• Przypominamy: do odwołania zawieszona została sprzedaż biletów w pojazdach komunikacji miejskiej w Gdańsku.  • Podróżując autobusem/trolejbusem noś maskę!
18:16
Kurs nr 0 do Jankowo
Łostowice Świętokrzyska09:33
Łostowice Świętokrzyska09:34
Łódzka09:35
Niepołomicka09:36
Wieżycka09:38
Osiedle Świętokrzyskie09:40
Osiedle Olimp09:42
Szkoła Metropolitalna09:43
Starowiejska [GDA]09:46
Kasztelańska09:47
Szlachecka09:49
Jankowo09:51
Kurs nr 1 do Łostowice Świętokrzyska
Jankowo09:54
Szlachecka09:56
Kasztelańska09:57
Szkoła Metropolitalna10:01
Plac Afrodyty10:02
Osiedle Olimp10:04
Osiedle Świętokrzyskie10:05
Wieżycka10:08
Niepołomicka10:09
Łódzka10:10
Łostowice Świętokrzyska10:11
Kurs nr 2 do Szkoła Metropolitalna
Łostowice Świętokrzyska10:33
Łostowice Świętokrzyska10:34
Łódzka10:35
Niepołomicka10:36
Wieżycka10:38
Osiedle Świętokrzyskie10:40
Osiedle Olimp10:42
Szkoła Metropolitalna10:43
Kurs nr 3 do Łostowice Świętokrzyska
Szkoła Metropolitalna11:01
Plac Afrodyty11:02
Osiedle Olimp11:04
Osiedle Świętokrzyskie11:05
Wieżycka11:08
Niepołomicka11:09
Łódzka11:10
Łostowice Świętokrzyska11:11
Kurs nr 4 do Szkoła Metropolitalna
Łostowice Świętokrzyska11:33
Łostowice Świętokrzyska11:34
Łódzka11:35
Niepołomicka11:36
Wieżycka11:38
Osiedle Świętokrzyskie11:40
Osiedle Olimp11:42
Szkoła Metropolitalna11:43
Kurs nr 5 do Łostowice Świętokrzyska
Szkoła Metropolitalna12:01
Plac Afrodyty12:02
Osiedle Olimp12:04
Osiedle Świętokrzyskie12:05
Wieżycka12:08
Niepołomicka12:09
Łódzka12:10
Łostowice Świętokrzyska12:11
Kurs nr 6 do Jankowo
Łostowice Świętokrzyska12:33
Łostowice Świętokrzyska12:34
Łódzka12:35
Niepołomicka12:36
Wieżycka12:38
Osiedle Świętokrzyskie12:40
Osiedle Olimp12:42
Szkoła Metropolitalna12:43
Starowiejska [GDA]12:46
Kasztelańska12:47
Szlachecka12:49
Jankowo12:51
Kurs nr 7 do Łostowice Świętokrzyska
Jankowo12:54
Szlachecka12:56
Kasztelańska12:57
Szkoła Metropolitalna13:01
Plac Afrodyty13:02
Osiedle Olimp13:04
Osiedle Świętokrzyskie13:05
Wieżycka13:08
Niepołomicka13:09
Łódzka13:10
Łostowice Świętokrzyska13:11
Kurs nr 8 do Jankowo
Łostowice Świętokrzyska13:33
Łostowice Świętokrzyska13:34
Łódzka13:35
Niepołomicka13:36
Wieżycka13:38
Osiedle Świętokrzyskie13:40
Osiedle Olimp13:42
Szkoła Metropolitalna13:43
Starowiejska [GDA]13:46
Kasztelańska13:47
Szlachecka13:49
Jankowo13:51
Kurs nr 9 do Łostowice Świętokrzyska
Jankowo13:54
Szlachecka13:56
Kasztelańska13:57
Szkoła Metropolitalna14:01
Plac Afrodyty14:02
Osiedle Olimp14:04
Osiedle Świętokrzyskie14:05
Wieżycka14:08
Niepołomicka14:09
Łódzka14:10
Łostowice Świętokrzyska14:11
Kurs nr 10 do Szkoła Metropolitalna
Łostowice Świętokrzyska14:33
Łostowice Świętokrzyska14:34
Łódzka14:35
Niepołomicka14:36
Wieżycka14:38
Osiedle Świętokrzyskie14:40
Osiedle Olimp14:42
Szkoła Metropolitalna14:43
Kurs nr 11 do Łostowice Świętokrzyska
Szkoła Metropolitalna15:01
Plac Afrodyty15:02
Osiedle Olimp15:04
Osiedle Świętokrzyskie15:05
Wieżycka15:08
Niepołomicka15:09
Łódzka15:10
Łostowice Świętokrzyska15:11
Kurs nr 12 do Jankowo
Łostowice Świętokrzyska15:33
Łostowice Świętokrzyska15:34
Łódzka15:35
Niepołomicka15:36
Wieżycka15:38
Osiedle Świętokrzyskie15:40
Osiedle Olimp15:42
Szkoła Metropolitalna15:43
Starowiejska [GDA]15:46
Kasztelańska15:47
Szlachecka15:49
Jankowo15:51
Kurs nr 13 do Łostowice Świętokrzyska
Jankowo15:54
Szlachecka15:56
Kasztelańska15:57
Szkoła Metropolitalna16:01
Plac Afrodyty16:02
Osiedle Olimp16:04
Osiedle Świętokrzyskie16:05
Wieżycka16:08
Niepołomicka16:09
Łódzka16:10
Łostowice Świętokrzyska16:11
Kurs nr 14 do Jankowo
Łostowice Świętokrzyska16:33
Łostowice Świętokrzyska16:34
Łódzka16:35
Niepołomicka16:36
Wieżycka16:38
Osiedle Świętokrzyskie16:40
Osiedle Olimp16:42
Szkoła Metropolitalna16:43
Starowiejska [GDA]16:46
Kasztelańska16:47
Szlachecka16:49
Jankowo16:51
Kurs nr 15 do Łostowice Świętokrzyska
Jankowo16:54
Szlachecka16:56
Kasztelańska16:57
Szkoła Metropolitalna17:01
Plac Afrodyty17:02
Osiedle Olimp17:04
Osiedle Świętokrzyskie17:05
Wieżycka17:08
Niepołomicka17:09
Łódzka17:10
Łostowice Świętokrzyska17:11
Kurs nr 16 do Szkoła Metropolitalna
Łostowice Świętokrzyska17:33
Łostowice Świętokrzyska17:34
Łódzka17:35
Niepołomicka17:36
Wieżycka17:38
Osiedle Świętokrzyskie17:40
Osiedle Olimp17:42
Szkoła Metropolitalna17:43
Kurs nr 17 do Łostowice Świętokrzyska
Szkoła Metropolitalna18:01
Plac Afrodyty18:02
Osiedle Olimp18:04
Osiedle Świętokrzyskie18:05
Wieżycka18:08
Niepołomicka18:09
Łódzka18:10
Łostowice Świętokrzyska18:11
Kurs nr 18 do Jankowo
Łostowice Świętokrzyska18:33
Łostowice Świętokrzyska18:34
Łódzka18:35
Niepołomicka18:36
Wieżycka18:38
Osiedle Świętokrzyskie18:40
Osiedle Olimp18:42
Szkoła Metropolitalna18:43
Starowiejska [GDA]18:46
Kasztelańska18:47
Szlachecka18:49
Jankowo18:51
Kurs nr 19 do Łostowice Świętokrzyska
Jankowo18:54
Szlachecka18:56
Kasztelańska18:57
Szkoła Metropolitalna19:01
Plac Afrodyty19:02
Osiedle Olimp19:04
Osiedle Świętokrzyskie19:05
Wieżycka19:08
Niepołomicka19:09
Łódzka19:10
Łostowice Świętokrzyska19:11
Kurs nr 20 do Jankowo
Łostowice Świętokrzyska19:33
Łostowice Świętokrzyska19:34
Łódzka19:35
Niepołomicka19:36
Wieżycka19:38
Osiedle Świętokrzyskie19:40
Osiedle Olimp19:42
Szkoła Metropolitalna19:43
Starowiejska [GDA]19:46
Kasztelańska19:47
Szlachecka19:49
Jankowo19:51
Kurs nr 21 do Łostowice Świętokrzyska
Jankowo19:54
Szlachecka19:56
Kasztelańska19:57
Szkoła Metropolitalna20:01
Plac Afrodyty20:02
Osiedle Olimp20:04
Osiedle Świętokrzyskie20:05
Wieżycka20:08
Niepołomicka20:09
Łódzka20:10
Łostowice Świętokrzyska20:11
Kurs nr 22 do Szkoła Metropolitalna
Łostowice Świętokrzyska20:33
Łostowice Świętokrzyska20:34
Łódzka20:35
Niepołomicka20:36
Wieżycka20:38
Osiedle Świętokrzyskie20:40
Osiedle Olimp20:42
Szkoła Metropolitalna20:43
Kurs nr 23 do Łostowice Świętokrzyska
Szkoła Metropolitalna21:01
Plac Afrodyty21:02
Osiedle Olimp21:04
Osiedle Świętokrzyskie21:05
Wieżycka21:08
Niepołomicka21:09
Łódzka21:10
Łostowice Świętokrzyska21:11
Kurs nr 24 do Jankowo
Łostowice Świętokrzyska21:18
Łostowice Świętokrzyska21:19
Łódzka21:20
Niepołomicka21:21
Wieżycka21:23
Osiedle Świętokrzyskie21:25
Osiedle Olimp21:27
Szkoła Metropolitalna21:28
Starowiejska [GDA]21:31
Kasztelańska21:32
Szlachecka21:33
Jankowo21:35
Kurs nr 25 do Łostowice Świętokrzyska
Jankowo21:44
Szlachecka21:46
Kasztelańska21:47
Szkoła Metropolitalna21:51
Plac Afrodyty21:52
Osiedle Olimp21:54
Osiedle Świętokrzyskie21:55
Wieżycka21:58
Niepołomicka21:59
Łódzka22:00
Łostowice Świętokrzyska22:01