komarowo11:35
Bohaterów Monte Cassino [PG]11:36
Dąbrowskiego11:37
Drzymały11:38
49 Baza Lotnicza11:39
Aeroklub Gdański11:41
Osiedle Wschód11:43
Wysockiego11:45
Broniewskiego11:46
Osiedle Kasprowicza11:48
Obrońców Westerplatte11:49
Wiśniewskiego11:50
Żwirki i Wigury [PG]11:52
Niemcewicza11:53
Chopina [PG]11:56
Przemysłowa11:58
Radunica11:59
Św. Wojciech12:00
Niegowska12:03
Ukośna12:04
Gościnna12:06
Rejtana12:07
Sandomierska12:09
Toruńska12:12
Brama Wyżynna12:14
Dworzec Główny12:16
Kurs nr 11 do Komarowo
Dworzec Główny12:39
Dworzec Główny12:42
Brama Wyżynna12:45
Toruńska12:47
Sandomierska12:50
Rejtana12:51
Gościnna12:53
Ukośna12:55
Niegowska12:56
Św. Wojciech12:59
Radunica13:01
Przemysłowa13:02
Waląga13:06
Żwirki i Wigury [PG]13:08
Wiśniewskiego13:10
Obrońców Westerplatte13:11
Osiedle Kasprowicza13:12
Broniewskiego13:13
Wysockiego13:14
Osiedle Wschód13:15
Aeroklub Gdański13:17
49 Baza Lotnicza13:19
Dąbrowskiego13:21
Bohaterów Monte Cassino [PG]13:22
Komarowo13:24
Kurs nr 13 do Komarowo
Dworzec Główny14:20
Dworzec Główny14:23
Brama Wyżynna14:26
Toruńska14:28
Sandomierska14:31
Rejtana14:32
Gościnna14:34
Ukośna14:36
Niegowska14:37
Św. Wojciech14:40
Radunica14:42
Przemysłowa14:43
Waląga14:48
Żwirki i Wigury [PG]14:51
Wiśniewskiego14:53
Obrońców Westerplatte14:54
Osiedle Kasprowicza14:55
Broniewskiego14:57
Wysockiego14:58
Osiedle Wschód14:59
Aeroklub Gdański15:01
49 Baza Lotnicza15:03
Dąbrowskiego15:05
Bohaterów Monte Cassino [PG]15:06
Komarowo15:08
Kurs nr 21 do Komarowo
Dworzec Główny20:50
Dworzec Główny20:53
Brama Wyżynna20:55
Toruńska20:57
Sandomierska20:59
Rejtana21:00
Gościnna21:02
Ukośna21:04
Niegowska21:05
Św. Wojciech21:08
Radunica21:10
Przemysłowa21:11
Waląga21:14
Żwirki i Wigury [PG]21:16
Wiśniewskiego21:18
Obrońców Westerplatte21:19
Osiedle Kasprowicza21:20
Broniewskiego21:21
Wysockiego21:22
Osiedle Wschód21:23
Aeroklub Gdański21:25
49 Baza Lotnicza21:27
Dąbrowskiego21:29
Bohaterów Monte Cassino [PG]21:30
Komarowo21:32
Kurs nr 22 do Dworzec Główny
Komarowo21:36
Bohaterów Monte Cassino [PG]21:37
Dąbrowskiego21:38
Drzymały21:39
49 Baza Lotnicza21:40
Aeroklub Gdański21:42
Osiedle Wschód21:44
Wysockiego21:46
Broniewskiego21:47
Osiedle Kasprowicza21:49
Obrońców Westerplatte21:50
Wiśniewskiego21:51
Żwirki i Wigury [PG]21:53
Niemcewicza21:54
Chopina [PG]21:56
Przemysłowa21:58
Radunica21:59
Św. Wojciech22:00
Niegowska22:03
Ukośna22:04
Gościnna22:06
Rejtana22:07
Sandomierska22:09
Toruńska22:12
Brama Wyżynna22:14
Dworzec Główny22:16
Kurs nr 23 do Komarowo
Dworzec Główny22:26
Dworzec Główny22:29
Brama Wyżynna22:31
Toruńska22:33
Sandomierska22:35
Rejtana22:36
Gościnna22:38
Ukośna22:40
Niegowska22:41
Św. Wojciech22:44
Radunica22:46
Przemysłowa22:47
Waląga22:50
Żwirki i Wigury [PG]22:52
Wiśniewskiego22:54
Obrońców Westerplatte22:55
Osiedle Kasprowicza22:56
Broniewskiego22:57
Wysockiego22:58
Osiedle Wschód22:59
Aeroklub Gdański23:01
49 Baza Lotnicza23:03
Dąbrowskiego23:05
Bohaterów Monte Cassino [PG]23:06
Komarowo23:08